• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
00:54
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:12
Władysława IV [GDA]05:14
Nowy Port Góreckiego05:15
Marynarki Polskiej05:17
Śnieżna05:19
Stadion05:21
Mostostal05:22
Żaglowa - AmberExpo05:23
Swojska05:25
Węzeł Kliniczna05:26
Twarda05:27
Stocznia Północna05:28
Stocznia SKM05:30
Plac Solidarności05:32
Dworzec Główny05:34
Hucisko05:37
Powstańców Warszawskich05:40
Paska05:42
Ciasna05:43
Zakopiańska05:44
Skrajna05:45
Siedlce05:47
Piekarnicza05:50
Belgradzka05:51
Warneńska05:53
Kolumba05:55
Brętowo PKM05:58
Brętowo PKM05:59
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:06
Brętowo PKM06:07
Kolumba06:09
Warneńska06:11
Belgradzka06:12
Piekarnicza06:14
Siedlce06:17
Skrajna06:18
Zakopiańska06:19
Ciasna06:20
Paska06:21
Powstańców Warszawskich06:23
Hucisko06:26
Dworzec Główny06:28
Plac Solidarności06:31
Stocznia SKM06:33
Stocznia Północna06:35
Twarda06:36
Węzeł Kliniczna06:37
Swojska06:38
Żaglowa - AmberExpo06:40
Mostostal06:41
Stadion06:42
Śnieżna06:44
Marynarki Polskiej06:46
Plac Wolności06:47
Nowy Port Zajezdnia06:48
Zajezdnia NOWY PORT06:50
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:17
Władysława IV [GDA]07:19
Nowy Port Góreckiego07:20
Marynarki Polskiej07:22
Śnieżna07:24
Stadion07:26
Mostostal07:27
Żaglowa - AmberExpo07:28
Swojska07:30
Węzeł Kliniczna07:31
Twarda07:32
Stocznia Północna07:33
Stocznia SKM07:35
Plac Solidarności07:37
Dworzec Główny07:39
Hucisko07:42
Powstańców Warszawskich07:45
Paska07:47
Ciasna07:48
Zakopiańska07:49
Skrajna07:50
Siedlce07:52
Piekarnicza07:55
Belgradzka07:56
Warneńska07:58
Kolumba08:00
Brętowo PKM08:03
Brętowo PKM08:04
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:16
Brętowo PKM08:17
Kolumba08:19
Warneńska08:21
Belgradzka08:22
Piekarnicza08:24
Siedlce08:27
Skrajna08:28
Zakopiańska08:29
Ciasna08:30
Paska08:31
Powstańców Warszawskich08:33
Hucisko08:36
Dworzec Główny08:38
Plac Solidarności08:41
Stocznia SKM08:43
Stocznia Północna08:45
Twarda08:46
Węzeł Kliniczna08:47
Swojska08:48
Żaglowa - AmberExpo08:50
Mostostal08:51
Stadion08:52
Śnieżna08:54
Marynarki Polskiej08:56
Plac Wolności08:57
Nowy Port Zajezdnia08:58
Zajezdnia NOWY PORT09:00
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:17
Władysława IV [GDA]09:19
Nowy Port Góreckiego09:20
Marynarki Polskiej09:22
Śnieżna09:24
Stadion09:26
Mostostal09:27
Żaglowa - AmberExpo09:28
Swojska09:30
Węzeł Kliniczna09:31
Twarda09:32
Stocznia Północna09:33
Stocznia SKM09:35
Plac Solidarności09:37
Dworzec Główny09:39
Hucisko09:42
Powstańców Warszawskich09:45
Paska09:47
Ciasna09:48
Zakopiańska09:49
Skrajna09:50
Siedlce09:52
Piekarnicza09:55
Belgradzka09:56
Warneńska09:58
Kolumba10:00
Brętowo PKM10:03
Brętowo PKM10:04
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:16
Brętowo PKM10:17
Kolumba10:19
Warneńska10:21
Belgradzka10:22
Piekarnicza10:24
Siedlce10:27
Skrajna10:28
Zakopiańska10:29
Ciasna10:30
Paska10:31
Powstańców Warszawskich10:33
Hucisko10:36
Dworzec Główny10:38
Plac Solidarności10:41
Stocznia SKM10:43
Stocznia Północna10:45
Twarda10:46
Węzeł Kliniczna10:47
Swojska10:48
Żaglowa - AmberExpo10:50
Mostostal10:51
Stadion10:52
Śnieżna10:54
Marynarki Polskiej10:56
Plac Wolności10:57
Nowy Port Zajezdnia10:58
Zajezdnia NOWY PORT11:00
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:17
Władysława IV [GDA]11:19
Nowy Port Góreckiego11:20
Marynarki Polskiej11:22
Śnieżna11:24
Stadion11:26
Mostostal11:27
Żaglowa - AmberExpo11:28
Swojska11:30
Węzeł Kliniczna11:31
Twarda11:32
Stocznia Północna11:33
Stocznia SKM11:35
Plac Solidarności11:37
Dworzec Główny11:39
Hucisko11:42
Powstańców Warszawskich11:45
Paska11:47
Ciasna11:48
Zakopiańska11:49
Skrajna11:50
Siedlce11:52
Piekarnicza11:55
Belgradzka11:56
Warneńska11:58
Kolumba12:00
Brętowo PKM12:03
Brętowo PKM12:04
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:16
Brętowo PKM12:17
Kolumba12:19
Warneńska12:21
Belgradzka12:22
Piekarnicza12:24
Siedlce12:27
Skrajna12:28
Zakopiańska12:29
Ciasna12:30
Paska12:31
Powstańców Warszawskich12:33
Hucisko12:36
Dworzec Główny12:38
Plac Solidarności12:41
Stocznia SKM12:43
Stocznia Północna12:45
Twarda12:46
Węzeł Kliniczna12:47
Swojska12:48
Żaglowa - AmberExpo12:50
Mostostal12:51
Stadion12:52
Śnieżna12:54
Marynarki Polskiej12:56
Plac Wolności12:57
Nowy Port Zajezdnia12:58
Zajezdnia NOWY PORT13:00
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:17
Władysława IV [GDA]13:19
Nowy Port Góreckiego13:20
Marynarki Polskiej13:22
Śnieżna13:24
Stadion13:26
Mostostal13:27
Żaglowa - AmberExpo13:28
Swojska13:30
Węzeł Kliniczna13:31
Twarda13:32
Stocznia Północna13:33
Stocznia SKM13:35
Plac Solidarności13:37
Dworzec Główny13:39
Hucisko13:42
Powstańców Warszawskich13:45
Paska13:47
Ciasna13:48
Zakopiańska13:49
Skrajna13:50
Siedlce13:52
Piekarnicza13:55
Belgradzka13:56
Warneńska13:58
Kolumba14:00
Brętowo PKM14:03
Brętowo PKM14:04
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:16
Brętowo PKM14:17
Kolumba14:19
Warneńska14:21
Belgradzka14:22
Piekarnicza14:24
Siedlce14:27
Skrajna14:28
Zakopiańska14:29
Ciasna14:30
Paska14:31
Powstańców Warszawskich14:33
Hucisko14:36
Dworzec Główny14:38
Plac Solidarności14:41
Stocznia SKM14:43
Stocznia Północna14:45
Twarda14:46
Węzeł Kliniczna14:47
Swojska14:48
Żaglowa - AmberExpo14:50
Mostostal14:51
Stadion14:52
Śnieżna14:54
Marynarki Polskiej14:56
Plac Wolności14:57
Nowy Port Zajezdnia14:58
Zajezdnia NOWY PORT15:00
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:17
Władysława IV [GDA]15:19
Nowy Port Góreckiego15:20
Marynarki Polskiej15:22
Śnieżna15:24
Stadion15:26
Mostostal15:27
Żaglowa - AmberExpo15:28
Swojska15:30
Węzeł Kliniczna15:31
Twarda15:32
Stocznia Północna15:33
Stocznia SKM15:35
Plac Solidarności15:37
Dworzec Główny15:39
Hucisko15:42
Powstańców Warszawskich15:45
Paska15:47
Ciasna15:48
Zakopiańska15:49
Skrajna15:50
Siedlce15:52
Piekarnicza15:55
Belgradzka15:56
Warneńska15:58
Kolumba16:00
Brętowo PKM16:03
Brętowo PKM16:04
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:16
Brętowo PKM16:17
Kolumba16:19
Warneńska16:21
Belgradzka16:22
Piekarnicza16:24
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska16:29
Ciasna16:30
Paska16:31
Powstańców Warszawskich16:33
Hucisko16:36
Dworzec Główny16:38
Plac Solidarności16:41
Stocznia SKM16:43
Stocznia Północna16:45
Twarda16:46
Węzeł Kliniczna16:47
Swojska16:48
Żaglowa - AmberExpo16:50
Mostostal16:51
Stadion16:52
Śnieżna16:54
Marynarki Polskiej16:56
Plac Wolności16:57
Nowy Port Zajezdnia16:58
Zajezdnia NOWY PORT17:00
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:17
Władysława IV [GDA]17:19
Nowy Port Góreckiego17:20
Marynarki Polskiej17:22
Śnieżna17:24
Stadion17:26
Mostostal17:27
Żaglowa - AmberExpo17:28
Swojska17:30
Węzeł Kliniczna17:31
Twarda17:32
Stocznia Północna17:33
Stocznia SKM17:35
Plac Solidarności17:37
Dworzec Główny17:39
Hucisko17:42
Powstańców Warszawskich17:45
Paska17:47
Ciasna17:48
Zakopiańska17:49
Skrajna17:50
Siedlce17:52
Piekarnicza17:55
Belgradzka17:56
Warneńska17:58
Kolumba18:00
Brętowo PKM18:03
Brętowo PKM18:04
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:16
Brętowo PKM18:17
Kolumba18:19
Warneńska18:21
Belgradzka18:22
Piekarnicza18:24
Siedlce18:27
Skrajna18:28
Zakopiańska18:29
Ciasna18:30
Paska18:31
Powstańców Warszawskich18:33
Hucisko18:36
Dworzec Główny18:38
Plac Solidarności18:41
Stocznia SKM18:43
Stocznia Północna18:45
Twarda18:46
Węzeł Kliniczna18:47
Swojska18:48
Żaglowa - AmberExpo18:50
Mostostal18:51
Stadion18:52
Śnieżna18:54
Marynarki Polskiej18:56
Plac Wolności18:57
Nowy Port Zajezdnia18:58
Zajezdnia NOWY PORT19:00
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:17
Władysława IV [GDA]19:19
Nowy Port Góreckiego19:20
Marynarki Polskiej19:22
Śnieżna19:24
Stadion19:26
Mostostal19:27
Żaglowa - AmberExpo19:28
Swojska19:30
Węzeł Kliniczna19:31
Twarda19:32
Stocznia Północna19:33
Stocznia SKM19:35
Plac Solidarności19:37
Dworzec Główny19:39
Hucisko19:42
Powstańców Warszawskich19:45
Paska19:47
Ciasna19:48
Zakopiańska19:49
Skrajna19:50
Siedlce19:52
Piekarnicza19:55
Belgradzka19:56
Warneńska19:58
Kolumba20:00
Brętowo PKM20:03
Brętowo PKM20:04
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:16
Brętowo PKM20:17
Kolumba20:19
Warneńska20:21
Belgradzka20:22
Piekarnicza20:24
Siedlce20:27
Skrajna20:28
Zakopiańska20:29
Ciasna20:30
Paska20:31
Powstańców Warszawskich20:33
Hucisko20:36
Dworzec Główny20:38
Plac Solidarności20:41
Stocznia SKM20:43
Stocznia Północna20:45
Twarda20:46
Węzeł Kliniczna20:47
Swojska20:48
Żaglowa - AmberExpo20:50
Mostostal20:51
Stadion20:52
Śnieżna20:54
Marynarki Polskiej20:56
Plac Wolności20:57
Nowy Port Zajezdnia20:58
Zajezdnia NOWY PORT21:00
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT21:12
Władysława IV [GDA]21:14
Nowy Port Góreckiego21:15
Marynarki Polskiej21:17
Śnieżna21:19
Stadion21:21
Mostostal21:22
Żaglowa - AmberExpo21:23
Swojska21:25
Węzeł Kliniczna21:26
Twarda21:27
Stocznia Północna21:28
Stocznia SKM21:30
Plac Solidarności21:32
Dworzec Główny21:34
Hucisko21:37
Powstańców Warszawskich21:40
Paska21:42
Ciasna21:43
Zakopiańska21:44
Skrajna21:45
Siedlce21:47
Piekarnicza21:50
Belgradzka21:51
Warneńska21:53
Kolumba21:55
Brętowo PKM21:58
Brętowo PKM21:59
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:06
Brętowo PKM22:07
Kolumba22:09
Warneńska22:11
Belgradzka22:12
Piekarnicza22:14
Siedlce22:17
Skrajna22:18
Zakopiańska22:19
Ciasna22:20
Paska22:21
Powstańców Warszawskich22:23
Hucisko22:26
Dworzec Główny22:28
Plac Solidarności22:31
Stocznia SKM22:33
Stocznia Północna22:35
Twarda22:36
Węzeł Kliniczna22:37
Swojska22:38
Żaglowa - AmberExpo22:40
Mostostal22:41
Stadion22:42
Śnieżna22:44
Marynarki Polskiej22:46
Plac Wolności22:47
Nowy Port Zajezdnia22:48
Zajezdnia NOWY PORT22:50