• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:49
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:12
Władysława IV [GDA]05:14
Nowy Port Góreckiego05:15
Marynarki Polskiej05:17
Śnieżna05:19
Stadion05:21
Mostostal05:22
Żaglowa - AmberExpo05:23
Swojska05:25
Węzeł Kliniczna05:26
Twarda05:27
Stocznia Północna05:28
Stocznia SKM05:30
Plac Solidarności05:32
Dworzec Główny05:34
Hucisko05:37
Powstańców Warszawskich05:40
Paska05:41
Ciasna05:42
Zakopiańska05:43
Skrajna05:45
Siedlce05:47
Piekarnicza05:51
Belgradzka05:53
Warneńska05:55
Kolumba05:57
Brętowo PKM06:00
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:05
Brętowo PKM06:05
Kolumba06:08
Warneńska06:10
Belgradzka06:11
Piekarnicza06:13
Siedlce06:17
Skrajna06:18
Zakopiańska06:19
Ciasna06:20
Paska06:21
Powstańców Warszawskich06:23
Hucisko06:26
Dworzec Główny06:28
Plac Solidarności06:31
Stocznia SKM06:33
Stocznia Północna06:35
Twarda06:36
Węzeł Kliniczna06:37
Swojska06:38
Żaglowa - AmberExpo06:40
Mostostal06:41
Stadion06:42
Śnieżna06:44
Marynarki Polskiej06:46
Plac Wolności06:47
Nowy Port Zajezdnia06:48
Zajezdnia NOWY PORT06:50
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:12
Władysława IV [GDA]07:14
Nowy Port Góreckiego07:15
Marynarki Polskiej07:17
Śnieżna07:19
Stadion07:21
Mostostal07:22
Żaglowa - AmberExpo07:23
Swojska07:25
Węzeł Kliniczna07:26
Twarda07:27
Stocznia Północna07:28
Stocznia SKM07:30
Plac Solidarności07:32
Dworzec Główny07:34
Hucisko07:37
Powstańców Warszawskich07:40
Paska07:41
Ciasna07:42
Zakopiańska07:43
Skrajna07:45
Siedlce07:47
Piekarnicza07:51
Belgradzka07:53
Warneńska07:55
Kolumba07:57
Brętowo PKM08:00
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:05
Brętowo PKM08:05
Kolumba08:08
Warneńska08:10
Belgradzka08:11
Piekarnicza08:13
Siedlce08:17
Skrajna08:18
Zakopiańska08:19
Ciasna08:20
Paska08:21
Powstańców Warszawskich08:23
Hucisko08:26
Dworzec Główny08:28
Plac Solidarności08:31
Stocznia SKM08:33
Stocznia Północna08:35
Twarda08:36
Węzeł Kliniczna08:37
Swojska08:38
Żaglowa - AmberExpo08:40
Mostostal08:41
Stadion08:42
Śnieżna08:44
Marynarki Polskiej08:46
Plac Wolności08:47
Nowy Port Zajezdnia08:48
Zajezdnia NOWY PORT08:50
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:12
Władysława IV [GDA]09:14
Nowy Port Góreckiego09:15
Marynarki Polskiej09:17
Śnieżna09:19
Stadion09:21
Mostostal09:22
Żaglowa - AmberExpo09:23
Swojska09:25
Węzeł Kliniczna09:26
Twarda09:27
Stocznia Północna09:28
Stocznia SKM09:30
Plac Solidarności09:32
Dworzec Główny09:34
Hucisko09:37
Powstańców Warszawskich09:40
Paska09:41
Ciasna09:42
Zakopiańska09:43
Skrajna09:45
Siedlce09:47
Piekarnicza09:51
Belgradzka09:53
Warneńska09:55
Kolumba09:57
Brętowo PKM10:00
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:05
Brętowo PKM10:05
Kolumba10:08
Warneńska10:10
Belgradzka10:11
Piekarnicza10:13
Siedlce10:17
Skrajna10:18
Zakopiańska10:19
Ciasna10:20
Paska10:21
Powstańców Warszawskich10:23
Hucisko10:26
Dworzec Główny10:28
Plac Solidarności10:31
Stocznia SKM10:33
Stocznia Północna10:35
Twarda10:36
Węzeł Kliniczna10:37
Swojska10:38
Żaglowa - AmberExpo10:40
Mostostal10:41
Stadion10:42
Śnieżna10:44
Marynarki Polskiej10:46
Plac Wolności10:47
Nowy Port Zajezdnia10:48
Zajezdnia NOWY PORT10:50
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:12
Władysława IV [GDA]11:14
Nowy Port Góreckiego11:15
Marynarki Polskiej11:17
Śnieżna11:19
Stadion11:21
Mostostal11:22
Żaglowa - AmberExpo11:23
Swojska11:25
Węzeł Kliniczna11:26
Twarda11:27
Stocznia Północna11:28
Stocznia SKM11:30
Plac Solidarności11:32
Dworzec Główny11:34
Hucisko11:37
Powstańców Warszawskich11:40
Paska11:41
Ciasna11:42
Zakopiańska11:43
Skrajna11:45
Siedlce11:47
Piekarnicza11:51
Belgradzka11:53
Warneńska11:55
Kolumba11:57
Brętowo PKM12:00
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:05
Brętowo PKM12:05
Kolumba12:08
Warneńska12:10
Belgradzka12:11
Piekarnicza12:13
Siedlce12:17
Skrajna12:18
Zakopiańska12:19
Ciasna12:20
Paska12:21
Powstańców Warszawskich12:23
Hucisko12:26
Dworzec Główny12:28
Plac Solidarności12:31
Stocznia SKM12:33
Stocznia Północna12:35
Twarda12:36
Węzeł Kliniczna12:37
Swojska12:38
Żaglowa - AmberExpo12:40
Mostostal12:41
Stadion12:42
Śnieżna12:44
Marynarki Polskiej12:46
Plac Wolności12:47
Nowy Port Zajezdnia12:48
Zajezdnia NOWY PORT12:50
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:17
Władysława IV [GDA]13:19
Nowy Port Góreckiego13:20
Marynarki Polskiej13:22
Śnieżna13:24
Stadion13:26
Mostostal13:27
Żaglowa - AmberExpo13:28
Swojska13:30
Węzeł Kliniczna13:31
Twarda13:32
Stocznia Północna13:33
Stocznia SKM13:35
Plac Solidarności13:37
Dworzec Główny13:39
Hucisko13:42
Powstańców Warszawskich13:45
Paska13:46
Ciasna13:47
Zakopiańska13:48
Skrajna13:50
Siedlce13:52
Piekarnicza13:56
Belgradzka13:58
Warneńska14:00
Kolumba14:02
Brętowo PKM14:05
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:15
Brętowo PKM14:15
Kolumba14:18
Warneńska14:20
Belgradzka14:21
Piekarnicza14:23
Siedlce14:27
Skrajna14:28
Zakopiańska14:29
Ciasna14:30
Paska14:31
Powstańców Warszawskich14:33
Hucisko14:36
Dworzec Główny14:38
Plac Solidarności14:41
Stocznia SKM14:43
Stocznia Północna14:45
Twarda14:46
Węzeł Kliniczna14:47
Swojska14:48
Żaglowa - AmberExpo14:50
Mostostal14:51
Stadion14:52
Śnieżna14:54
Marynarki Polskiej14:56
Plac Wolności14:57
Nowy Port Zajezdnia14:58
Zajezdnia NOWY PORT15:00
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:17
Władysława IV [GDA]15:19
Nowy Port Góreckiego15:20
Marynarki Polskiej15:22
Śnieżna15:24
Stadion15:26
Mostostal15:27
Żaglowa - AmberExpo15:28
Swojska15:30
Węzeł Kliniczna15:31
Twarda15:32
Stocznia Północna15:33
Stocznia SKM15:35
Plac Solidarności15:37
Dworzec Główny15:39
Hucisko15:42
Powstańców Warszawskich15:45
Paska15:46
Ciasna15:47
Zakopiańska15:48
Skrajna15:50
Siedlce15:52
Piekarnicza15:56
Belgradzka15:58
Warneńska16:00
Kolumba16:02
Brętowo PKM16:05
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:15
Brętowo PKM16:15
Kolumba16:18
Warneńska16:20
Belgradzka16:21
Piekarnicza16:23
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska16:29
Ciasna16:30
Paska16:31
Powstańców Warszawskich16:33
Hucisko16:36
Dworzec Główny16:38
Plac Solidarności16:41
Stocznia SKM16:43
Stocznia Północna16:45
Twarda16:46
Węzeł Kliniczna16:47
Swojska16:48
Żaglowa - AmberExpo16:50
Mostostal16:51
Stadion16:52
Śnieżna16:54
Marynarki Polskiej16:56
Plac Wolności16:57
Nowy Port Zajezdnia16:58
Zajezdnia NOWY PORT17:00
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:17
Władysława IV [GDA]17:19
Nowy Port Góreckiego17:20
Marynarki Polskiej17:22
Śnieżna17:24
Stadion17:26
Mostostal17:27
Żaglowa - AmberExpo17:28
Swojska17:30
Węzeł Kliniczna17:31
Twarda17:32
Stocznia Północna17:33
Stocznia SKM17:35
Plac Solidarności17:37
Dworzec Główny17:39
Hucisko17:42
Powstańców Warszawskich17:45
Paska17:46
Ciasna17:47
Zakopiańska17:48
Skrajna17:50
Siedlce17:52
Piekarnicza17:56
Belgradzka17:58
Warneńska18:00
Kolumba18:02
Brętowo PKM18:05
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:15
Brętowo PKM18:15
Kolumba18:18
Warneńska18:20
Belgradzka18:21
Piekarnicza18:23
Siedlce18:27
Skrajna18:28
Zakopiańska18:29
Ciasna18:30
Paska18:31
Powstańców Warszawskich18:33
Hucisko18:36
Dworzec Główny18:38
Plac Solidarności18:41
Stocznia SKM18:43
Stocznia Północna18:45
Twarda18:46
Węzeł Kliniczna18:47
Swojska18:48
Żaglowa - AmberExpo18:50
Mostostal18:51
Stadion18:52
Śnieżna18:54
Marynarki Polskiej18:56
Plac Wolności18:57
Nowy Port Zajezdnia18:58
Zajezdnia NOWY PORT19:00
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:17
Władysława IV [GDA]19:19
Nowy Port Góreckiego19:20
Marynarki Polskiej19:22
Śnieżna19:24
Stadion19:26
Mostostal19:27
Żaglowa - AmberExpo19:28
Swojska19:30
Węzeł Kliniczna19:31
Twarda19:32
Stocznia Północna19:33
Stocznia SKM19:35
Plac Solidarności19:37
Dworzec Główny19:39
Hucisko19:42
Powstańców Warszawskich19:45
Paska19:46
Ciasna19:47
Zakopiańska19:48
Skrajna19:50
Siedlce19:52
Piekarnicza19:56
Belgradzka19:58
Warneńska20:00
Kolumba20:02
Brętowo PKM20:05
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:15
Brętowo PKM20:15
Kolumba20:18
Warneńska20:20
Belgradzka20:21
Piekarnicza20:23
Siedlce20:27
Skrajna20:28
Zakopiańska20:29
Ciasna20:30
Paska20:31
Powstańców Warszawskich20:33
Hucisko20:36
Dworzec Główny20:38
Plac Solidarności20:41
Stocznia SKM20:43
Stocznia Północna20:45
Twarda20:46
Węzeł Kliniczna20:47
Swojska20:48
Żaglowa - AmberExpo20:50
Mostostal20:51
Stadion20:52
Śnieżna20:54
Marynarki Polskiej20:56
Plac Wolności20:57
Nowy Port Zajezdnia20:58
Zajezdnia NOWY PORT21:00
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT21:12
Władysława IV [GDA]21:14
Nowy Port Góreckiego21:15
Marynarki Polskiej21:17
Śnieżna21:19
Stadion21:21
Mostostal21:22
Żaglowa - AmberExpo21:23
Swojska21:25
Węzeł Kliniczna21:26
Twarda21:27
Stocznia Północna21:28
Stocznia SKM21:30
Plac Solidarności21:32
Dworzec Główny21:34
Hucisko21:37
Powstańców Warszawskich21:40
Paska21:41
Ciasna21:42
Zakopiańska21:43
Skrajna21:45
Siedlce21:47
Piekarnicza21:51
Belgradzka21:53
Warneńska21:55
Kolumba21:57
Brętowo PKM22:00
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:05
Brętowo PKM22:05
Kolumba22:08
Warneńska22:10
Belgradzka22:11
Piekarnicza22:13
Siedlce22:17
Skrajna22:18
Zakopiańska22:19
Ciasna22:20
Paska22:21
Powstańców Warszawskich22:23
Hucisko22:26
Dworzec Główny22:28
Plac Solidarności22:31
Stocznia SKM22:33
Stocznia Północna22:35
Twarda22:36
Węzeł Kliniczna22:37
Swojska22:38
Żaglowa - AmberExpo22:40
Mostostal22:41
Stadion22:42
Śnieżna22:44
Marynarki Polskiej22:46
Plac Wolności22:47
Nowy Port Zajezdnia22:48
Zajezdnia NOWY PORT22:50