• W piątek, 9 czerwca na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 801 174 194, 695 174 194.  • W piątek, 9 czerwca na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • W piątek 09.06.2023 r. obowiązywać będą sobotnie rozkłady jazdy z wyjątkami. Szczegóły na www.ztm.gda.pl .
21:52
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:01
Władysława IV [GDA]06:03
Nowy Port Góreckiego06:04
Marynarki Polskiej06:06
Śnieżna06:07
Polsat Plus Arena Gdańsk06:09
Mostostal06:10
Żaglowa - AmberExpo06:11
Swojska06:13
Węzeł Kliniczna06:14
Twarda06:15
Stocznia Północna06:16
Stocznia SKM06:18
Plac Solidarności06:20
Dworzec Główny06:22
Hucisko06:25
Powstańców Warszawskich06:28
Paska06:30
Ciasna06:31
Zakopiańska06:32
Skrajna06:33
Siedlce06:35
Piekarnicza06:38
Belgradzka06:39
Warneńska06:41
Kolumba06:43
Brętowo PKM06:46
Brętowo PKM06:47
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:01
Brętowo PKM07:02
Kolumba07:04
Warneńska07:06
Belgradzka07:07
Piekarnicza07:09
Siedlce07:12
Skrajna07:13
Zakopiańska07:14
Ciasna07:15
Paska07:16
Powstańców Warszawskich07:18
Hucisko07:21
Dworzec Główny07:23
Plac Solidarności07:26
Stocznia SKM07:28
Stocznia Północna07:30
Twarda07:31
Węzeł Kliniczna07:32
Swojska07:33
Żaglowa - AmberExpo07:35
Mostostal07:36
Polsat Plus Arena Gdańsk07:37
Śnieżna07:39
Marynarki Polskiej07:40
Plac Wolności07:42
Nowy Port Zajezdnia07:43
Zajezdnia NOWY PORT07:45
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:05
Władysława IV [GDA]08:07
Nowy Port Góreckiego08:08
Marynarki Polskiej08:10
Śnieżna08:11
Polsat Plus Arena Gdańsk08:13
Mostostal08:14
Żaglowa - AmberExpo08:15
Swojska08:17
Węzeł Kliniczna08:18
Twarda08:19
Stocznia Północna08:20
Stocznia SKM08:22
Plac Solidarności08:24
Dworzec Główny08:26
Hucisko08:29
Powstańców Warszawskich08:32
Paska08:34
Ciasna08:35
Zakopiańska08:36
Skrajna08:37
Siedlce08:39
Piekarnicza08:42
Belgradzka08:43
Warneńska08:45
Kolumba08:47
Brętowo PKM08:50
Brętowo PKM08:51
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:57
Brętowo PKM08:58
Kolumba09:00
Warneńska09:02
Belgradzka09:03
Piekarnicza09:05
Siedlce09:08
Skrajna09:09
Zakopiańska09:10
Ciasna09:11
Paska09:12
Powstańców Warszawskich09:14
Hucisko09:17
Dworzec Główny09:19
Plac Solidarności09:22
Stocznia SKM09:24
Stocznia Północna09:26
Twarda09:27
Węzeł Kliniczna09:28
Swojska09:29
Żaglowa - AmberExpo09:31
Mostostal09:32
Polsat Plus Arena Gdańsk09:33
Śnieżna09:35
Marynarki Polskiej09:36
Plac Wolności09:38
Nowy Port Zajezdnia09:39
Zajezdnia NOWY PORT09:41
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:05
Władysława IV [GDA]10:07
Nowy Port Góreckiego10:08
Marynarki Polskiej10:10
Śnieżna10:11
Polsat Plus Arena Gdańsk10:13
Mostostal10:14
Żaglowa - AmberExpo10:15
Swojska10:17
Węzeł Kliniczna10:18
Twarda10:19
Stocznia Północna10:20
Stocznia SKM10:22
Plac Solidarności10:24
Dworzec Główny10:26
Hucisko10:29
Powstańców Warszawskich10:32
Paska10:34
Ciasna10:35
Zakopiańska10:36
Skrajna10:37
Siedlce10:39
Piekarnicza10:42
Belgradzka10:43
Warneńska10:45
Kolumba10:47
Brętowo PKM10:50
Brętowo PKM10:51
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:57
Brętowo PKM10:58
Kolumba11:00
Warneńska11:02
Belgradzka11:03
Piekarnicza11:05
Siedlce11:08
Skrajna11:09
Zakopiańska11:10
Ciasna11:11
Paska11:12
Powstańców Warszawskich11:14
Hucisko11:17
Dworzec Główny11:19
Plac Solidarności11:22
Stocznia SKM11:24
Stocznia Północna11:26
Twarda11:27
Węzeł Kliniczna11:28
Swojska11:29
Żaglowa - AmberExpo11:31
Mostostal11:32
Polsat Plus Arena Gdańsk11:33
Śnieżna11:35
Marynarki Polskiej11:36
Plac Wolności11:38
Nowy Port Zajezdnia11:39
Zajezdnia NOWY PORT11:41
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:05
Władysława IV [GDA]12:07
Nowy Port Góreckiego12:08
Marynarki Polskiej12:10
Śnieżna12:11
Polsat Plus Arena Gdańsk12:13
Mostostal12:14
Żaglowa - AmberExpo12:15
Swojska12:17
Węzeł Kliniczna12:18
Twarda12:19
Stocznia Północna12:20
Stocznia SKM12:22
Plac Solidarności12:24
Dworzec Główny12:26
Hucisko12:29
Powstańców Warszawskich12:32
Paska12:34
Ciasna12:35
Zakopiańska12:36
Skrajna12:37
Siedlce12:39
Piekarnicza12:42
Belgradzka12:43
Warneńska12:45
Kolumba12:47
Brętowo PKM12:50
Brętowo PKM12:51
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:57
Brętowo PKM12:58
Kolumba13:00
Warneńska13:02
Belgradzka13:03
Piekarnicza13:05
Siedlce13:08
Skrajna13:09
Zakopiańska13:10
Ciasna13:11
Paska13:12
Powstańców Warszawskich13:14
Hucisko13:17
Dworzec Główny13:19
Plac Solidarności13:22
Stocznia SKM13:24
Stocznia Północna13:26
Twarda13:27
Węzeł Kliniczna13:28
Swojska13:29
Żaglowa - AmberExpo13:31
Mostostal13:32
Polsat Plus Arena Gdańsk13:33
Śnieżna13:35
Marynarki Polskiej13:36
Plac Wolności13:38
Nowy Port Zajezdnia13:39
Zajezdnia NOWY PORT13:41
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:11
Władysława IV [GDA]14:13
Nowy Port Góreckiego14:14
Marynarki Polskiej14:16
Śnieżna14:17
Polsat Plus Arena Gdańsk14:19
Mostostal14:20
Żaglowa - AmberExpo14:21
Swojska14:23
Węzeł Kliniczna14:24
Twarda14:25
Stocznia Północna14:26
Stocznia SKM14:28
Plac Solidarności14:30
Dworzec Główny14:32
Hucisko14:35
Powstańców Warszawskich14:38
Paska14:40
Ciasna14:41
Zakopiańska14:42
Skrajna14:43
Siedlce14:45
Piekarnicza14:48
Belgradzka14:49
Warneńska14:51
Kolumba14:53
Brętowo PKM14:56
Brętowo PKM14:57
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:11
Brętowo PKM15:12
Kolumba15:14
Warneńska15:16
Belgradzka15:17
Piekarnicza15:19
Siedlce15:22
Skrajna15:23
Zakopiańska15:24
Ciasna15:25
Paska15:26
Powstańców Warszawskich15:28
Hucisko15:31
Dworzec Główny15:33
Plac Solidarności15:36
Stocznia SKM15:38
Stocznia Północna15:40
Twarda15:41
Węzeł Kliniczna15:42
Swojska15:43
Żaglowa - AmberExpo15:45
Mostostal15:46
Polsat Plus Arena Gdańsk15:47
Śnieżna15:49
Marynarki Polskiej15:50
Plac Wolności15:52
Nowy Port Zajezdnia15:53
Zajezdnia NOWY PORT15:55
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:01
Władysława IV [GDA]16:03
Nowy Port Góreckiego16:04
Marynarki Polskiej16:06
Śnieżna16:07
Polsat Plus Arena Gdańsk16:09
Mostostal16:10
Żaglowa - AmberExpo16:11
Swojska16:13
Węzeł Kliniczna16:14
Twarda16:15
Stocznia Północna16:16
Stocznia SKM16:18
Plac Solidarności16:20
Dworzec Główny16:22
Hucisko16:25
Powstańców Warszawskich16:28
Paska16:30
Ciasna16:31
Zakopiańska16:32
Skrajna16:33
Siedlce16:35
Piekarnicza16:38
Belgradzka16:39
Warneńska16:41
Kolumba16:43
Brętowo PKM16:46
Brętowo PKM16:47
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:01
Brętowo PKM17:02
Kolumba17:04
Warneńska17:06
Belgradzka17:07
Piekarnicza17:09
Siedlce17:12
Skrajna17:13
Zakopiańska17:14
Ciasna17:15
Paska17:16
Powstańców Warszawskich17:18
Hucisko17:21
Dworzec Główny17:23
Plac Solidarności17:26
Stocznia SKM17:28
Stocznia Północna17:30
Twarda17:31
Węzeł Kliniczna17:32
Swojska17:33
Żaglowa - AmberExpo17:35
Mostostal17:36
Polsat Plus Arena Gdańsk17:37
Śnieżna17:39
Marynarki Polskiej17:40
Plac Wolności17:42
Nowy Port Zajezdnia17:43
Zajezdnia NOWY PORT17:45