• Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tramwaju linii 10 przy przystanku Stadion Energa Gdańsk, w kierunku do Brętowa, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.  • Średnie stęż. pyłu PM10= 39,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
07:04
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie07:13
Pustki Cisowskie07:13
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie07:18
Żurawia07:19
Wiklinowa07:20
Bławatna07:21
Jaskółcza07:22
Raduńska07:23
Chylonia Centrum07:25
Wiejska07:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:29
Morska - Estakada07:31
Mireckiego07:33
Stocznia SKM - Morska07:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:38
3 Maja [GDY]07:39
Armii Krajowej07:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:44
Centrum Nauki Experyment07:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:47
Orłowo SKM - Orłowska07:50
Orłowo SKM - "Klif"07:52
Kolibki07:53
Kamienny Potok SKM07:55
Wejherowska07:57
Malczewskiego07:58
Bohaterów Monte Cassino08:00
Sopot PKP - Niepodległości08:01
3 Maja [SOP]08:03
Sopot Reja08:04
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:21
3 Maja [SOP]08:22
Sopot PKP - Niepodległości08:23
Bohaterów Monte Cassino08:25
Malczewskiego08:27
Wejherowska08:28
Kamienny Potok SKM08:30
Kolibki08:32
Orłowo SKM - "Klif"08:33
Orłowo SKM - Orłowska08:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:37
Centrum Nauki Experyment08:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:41
Armii Krajowej08:44
3 Maja [GDY]08:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:47
Stocznia SKM - Morska08:49
Mireckiego08:51
Morska - Estakada08:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:55
Wiejska08:57
Chylonia Centrum08:59
Raduńska09:00
Jaskółcza09:01
Bławatna09:02
Wiklinowa09:03
Żurawia09:04
Pustki Cisowskie09:05
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie09:30
Żurawia09:31
Wiklinowa09:32
Bławatna09:33
Jaskółcza09:34
Raduńska09:35
Chylonia Centrum09:37
Wiejska09:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:41
Morska - Estakada09:43
Mireckiego09:45
Stocznia SKM - Morska09:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:49
3 Maja [GDY]09:50
Armii Krajowej09:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:56
Centrum Nauki Experyment09:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:59
Orłowo SKM - Orłowska10:02
Orłowo SKM - "Klif"10:04
Kolibki10:05
Kamienny Potok SKM10:07
Wejherowska10:09
Malczewskiego10:10
Bohaterów Monte Cassino10:12
Sopot PKP - Niepodległości10:13
3 Maja [SOP]10:15
Sopot Reja10:16
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja10:40
3 Maja [SOP]10:41
Sopot PKP - Niepodległości10:42
Bohaterów Monte Cassino10:44
Malczewskiego10:46
Wejherowska10:47
Kamienny Potok SKM10:49
Kolibki10:51
Orłowo SKM - "Klif"10:52
Orłowo SKM - Orłowska10:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:56
Centrum Nauki Experyment10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:00
Armii Krajowej11:03
3 Maja [GDY]11:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:06
Stocznia SKM - Morska11:08
Mireckiego11:10
Morska - Estakada11:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:14
Wiejska11:16
Chylonia Centrum11:19
Raduńska11:20
Jaskółcza11:21
Bławatna11:22
Wiklinowa11:23
Żurawia11:24
Pustki Cisowskie11:25
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie12:00
Żurawia12:01
Wiklinowa12:02
Bławatna12:03
Jaskółcza12:04
Raduńska12:05
Chylonia Centrum12:07
Wiejska12:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:11
Morska - Estakada12:13
Mireckiego12:15
Stocznia SKM - Morska12:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:19
3 Maja [GDY]12:21
Armii Krajowej12:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:27
Centrum Nauki Experyment12:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:31
Orłowo SKM - Orłowska12:34
Orłowo SKM - "Klif"12:36
Kolibki12:37
Kamienny Potok SKM12:39
Wejherowska12:41
Malczewskiego12:42
Bohaterów Monte Cassino12:44
Sopot PKP - Niepodległości12:45
3 Maja [SOP]12:47
Sopot Reja12:48
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja13:08
3 Maja [SOP]13:09
Sopot PKP - Niepodległości13:10
Bohaterów Monte Cassino13:12
Malczewskiego13:14
Wejherowska13:15
Kamienny Potok SKM13:17
Kolibki13:19
Orłowo SKM - "Klif"13:20
Orłowo SKM - Orłowska13:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:24
Centrum Nauki Experyment13:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:28
Armii Krajowej13:31
3 Maja [GDY]13:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:35
Stocznia SKM - Morska13:37
Mireckiego13:39
Morska - Estakada13:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:44
Wiejska13:46
Chylonia Centrum13:49
Raduńska13:50
Jaskółcza13:51
Bławatna13:52
Wiklinowa13:53
Żurawia13:54
Pustki Cisowskie13:55
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:15
Żurawia14:16
Wiklinowa14:17
Bławatna14:18
Jaskółcza14:19
Raduńska14:20
Chylonia Centrum14:22
Wiejska14:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:26
Morska - Estakada14:28
Mireckiego14:30
Stocznia SKM - Morska14:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:34
3 Maja [GDY]14:36
Armii Krajowej14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:42
Centrum Nauki Experyment14:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:46
Orłowo SKM - Orłowska14:49
Orłowo SKM - "Klif"14:51
Kolibki14:52
Kamienny Potok SKM14:54
Wejherowska14:56
Malczewskiego14:57
Bohaterów Monte Cassino14:59
Sopot PKP - Niepodległości15:00
3 Maja [SOP]15:02
Sopot Reja15:03
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:19
3 Maja [SOP]15:20
Sopot PKP - Niepodległości15:21
Bohaterów Monte Cassino15:23
Malczewskiego15:25
Wejherowska15:26
Kamienny Potok SKM15:28
Kolibki15:30
Orłowo SKM - "Klif"15:31
Orłowo SKM - Orłowska15:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:36
Centrum Nauki Experyment15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:41
Armii Krajowej15:44
3 Maja [GDY]15:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:48
Stocznia SKM - Morska15:50
Mireckiego15:52
Morska - Estakada15:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:57
Wiejska15:59
Chylonia Centrum16:02
Raduńska16:03
Jaskółcza16:04
Bławatna16:05
Wiklinowa16:06
Żurawia16:07
Pustki Cisowskie16:08
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:43
Żurawia16:44
Wiklinowa16:45
Bławatna16:46
Jaskółcza16:47
Raduńska16:48
Chylonia Centrum16:50
Wiejska16:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:54
Morska - Estakada16:56
Mireckiego16:58
Stocznia SKM - Morska17:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:02
3 Maja [GDY]17:04
Armii Krajowej17:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:10
Centrum Nauki Experyment17:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:14
Orłowo SKM - Orłowska17:17
Orłowo SKM - "Klif"17:19
Kolibki17:20
Kamienny Potok SKM17:22
Wejherowska17:24
Malczewskiego17:25
Bohaterów Monte Cassino17:27
Sopot PKP - Niepodległości17:28
3 Maja [SOP]17:30
Sopot Reja17:31
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:52
3 Maja [SOP]17:53
Sopot PKP - Niepodległości17:54
Bohaterów Monte Cassino17:56
Malczewskiego17:58
Wejherowska17:59
Kamienny Potok SKM18:01
Kolibki18:03
Orłowo SKM - "Klif"18:04
Orłowo SKM - Orłowska18:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:08
Centrum Nauki Experyment18:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:13
Armii Krajowej18:16
3 Maja [GDY]18:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:20
Stocznia SKM - Morska18:22
Mireckiego18:24
Morska - Estakada18:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:28
Wiejska18:30
Chylonia Centrum18:33
Raduńska18:34
Jaskółcza18:35
Bławatna18:36
Wiklinowa18:37
Żurawia18:38
Pustki Cisowskie18:39
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie19:13
Żurawia19:14
Wiklinowa19:15
Bławatna19:16
Jaskółcza19:17
Raduńska19:18
Chylonia Centrum19:20
Wiejska19:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:23
Morska - Estakada19:25
Mireckiego19:27
Stocznia SKM - Morska19:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:31
3 Maja [GDY]19:32
Armii Krajowej19:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:37
Centrum Nauki Experyment19:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:40
Orłowo SKM - Orłowska19:43
Orłowo SKM - "Klif"19:44
Kolibki19:45
Kamienny Potok SKM19:47
Wejherowska19:49
Malczewskiego19:50
Bohaterów Monte Cassino19:52
Sopot PKP - Niepodległości19:53
3 Maja [SOP]19:55
Sopot Reja19:56
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja20:11
3 Maja [SOP]20:12
Sopot PKP - Niepodległości20:13
Bohaterów Monte Cassino20:14
Malczewskiego20:16
Wejherowska20:17
Kamienny Potok SKM20:19
Kolibki20:21
Orłowo SKM - "Klif"20:22
Orłowo SKM - Orłowska20:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:26
Centrum Nauki Experyment20:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:30
Armii Krajowej20:33
3 Maja [GDY]20:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:36
Stocznia SKM - Morska20:38
Mireckiego20:40
Morska - Estakada20:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:44
Wiejska20:46
Chylonia Centrum20:48
Raduńska20:49
Jaskółcza20:50
Bławatna20:51
Wiklinowa20:52
Żurawia20:53
Pustki Cisowskie20:54
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie21:23
Żurawia21:24
Wiklinowa21:25
Bławatna21:26
Jaskółcza21:27
Raduńska21:28
Chylonia Centrum21:30
Wiejska21:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:33
Morska - Estakada21:35
Mireckiego21:37
Stocznia SKM - Morska21:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:41
3 Maja [GDY]21:42
Armii Krajowej21:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:47
Centrum Nauki Experyment21:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:50
Orłowo SKM - Orłowska21:53
Orłowo SKM - "Klif"21:54
Kolibki21:55
Kamienny Potok SKM21:57
Wejherowska21:59
Malczewskiego22:00
Bohaterów Monte Cassino22:02
Sopot PKP - Niepodległości22:03
3 Maja [SOP]22:05
Sopot Reja22:06
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja22:19
3 Maja [SOP]22:20
Sopot PKP - Niepodległości22:21
Bohaterów Monte Cassino22:22
Malczewskiego22:24
Wejherowska22:25
Kamienny Potok SKM22:27
Kolibki22:29
Orłowo SKM - "Klif"22:30
Orłowo SKM - Orłowska22:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:34
Centrum Nauki Experyment22:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:37
Armii Krajowej22:40
3 Maja [GDY]22:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:43
Stocznia SKM - Morska22:45
Mireckiego22:47
Morska - Estakada22:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:51
Wiejska22:53
Chylonia Centrum22:55
Raduńska22:56
Jaskółcza22:57
Bławatna22:58
Wiklinowa22:59
Żurawia23:00
Pustki Cisowskie23:01