• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
04:03
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym06:33
Pogórze Górne06:36
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Pogórze Górne06:38
Steyera06:39
Sikorskiego [GDY]06:40
Staniewicza06:41
Maciejewicza06:43
Stare Obłuże06:44
Kwiatkowskiego06:45
Obłuże Centrum06:48
Hutnicza - Estakada06:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:53
Wiejska06:55
Chylonia Centrum06:57
06:59
Chwarzno Apollina07:05
Tezeusza07:06
Sokoła07:08
Gierdziejewskiego07:09
Zaruskiego07:11
Wiczlino Skrzyżowanie07:13
Filipkowskiego07:14
Wiczlino Działki I07:16
Dąbrowa Centrum07:19
Kameliowa07:20
Paprykowa07:21
Szafranowa07:22
Giełda Towarowa07:23
Rdestowa - Chwaszczyńska07:25
Kacze Buki07:26
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki08:03
Starochwaszczyńska08:04
Rdestowa - Chwaszczyńska08:05
Giełda Towarowa08:06
Szafranowa08:07
Paprykowa08:08
Kameliowa08:09
Dąbrowa Centrum08:11
Wiczlińska - Śliska08:14
Filipkowskiego08:16
Wiczlino Skrzyżowanie08:17
Zaruskiego08:18
Gierdziejewskiego08:20
Sokoła08:21
Tezeusza08:22
Chwarzno Apollina08:24
Chylonia Centrum08:32
Wiejska08:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:36
Morska - Estakada08:39
Hutnicza - Estakada08:41
Obłuże Centrum08:44
Kwiatkowskiego08:46
Stare Obłuże08:48
Obłuże Maciejewicza08:49
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza08:59
Stare Obłuże09:00
Kwiatkowskiego09:01
Obłuże Centrum09:04
Hutnicza - Estakada09:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:09
Wiejska09:11
Chylonia Centrum09:13
09:15
Chwarzno Apollina09:21
Tezeusza09:22
Sokoła09:24
Gierdziejewskiego09:25
Zaruskiego09:27
Wiczlino Skrzyżowanie09:28
Filipkowskiego09:29
Wiczlino Działki I09:31
Dąbrowa Centrum09:34
Kameliowa09:35
Paprykowa09:36
Szafranowa09:37
Giełda Towarowa09:38
Rdestowa - Chwaszczyńska09:40
Kacze Buki09:41