• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:41
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:21
Władysława IV [GDA]06:23
Nowy Port Góreckiego06:24
Marynarki Polskiej06:26
Śnieżna06:28
Stadion06:30
Mostostal06:31
Żaglowa - AmberExpo06:32
Swojska06:34
Węzeł Kliniczna06:35
Twarda06:36
Stocznia Północna06:37
Stocznia SKM06:39
Plac Solidarności06:41
Dworzec Główny06:43
Hucisko06:46
Powstańców Warszawskich06:49
Paska06:51
Ciasna06:52
Zakopiańska06:53
Skrajna06:54
Siedlce06:56
Piekarnicza06:59
Belgradzka07:00
Warneńska07:02
Kolumba07:04
Brętowo PKM07:07
Brętowo PKM07:08
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:18
Brętowo PKM07:19
Kolumba07:21
Warneńska07:23
Belgradzka07:24
Piekarnicza07:26
Siedlce07:29
Skrajna07:30
Zakopiańska07:31
Ciasna07:32
Paska07:33
Powstańców Warszawskich07:35
Hucisko07:38
Dworzec Główny07:40
Plac Solidarności07:43
Stocznia SKM07:45
Stocznia Północna07:47
Twarda07:48
Węzeł Kliniczna07:49
Swojska07:50
Żaglowa - AmberExpo07:52
Mostostal07:53
Stadion07:54
Śnieżna07:56
Marynarki Polskiej07:58
Plac Wolności07:59
Nowy Port Zajezdnia08:00
Zajezdnia NOWY PORT08:02
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:41
Władysława IV [GDA]08:43
Nowy Port Góreckiego08:44
Marynarki Polskiej08:46
Śnieżna08:48
Stadion08:50
Mostostal08:51
Żaglowa - AmberExpo08:52
Swojska08:54
Węzeł Kliniczna08:55
Twarda08:56
Stocznia Północna08:57
Stocznia SKM08:59
Plac Solidarności09:01
Dworzec Główny09:03
Hucisko09:06
Powstańców Warszawskich09:09
Paska09:11
Ciasna09:12
Zakopiańska09:13
Skrajna09:14
Siedlce09:16
Piekarnicza09:19
Belgradzka09:20
Warneńska09:22
Kolumba09:24
Brętowo PKM09:27
Brętowo PKM09:28
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:32
Brętowo PKM09:33
Kolumba09:35
Warneńska09:37
Belgradzka09:38
Piekarnicza09:40
Siedlce09:43
Skrajna09:44
Zakopiańska09:45
Ciasna09:46
Paska09:47
Powstańców Warszawskich09:49
Hucisko09:52
Dworzec Główny09:54
Plac Solidarności09:57
Stocznia SKM09:59
Stocznia Północna10:01
Twarda10:02
Węzeł Kliniczna10:03
Swojska10:04
Żaglowa - AmberExpo10:06
Mostostal10:07
Stadion10:08
Śnieżna10:10
Marynarki Polskiej10:12
Plac Wolności10:13
Nowy Port Zajezdnia10:14
Zajezdnia NOWY PORT10:16
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:31
Władysława IV [GDA]10:33
Nowy Port Góreckiego10:34
Marynarki Polskiej10:36
Śnieżna10:38
Stadion10:40
Mostostal10:41
Żaglowa - AmberExpo10:42
Swojska10:44
Węzeł Kliniczna10:45
Twarda10:46
Stocznia Północna10:47
Stocznia SKM10:49
Plac Solidarności10:51
Dworzec Główny10:53
Hucisko10:56
Powstańców Warszawskich10:59
Paska11:01
Ciasna11:02
Zakopiańska11:03
Skrajna11:04
Siedlce11:06
Piekarnicza11:09
Belgradzka11:10
Warneńska11:12
Kolumba11:14
Brętowo PKM11:17
Brętowo PKM11:18
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:22
Brętowo PKM11:23
Kolumba11:25
Warneńska11:27
Belgradzka11:28
Piekarnicza11:30
Siedlce11:33
Skrajna11:34
Zakopiańska11:35
Ciasna11:36
Paska11:37
Powstańców Warszawskich11:39
Hucisko11:42
Dworzec Główny11:44
Plac Solidarności11:47
Stocznia SKM11:49
Stocznia Północna11:51
Twarda11:52
Węzeł Kliniczna11:53
Swojska11:54
Żaglowa - AmberExpo11:56
Mostostal11:57
Stadion11:58
Śnieżna12:00
Marynarki Polskiej12:02
Plac Wolności12:03
Nowy Port Zajezdnia12:04
Zajezdnia NOWY PORT12:06
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:21
Władysława IV [GDA]12:23
Nowy Port Góreckiego12:24
Marynarki Polskiej12:26
Śnieżna12:28
Stadion12:30
Mostostal12:31
Żaglowa - AmberExpo12:32
Swojska12:34
Węzeł Kliniczna12:35
Twarda12:36
Stocznia Północna12:37
Stocznia SKM12:39
Plac Solidarności12:41
Dworzec Główny12:43
Hucisko12:46
Powstańców Warszawskich12:49
Paska12:51
Ciasna12:52
Zakopiańska12:53
Skrajna12:54
Siedlce12:56
Piekarnicza12:59
Belgradzka13:00
Warneńska13:02
Kolumba13:04
Brętowo PKM13:07
Brętowo PKM13:08
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:12
Brętowo PKM13:13
Kolumba13:15
Warneńska13:17
Belgradzka13:18
Piekarnicza13:20
Siedlce13:23
Skrajna13:24
Zakopiańska13:25
Ciasna13:26
Paska13:27
Powstańców Warszawskich13:29
Hucisko13:32
Dworzec Główny13:34
Plac Solidarności13:37
Stocznia SKM13:39
Stocznia Północna13:41
Twarda13:42
Węzeł Kliniczna13:43
Swojska13:44
Żaglowa - AmberExpo13:46
Mostostal13:47
Stadion13:48
Śnieżna13:50
Marynarki Polskiej13:52
Plac Wolności13:53
Nowy Port Zajezdnia13:54
Zajezdnia NOWY PORT13:56
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:11
Władysława IV [GDA]14:13
Nowy Port Góreckiego14:14
Marynarki Polskiej14:16
Śnieżna14:18
Stadion14:20
Mostostal14:21
Żaglowa - AmberExpo14:22
Swojska14:24
Węzeł Kliniczna14:25
Twarda14:26
Stocznia Północna14:27
Stocznia SKM14:29
Plac Solidarności14:31
Dworzec Główny14:33
Hucisko14:36
Powstańców Warszawskich14:39
Paska14:41
Ciasna14:42
Zakopiańska14:43
Skrajna14:44
Siedlce14:46
Piekarnicza14:49
Belgradzka14:50
Warneńska14:52
Kolumba14:54
Brętowo PKM14:57
Brętowo PKM14:58
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:08
Brętowo PKM15:09
Kolumba15:11
Warneńska15:13
Belgradzka15:14
Piekarnicza15:16
Siedlce15:19
Skrajna15:20
Zakopiańska15:21
Ciasna15:22
Paska15:23
Powstańców Warszawskich15:25
Hucisko15:28
Dworzec Główny15:30
Plac Solidarności15:33
Stocznia SKM15:35
Stocznia Północna15:37
Twarda15:38
Węzeł Kliniczna15:39
Swojska15:40
Żaglowa - AmberExpo15:42
Mostostal15:43
Stadion15:44
Śnieżna15:46
Marynarki Polskiej15:48
Plac Wolności15:49
Nowy Port Zajezdnia15:50
Zajezdnia NOWY PORT15:52
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:01
Władysława IV [GDA]16:03
Nowy Port Góreckiego16:04
Marynarki Polskiej16:06
Śnieżna16:08
Stadion16:10
Mostostal16:11
Żaglowa - AmberExpo16:12
Swojska16:14
Węzeł Kliniczna16:15
Twarda16:16
Stocznia Północna16:17
Stocznia SKM16:19
Plac Solidarności16:21
Dworzec Główny16:23
Hucisko16:26
Powstańców Warszawskich16:29
Paska16:31
Ciasna16:32
Zakopiańska16:33
Skrajna16:34
Siedlce16:36
Piekarnicza16:39
Belgradzka16:40
Warneńska16:42
Kolumba16:44
Brętowo PKM16:47
Brętowo PKM16:48
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:58
Brętowo PKM16:59
Kolumba17:01
Warneńska17:03
Belgradzka17:04
Piekarnicza17:06
Siedlce17:09
Skrajna17:10
Zakopiańska17:11
Ciasna17:12
Paska17:13
Powstańców Warszawskich17:15
Hucisko17:18
Dworzec Główny17:20
Plac Solidarności17:23
Stocznia SKM17:25
Stocznia Północna17:27
Twarda17:28
Węzeł Kliniczna17:29
Swojska17:30
Żaglowa - AmberExpo17:32
Mostostal17:33
Stadion17:34
Śnieżna17:36
Marynarki Polskiej17:38
Plac Wolności17:39
Nowy Port Zajezdnia17:40
Zajezdnia NOWY PORT17:42