• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
21:19
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:38
Władysława IV [GDA]11:40
Nowy Port Góreckiego11:41
Marynarki Polskiej11:43
Śnieżna11:44
Polsat Plus Arena Gdańsk11:46
Mostostal11:47
Żaglowa - AmberExpo11:48
Swojska11:50
Węzeł Kliniczna11:51
Twarda11:52
Stocznia Północna11:53
Stocznia SKM11:55
Plac Solidarności11:57
Dworzec Główny11:59
Hucisko12:02
Powstańców Warszawskich12:05
Paska12:07
Ciasna12:08
Zakopiańska12:09
Skrajna12:10
Siedlce12:12
Piekarnicza12:15
Belgradzka12:16
Warneńska12:18
Kolumba12:20
Brętowo PKM12:23
Brętowo PKM12:24
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:38
Brętowo PKM12:39
Kolumba12:41
Warneńska12:43
Belgradzka12:44
Piekarnicza12:46
Siedlce12:49
Skrajna12:50
Zakopiańska12:51
Ciasna12:52
Paska12:53
Powstańców Warszawskich12:55
Hucisko12:58
Dworzec Główny13:00
Plac Solidarności13:03
Stocznia SKM13:05
Stocznia Północna13:07
Twarda13:08
Węzeł Kliniczna13:09
Swojska13:10
Żaglowa - AmberExpo13:12
Mostostal13:13
Polsat Plus Arena Gdańsk13:14
Śnieżna13:16
Marynarki Polskiej13:17
Plac Wolności13:19
Nowy Port Zajezdnia13:20
Zajezdnia NOWY PORT13:22
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:38
Władysława IV [GDA]13:40
Nowy Port Góreckiego13:41
Marynarki Polskiej13:43
Śnieżna13:44
Polsat Plus Arena Gdańsk13:46
Mostostal13:47
Żaglowa - AmberExpo13:48
Swojska13:50
Węzeł Kliniczna13:51
Twarda13:52
Stocznia Północna13:53
Stocznia SKM13:55
Plac Solidarności13:57
Dworzec Główny13:59
Hucisko14:02
Powstańców Warszawskich14:05
Paska14:07
Ciasna14:08
Zakopiańska14:09
Skrajna14:10
Siedlce14:12
Piekarnicza14:15
Belgradzka14:16
Warneńska14:18
Kolumba14:20
Brętowo PKM14:23
Brętowo PKM14:24
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:38
Brętowo PKM14:39
Kolumba14:41
Warneńska14:43
Belgradzka14:44
Piekarnicza14:46
Siedlce14:49
Skrajna14:50
Zakopiańska14:51
Ciasna14:52
Paska14:53
Powstańców Warszawskich14:55
Hucisko14:58
Dworzec Główny15:00
Plac Solidarności15:03
Stocznia SKM15:05
Stocznia Północna15:07
Twarda15:08
Węzeł Kliniczna15:09
Swojska15:10
Żaglowa - AmberExpo15:12
Mostostal15:13
Polsat Plus Arena Gdańsk15:14
Śnieżna15:16
Marynarki Polskiej15:17
Plac Wolności15:19
Nowy Port Zajezdnia15:20
Zajezdnia NOWY PORT15:22
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:38
Władysława IV [GDA]15:40
Nowy Port Góreckiego15:41
Marynarki Polskiej15:43
Śnieżna15:44
Polsat Plus Arena Gdańsk15:46
Mostostal15:47
Żaglowa - AmberExpo15:48
Swojska15:50
Węzeł Kliniczna15:51
Twarda15:52
Stocznia Północna15:53
Stocznia SKM15:55
Plac Solidarności15:57
Dworzec Główny15:59
Hucisko16:02
Powstańców Warszawskich16:05
Paska16:07
Ciasna16:08
Zakopiańska16:09
Skrajna16:10
Siedlce16:12
Piekarnicza16:15
Belgradzka16:16
Warneńska16:18
Kolumba16:20
Brętowo PKM16:23
Brętowo PKM16:24
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:38
Brętowo PKM16:39
Kolumba16:41
Warneńska16:43
Belgradzka16:44
Piekarnicza16:46
Siedlce16:49
Skrajna16:50
Zakopiańska16:51
Ciasna16:52
Paska16:53
Powstańców Warszawskich16:55
Hucisko16:58
Dworzec Główny17:00
Plac Solidarności17:03
Stocznia SKM17:05
Stocznia Północna17:07
Twarda17:08
Węzeł Kliniczna17:09
Swojska17:10
Żaglowa - AmberExpo17:12
Mostostal17:13
Polsat Plus Arena Gdańsk17:14
Śnieżna17:16
Marynarki Polskiej17:17
Plac Wolności17:19
Nowy Port Zajezdnia17:20
Zajezdnia NOWY PORT17:22
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:38
Władysława IV [GDA]17:40
Nowy Port Góreckiego17:41
Marynarki Polskiej17:43
Śnieżna17:44
Polsat Plus Arena Gdańsk17:46
Mostostal17:47
Żaglowa - AmberExpo17:48
Swojska17:50
Węzeł Kliniczna17:51
Twarda17:52
Stocznia Północna17:53
Stocznia SKM17:55
Plac Solidarności17:57
Dworzec Główny17:59
Hucisko18:02
Powstańców Warszawskich18:05
Paska18:07
Ciasna18:08
Zakopiańska18:09
Skrajna18:10
Siedlce18:12
Piekarnicza18:15
Belgradzka18:16
Warneńska18:18
Kolumba18:20
Brętowo PKM18:23
Brętowo PKM18:24
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:38
Brętowo PKM18:39
Kolumba18:41
Warneńska18:43
Belgradzka18:44
Piekarnicza18:46
Siedlce18:49
Skrajna18:50
Zakopiańska18:51
Ciasna18:52
Paska18:53
Powstańców Warszawskich18:55
Hucisko18:58
Dworzec Główny19:00
Plac Solidarności19:03
Stocznia SKM19:05
Stocznia Północna19:07
Twarda19:08
Węzeł Kliniczna19:09
Swojska19:10
Żaglowa - AmberExpo19:12
Mostostal19:13
Polsat Plus Arena Gdańsk19:14
Śnieżna19:16
Marynarki Polskiej19:17
Plac Wolności19:19
Nowy Port Zajezdnia19:20
Zajezdnia NOWY PORT19:22
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:38
Władysława IV [GDA]19:40
Nowy Port Góreckiego19:41
Marynarki Polskiej19:43
Śnieżna19:44
Polsat Plus Arena Gdańsk19:46
Mostostal19:47
Żaglowa - AmberExpo19:48
Swojska19:50
Węzeł Kliniczna19:51
Twarda19:52
Stocznia Północna19:53
Stocznia SKM19:55
Plac Solidarności19:57
Dworzec Główny19:59
Hucisko20:02
Powstańców Warszawskich20:05
Paska20:07
Ciasna20:08
Zakopiańska20:09
Skrajna20:10
Siedlce20:12
Piekarnicza20:15
Belgradzka20:16
Warneńska20:18
Kolumba20:20
Brętowo PKM20:23
Brętowo PKM20:24
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:36
Brętowo PKM20:37
Kolumba20:39
Warneńska20:41
Belgradzka20:42
Piekarnicza20:44
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko20:56
Dworzec Główny20:58
Plac Solidarności21:01
Stocznia SKM21:03
Stocznia Północna21:05
Twarda21:06
Węzeł Kliniczna21:07
Swojska21:08
Żaglowa - AmberExpo21:10
Mostostal21:11
Polsat Plus Arena Gdańsk21:12
Śnieżna21:14
Marynarki Polskiej21:15
Plac Wolności21:17
Nowy Port Zajezdnia21:18
Zajezdnia NOWY PORT21:20