• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:28
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT03:57
Władysława IV [GDA]03:59
Nowy Port Góreckiego04:00
Marynarki Polskiej04:02
Śnieżna04:04
Stadion Energa Gdańsk04:06
Mostostal04:07
Żaglowa - AmberExpo04:08
Swojska04:10
Węzeł Kliniczna04:11
Twarda04:12
Stocznia Północna04:13
Stocznia SKM04:15
Plac Solidarności04:17
Dworzec Główny04:19
Hucisko04:22
Powstańców Warszawskich04:25
Paska04:26
Ciasna04:27
Zakopiańska04:28
Skrajna04:30
Siedlce04:32
Piekarnicza04:36
Belgradzka04:38
Warneńska04:40
Kolumba04:42
Brętowo PKM04:45
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM04:54
Brętowo PKM04:54
Kolumba04:57
Warneńska04:59
Belgradzka05:00
Piekarnicza05:02
Siedlce05:06
Skrajna05:07
Zakopiańska05:08
Ciasna05:09
Paska05:10
Powstańców Warszawskich05:12
Hucisko05:15
Dworzec Główny05:17
Plac Solidarności05:20
Stocznia SKM05:22
Stocznia Północna05:24
Twarda05:25
Węzeł Kliniczna05:26
Swojska05:27
Żaglowa - AmberExpo05:29
Mostostal05:30
Stadion Energa Gdańsk05:31
Śnieżna05:33
Marynarki Polskiej05:35
Plac Wolności05:36
Nowy Port Zajezdnia05:37
Zajezdnia NOWY PORT05:39
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:51
Władysława IV [GDA]05:53
Nowy Port Góreckiego05:54
Marynarki Polskiej05:56
Śnieżna05:58
Stadion Energa Gdańsk06:00
Mostostal06:01
Żaglowa - AmberExpo06:02
Swojska06:04
Węzeł Kliniczna06:05
Twarda06:06
Stocznia Północna06:07
Stocznia SKM06:09
Plac Solidarności06:11
Dworzec Główny06:13
Hucisko06:16
Powstańców Warszawskich06:19
Paska06:20
Ciasna06:21
Zakopiańska06:22
Skrajna06:24
Siedlce06:26
Piekarnicza06:30
Belgradzka06:32
Warneńska06:34
Kolumba06:36
Brętowo PKM06:39
Kurs nr 3 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM06:46
Brętowo PKM06:46
Kolumba06:49
Warneńska06:51
Belgradzka06:52
Piekarnicza06:54
Siedlce06:58
Skrajna06:59
Zakopiańska07:00
Ciasna07:01
Paska07:02
Powstańców Warszawskich07:04
Hucisko07:07
Dworzec Główny07:09
Plac Solidarności07:12
Stocznia SKM07:14
Stocznia Północna07:16
Twarda07:17
Węzeł Kliniczna07:18
Swojska07:19
Żaglowa - AmberExpo07:21
Mostostal07:22
Stadion Energa Gdańsk07:23
Śnieżna07:25
Marynarki Polskiej07:27
Plac Wolności07:28
Władysława IV [GDA]07:30
Nowy Port Góreckiego07:31
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego07:34
Marynarki Polskiej07:36
Śnieżna07:38
Stadion Energa Gdańsk07:40
Mostostal07:41
Żaglowa - AmberExpo07:42
Swojska07:44
Węzeł Kliniczna07:45
Twarda07:46
Stocznia Północna07:47
Stocznia SKM07:49
Plac Solidarności07:51
Dworzec Główny07:53
Hucisko07:56
Powstańców Warszawskich07:59
Paska08:00
Ciasna08:01
Zakopiańska08:02
Skrajna08:04
Siedlce08:06
Piekarnicza08:10
Belgradzka08:12
Warneńska08:14
Kolumba08:16
Brętowo PKM08:19
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:32
Brętowo PKM08:32
Kolumba08:35
Warneńska08:37
Belgradzka08:38
Piekarnicza08:40
Siedlce08:44
Skrajna08:45
Zakopiańska08:46
Ciasna08:47
Paska08:48
Powstańców Warszawskich08:50
Hucisko08:53
Dworzec Główny08:55
Plac Solidarności08:58
Stocznia SKM09:00
Stocznia Północna09:02
Twarda09:03
Węzeł Kliniczna09:04
Swojska09:05
Żaglowa - AmberExpo09:07
Mostostal09:08
Stadion Energa Gdańsk09:09
Śnieżna09:11
Marynarki Polskiej09:13
Plac Wolności09:14
Nowy Port Zajezdnia09:15
Zajezdnia NOWY PORT09:17
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:51
Władysława IV [GDA]09:53
Nowy Port Góreckiego09:54
Marynarki Polskiej09:56
Śnieżna09:58
Stadion Energa Gdańsk10:00
Mostostal10:01
Żaglowa - AmberExpo10:02
Swojska10:04
Węzeł Kliniczna10:05
Twarda10:06
Stocznia Północna10:07
Stocznia SKM10:09
Plac Solidarności10:11
Dworzec Główny10:13
Hucisko10:16
Powstańców Warszawskich10:19
Paska10:20
Ciasna10:21
Zakopiańska10:22
Skrajna10:24
Siedlce10:26
Piekarnicza10:30
Belgradzka10:32
Warneńska10:34
Kolumba10:36
Brętowo PKM10:39
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:52
Brętowo PKM10:52
Kolumba10:55
Warneńska10:57
Belgradzka10:58
Piekarnicza11:00
Siedlce11:04
Skrajna11:05
Zakopiańska11:06
Ciasna11:07
Paska11:08
Powstańców Warszawskich11:10
Hucisko11:13
Dworzec Główny11:15
Plac Solidarności11:18
Stocznia SKM11:20
Stocznia Północna11:22
Twarda11:23
Węzeł Kliniczna11:24
Swojska11:25
Żaglowa - AmberExpo11:27
Mostostal11:28
Stadion Energa Gdańsk11:29
Śnieżna11:31
Marynarki Polskiej11:33
Plac Wolności11:34
Nowy Port Zajezdnia11:35
Zajezdnia NOWY PORT11:37
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:51
Władysława IV [GDA]11:53
Nowy Port Góreckiego11:54
Marynarki Polskiej11:56
Śnieżna11:58
Stadion Energa Gdańsk12:00
Mostostal12:01
Żaglowa - AmberExpo12:02
Swojska12:04
Węzeł Kliniczna12:05
Twarda12:06
Stocznia Północna12:07
Stocznia SKM12:09
Plac Solidarności12:11
Dworzec Główny12:13
Hucisko12:16
Powstańców Warszawskich12:19
Paska12:20
Ciasna12:21
Zakopiańska12:22
Skrajna12:24
Siedlce12:26
Piekarnicza12:30
Belgradzka12:32
Warneńska12:34
Kolumba12:36
Brętowo PKM12:39
Kurs nr 9 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM12:52
Brętowo PKM12:52
Kolumba12:55
Warneńska12:57
Belgradzka12:58
Piekarnicza13:00
Siedlce13:04
Skrajna13:05
Zakopiańska13:06
Ciasna13:07
Paska13:08
Powstańców Warszawskich13:10
Hucisko13:13
Dworzec Główny13:15
Plac Solidarności13:18
Stocznia SKM13:20
Stocznia Północna13:22
Twarda13:23
Węzeł Kliniczna13:24
Swojska13:25
Żaglowa - AmberExpo13:27
Mostostal13:28
Stadion Energa Gdańsk13:29
Śnieżna13:31
Marynarki Polskiej13:33
Plac Wolności13:34
Władysława IV [GDA]13:36
Nowy Port Góreckiego13:37
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego13:44
Marynarki Polskiej13:46
Śnieżna13:48
Stadion Energa Gdańsk13:50
Mostostal13:51
Żaglowa - AmberExpo13:52
Swojska13:54
Węzeł Kliniczna13:55
Twarda13:56
Stocznia Północna13:57
Stocznia SKM13:59
Plac Solidarności14:01
Dworzec Główny14:03
Hucisko14:06
Powstańców Warszawskich14:09
Paska14:10
Ciasna14:11
Zakopiańska14:12
Skrajna14:14
Siedlce14:16
Piekarnicza14:20
Belgradzka14:22
Warneńska14:24
Kolumba14:26
Brętowo PKM14:29
Kurs nr 11 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM14:46
Brętowo PKM14:46
Kolumba14:49
Warneńska14:51
Belgradzka14:52
Piekarnicza14:54
Siedlce14:58
Skrajna14:59
Zakopiańska15:00
Ciasna15:01
Paska15:02
Powstańców Warszawskich15:04
Hucisko15:07
Dworzec Główny15:09
Plac Solidarności15:12
Stocznia SKM15:14
Stocznia Północna15:16
Twarda15:17
Węzeł Kliniczna15:18
Swojska15:19
Żaglowa - AmberExpo15:21
Mostostal15:22
Stadion Energa Gdańsk15:23
Śnieżna15:25
Marynarki Polskiej15:27
Plac Wolności15:28
Władysława IV [GDA]15:30
Nowy Port Góreckiego15:31
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego15:34
Marynarki Polskiej15:36
Śnieżna15:38
Stadion Energa Gdańsk15:40
Mostostal15:41
Żaglowa - AmberExpo15:42
Swojska15:44
Węzeł Kliniczna15:45
Twarda15:46
Stocznia Północna15:47
Stocznia SKM15:49
Plac Solidarności15:51
Dworzec Główny15:53
Hucisko15:56
Powstańców Warszawskich15:59
Paska16:00
Ciasna16:01
Zakopiańska16:02
Skrajna16:04
Siedlce16:06
Piekarnicza16:10
Belgradzka16:12
Warneńska16:14
Kolumba16:16
Brętowo PKM16:19
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:36
Brętowo PKM16:36
Kolumba16:39
Warneńska16:41
Belgradzka16:42
Piekarnicza16:44
Siedlce16:48
Skrajna16:49
Zakopiańska16:50
Ciasna16:51
Paska16:52
Powstańców Warszawskich16:54
Hucisko16:57
Dworzec Główny16:59
Plac Solidarności17:02
Stocznia SKM17:04
Stocznia Północna17:06
Twarda17:07
Węzeł Kliniczna17:08
Swojska17:09
Żaglowa - AmberExpo17:11
Mostostal17:12
Stadion Energa Gdańsk17:13
Śnieżna17:15
Marynarki Polskiej17:17
Plac Wolności17:18
Nowy Port Zajezdnia17:19
Zajezdnia NOWY PORT17:21
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:36
Władysława IV [GDA]17:38
Nowy Port Góreckiego17:39
Marynarki Polskiej17:41
Śnieżna17:43
Stadion Energa Gdańsk17:45
Mostostal17:46
Żaglowa - AmberExpo17:47
Swojska17:49
Węzeł Kliniczna17:50
Twarda17:51
Stocznia Północna17:52
Stocznia SKM17:54
Plac Solidarności17:56
Dworzec Główny17:58
Hucisko18:01
Powstańców Warszawskich18:04
Paska18:05
Ciasna18:06
Zakopiańska18:07
Skrajna18:09
Siedlce18:11
Piekarnicza18:15
Belgradzka18:17
Warneńska18:19
Kolumba18:21
Brętowo PKM18:24
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:33
Brętowo PKM18:33
Kolumba18:36
Warneńska18:38
Belgradzka18:39
Piekarnicza18:41
Siedlce18:45
Skrajna18:46
Zakopiańska18:47
Ciasna18:48
Paska18:49
Powstańców Warszawskich18:51
Hucisko18:54
Dworzec Główny18:56
Plac Solidarności18:59
Stocznia SKM19:01
Stocznia Północna19:03
Twarda19:04
Węzeł Kliniczna19:05
Swojska19:06
Żaglowa - AmberExpo19:08
Mostostal19:09
Stadion Energa Gdańsk19:10
Śnieżna19:12
Marynarki Polskiej19:14
Plac Wolności19:15
Nowy Port Zajezdnia19:16
Zajezdnia NOWY PORT19:18
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:36
Władysława IV [GDA]19:38
Nowy Port Góreckiego19:39
Marynarki Polskiej19:41
Śnieżna19:43
Stadion Energa Gdańsk19:45
Mostostal19:46
Żaglowa - AmberExpo19:47
Swojska19:49
Węzeł Kliniczna19:50
Twarda19:51
Stocznia Północna19:52
Stocznia SKM19:54
Plac Solidarności19:56
Dworzec Główny19:58
Hucisko20:01
Powstańców Warszawskich20:04
Paska20:05
Ciasna20:06
Zakopiańska20:07
Skrajna20:09
Siedlce20:11
Piekarnicza20:15
Belgradzka20:17
Warneńska20:19
Kolumba20:21
Brętowo PKM20:24
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:35
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko20:56
Dworzec Główny20:58
Plac Solidarności21:01
Stocznia SKM21:03
Stocznia Północna21:05
Twarda21:06
Węzeł Kliniczna21:07
Swojska21:08
Żaglowa - AmberExpo21:10
Mostostal21:11
Stadion Energa Gdańsk21:12
Śnieżna21:14
Marynarki Polskiej21:16
Plac Wolności21:17
Nowy Port Zajezdnia21:18
Zajezdnia NOWY PORT21:20
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT21:42
Władysława IV [GDA]21:44
Nowy Port Góreckiego21:45
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion Energa Gdańsk21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda21:57
Stocznia Północna21:58
Stocznia SKM22:00
Plac Solidarności22:02
Dworzec Główny22:04
Hucisko22:07
Powstańców Warszawskich22:10
Paska22:11
Ciasna22:12
Zakopiańska22:13
Skrajna22:15
Siedlce22:17
Piekarnicza22:21
Belgradzka22:23
Warneńska22:25
Kolumba22:27
Brętowo PKM22:30
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:35
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska22:49
Ciasna22:50
Paska22:51
Powstańców Warszawskich22:53
Hucisko22:56
Dworzec Główny22:58
Plac Solidarności23:01
Stocznia SKM23:02
Stocznia Północna23:04
Twarda23:05
Węzeł Kliniczna23:06
Swojska23:07
Żaglowa - AmberExpo23:08
Mostostal23:09
Stadion Energa Gdańsk23:10
Śnieżna23:12
Marynarki Polskiej23:14
Plac Wolności23:15
Nowy Port Zajezdnia23:16
Zajezdnia NOWY PORT23:18