• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu awarii tram linii 12 na przyst Wojska Polskiego jadącego w kier Migowa, możliwe opóźnienia na liniach: 5, 6, 9 i 12.
14:14
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP23:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:50
Bpa Okoniewskiego23:51
Stocznia SKM - Morska23:52
Uniwersytet Morski23:53
Mireckiego23:54
Kalksztajnów23:55
Morska - Estakada23:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:58
Zamenhofa [GDY]23:59
Leszczynki SKM00:00
Pucka00:01
Chylonia Dworzec PKP00:02
Kcyńska00:03
Piaskowa [GDY]00:04
Cisowa SKM00:05
Jęczmienna00:06
Owsiana00:06
Cisowa Sibeliusa00:08
Owsiana00:09
Zbożowa00:10
Hipermarket Tesco - Morska00:11
Chylonia Centrum00:12
Raduńska00:13
Jaskółcza00:14
Bławatna00:15
Wiklinowa00:16
Żurawia00:17
Pustki Cisowskie00:18
Żurawia00:19
Wiklinowa00:20
Bławatna00:21
Jaskółcza00:22
Raduńska00:23
Chylonia Centrum00:24
Chylonia Dworzec PKP00:26
Pucka00:27
Leszczynki SKM00:28
Zamenhofa [GDY]00:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych00:30
Morska - Estakada00:32
Kalksztajnów00:33
Mireckiego00:34
Uniwersytet Morski00:35
Stocznia SKM - Morska00:36
Bpa Okoniewskiego00:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska00:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP00:40
3 Maja [GDY]00:42
Centrum Handlowe Batory00:43
Skwer Kościuszki - InfoBox00:44
Wybickiego [GDY]00:45
Żwirki i Wigury [GDY]00:46
Traugutta [GDY]00:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej00:49
Rolnicza00:51
Witomino Centrum00:52
Stawna00:53
Witomino Leśniczówka00:54
Witomino Centrum00:57
Uczniowska [GDY]00:58
Witomino Sosnowa00:59
Okrężna I01:01
Okrężna II01:02
Chwarzno Apollina01:03
Tezeusza01:04
Amona01:04
Sokoła01:05
Chwarzno Sokółka01:06
Gierdziejewskiego01:08
Kamrowskiego01:09
Zaruskiego01:10
Pieńkawy01:10
Wiczlino Skrzyżowanie01:11
Filipkowskiego01:11
Gradowa01:12
Wiczlińska - Śliska01:12
Wiczlino Działki I01:13
Wiczlino Działki II01:14
Wiczlińska - Las01:15
Dąbrowa Centrum01:17
Anyżowa01:18
Karwiny Tesco01:19
Kurs nr 3 do Chwarzno Sokółka
Karwiny Tesco01:58
Anyżowa02:00
Dąbrowa Centrum02:01
Wiczlińska - Las02:03
Wiczlino Działki II02:04
Wiczlińska - Śliska02:05
Gradowa02:06
Filipkowskiego02:06
Wiczlino Skrzyżowanie02:07
Zaruskiego02:08
Kamrowskiego02:08
Gierdziejewskiego02:09
Chwarzno Sokółka02:10
Sokoła02:12
Amona02:13
Tezeusza02:13
Chwarzno Apollina02:15
Okrężna II02:16
Okrężna I02:17
Witomino Sosnowa02:20
Uczniowska [GDY]02:21
Witomino Centrum02:22
Stawna02:23
Witomino Leśniczówka02:24
Stawna02:25
Witomino Centrum02:26
Rolnicza02:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej02:29
Urząd Miasta - Świętojańska02:31
Traugutta [GDY]02:32
Żwirki i Wigury [GDY]02:33
Skwer Kościuszki - InfoBox02:34
Skwer Kościuszki - InfoBox02:35
3 Maja [GDY]02:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP02:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska02:45
Bpa Okoniewskiego02:46
Stocznia SKM - Morska02:47
Uniwersytet Morski02:48
Mireckiego02:49
Kalksztajnów02:50
Morska - Estakada02:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych02:53
Zamenhofa [GDY]02:54
Leszczynki SKM02:55
Pucka02:56
Chylonia Dworzec PKP02:57
Kcyńska02:58
Piaskowa [GDY]02:59
Cisowa SKM03:00
Jęczmienna03:01
Owsiana03:01
Cisowa Sibeliusa03:03
Owsiana03:04
Zbożowa03:05
Hipermarket Tesco - Morska03:06
Chylonia Centrum03:07
Raduńska03:08
Jaskółcza03:09
Bławatna03:10
Wiklinowa03:11
Żurawia03:12
Pustki Cisowskie03:13
Żurawia03:14
Wiklinowa03:15
Bławatna03:16
Jaskółcza03:17
Raduńska03:18
Chylonia Centrum03:19
Chylonia Dworzec PKP03:21
Pucka03:22
Leszczynki SKM03:23
Zamenhofa [GDY]03:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych03:25
Morska - Estakada03:27
Kalksztajnów03:28
Mireckiego03:29
Uniwersytet Morski03:30
Stocznia SKM - Morska03:31
Bpa Okoniewskiego03:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska03:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP03:35
3 Maja [GDY]03:37
Centrum Handlowe Batory03:38
Skwer Kościuszki - InfoBox03:39
Wybickiego [GDY]03:40
Żwirki i Wigury [GDY]03:41
Traugutta [GDY]03:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej03:44
Rolnicza03:46
Witomino Centrum03:47
Stawna03:48
Witomino Leśniczówka03:49
Witomino Centrum03:52
Uczniowska [GDY]03:53
Witomino Sosnowa03:54
Okrężna I03:56
Okrężna II03:57
Chwarzno Apollina03:58
Tezeusza03:59
Amona03:59
Sokoła04:00
Chwarzno Sokółka04:01
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka04:05
Sokoła04:07
Amona04:08
Tezeusza04:08
Chwarzno Apollina04:10
Okrężna II04:11
Okrężna I04:12
Witomino Sosnowa04:15
Uczniowska [GDY]04:16
Witomino Centrum04:17
Stawna04:18
Witomino Leśniczówka04:19
Stawna04:20
Witomino Centrum04:21
Rolnicza04:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:24
Urząd Miasta - Świętojańska04:26
Traugutta [GDY]04:27
Żwirki i Wigury [GDY]04:28
Skwer Kościuszki - InfoBox04:29
Skwer Kościuszki - InfoBox04:30
3 Maja [GDY]04:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:32