• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:01
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:02
Władysława IV [GDA]13:04
Nowy Port Góreckiego13:05
Marynarki Polskiej13:07
Śnieżna13:09
Stadion13:11
Mostostal13:12
Żaglowa - AmberExpo13:13
Swojska13:15
Węzeł Kliniczna13:16
Twarda13:17
Stocznia Północna13:18
Stocznia SKM13:20
Plac Solidarności13:22
Dworzec Główny13:24
Hucisko13:27
Powstańców Warszawskich13:30
Paska13:31
Ciasna13:32
Zakopiańska13:33
Skrajna13:35
Siedlce13:37
Piekarnicza13:41
Belgradzka13:43
Warneńska13:45
Kolumba13:47
Brętowo PKM13:50
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:55
Brętowo PKM13:55
Kolumba13:58
Warneńska14:00
Belgradzka14:01
Piekarnicza14:03
Siedlce14:07
Skrajna14:08
Zakopiańska14:09
Ciasna14:10
Paska14:11
Powstańców Warszawskich14:13
Hucisko14:16
Dworzec Główny14:18
Plac Solidarności14:21
Stocznia SKM14:23
Stocznia Północna14:25
Twarda14:26
Węzeł Kliniczna14:27
Swojska14:28
Żaglowa - AmberExpo14:30
Mostostal14:31
Stadion14:32
Śnieżna14:34
Marynarki Polskiej14:36
Plac Wolności14:37
Nowy Port Zajezdnia14:38
Zajezdnia NOWY PORT14:40
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:57
Władysława IV [GDA]14:59
Nowy Port Góreckiego15:00
Marynarki Polskiej15:02
Śnieżna15:04
Stadion15:06
Mostostal15:07
Żaglowa - AmberExpo15:08
Swojska15:10
Węzeł Kliniczna15:11
Twarda15:12
Stocznia Północna15:13
Stocznia SKM15:15
Plac Solidarności15:17
Dworzec Główny15:19
Hucisko15:22
Powstańców Warszawskich15:25
Paska15:26
Ciasna15:27
Zakopiańska15:28
Skrajna15:30
Siedlce15:32
Piekarnicza15:36
Belgradzka15:38
Warneńska15:40
Kolumba15:42
Brętowo PKM15:45
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:55
Brętowo PKM15:55
Kolumba15:58
Warneńska16:00
Belgradzka16:01
Piekarnicza16:03
Siedlce16:07
Skrajna16:08
Zakopiańska16:09
Ciasna16:10
Paska16:11
Powstańców Warszawskich16:13
Hucisko16:16
Dworzec Główny16:18
Plac Solidarności16:21
Stocznia SKM16:23
Stocznia Północna16:25
Twarda16:26
Węzeł Kliniczna16:27
Swojska16:28
Żaglowa - AmberExpo16:30
Mostostal16:31
Stadion16:32
Śnieżna16:34
Marynarki Polskiej16:36
Plac Wolności16:37
Nowy Port Zajezdnia16:38
Zajezdnia NOWY PORT16:40
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:57
Władysława IV [GDA]16:59
Nowy Port Góreckiego17:00
Marynarki Polskiej17:02
Śnieżna17:04
Stadion17:06
Mostostal17:07
Żaglowa - AmberExpo17:08
Swojska17:10
Węzeł Kliniczna17:11
Twarda17:12
Stocznia Północna17:13
Stocznia SKM17:15
Plac Solidarności17:17
Dworzec Główny17:19
Hucisko17:22
Powstańców Warszawskich17:25
Paska17:26
Ciasna17:27
Zakopiańska17:28
Skrajna17:30
Siedlce17:32
Piekarnicza17:36
Belgradzka17:38
Warneńska17:40
Kolumba17:42
Brętowo PKM17:45
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:55
Brętowo PKM17:55
Kolumba17:58
Warneńska18:00
Belgradzka18:01
Piekarnicza18:03
Siedlce18:07
Skrajna18:08
Zakopiańska18:09
Ciasna18:10
Paska18:11
Powstańców Warszawskich18:13
Hucisko18:16
Dworzec Główny18:18
Plac Solidarności18:21
Stocznia SKM18:23
Stocznia Północna18:25
Twarda18:26
Węzeł Kliniczna18:27
Swojska18:28
Żaglowa - AmberExpo18:30
Mostostal18:31
Stadion18:32
Śnieżna18:34
Marynarki Polskiej18:36
Plac Wolności18:37
Nowy Port Zajezdnia18:38
Zajezdnia NOWY PORT18:40
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:57
Władysława IV [GDA]18:59
Nowy Port Góreckiego19:00
Marynarki Polskiej19:02
Śnieżna19:04
Stadion19:06
Mostostal19:07
Żaglowa - AmberExpo19:08
Swojska19:10
Węzeł Kliniczna19:11
Twarda19:12
Stocznia Północna19:13
Stocznia SKM19:15
Plac Solidarności19:17
Dworzec Główny19:19
Hucisko19:22
Powstańców Warszawskich19:25
Paska19:26
Ciasna19:27
Zakopiańska19:28
Skrajna19:30
Siedlce19:32
Piekarnicza19:36
Belgradzka19:38
Warneńska19:40
Kolumba19:42
Brętowo PKM19:45
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:55
Brętowo PKM19:55
Kolumba19:58
Warneńska20:00
Belgradzka20:01
Piekarnicza20:03
Siedlce20:07
Skrajna20:08
Zakopiańska20:09
Ciasna20:10
Paska20:11
Powstańców Warszawskich20:13
Hucisko20:16
Dworzec Główny20:18
Plac Solidarności20:21
Stocznia SKM20:23
Stocznia Północna20:25
Twarda20:26
Węzeł Kliniczna20:27
Swojska20:28
Żaglowa - AmberExpo20:30
Mostostal20:31
Stadion20:32
Śnieżna20:34
Marynarki Polskiej20:36
Plac Wolności20:37
Nowy Port Zajezdnia20:38
Zajezdnia NOWY PORT20:40
Kurs nr 8 do Węzeł Groddecka
Zajezdnia NOWY PORT20:55
Władysława IV [GDA]20:57
Nowy Port Góreckiego20:58
Marynarki Polskiej21:00
Śnieżna21:02
Stadion21:04
Mostostal21:05
Żaglowa - AmberExpo21:06
Swojska21:08
Węzeł Kliniczna21:09
Twarda21:10
Stocznia Północna21:11
Stocznia SKM21:13
Plac Solidarności21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Wyżynna21:20
Śródmieście SKM21:22
Węzeł Groddecka21:24
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Węzeł Groddecka21:39
Urząd Miejski21:41
Hucisko21:43
Dworzec Główny21:45
Plac Solidarności21:48
Stocznia SKM21:50
Stocznia Północna21:52
Twarda21:53
Węzeł Kliniczna21:54
Swojska21:55
Żaglowa - AmberExpo21:57
Mostostal21:58
Stadion21:59
Śnieżna22:01
Marynarki Polskiej22:03
Plac Wolności22:04
Nowy Port Zajezdnia22:05
Zajezdnia NOWY PORT22:07