• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:54
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT04:12
Władysława IV [GDA]04:14
Nowy Port Góreckiego04:15
Marynarki Polskiej04:17
Śnieżna04:19
Stadion Energa Gdańsk04:21
Mostostal04:22
Żaglowa - AmberExpo04:23
Swojska04:25
Węzeł Kliniczna04:26
Twarda04:27
Stocznia Północna04:28
Stocznia SKM04:30
Plac Solidarności04:32
Dworzec Główny04:34
Hucisko04:37
Powstańców Warszawskich04:40
Paska04:41
Ciasna04:42
Zakopiańska04:43
Skrajna04:45
Siedlce04:47
Piekarnicza04:51
Belgradzka04:53
Warneńska04:55
Kolumba04:57
Brętowo PKM05:00
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM05:05
Brętowo PKM05:05
Kolumba05:08
Warneńska05:10
Belgradzka05:11
Piekarnicza05:13
Siedlce05:17
Skrajna05:18
Zakopiańska05:19
Ciasna05:20
Paska05:21
Powstańców Warszawskich05:23
Hucisko05:26
Dworzec Główny05:28
Plac Solidarności05:31
Stocznia SKM05:33
Stocznia Północna05:35
Twarda05:36
Węzeł Kliniczna05:37
Swojska05:38
Żaglowa - AmberExpo05:40
Mostostal05:41
Stadion Energa Gdańsk05:42
Śnieżna05:44
Marynarki Polskiej05:46
Plac Wolności05:47
Nowy Port Zajezdnia05:48
Zajezdnia NOWY PORT05:50
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:12
Władysława IV [GDA]06:14
Nowy Port Góreckiego06:15
Marynarki Polskiej06:17
Śnieżna06:19
Stadion Energa Gdańsk06:21
Mostostal06:22
Żaglowa - AmberExpo06:23
Swojska06:25
Węzeł Kliniczna06:26
Twarda06:27
Stocznia Północna06:28
Stocznia SKM06:30
Plac Solidarności06:32
Dworzec Główny06:34
Hucisko06:37
Powstańców Warszawskich06:40
Paska06:41
Ciasna06:42
Zakopiańska06:43
Skrajna06:45
Siedlce06:47
Piekarnicza06:51
Belgradzka06:53
Warneńska06:55
Kolumba06:57
Brętowo PKM07:00
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:05
Brętowo PKM07:05
Kolumba07:08
Warneńska07:10
Belgradzka07:11
Piekarnicza07:13
Siedlce07:17
Skrajna07:18
Zakopiańska07:19
Ciasna07:20
Paska07:21
Powstańców Warszawskich07:23
Hucisko07:26
Dworzec Główny07:28
Plac Solidarności07:31
Stocznia SKM07:33
Stocznia Północna07:35
Twarda07:36
Węzeł Kliniczna07:37
Swojska07:38
Żaglowa - AmberExpo07:40
Mostostal07:41
Stadion Energa Gdańsk07:42
Śnieżna07:44
Marynarki Polskiej07:46
Plac Wolności07:47
Nowy Port Zajezdnia07:48
Zajezdnia NOWY PORT07:50
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:12
Władysława IV [GDA]08:14
Nowy Port Góreckiego08:15
Marynarki Polskiej08:17
Śnieżna08:19
Stadion Energa Gdańsk08:21
Mostostal08:22
Żaglowa - AmberExpo08:23
Swojska08:25
Węzeł Kliniczna08:26
Twarda08:27
Stocznia Północna08:28
Stocznia SKM08:30
Plac Solidarności08:32
Dworzec Główny08:34
Hucisko08:37
Powstańców Warszawskich08:40
Paska08:41
Ciasna08:42
Zakopiańska08:43
Skrajna08:45
Siedlce08:47
Piekarnicza08:51
Belgradzka08:53
Warneńska08:55
Kolumba08:57
Brętowo PKM09:00
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:05
Brętowo PKM09:05
Kolumba09:08
Warneńska09:10
Belgradzka09:11
Piekarnicza09:13
Siedlce09:17
Skrajna09:18
Zakopiańska09:19
Ciasna09:20
Paska09:21
Powstańców Warszawskich09:23
Hucisko09:26
Dworzec Główny09:28
Plac Solidarności09:31
Stocznia SKM09:33
Stocznia Północna09:35
Twarda09:36
Węzeł Kliniczna09:37
Swojska09:38
Żaglowa - AmberExpo09:40
Mostostal09:41
Stadion Energa Gdańsk09:42
Śnieżna09:44
Marynarki Polskiej09:46
Plac Wolności09:47
Nowy Port Zajezdnia09:48
Zajezdnia NOWY PORT09:50
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:12
Władysława IV [GDA]10:14
Nowy Port Góreckiego10:15
Marynarki Polskiej10:17
Śnieżna10:19
Stadion Energa Gdańsk10:21
Mostostal10:22
Żaglowa - AmberExpo10:23
Swojska10:25
Węzeł Kliniczna10:26
Twarda10:27
Stocznia Północna10:28
Stocznia SKM10:30
Plac Solidarności10:32
Dworzec Główny10:34
Hucisko10:37
Powstańców Warszawskich10:40
Paska10:41
Ciasna10:42
Zakopiańska10:43
Skrajna10:45
Siedlce10:47
Piekarnicza10:51
Belgradzka10:53
Warneńska10:55
Kolumba10:57
Brętowo PKM11:00
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:05
Brętowo PKM11:05
Kolumba11:08
Warneńska11:10
Belgradzka11:11
Piekarnicza11:13
Siedlce11:17
Skrajna11:18
Zakopiańska11:19
Ciasna11:20
Paska11:21
Powstańców Warszawskich11:23
Hucisko11:26
Dworzec Główny11:28
Plac Solidarności11:31
Stocznia SKM11:33
Stocznia Północna11:35
Twarda11:36
Węzeł Kliniczna11:37
Swojska11:38
Żaglowa - AmberExpo11:40
Mostostal11:41
Stadion Energa Gdańsk11:42
Śnieżna11:44
Marynarki Polskiej11:46
Plac Wolności11:47
Nowy Port Zajezdnia11:48
Zajezdnia NOWY PORT11:50
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:57
Władysława IV [GDA]11:59
Nowy Port Góreckiego12:00
Marynarki Polskiej12:02
Śnieżna12:04
Stadion Energa Gdańsk12:06
Mostostal12:07
Żaglowa - AmberExpo12:08
Swojska12:10
Węzeł Kliniczna12:11
Twarda12:12
Stocznia Północna12:13
Stocznia SKM12:15
Plac Solidarności12:17
Dworzec Główny12:19
Hucisko12:22
Powstańców Warszawskich12:25
Paska12:26
Ciasna12:27
Zakopiańska12:28
Skrajna12:30
Siedlce12:32
Piekarnicza12:36
Belgradzka12:38
Warneńska12:40
Kolumba12:42
Brętowo PKM12:45
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:55
Brętowo PKM12:55
Kolumba12:58
Warneńska13:00
Belgradzka13:01
Piekarnicza13:03
Siedlce13:07
Skrajna13:08
Zakopiańska13:09
Ciasna13:10
Paska13:11
Powstańców Warszawskich13:13
Hucisko13:16
Dworzec Główny13:18
Plac Solidarności13:21
Stocznia SKM13:23
Stocznia Północna13:25
Twarda13:26
Węzeł Kliniczna13:27
Swojska13:28
Żaglowa - AmberExpo13:30
Mostostal13:31
Stadion Energa Gdańsk13:32
Śnieżna13:34
Marynarki Polskiej13:36
Plac Wolności13:37
Nowy Port Zajezdnia13:38
Zajezdnia NOWY PORT13:40
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:57
Władysława IV [GDA]13:59
Nowy Port Góreckiego14:00
Marynarki Polskiej14:02
Śnieżna14:04
Stadion Energa Gdańsk14:06
Mostostal14:07
Żaglowa - AmberExpo14:08
Swojska14:10
Węzeł Kliniczna14:11
Twarda14:12
Stocznia Północna14:13
Stocznia SKM14:15
Plac Solidarności14:17
Dworzec Główny14:19
Hucisko14:22
Powstańców Warszawskich14:25
Paska14:26
Ciasna14:27
Zakopiańska14:28
Skrajna14:30
Siedlce14:32
Piekarnicza14:36
Belgradzka14:38
Warneńska14:40
Kolumba14:42
Brętowo PKM14:45
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:55
Brętowo PKM14:55
Kolumba14:58
Warneńska15:00
Belgradzka15:01
Piekarnicza15:03
Siedlce15:07
Skrajna15:08
Zakopiańska15:09
Ciasna15:10
Paska15:11
Powstańców Warszawskich15:13
Hucisko15:16
Dworzec Główny15:18
Plac Solidarności15:21
Stocznia SKM15:23
Stocznia Północna15:25
Twarda15:26
Węzeł Kliniczna15:27
Swojska15:28
Żaglowa - AmberExpo15:30
Mostostal15:31
Stadion Energa Gdańsk15:32
Śnieżna15:34
Marynarki Polskiej15:36
Plac Wolności15:37
Nowy Port Zajezdnia15:38
Zajezdnia NOWY PORT15:40
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:57
Władysława IV [GDA]15:59
Nowy Port Góreckiego16:00
Marynarki Polskiej16:02
Śnieżna16:04
Stadion Energa Gdańsk16:06
Mostostal16:07
Żaglowa - AmberExpo16:08
Swojska16:10
Węzeł Kliniczna16:11
Twarda16:12
Stocznia Północna16:13
Stocznia SKM16:15
Plac Solidarności16:17
Dworzec Główny16:19
Hucisko16:22
Powstańców Warszawskich16:25
Paska16:26
Ciasna16:27
Zakopiańska16:28
Skrajna16:30
Siedlce16:32
Piekarnicza16:36
Belgradzka16:38
Warneńska16:40
Kolumba16:42
Brętowo PKM16:45
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:55
Brętowo PKM16:55
Kolumba16:58
Warneńska17:00
Belgradzka17:01
Piekarnicza17:03
Siedlce17:07
Skrajna17:08
Zakopiańska17:09
Ciasna17:10
Paska17:11
Powstańców Warszawskich17:13
Hucisko17:16
Dworzec Główny17:18
Plac Solidarności17:21
Stocznia SKM17:23
Stocznia Północna17:25
Twarda17:26
Węzeł Kliniczna17:27
Swojska17:28
Żaglowa - AmberExpo17:30
Mostostal17:31
Stadion Energa Gdańsk17:32
Śnieżna17:34
Marynarki Polskiej17:36
Plac Wolności17:37
Nowy Port Zajezdnia17:38
Zajezdnia NOWY PORT17:40
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:57
Władysława IV [GDA]17:59
Nowy Port Góreckiego18:00
Marynarki Polskiej18:02
Śnieżna18:04
Stadion Energa Gdańsk18:06
Mostostal18:07
Żaglowa - AmberExpo18:08
Swojska18:10
Węzeł Kliniczna18:11
Twarda18:12
Stocznia Północna18:13
Stocznia SKM18:15
Plac Solidarności18:17
Dworzec Główny18:19
Hucisko18:22
Powstańców Warszawskich18:25
Paska18:26
Ciasna18:27
Zakopiańska18:28
Skrajna18:30
Siedlce18:32
Piekarnicza18:36
Belgradzka18:38
Warneńska18:40
Kolumba18:42
Brętowo PKM18:45
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:55
Brętowo PKM18:55
Kolumba18:58
Warneńska19:00
Belgradzka19:01
Piekarnicza19:03
Siedlce19:07
Skrajna19:08
Zakopiańska19:09
Ciasna19:10
Paska19:11
Powstańców Warszawskich19:13
Hucisko19:16
Dworzec Główny19:18
Plac Solidarności19:21
Stocznia SKM19:23
Stocznia Północna19:25
Twarda19:26
Węzeł Kliniczna19:27
Swojska19:28
Żaglowa - AmberExpo19:30
Mostostal19:31
Stadion Energa Gdańsk19:32
Śnieżna19:34
Marynarki Polskiej19:36
Plac Wolności19:37
Nowy Port Zajezdnia19:38
Zajezdnia NOWY PORT19:40
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:57
Władysława IV [GDA]19:59
Nowy Port Góreckiego20:00
Marynarki Polskiej20:02
Śnieżna20:04
Stadion Energa Gdańsk20:06
Mostostal20:07
Żaglowa - AmberExpo20:08
Swojska20:10
Węzeł Kliniczna20:11
Twarda20:12
Stocznia Północna20:13
Stocznia SKM20:15
Plac Solidarności20:17
Dworzec Główny20:19
Hucisko20:22
Powstańców Warszawskich20:25
Paska20:26
Ciasna20:27
Zakopiańska20:28
Skrajna20:30
Siedlce20:32
Piekarnicza20:36
Belgradzka20:38
Warneńska20:40
Kolumba20:42
Brętowo PKM20:45
Kurs nr 17 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM20:55
Brętowo PKM20:55
Kolumba20:58
Warneńska21:00
Belgradzka21:01
Piekarnicza21:03
Siedlce21:07
Skrajna21:08
Zakopiańska21:09
Ciasna21:10
Paska21:11
Powstańców Warszawskich21:13
Hucisko21:16
Dworzec Główny21:18
Plac Solidarności21:21
Stocznia SKM21:23
Stocznia Północna21:25
Twarda21:26
Węzeł Kliniczna21:27
Swojska21:28
Żaglowa - AmberExpo21:30
Mostostal21:31
Stadion Energa Gdańsk21:32
Śnieżna21:34
Marynarki Polskiej21:36
Plac Wolności21:37
Władysława IV [GDA]21:39
Nowy Port Góreckiego21:40
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego21:45
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion Energa Gdańsk21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda21:57
Stocznia Północna21:58
Stocznia SKM22:00
Plac Solidarności22:02
Dworzec Główny22:04
Hucisko22:07
Powstańców Warszawskich22:10
Paska22:11
Ciasna22:12
Zakopiańska22:13
Skrajna22:15
Siedlce22:17
Piekarnicza22:21
Belgradzka22:23
Warneńska22:25
Kolumba22:27
Brętowo PKM22:30
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:35
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska22:49
Ciasna22:50
Paska22:51
Powstańców Warszawskich22:53
Hucisko22:56
Dworzec Główny22:58
Plac Solidarności23:01
Stocznia SKM23:02
Stocznia Północna23:04
Twarda23:05
Węzeł Kliniczna23:06
Swojska23:07
Żaglowa - AmberExpo23:08
Mostostal23:09
Stadion Energa Gdańsk23:10
Śnieżna23:12
Marynarki Polskiej23:14
Plac Wolności23:15
Nowy Port Zajezdnia23:16
Zajezdnia NOWY PORT23:18