• Limit osób w pojeździe: 50% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
16:34
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:02
Władysława IV [GDA]06:04
Nowy Port Góreckiego06:05
Marynarki Polskiej06:07
Śnieżna06:09
Stadion06:11
Mostostal06:12
Żaglowa - AmberExpo06:13
Swojska06:15
Węzeł Kliniczna06:16
Twarda06:17
Stocznia Północna06:18
Stocznia SKM06:20
Plac Solidarności06:22
Dworzec Główny06:24
Hucisko06:27
Powstańców Warszawskich06:30
Paska06:31
Ciasna06:32
Zakopiańska06:33
Skrajna06:35
Siedlce06:37
Piekarnicza06:41
Belgradzka06:43
Warneńska06:45
Kolumba06:47
Brętowo PKM06:50
Kurs nr 1 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM06:55
Brętowo PKM06:55
Kolumba06:58
Warneńska07:00
Belgradzka07:01
Piekarnicza07:03
Siedlce07:07
Skrajna07:08
Zakopiańska07:09
Ciasna07:10
Paska07:11
Powstańców Warszawskich07:13
Hucisko07:16
Dworzec Główny07:18
Plac Solidarności07:21
Stocznia SKM07:23
Stocznia Północna07:25
Twarda07:26
Węzeł Kliniczna07:27
Swojska07:28
Żaglowa - AmberExpo07:30
Mostostal07:31
Stadion07:32
Śnieżna07:34
Marynarki Polskiej07:36
Plac Wolności07:37
Władysława IV [GDA]07:39
Nowy Port Góreckiego07:40
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego07:40
Marynarki Polskiej07:42
Śnieżna07:44
Stadion07:46
Mostostal07:47
Żaglowa - AmberExpo07:48
Swojska07:50
Węzeł Kliniczna07:51
Twarda07:52
Stocznia Północna07:53
Stocznia SKM07:55
Plac Solidarności07:57
Dworzec Główny07:59
Hucisko08:02
Powstańców Warszawskich08:05
Paska08:06
Ciasna08:07
Zakopiańska08:08
Skrajna08:10
Siedlce08:12
Piekarnicza08:16
Belgradzka08:18
Warneńska08:20
Kolumba08:22
Brętowo PKM08:25
Kurs nr 3 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM08:35
Brętowo PKM08:35
Kolumba08:38
Warneńska08:40
Belgradzka08:41
Piekarnicza08:43
Siedlce08:47
Skrajna08:48
Zakopiańska08:49
Ciasna08:50
Paska08:51
Powstańców Warszawskich08:53
Hucisko08:56
Dworzec Główny08:58
Plac Solidarności09:01
Stocznia SKM09:03
Stocznia Północna09:05
Twarda09:06
Węzeł Kliniczna09:07
Swojska09:08
Żaglowa - AmberExpo09:10
Mostostal09:11
Stadion09:12
Śnieżna09:14
Marynarki Polskiej09:16
Plac Wolności09:17
Władysława IV [GDA]09:19
Nowy Port Góreckiego09:20
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego09:20
Marynarki Polskiej09:22
Śnieżna09:24
Stadion09:26
Mostostal09:27
Żaglowa - AmberExpo09:28
Swojska09:30
Węzeł Kliniczna09:31
Twarda09:32
Stocznia Północna09:33
Stocznia SKM09:35
Plac Solidarności09:37
Dworzec Główny09:39
Hucisko09:42
Powstańców Warszawskich09:45
Paska09:46
Ciasna09:47
Zakopiańska09:48
Skrajna09:50
Siedlce09:52
Piekarnicza09:56
Belgradzka09:58
Warneńska10:00
Kolumba10:02
Brętowo PKM10:05
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:15
Brętowo PKM10:15
Kolumba10:18
Warneńska10:20
Belgradzka10:21
Piekarnicza10:23
Siedlce10:27
Skrajna10:28
Zakopiańska10:29
Ciasna10:30
Paska10:31
Powstańców Warszawskich10:33
Hucisko10:36
Dworzec Główny10:38
Plac Solidarności10:41
Stocznia SKM10:43
Stocznia Północna10:45
Twarda10:46
Węzeł Kliniczna10:47
Swojska10:48
Żaglowa - AmberExpo10:50
Mostostal10:51
Stadion10:52
Śnieżna10:54
Marynarki Polskiej10:56
Plac Wolności10:57
Nowy Port Zajezdnia10:58
Zajezdnia NOWY PORT11:00
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:17
Władysława IV [GDA]11:19
Nowy Port Góreckiego11:20
Marynarki Polskiej11:22
Śnieżna11:24
Stadion11:26
Mostostal11:27
Żaglowa - AmberExpo11:28
Swojska11:30
Węzeł Kliniczna11:31
Twarda11:32
Stocznia Północna11:33
Stocznia SKM11:35
Plac Solidarności11:37
Dworzec Główny11:39
Hucisko11:42
Powstańców Warszawskich11:45
Paska11:46
Ciasna11:47
Zakopiańska11:48
Skrajna11:50
Siedlce11:52
Piekarnicza11:56
Belgradzka11:58
Warneńska12:00
Kolumba12:02
Brętowo PKM12:05
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:15
Brętowo PKM12:15
Kolumba12:18
Warneńska12:20
Belgradzka12:21
Piekarnicza12:23
Siedlce12:27
Skrajna12:28
Zakopiańska12:29
Ciasna12:30
Paska12:31
Powstańców Warszawskich12:33
Hucisko12:36
Dworzec Główny12:38
Plac Solidarności12:41
Stocznia SKM12:43
Stocznia Północna12:45
Twarda12:46
Węzeł Kliniczna12:47
Swojska12:48
Żaglowa - AmberExpo12:50
Mostostal12:51
Stadion12:52
Śnieżna12:54
Marynarki Polskiej12:56
Plac Wolności12:57
Nowy Port Zajezdnia12:58
Zajezdnia NOWY PORT13:00
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:17
Władysława IV [GDA]13:19
Nowy Port Góreckiego13:20
Marynarki Polskiej13:22
Śnieżna13:24
Stadion13:26
Mostostal13:27
Żaglowa - AmberExpo13:28
Swojska13:30
Węzeł Kliniczna13:31
Twarda13:32
Stocznia Północna13:33
Stocznia SKM13:35
Plac Solidarności13:37
Dworzec Główny13:39
Hucisko13:42
Powstańców Warszawskich13:45
Paska13:46
Ciasna13:47
Zakopiańska13:48
Skrajna13:50
Siedlce13:52
Piekarnicza13:56
Belgradzka13:58
Warneńska14:00
Kolumba14:02
Brętowo PKM14:05
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:15
Brętowo PKM14:15
Kolumba14:18
Warneńska14:20
Belgradzka14:21
Piekarnicza14:23
Siedlce14:27
Skrajna14:28
Zakopiańska14:29
Ciasna14:30
Paska14:31
Powstańców Warszawskich14:33
Hucisko14:36
Dworzec Główny14:38
Plac Solidarności14:41
Stocznia SKM14:43
Stocznia Północna14:45
Twarda14:46
Węzeł Kliniczna14:47
Swojska14:48
Żaglowa - AmberExpo14:50
Mostostal14:51
Stadion14:52
Śnieżna14:54
Marynarki Polskiej14:56
Plac Wolności14:57
Nowy Port Zajezdnia14:58
Zajezdnia NOWY PORT15:00
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:17
Władysława IV [GDA]15:19
Nowy Port Góreckiego15:20
Marynarki Polskiej15:22
Śnieżna15:24
Stadion15:26
Mostostal15:27
Żaglowa - AmberExpo15:28
Swojska15:30
Węzeł Kliniczna15:31
Twarda15:32
Stocznia Północna15:33
Stocznia SKM15:35
Plac Solidarności15:37
Dworzec Główny15:39
Hucisko15:42
Powstańców Warszawskich15:45
Paska15:46
Ciasna15:47
Zakopiańska15:48
Skrajna15:50
Siedlce15:52
Piekarnicza15:56
Belgradzka15:58
Warneńska16:00
Kolumba16:02
Brętowo PKM16:05
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:15
Brętowo PKM16:15
Kolumba16:18
Warneńska16:20
Belgradzka16:21
Piekarnicza16:23
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska16:29
Ciasna16:30
Paska16:31
Powstańców Warszawskich16:33
Hucisko16:36
Dworzec Główny16:38
Plac Solidarności16:41
Stocznia SKM16:43
Stocznia Północna16:45
Twarda16:46
Węzeł Kliniczna16:47
Swojska16:48
Żaglowa - AmberExpo16:50
Mostostal16:51
Stadion16:52
Śnieżna16:54
Marynarki Polskiej16:56
Plac Wolności16:57
Nowy Port Zajezdnia16:58
Zajezdnia NOWY PORT17:00
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:17
Władysława IV [GDA]17:19
Nowy Port Góreckiego17:20
Marynarki Polskiej17:22
Śnieżna17:24
Stadion17:26
Mostostal17:27
Żaglowa - AmberExpo17:28
Swojska17:30
Węzeł Kliniczna17:31
Twarda17:32
Stocznia Północna17:33
Stocznia SKM17:35
Plac Solidarności17:37
Dworzec Główny17:39
Hucisko17:42
Powstańców Warszawskich17:45
Paska17:46
Ciasna17:47
Zakopiańska17:48
Skrajna17:50
Siedlce17:52
Piekarnicza17:56
Belgradzka17:58
Warneńska18:00
Kolumba18:02
Brętowo PKM18:05
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:15
Brętowo PKM18:15
Kolumba18:18
Warneńska18:20
Belgradzka18:21
Piekarnicza18:23
Siedlce18:27
Skrajna18:28
Zakopiańska18:29
Ciasna18:30
Paska18:31
Powstańców Warszawskich18:33
Hucisko18:36
Dworzec Główny18:38
Plac Solidarności18:41
Stocznia SKM18:43
Stocznia Północna18:45
Twarda18:46
Węzeł Kliniczna18:47
Swojska18:48
Żaglowa - AmberExpo18:50
Mostostal18:51
Stadion18:52
Śnieżna18:54
Marynarki Polskiej18:56
Plac Wolności18:57
Nowy Port Zajezdnia18:58
Zajezdnia NOWY PORT19:00
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:17
Władysława IV [GDA]19:19
Nowy Port Góreckiego19:20
Marynarki Polskiej19:22
Śnieżna19:24
Stadion19:26
Mostostal19:27
Żaglowa - AmberExpo19:28
Swojska19:30
Węzeł Kliniczna19:31
Twarda19:32
Stocznia Północna19:33
Stocznia SKM19:35
Plac Solidarności19:37
Dworzec Główny19:39
Hucisko19:42
Powstańców Warszawskich19:45
Paska19:46
Ciasna19:47
Zakopiańska19:48
Skrajna19:50
Siedlce19:52
Piekarnicza19:56
Belgradzka19:58
Warneńska20:00
Kolumba20:02
Brętowo PKM20:05
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:15
Brętowo PKM20:15
Kolumba20:18
Warneńska20:20
Belgradzka20:21
Piekarnicza20:23
Siedlce20:27
Skrajna20:28
Zakopiańska20:29
Ciasna20:30
Paska20:31
Powstańców Warszawskich20:33
Hucisko20:36
Dworzec Główny20:38
Plac Solidarności20:41
Stocznia SKM20:43
Stocznia Północna20:45
Twarda20:46
Węzeł Kliniczna20:47
Swojska20:48
Żaglowa - AmberExpo20:50
Mostostal20:51
Stadion20:52
Śnieżna20:54
Marynarki Polskiej20:56
Plac Wolności20:57
Nowy Port Zajezdnia20:58
Zajezdnia NOWY PORT21:00
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT21:12
Władysława IV [GDA]21:14
Nowy Port Góreckiego21:15
Marynarki Polskiej21:17
Śnieżna21:19
Stadion21:21
Mostostal21:22
Żaglowa - AmberExpo21:23
Swojska21:25
Węzeł Kliniczna21:26
Twarda21:27
Stocznia Północna21:28
Stocznia SKM21:30
Plac Solidarności21:32
Dworzec Główny21:34
Hucisko21:37
Powstańców Warszawskich21:40
Paska21:41
Ciasna21:42
Zakopiańska21:43
Skrajna21:45
Siedlce21:47
Piekarnicza21:51
Belgradzka21:53
Warneńska21:55
Kolumba21:57
Brętowo PKM22:00
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:05
Brętowo PKM22:05
Kolumba22:08
Warneńska22:10
Belgradzka22:11
Piekarnicza22:13
Siedlce22:17
Skrajna22:18
Zakopiańska22:19
Ciasna22:20
Paska22:21
Powstańców Warszawskich22:23
Hucisko22:26
Dworzec Główny22:28
Plac Solidarności22:31
Stocznia SKM22:33
Stocznia Północna22:35
Twarda22:36
Węzeł Kliniczna22:37
Swojska22:38
Żaglowa - AmberExpo22:40
Mostostal22:41
Stadion22:42
Śnieżna22:44
Marynarki Polskiej22:46
Plac Wolności22:47
Nowy Port Zajezdnia22:48
Zajezdnia NOWY PORT22:50