• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Awaria tram linii 3 przed przyst Opera Bałtycka kier Chełm Witosa Lie 2i 3 w kierunku Chełmu Witosa kursują przez Jan z Kolna.  • Linia tram 5 z Nowgo Portu w kierunku Zaspy kursuje po zmienionej trasie od przystanku Mickiewicza przez Al. Legionów.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
12:14
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:24
Dąbrowskiego - Most05:26
Dąbrowskiego - Kościół05:27
25-lecia Solidarności05:29
Kujawska [RU]05:30
Pomorska - Gdańska05:31
Pomorska [RU]05:32
Hutnicza - Działki05:34
Handlowa05:35
Hutnicza - Piaskowa05:36
Gruszkowa05:38
II Urząd Skarbowy05:39
Hala "Makro"05:41
Hutnicza - Estakada05:43
Energetyków05:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:51
Armii Krajowej05:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:56
Centrum Nauki Experyment05:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:59
Plac Górnośląski06:02
Lidzka06:05
Karwiny PKM06:07
Źródło Marii06:09
Myśliwska [GDY]06:10
Karwiny Tesco06:12
Dąbrowa Centrum06:14
Kameliowa06:15
Paprykowa06:16
Szafranowa06:17
Giełda Towarowa06:18
Rdestowa - Chwaszczyńska06:20
Kacze Buki06:21
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:32
Starochwaszczyńska06:33
Rdestowa - Chwaszczyńska06:34
Giełda Towarowa06:35
Szafranowa06:36
Paprykowa06:37
Kameliowa06:38
Dąbrowa Centrum06:39
Karwiny Tesco06:41
Myśliwska [GDY]06:44
Źródło Marii06:45
Karwiny PKM06:47
Lidzka06:49
Plac Górnośląski06:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:55
Centrum Nauki Experyment06:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:59
Armii Krajowej07:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:06
Energetyków07:09
Hutnicza - Estakada07:12
Hala "Makro"07:13
II Urząd Skarbowy07:15
Gruszkowa07:17
Hutnicza - Piaskowa07:18
Handlowa07:19
Hutnicza - Działki07:20
Mazowiecka07:21
Stoczniowców [RU]07:22
25-lecia Solidarności07:23
Dąbrowskiego - Kościół07:24
Dąbrowskiego - Most07:26
Rumia Dworzec PKP07:28
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:56
Dąbrowskiego - Most07:58
Dąbrowskiego - Kościół07:59
25-lecia Solidarności08:01
Kujawska [RU]08:02
Pomorska - Gdańska08:03
Pomorska [RU]08:04
Hutnicza - Działki08:06
Handlowa08:07
Hutnicza - Piaskowa08:08
Gruszkowa08:10
II Urząd Skarbowy08:12
Hala "Makro"08:14
Hutnicza - Estakada08:17
Energetyków08:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:25
Armii Krajowej08:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:31
Centrum Nauki Experyment08:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:34
Plac Górnośląski08:37
Lidzka08:40
Karwiny PKM08:42
Źródło Marii08:44
Myśliwska [GDY]08:45
Karwiny Tesco08:47
Dąbrowa Centrum08:49
Kameliowa08:50
Paprykowa08:51
Szafranowa08:52
Giełda Towarowa08:53
Rdestowa - Chwaszczyńska08:55
Kacze Buki08:56
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Kacze Buki08:56
Kacze Buki08:56