• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:41
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT04:33
Władysława IV [GDA]04:35
Nowy Port Oliwska04:36
Przychodnia04:37
Rybołowców04:38
Na Zaspę04:39
Marynarki Polskiej04:42
Śnieżna04:44
Stadion04:46
Mostostal04:47
Żaglowa - AmberExpo04:48
Swojska04:50
Węzeł Kliniczna04:51
Twarda04:52
Stocznia Północna04:53
Stocznia SKM04:55
Plac Solidarności04:57
Dworzec Główny04:59
Hucisko05:02
Powstańców Warszawskich05:05
Paska05:07
Ciasna05:08
Zakopiańska05:09
Skrajna05:10
Siedlce05:12
Piekarnicza05:16
Belgradzka05:18
Warneńska05:20
Kolumba05:22
Brętowo PKM05:25
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM05:34
Brętowo PKM05:34
Kolumba05:37
Warneńska05:39
Belgradzka05:40
Piekarnicza05:42
Siedlce05:46
Skrajna05:47
Zakopiańska05:48
Ciasna05:49
Paska05:50
Powstańców Warszawskich05:52
Hucisko05:55
Dworzec Główny05:57
Plac Solidarności06:00
Stocznia SKM06:02
Stocznia Północna06:04
Twarda06:05
Węzeł Kliniczna06:06
Swojska06:07
Żaglowa - AmberExpo06:09
Mostostal06:10
Stadion06:11
Śnieżna06:13
Marynarki Polskiej06:15
Plac Wolności06:16
Nowy Port Zajezdnia06:17
Zajezdnia NOWY PORT06:19
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:27
Władysława IV [GDA]06:29
Nowy Port Oliwska06:30
Przychodnia06:31
Rybołowców06:32
Na Zaspę06:33
Marynarki Polskiej06:36
Śnieżna06:38
Stadion06:40
Mostostal06:41
Żaglowa - AmberExpo06:42
Swojska06:44
Węzeł Kliniczna06:45
Twarda06:46
Stocznia Północna06:47
Stocznia SKM06:49
Plac Solidarności06:51
Dworzec Główny06:53
Hucisko06:56
Powstańców Warszawskich06:59
Paska07:01
Ciasna07:02
Zakopiańska07:03
Skrajna07:04
Siedlce07:06
Piekarnicza07:10
Belgradzka07:12
Warneńska07:14
Kolumba07:16
Brętowo PKM07:19
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:26
Brętowo PKM07:26
Kolumba07:29
Warneńska07:31
Belgradzka07:32
Piekarnicza07:34
Siedlce07:38
Skrajna07:39
Zakopiańska07:40
Ciasna07:41
Paska07:42
Powstańców Warszawskich07:44
Hucisko07:47
Dworzec Główny07:49
Plac Solidarności07:52
Stocznia SKM07:54
Stocznia Północna07:56
Twarda07:57
Węzeł Kliniczna07:58
Swojska07:59
Żaglowa - AmberExpo08:01
Mostostal08:02
Stadion08:03
Śnieżna08:05
Marynarki Polskiej08:07
Plac Wolności08:08
Nowy Port Zajezdnia08:09
Zajezdnia NOWY PORT08:11
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:47
Władysława IV [GDA]08:49
Nowy Port Oliwska08:50
Przychodnia08:51
Rybołowców08:52
Na Zaspę08:53
Marynarki Polskiej08:56
Śnieżna08:58
Stadion09:00
Mostostal09:01
Żaglowa - AmberExpo09:02
Swojska09:04
Węzeł Kliniczna09:05
Twarda09:06
Stocznia Północna09:07
Stocznia SKM09:09
Plac Solidarności09:11
Dworzec Główny09:13
Hucisko09:16
Powstańców Warszawskich09:19
Paska09:21
Ciasna09:22
Zakopiańska09:23
Skrajna09:24
Siedlce09:26
Piekarnicza09:30
Belgradzka09:32
Warneńska09:34
Kolumba09:36
Brętowo PKM09:39
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:52
Brętowo PKM09:52
Kolumba09:55
Warneńska09:57
Belgradzka09:58
Piekarnicza10:00
Siedlce10:04
Skrajna10:05
Zakopiańska10:06
Ciasna10:07
Paska10:08
Powstańców Warszawskich10:10
Hucisko10:13
Dworzec Główny10:15
Plac Solidarności10:18
Stocznia SKM10:20
Stocznia Północna10:22
Twarda10:23
Węzeł Kliniczna10:24
Swojska10:25
Żaglowa - AmberExpo10:27
Mostostal10:28
Stadion10:29
Śnieżna10:31
Marynarki Polskiej10:33
Plac Wolności10:34
Nowy Port Zajezdnia10:35
Zajezdnia NOWY PORT10:37
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:47
Władysława IV [GDA]10:49
Nowy Port Oliwska10:50
Przychodnia10:51
Rybołowców10:52
Na Zaspę10:53
Marynarki Polskiej10:56
Śnieżna10:58
Stadion11:00
Mostostal11:01
Żaglowa - AmberExpo11:02
Swojska11:04
Węzeł Kliniczna11:05
Twarda11:06
Stocznia Północna11:07
Stocznia SKM11:09
Plac Solidarności11:11
Dworzec Główny11:13
Hucisko11:16
Powstańców Warszawskich11:19
Paska11:21
Ciasna11:22
Zakopiańska11:23
Skrajna11:24
Siedlce11:26
Piekarnicza11:30
Belgradzka11:32
Warneńska11:34
Kolumba11:36
Brętowo PKM11:39
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:52
Brętowo PKM11:52
Kolumba11:55
Warneńska11:57
Belgradzka11:58
Piekarnicza12:00
Siedlce12:04
Skrajna12:05
Zakopiańska12:06
Ciasna12:07
Paska12:08
Powstańców Warszawskich12:10
Hucisko12:13
Dworzec Główny12:15
Plac Solidarności12:18
Stocznia SKM12:20
Stocznia Północna12:22
Twarda12:23
Węzeł Kliniczna12:24
Swojska12:25
Żaglowa - AmberExpo12:27
Mostostal12:28
Stadion12:29
Śnieżna12:31
Marynarki Polskiej12:33
Plac Wolności12:34
Nowy Port Zajezdnia12:35
Zajezdnia NOWY PORT12:37
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:47
Władysława IV [GDA]12:49
Nowy Port Oliwska12:50
Przychodnia12:51
Rybołowców12:52
Na Zaspę12:53
Marynarki Polskiej12:56
Śnieżna12:58
Stadion13:00
Mostostal13:01
Żaglowa - AmberExpo13:02
Swojska13:04
Węzeł Kliniczna13:05
Twarda13:06
Stocznia Północna13:07
Stocznia SKM13:09
Plac Solidarności13:11
Dworzec Główny13:13
Hucisko13:16
Powstańców Warszawskich13:19
Paska13:21
Ciasna13:22
Zakopiańska13:23
Skrajna13:24
Siedlce13:26
Piekarnicza13:30
Belgradzka13:32
Warneńska13:34
Kolumba13:36
Brętowo PKM13:39
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:52
Brętowo PKM13:52
Kolumba13:55
Warneńska13:57
Belgradzka13:58
Piekarnicza14:00
Siedlce14:04
Skrajna14:05
Zakopiańska14:06
Ciasna14:07
Paska14:08
Powstańców Warszawskich14:10
Hucisko14:13
Dworzec Główny14:15
Plac Solidarności14:18
Stocznia SKM14:20
Stocznia Północna14:22
Twarda14:23
Węzeł Kliniczna14:24
Swojska14:25
Żaglowa - AmberExpo14:27
Mostostal14:28
Stadion14:29
Śnieżna14:31
Marynarki Polskiej14:33
Plac Wolności14:34
Nowy Port Zajezdnia14:35
Zajezdnia NOWY PORT14:37
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:47
Władysława IV [GDA]14:49
Nowy Port Oliwska14:50
Przychodnia14:51
Rybołowców14:52
Na Zaspę14:53
Marynarki Polskiej14:56
Śnieżna14:58
Stadion15:00
Mostostal15:01
Żaglowa - AmberExpo15:02
Swojska15:04
Węzeł Kliniczna15:05
Twarda15:06
Stocznia Północna15:07
Stocznia SKM15:09
Plac Solidarności15:11
Dworzec Główny15:13
Hucisko15:16
Powstańców Warszawskich15:19
Paska15:21
Ciasna15:22
Zakopiańska15:23
Skrajna15:24
Siedlce15:26
Piekarnicza15:30
Belgradzka15:32
Warneńska15:34
Kolumba15:36
Brętowo PKM15:39
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:56
Brętowo PKM15:56
Kolumba15:59
Warneńska16:01
Belgradzka16:02
Piekarnicza16:04
Siedlce16:08
Skrajna16:09
Zakopiańska16:10
Ciasna16:11
Paska16:12
Powstańców Warszawskich16:14
Hucisko16:17
Dworzec Główny16:19
Plac Solidarności16:22
Stocznia SKM16:24
Stocznia Północna16:26
Twarda16:27
Węzeł Kliniczna16:28
Swojska16:29
Żaglowa - AmberExpo16:31
Mostostal16:32
Stadion16:33
Śnieżna16:35
Marynarki Polskiej16:37
Plac Wolności16:38
Nowy Port Zajezdnia16:39
Zajezdnia NOWY PORT16:41
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:57
Władysława IV [GDA]16:59
Nowy Port Oliwska17:00
Przychodnia17:01
Rybołowców17:02
Na Zaspę17:03
Marynarki Polskiej17:06
Śnieżna17:08
Stadion17:10
Mostostal17:11
Żaglowa - AmberExpo17:12
Swojska17:14
Węzeł Kliniczna17:15
Twarda17:16
Stocznia Północna17:17
Stocznia SKM17:19
Plac Solidarności17:21
Dworzec Główny17:23
Hucisko17:26
Powstańców Warszawskich17:29
Paska17:31
Ciasna17:32
Zakopiańska17:33
Skrajna17:34
Siedlce17:36
Piekarnicza17:40
Belgradzka17:42
Warneńska17:44
Kolumba17:46
Brętowo PKM17:49
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:03
Brętowo PKM18:03
Kolumba18:06
Warneńska18:08
Belgradzka18:09
Piekarnicza18:11
Siedlce18:15
Skrajna18:16
Zakopiańska18:17
Ciasna18:18
Paska18:19
Powstańców Warszawskich18:21
Hucisko18:24
Dworzec Główny18:26
Plac Solidarności18:29
Stocznia SKM18:31
Stocznia Północna18:33
Twarda18:34
Węzeł Kliniczna18:35
Swojska18:36
Żaglowa - AmberExpo18:38
Mostostal18:39
Stadion18:40
Śnieżna18:42
Marynarki Polskiej18:44
Plac Wolności18:45
Nowy Port Zajezdnia18:46
Zajezdnia NOWY PORT18:48
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:12
Władysława IV [GDA]19:14
Nowy Port Oliwska19:15
Przychodnia19:16
Rybołowców19:17
Na Zaspę19:18
Marynarki Polskiej19:21
Śnieżna19:23
Stadion19:25
Mostostal19:26
Żaglowa - AmberExpo19:27
Swojska19:29
Węzeł Kliniczna19:30
Twarda19:31
Stocznia Północna19:32
Stocznia SKM19:34
Plac Solidarności19:36
Dworzec Główny19:38
Hucisko19:41
Powstańców Warszawskich19:44
Paska19:46
Ciasna19:47
Zakopiańska19:48
Skrajna19:49
Siedlce19:51
Piekarnicza19:55
Belgradzka19:57
Warneńska19:59
Kolumba20:01
Brętowo PKM20:04
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:13
Brętowo PKM20:13
Kolumba20:16
Warneńska20:18
Belgradzka20:19
Piekarnicza20:21
Siedlce20:25
Skrajna20:26
Zakopiańska20:27
Ciasna20:28
Paska20:29
Powstańców Warszawskich20:31
Hucisko20:34
Dworzec Główny20:36
Plac Solidarności20:39
Stocznia SKM20:41
Stocznia Północna20:43
Twarda20:44
Węzeł Kliniczna20:45
Swojska20:46
Żaglowa - AmberExpo20:48
Mostostal20:49
Stadion20:50
Śnieżna20:52
Marynarki Polskiej20:54
Plac Wolności20:55
Nowy Port Zajezdnia20:56
Zajezdnia NOWY PORT20:58
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT21:08
Władysława IV [GDA]21:10
Nowy Port Oliwska21:11
Przychodnia21:12
Rybołowców21:13
Na Zaspę21:14
Marynarki Polskiej21:17
Śnieżna21:19
Stadion21:21
Mostostal21:22
Żaglowa - AmberExpo21:23
Swojska21:25
Węzeł Kliniczna21:26
Twarda21:27
Stocznia Północna21:28
Stocznia SKM21:30
Plac Solidarności21:32
Dworzec Główny21:34
Hucisko21:37
Powstańców Warszawskich21:40
Paska21:42
Ciasna21:43
Zakopiańska21:44
Skrajna21:45
Siedlce21:47
Piekarnicza21:51
Belgradzka21:53
Warneńska21:55
Kolumba21:57
Brętowo PKM22:00
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:05
Brętowo PKM22:05
Kolumba22:08
Warneńska22:10
Belgradzka22:11
Piekarnicza22:13
Siedlce22:17
Skrajna22:18
Zakopiańska22:19
Ciasna22:20
Paska22:21
Powstańców Warszawskich22:23
Hucisko22:26
Dworzec Główny22:28
Plac Solidarności22:31
Stocznia SKM22:33
Stocznia Północna22:35
Twarda22:36
Węzeł Kliniczna22:37
Swojska22:38
Żaglowa - AmberExpo22:40
Mostostal22:41
Stadion22:42
Śnieżna22:44
Marynarki Polskiej22:46
Plac Wolności22:47
Nowy Port Zajezdnia22:48
Zajezdnia NOWY PORT22:50