• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:37
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:47
Żurawia06:48
Wiklinowa06:49
Bławatna06:50
Jaskółcza06:51
Raduńska06:52
Chylonia Centrum06:54
Wiejska06:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:57
Morska - Estakada06:59
Mireckiego07:01
Stocznia SKM - Morska07:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:06
3 Maja [GDY]07:07
Armii Krajowej07:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:12
Centrum Nauki Experyment07:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:15
Orłowo SKM - Orłowska07:18
Orłowo SKM - "Klif"07:20
Kolibki07:21
Kamienny Potok SKM07:23
Wejherowska07:25
Malczewskiego07:26
Bohaterów Monte Cassino07:28
Sopot PKP - Niepodległości07:29
3 Maja [SOP]07:31
Sopot Reja07:32
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja07:40
3 Maja [SOP]07:41
Sopot PKP - Niepodległości07:42
Bohaterów Monte Cassino07:43
Malczewskiego07:45
Wejherowska07:46
Kamienny Potok SKM07:48
Kolibki07:50
Orłowo SKM - "Klif"07:51
Orłowo SKM - Orłowska07:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:55
Centrum Nauki Experyment07:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:59
Armii Krajowej08:02
3 Maja [GDY]08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:05
Stocznia SKM - Morska08:07
Mireckiego08:09
Morska - Estakada08:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:13
Wiejska08:15
Chylonia Centrum08:17
Raduńska08:18
Jaskółcza08:19
Bławatna08:20
Wiklinowa08:21
Żurawia08:22
Pustki Cisowskie08:23
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie08:30
Żurawia08:31
Wiklinowa08:32
Bławatna08:33
Jaskółcza08:34
Raduńska08:35
Chylonia Centrum08:37
Wiejska08:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:41
Morska - Estakada08:43
Mireckiego08:45
Stocznia SKM - Morska08:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:49
3 Maja [GDY]08:50
Armii Krajowej08:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:56
Centrum Nauki Experyment08:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:59
Orłowo SKM - Orłowska09:02
Orłowo SKM - "Klif"09:04
Kolibki09:05
Kamienny Potok SKM09:07
Wejherowska09:09
Malczewskiego09:10
Bohaterów Monte Cassino09:12
Sopot PKP - Niepodległości09:13
3 Maja [SOP]09:15
Sopot Reja09:16
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja09:40
3 Maja [SOP]09:41
Sopot PKP - Niepodległości09:42
Bohaterów Monte Cassino09:44
Malczewskiego09:46
Wejherowska09:47
Kamienny Potok SKM09:49
Kolibki09:51
Orłowo SKM - "Klif"09:52
Orłowo SKM - Orłowska09:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:56
Centrum Nauki Experyment09:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:00
Armii Krajowej10:03
3 Maja [GDY]10:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:06
Stocznia SKM - Morska10:08
Mireckiego10:10
Morska - Estakada10:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:14
Wiejska10:16
Chylonia Centrum10:18
Raduńska10:19
Jaskółcza10:20
Bławatna10:21
Wiklinowa10:22
Żurawia10:23
Pustki Cisowskie10:24
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:00
Żurawia11:01
Wiklinowa11:02
Bławatna11:03
Jaskółcza11:04
Raduńska11:05
Chylonia Centrum11:07
Wiejska11:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:11
Morska - Estakada11:13
Mireckiego11:15
Stocznia SKM - Morska11:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:19
3 Maja [GDY]11:21
Armii Krajowej11:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:27
Centrum Nauki Experyment11:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:31
Orłowo SKM - Orłowska11:34
Orłowo SKM - "Klif"11:36
Kolibki11:37
Kamienny Potok SKM11:39
Wejherowska11:41
Malczewskiego11:42
Bohaterów Monte Cassino11:44
Sopot PKP - Niepodległości11:45
3 Maja [SOP]11:47
Sopot Reja11:48
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:20
3 Maja [SOP]12:21
Sopot PKP - Niepodległości12:22
Bohaterów Monte Cassino12:24
Malczewskiego12:26
Wejherowska12:27
Kamienny Potok SKM12:29
Kolibki12:31
Orłowo SKM - "Klif"12:32
Orłowo SKM - Orłowska12:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:36
Centrum Nauki Experyment12:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:40
Armii Krajowej12:43
3 Maja [GDY]12:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:46
Stocznia SKM - Morska12:48
Mireckiego12:50
Morska - Estakada12:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:54
Wiejska12:56
Chylonia Centrum12:59
Raduńska13:00
Jaskółcza13:01
Bławatna13:02
Wiklinowa13:03
Żurawia13:04
Pustki Cisowskie13:05
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie13:30
Żurawia13:31
Wiklinowa13:32
Bławatna13:33
Jaskółcza13:34
Raduńska13:35
Chylonia Centrum13:37
Wiejska13:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:41
Morska - Estakada13:43
Mireckiego13:45
Stocznia SKM - Morska13:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:49
3 Maja [GDY]13:51
Armii Krajowej13:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:57
Centrum Nauki Experyment13:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:01
Orłowo SKM - Orłowska14:04
Orłowo SKM - "Klif"14:06
Kolibki14:07
Kamienny Potok SKM14:09
Wejherowska14:11
Malczewskiego14:12
Bohaterów Monte Cassino14:14
Sopot PKP - Niepodległości14:15
3 Maja [SOP]14:17
Sopot Reja14:18
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja14:34
3 Maja [SOP]14:35
Sopot PKP - Niepodległości14:36
Bohaterów Monte Cassino14:38
Malczewskiego14:40
Wejherowska14:41
Kamienny Potok SKM14:43
Kolibki14:45
Orłowo SKM - "Klif"14:46
Orłowo SKM - Orłowska14:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:51
Centrum Nauki Experyment14:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:56
Armii Krajowej14:59
3 Maja [GDY]15:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:03
Stocznia SKM - Morska15:05
Mireckiego15:07
Morska - Estakada15:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:12
Wiejska15:14
Chylonia Centrum15:17
Raduńska15:18
Jaskółcza15:19
Bławatna15:20
Wiklinowa15:21
Żurawia15:22
Pustki Cisowskie15:23
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie15:45
Żurawia15:46
Wiklinowa15:47
Bławatna15:48
Jaskółcza15:49
Raduńska15:50
Chylonia Centrum15:52
Wiejska15:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:56
Morska - Estakada15:58
Mireckiego16:00
Stocznia SKM - Morska16:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:04
3 Maja [GDY]16:06
Armii Krajowej16:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:12
Centrum Nauki Experyment16:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:16
Orłowo SKM - Orłowska16:19
Orłowo SKM - "Klif"16:21
Kolibki16:22
Kamienny Potok SKM16:24
Wejherowska16:26
Malczewskiego16:27
Bohaterów Monte Cassino16:29
Sopot PKP - Niepodległości16:30
3 Maja [SOP]16:32
Sopot Reja16:33
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja16:49
3 Maja [SOP]16:50
Sopot PKP - Niepodległości16:51
Bohaterów Monte Cassino16:53
Malczewskiego16:55
Wejherowska16:56
Kamienny Potok SKM16:58
Kolibki17:00
Orłowo SKM - "Klif"17:01
Orłowo SKM - Orłowska17:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:06
Centrum Nauki Experyment17:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:11
Armii Krajowej17:14
3 Maja [GDY]17:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:18
Stocznia SKM - Morska17:20
Mireckiego17:22
Morska - Estakada17:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:27
Wiejska17:29
Chylonia Centrum17:32
Raduńska17:33
Jaskółcza17:34
Bławatna17:35
Wiklinowa17:36
Żurawia17:37
Pustki Cisowskie17:38
Kurs nr 15 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:03
Żurawia18:04
Wiklinowa18:05
Bławatna18:06
Jaskółcza18:07
Raduńska18:08
Chylonia Centrum18:10
Wiejska18:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:14
Morska - Estakada18:16
Mireckiego18:18
Stocznia SKM - Morska18:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:22
3 Maja [GDY]18:23
Armii Krajowej18:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:28
Centrum Nauki Experyment18:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:32
Orłowo SKM - Orłowska18:35
Orłowo SKM - "Klif"18:36
Kolibki18:37
Kamienny Potok SKM18:39
Wejherowska18:41
Malczewskiego18:42
Bohaterów Monte Cassino18:44
Sopot PKP - Niepodległości18:45
3 Maja [SOP]18:47
Sopot Reja18:48
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:13
3 Maja [SOP]19:14
Sopot PKP - Niepodległości19:15
Bohaterów Monte Cassino19:16
Malczewskiego19:18
Wejherowska19:19
Kamienny Potok SKM19:21
Kolibki19:23
Orłowo SKM - "Klif"19:24
Orłowo SKM - Orłowska19:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:28
Centrum Nauki Experyment19:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:32
Armii Krajowej19:35
3 Maja [GDY]19:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:38
Stocznia SKM - Morska19:40
Mireckiego19:42
Morska - Estakada19:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:46
Wiejska19:48
Chylonia Centrum19:50
Raduńska19:51
Jaskółcza19:52
Bławatna19:53
Wiklinowa19:54
Żurawia19:55
Pustki Cisowskie19:56
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Pustki Cisowskie19:58
Kacze Buki20:20