• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:47
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP05:29
Rumia Dworzec PKP05:29
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:34
Dąbrowskiego - Most05:36
Dąbrowskiego - Kościół05:37
25-lecia Solidarności05:39
Kujawska [GDY]05:40
Pomorska - Gdańska05:41
Pomorska [RU]05:42
Hutnicza - Działki05:44
Handlowa05:45
Hutnicza - Piaskowa05:46
Gruszkowa05:48
II Urząd Skarbowy05:49
Hala "Makro"05:51
Hutnicza - Estakada05:53
Energetyków05:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:01
Armii Krajowej06:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:06
Centrum Nauki Experyment06:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:09
Plac Górnośląski06:12
Lidzka06:15
Karwiny PKM06:17
Źródło Marii06:19
Myśliwska [GDY]06:20
Karwiny Tesco06:22
Dąbrowa Centrum06:24
Kameliowa06:25
Paprykowa06:26
Szafranowa06:27
Giełda Towarowa06:28
Rdestowa - Chwaszczyńska06:30
Kacze Buki06:31
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:41
Starochwaszczyńska06:42
Rdestowa - Chwaszczyńska06:43
Giełda Towarowa06:44
Szafranowa06:45
Paprykowa06:46
Kameliowa06:47
Dąbrowa Centrum06:48
Karwiny Tesco06:50
Myśliwska [GDY]06:53
Źródło Marii06:54
Karwiny PKM06:56
Lidzka06:58
Plac Górnośląski07:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:04
Centrum Nauki Experyment07:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:08
Armii Krajowej07:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:17
Energetyków07:20
Hutnicza - Estakada07:22
Hala "Makro"07:23
II Urząd Skarbowy07:25
Gruszkowa07:27
Hutnicza - Piaskowa07:28
Handlowa07:29
Hutnicza - Działki07:30
Mazowiecka07:31
Pomorska [RU]07:32
Kujawska [GDY]07:34
25-lecia Solidarności07:35
Dąbrowskiego - Kościół07:36
Dąbrowskiego - Most07:38
Rumia Dworzec PKP07:40
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP07:55
Dąbrowskiego - Most07:57
Dąbrowskiego - Kościół07:58
25-lecia Solidarności08:00
Kujawska [GDY]08:01
Pomorska - Gdańska08:02
Pomorska [RU]08:03
Hutnicza - Działki08:05
Handlowa08:06
Hutnicza - Piaskowa08:07
Gruszkowa08:09
II Urząd Skarbowy08:10
Hala "Makro"08:12
Hutnicza - Estakada08:15
Energetyków08:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:24
Armii Krajowej08:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:30
Centrum Nauki Experyment08:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:33
Plac Górnośląski08:37
Lidzka08:40
Karwiny PKM08:42
Źródło Marii08:44
Myśliwska [GDY]08:46
Karwiny Tesco08:48
Dąbrowa Centrum08:50
Kameliowa08:51
Paprykowa08:52
Szafranowa08:53
Giełda Towarowa08:54
Rdestowa - Chwaszczyńska08:56
Kacze Buki08:57
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki09:37
Starochwaszczyńska09:38
Rdestowa - Chwaszczyńska09:39
Giełda Towarowa09:40
Szafranowa09:41
Paprykowa09:42
Kameliowa09:43
Dąbrowa Centrum09:44
Karwiny Tesco09:46
Myśliwska [GDY]09:49
Źródło Marii09:50
Karwiny PKM09:52
Lidzka09:54
Plac Górnośląski09:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:01
Centrum Nauki Experyment10:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:05
Armii Krajowej10:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:14
Energetyków10:17
Hutnicza - Estakada10:20
Hala "Makro"10:21
II Urząd Skarbowy10:23
Gruszkowa10:25
Hutnicza - Piaskowa10:27
Handlowa10:28
Hutnicza - Działki10:29
Mazowiecka10:30
Pomorska [RU]10:31
Kujawska [GDY]10:33
25-lecia Solidarności10:34
Dąbrowskiego - Kościół10:35
Dąbrowskiego - Most10:37
Rumia Dworzec PKP10:39
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP11:07
Dąbrowskiego - Most11:09
Dąbrowskiego - Kościół11:10
25-lecia Solidarności11:12
Kujawska [GDY]11:13
Pomorska - Gdańska11:14
Pomorska [RU]11:15
Hutnicza - Działki11:17
Handlowa11:18
Hutnicza - Piaskowa11:19
Gruszkowa11:21
II Urząd Skarbowy11:22
Hala "Makro"11:24
Hutnicza - Estakada11:27
Energetyków11:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:35
Armii Krajowej11:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:41
Centrum Nauki Experyment11:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:45
Plac Górnośląski11:49
Lidzka11:52
Karwiny PKM11:54
Źródło Marii11:56
Myśliwska [GDY]11:58
Karwiny Tesco12:01
Dąbrowa Centrum12:03
Kameliowa12:04
Paprykowa12:05
Szafranowa12:06
Giełda Towarowa12:07
Rdestowa - Chwaszczyńska12:09
Kacze Buki12:10
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki12:20
Starochwaszczyńska12:21
Rdestowa - Chwaszczyńska12:22
Giełda Towarowa12:23
Szafranowa12:24
Paprykowa12:25
Kameliowa12:26
Dąbrowa Centrum12:27
Karwiny Tesco12:29
Myśliwska [GDY]12:32
Źródło Marii12:33
Karwiny PKM12:35
Lidzka12:37
Plac Górnośląski12:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:43
Centrum Nauki Experyment12:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:47
Armii Krajowej12:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:56
Energetyków12:59
Hutnicza - Estakada13:02
Hala "Makro"13:03
II Urząd Skarbowy13:05
Gruszkowa13:08
Hutnicza - Piaskowa13:10
Handlowa13:11
Hutnicza - Działki13:12
Mazowiecka13:13
Pomorska [RU]13:14
Kujawska [GDY]13:16
25-lecia Solidarności13:17
Dąbrowskiego - Kościół13:18
Dąbrowskiego - Most13:20
Rumia Dworzec PKP13:22
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:40
Dąbrowskiego - Most13:42
Dąbrowskiego - Kościół13:43
25-lecia Solidarności13:45
Kujawska [GDY]13:46
Pomorska - Gdańska13:47
Pomorska [RU]13:48
Hutnicza - Działki13:50
Handlowa13:51
Hutnicza - Piaskowa13:52
Gruszkowa13:54
II Urząd Skarbowy13:55
Hala "Makro"13:57
Hutnicza - Estakada14:00
Energetyków14:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:09
Armii Krajowej14:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:15
Centrum Nauki Experyment14:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:19
Plac Górnośląski14:23
Lidzka14:26
Karwiny PKM14:28
Źródło Marii14:30
Myśliwska [GDY]14:32
Karwiny Tesco14:35
Dąbrowa Centrum14:37
Kameliowa14:38
Paprykowa14:39
Szafranowa14:40
Giełda Towarowa14:41
Rdestowa - Chwaszczyńska14:43
Kacze Buki14:44
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki15:08
Starochwaszczyńska15:09
Rdestowa - Chwaszczyńska15:10
Giełda Towarowa15:11
Szafranowa15:12
Paprykowa15:13
Kameliowa15:14
Dąbrowa Centrum15:15
Karwiny Tesco15:17
Myśliwska [GDY]15:20
Źródło Marii15:21
Karwiny PKM15:23
Lidzka15:25
Plac Górnośląski15:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:31
Centrum Nauki Experyment15:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:36
Armii Krajowej15:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:45
Energetyków15:48
Hutnicza - Estakada15:51
Hala "Makro"15:52
II Urząd Skarbowy15:54
Gruszkowa15:58
Hutnicza - Piaskowa16:00
Handlowa16:01
Hutnicza - Działki16:02
Mazowiecka16:03
Pomorska [RU]16:04
Kujawska [GDY]16:06
25-lecia Solidarności16:07
Dąbrowskiego - Kościół16:09
Dąbrowskiego - Most16:11
Rumia Dworzec PKP16:13
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP16:40
Dąbrowskiego - Most16:42
Dąbrowskiego - Kościół16:43
25-lecia Solidarności16:45
Kujawska [GDY]16:46
Pomorska - Gdańska16:47
Pomorska [RU]16:48
Hutnicza - Działki16:50
Handlowa16:51
Hutnicza - Piaskowa16:52
Gruszkowa16:54
II Urząd Skarbowy16:55
Hala "Makro"16:57
Hutnicza - Estakada17:00
Energetyków17:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:09
Armii Krajowej17:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:16
Centrum Nauki Experyment17:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:20
Plac Górnośląski17:24
Lidzka17:27
Karwiny PKM17:30
Źródło Marii17:32
Myśliwska [GDY]17:34
Karwiny Tesco17:36
Dąbrowa Centrum17:39
Kameliowa17:40
Paprykowa17:41
Szafranowa17:42
Giełda Towarowa17:43
Rdestowa - Chwaszczyńska17:45
Kacze Buki17:46
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:22
Starochwaszczyńska18:23
Rdestowa - Chwaszczyńska18:24
Giełda Towarowa18:25
Szafranowa18:26
Paprykowa18:27
Kameliowa18:28
Dąbrowa Centrum18:29
Karwiny Tesco18:32
Myśliwska [GDY]18:35
Źródło Marii18:36
Karwiny PKM18:38
Lidzka18:40
Plac Górnośląski18:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:46
Centrum Nauki Experyment18:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:50
Armii Krajowej18:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:59
Energetyków19:02
Hutnicza - Estakada19:04
Hala "Makro"19:05
II Urząd Skarbowy19:07
Gruszkowa19:09
Hutnicza - Piaskowa19:11
Handlowa19:12
Hutnicza - Działki19:13
Mazowiecka19:14
Pomorska [RU]19:15
Kujawska [GDY]19:17
25-lecia Solidarności19:18
Dąbrowskiego - Kościół19:19
Dąbrowskiego - Most19:21
Rumia Dworzec PKP19:23
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP19:37
Dąbrowskiego - Most19:39
Dąbrowskiego - Kościół19:40
25-lecia Solidarności19:42
Kujawska [GDY]19:43
Pomorska - Gdańska19:44
Pomorska [RU]19:45
Hutnicza - Działki19:47
Handlowa19:48
Hutnicza - Piaskowa19:49
Gruszkowa19:50
II Urząd Skarbowy19:51
Hala "Makro"19:53
Hutnicza - Estakada19:55
Energetyków19:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:03
Armii Krajowej20:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:08
Centrum Nauki Experyment20:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:11
Plac Górnośląski20:15
Lidzka20:18
Karwiny PKM20:20
Źródło Marii20:22
Myśliwska [GDY]20:23
Karwiny Tesco20:25
Dąbrowa Centrum20:27
Kameliowa20:28
Paprykowa20:29
Szafranowa20:30
Giełda Towarowa20:31
Rdestowa - Chwaszczyńska20:33
Kacze Buki20:34
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki20:51
Starochwaszczyńska20:52
Rdestowa - Chwaszczyńska20:53
Giełda Towarowa20:54
Szafranowa20:55
Paprykowa20:56
Kameliowa20:57
Dąbrowa Centrum20:58
Karwiny Tesco21:00
Myśliwska [GDY]21:03
Źródło Marii21:04
Karwiny PKM21:06
Lidzka21:08
Plac Górnośląski21:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:14
Centrum Nauki Experyment21:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:17
Armii Krajowej21:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:25
Energetyków21:28
Hutnicza - Estakada21:30
Hala "Makro"21:31
II Urząd Skarbowy21:33
Gruszkowa21:35
Hutnicza - Piaskowa21:36
Handlowa21:37
Hutnicza - Działki21:38
Mazowiecka21:39
Pomorska [RU]21:40
Kujawska [GDY]21:42
25-lecia Solidarności21:43
Dąbrowskiego - Kościół21:44
Dąbrowskiego - Most21:46
Rumia Dworzec PKP21:48