• Średnie stęż. pyłu PM10= 25,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
10:28
Kurs nr 0 do Osowa PKP
Orunia Górna23:17
Platynowa23:18
Małomiejska23:19
Ptasia23:20
Sandomierska23:21
Zremb23:22
Elmet23:23
Toruńska23:25
Brama Wyżynna23:26
Dworzec Główny23:30
Brama Oliwska23:31
Uniwersytet Medyczny23:33
Opera Bałtycka23:34
Wyspiańskiego23:36
Mickiewicza [GDA]23:39
Kościuszki23:40
Grudziądzka23:42
Kościuszki23:43
Legionów23:45
Żwirki i Wigury23:46
Startowa23:47
Kołobrzeska23:49
Bora Komorowskiego23:51
Beniowskiego23:52
Oliwa PKP23:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:55
Obrońców Westerplatte23:56
Cystersów23:57
Rynarzewo00:00
Osowa Obwodnica00:04
Sopocka00:07
Nowa00:08
Barniewicka00:09
Niedziałkowskiego00:10
Biwakowa00:11
Konkordii00:12
Osowa PKP00:13
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Osowa PKP00:14
Osowa PKP00:14
Konkordii00:15
Biwakowa00:16
Niedziałkowskiego00:17
Barniewicka00:19
Nowa00:20
Sopocka00:21
Osowa Obwodnica00:23
Rynarzewo00:26
Cystersów00:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:30
Oliwa PKP00:33
Beniowskiego00:34
Bora Komorowskiego00:35
Kołobrzeska00:37
Startowa00:39
Bajana00:41
Legionów00:42
Kościuszki00:44
Mickiewicza [GDA]00:45
Wyspiańskiego00:47
Uniwersytet Medyczny00:49
Brama Oliwska00:50
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Toruńska01:04
Elmet01:05
Zremb01:06
Sandomierska01:07
Ptasia01:08
Małomiejska01:09
Platynowa01:10
Krzemowa01:11
Uranowa01:12
Orunia Górna01:13
Platynowa01:14
Łódzka01:15
Niepołomicka01:16
Wieżycka01:17
Porębskiego01:18
Zakoniczyn01:19
Osiedle Świętokrzyskie01:23
Elfów01:24
Jaworzniaków01:25
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Jaworzniaków01:31
Elfów01:32
Osiedle Świętokrzyskie01:33
Wieżycka01:35
Niepołomicka01:36
Łódzka01:37
Świętokrzyska01:38
Platynowa01:39
Krzemowa01:40
Uranowa01:41
Orunia Górna01:42
Platynowa01:43
Małomiejska01:44
Ptasia01:45
Sandomierska01:46
Zremb01:47
Elmet01:48
Toruńska01:50
Brama Wyżynna01:51
Dworzec Główny02:00
Brama Oliwska02:01
Uniwersytet Medyczny02:03
Opera Bałtycka02:04
Wyspiańskiego02:06
Mickiewicza [GDA]02:09
Kościuszki02:11
Legionów02:13
Żwirki i Wigury02:14
Startowa02:15
Kołobrzeska02:17
Bora Komorowskiego02:19
Beniowskiego02:20
Oliwa PKP02:21
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Oliwa PKP02:36
Beniowskiego02:37
Bora Komorowskiego02:38
Kołobrzeska02:40
Startowa02:42
Bajana02:44
Legionów02:45
Kościuszki02:47
Mickiewicza [GDA]02:48
Wyspiańskiego02:50
Uniwersytet Medyczny02:52
Brama Oliwska02:53
Dworzec Główny03:00
Brama Wyżynna03:02
Toruńska03:04
Elmet03:05
Zremb03:06
Sandomierska03:07
Ptasia03:08
Małomiejska03:09
Platynowa03:10
Krzemowa03:11
Uranowa03:12
Orunia Górna03:13
Platynowa03:14
Łódzka03:15
Niepołomicka03:16
Wieżycka03:17
Osiedle Świętokrzyskie03:19
Elfów03:20
Jaworzniaków03:21
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Jaworzniaków03:28
Elfów03:29
Osiedle Świętokrzyskie03:30
Zakoniczyn03:33
Porębskiego03:34
Wieżycka03:35
Niepołomicka03:36
Łódzka03:37
Świętokrzyska03:38
Platynowa03:39
Krzemowa03:40
Uranowa03:41
Orunia Górna03:42
Platynowa03:43
Małomiejska03:44
Ptasia03:45
Sandomierska03:46
Zremb03:47
Elmet03:48
Toruńska03:50
Brama Wyżynna03:51
Dworzec Główny04:00
Brama Oliwska04:01
Uniwersytet Medyczny04:03
Opera Bałtycka04:04
Wyspiańskiego04:06
Mickiewicza [GDA]04:09
Kościuszki04:10
Grudziądzka04:11
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka04:11
Baza Hallera04:11