• Średnie stęż. pyłu PM10= 25,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
10:25
Kurs nr 0 do Czernickiego
Baza na Pogórzu Dolnym03:17
Czernickiego03:19
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Czernickiego03:19
Pogórze Górne03:20
Steyera03:21
Sikorskiego [GDY]03:22
Staniewicza03:23
Maciejewicza03:24
Stare Obłuże03:25
Turkusowa03:26
Dąbka - Zespół Szkół03:26
Benisławskiego03:27
Dąbka - Zielona03:28
Zielona - Działki II03:28
Zielona - Działki I03:29
Wąwóz Ostrowicki03:30
Zielona - Kościół03:32
Babie Doły03:33
Zielona - Kościół03:34
Wąwóz Ostrowicki03:35
Zielona - Działki I03:36
Zielona - Działki II03:37
Dąbka - Zielona03:38
Bosmańska - Zielona03:39
Alzacka03:40
Oksywie Górne03:41
Muchowskiego03:41
Arciszewskich03:42
Oksywie Dolne03:43
Akademia Marynarki Wojennej03:44
Stocznia Wojenna03:45
Nasypowa03:46
Cechowa03:47
Obłuże Centrum03:48
Energetyków03:50
Janka Wiśniewskiego03:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7003:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:00
3 Maja [GDY]04:02
Centrum Handlowe Batory04:03
Skwer Kościuszki - InfoBox04:04
Wybickiego [GDY]04:05
Żwirki i Wigury [GDY]04:06
Traugutta [GDY]04:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM04:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka04:09
Harcerska04:10
Centrum Nauki Experyment04:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny04:12
Zwycięstwa - Wielkopolska04:14
Plac Górnośląski04:15
Łowicka [GDY]04:16
Olgierda04:17
Lidzka04:18
Racławicka04:19
Karwiny PKM04:21
Nałkowskiej04:22
Źródło Marii04:22
Myśliwska [GDY]04:23
Karwiny Tesco04:25
Anyżowa04:27
Dąbrowa Centrum04:28
Kameliowa04:29
Paprykowa04:30
Szafranowa04:31
Rdestowa - Leśny Zakątek04:31
Giełda Towarowa04:32
Rdestowa - Chwaszczyńska04:33
Kacze Buki04:34
Kurs nr 2 do Baza na Pogórzu Dolnym
Kacze Buki04:34
Baza na Pogórzu Dolnym04:54