• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:57
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP23:49
Galeria Bałtycka23:51
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka23:51
Wojska Polskiego23:53
Zamenhofa [GDA]23:54
Zajezdnia23:55
Strzyża PKM23:56
Uniwersytet Gdański [GDA]23:58
Bażyńskiego [GDA]23:59
Obrońców Westerplatte00:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:03
Droszyńskiego00:04
Poznańska00:05
Piastowska00:07
Tysiąclecia00:08
Jelitkowo Kapliczna00:09
Jelitkowo00:10
Jelitkowo00:10
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Jelitkowo00:21
Jelitkowo00:22
Jelitkowo Kapliczna00:23
Tysiąclecia00:25
Piastowska00:26
Poznańska00:27
Droszyńskiego00:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:30
Obrońców Westerplatte00:31
Bażyńskiego [GDA]00:33
Uniwersytet Gdański [GDA]00:34
Strzyża PKM00:36
Zajezdnia00:37
Zamenhofa [GDA]00:38
Wojska Polskiego00:39
Galeria Bałtycka00:41
Jaśkowa Dolina00:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:46
Opera Bałtycka00:47
Uniwersytet Medyczny00:49
Brama Oliwska00:50
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Śródmieście SKM01:03
Pohulanka01:04
Odrzańska01:05
Drwęcka (n/ż)01:06
Chałubińskiego01:07
Worcella01:09
Chełm Cienista01:10
Sikorskiego01:12
Cieszyńskiego01:13
Osiedle Jary01:15
Rogalińska01:16
Płocka01:17
Przemyska01:19
Kielecka01:20
Ujeścisko01:21
Lawendowe Wzgórze01:25
Leszczynowa01:26
Szadółki01:27
Przywidzka01:29
Czermińskiego01:30
Rębowo01:31
Baśniowa01:32
Jaworzniaków01:33
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Jaworzniaków02:21
Jaworzniaków02:22
Baśniowa02:23
Rębowo02:24
Czermińskiego02:25
Przywidzka02:26
Szadółki02:27
Leszczynowa02:28
Lawendowe Wzgórze02:29
Ujeścisko02:32
Kielecka02:33
Przemyska02:34
Płocka02:36
Rogalińska02:37
Osiedle Jary02:38
Cieszyńskiego02:40
Sikorskiego [GDA]02:42
Chełm Cienista02:43
Worcella02:44
Grabowskiego02:45
Chałubińskiego02:46
Odrzańska02:47
Pohulanka02:48
Śródmieście SKM02:49
Brama Wyżynna02:50
Dworzec Główny02:52
Brama Oliwska02:53
Uniwersytet Medyczny02:55
Opera Bałtycka02:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:59
Jaśkowa Dolina03:01
Galeria Bałtycka03:03
Wojska Polskiego03:05
Zamenhofa [GDA]03:06
Zajezdnia03:07
Strzyża PKM03:08
Uniwersytet Gdański [GDA]03:10
Bażyńskiego [GDA]03:11
Obrońców Westerplatte03:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:15
Droszyńskiego03:16
Poznańska03:17
Piastowska03:19
Tysiąclecia03:20
Jelitkowo Kapliczna03:21
Jelitkowo03:22
Jelitkowo03:22
Kurs nr 4 do Galeria Bałtycka
Jelitkowo04:21
Jelitkowo04:22
Jelitkowo Kapliczna04:23
Tysiąclecia04:25
Piastowska04:26
Poznańska04:27
Droszyńskiego04:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:30
Obrońców Westerplatte04:31
Bażyńskiego [GDA]04:33
Uniwersytet Gdański [GDA]04:34
Strzyża PKM04:36
Zajezdnia04:37
Zamenhofa [GDA]04:38
Wojska Polskiego04:39
Galeria Bałtycka04:41
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka04:41
Baza Hallera04:48