• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:40
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT04:53
Władysława IV [GDA]04:55
Nowy Port Oliwska04:56
Przychodnia04:57
Rybołowców04:58
Na Zaspę04:59
Marynarki Polskiej05:02
Śnieżna05:04
Stadion05:06
Mostostal05:07
Żaglowa - AmberExpo05:08
Swojska05:10
Węzeł Kliniczna05:11
Twarda05:12
Stocznia Północna05:13
Stocznia SKM05:15
Plac Solidarności05:17
Dworzec Główny05:19
Hucisko05:22
Powstańców Warszawskich05:25
Paska05:27
Ciasna05:28
Zakopiańska05:29
Skrajna05:30
Siedlce05:32
Piekarnicza05:36
Belgradzka05:38
Warneńska05:40
Kolumba05:42
Brętowo PKM05:45
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM05:54
Brętowo PKM05:54
Kolumba05:57
Warneńska05:59
Belgradzka06:00
Piekarnicza06:02
Siedlce06:06
Skrajna06:07
Zakopiańska06:08
Ciasna06:09
Paska06:10
Powstańców Warszawskich06:12
Hucisko06:15
Dworzec Główny06:17
Plac Solidarności06:20
Stocznia SKM06:22
Stocznia Północna06:24
Twarda06:25
Węzeł Kliniczna06:26
Swojska06:27
Żaglowa - AmberExpo06:29
Mostostal06:30
Stadion06:31
Śnieżna06:33
Marynarki Polskiej06:35
Plac Wolności06:36
Nowy Port Zajezdnia06:37
Zajezdnia NOWY PORT06:39
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:47
Władysława IV [GDA]06:49
Nowy Port Oliwska06:50
Przychodnia06:51
Rybołowców06:52
Na Zaspę06:53
Marynarki Polskiej06:56
Śnieżna06:58
Stadion07:00
Mostostal07:01
Żaglowa - AmberExpo07:02
Swojska07:04
Węzeł Kliniczna07:05
Twarda07:06
Stocznia Północna07:07
Stocznia SKM07:09
Plac Solidarności07:11
Dworzec Główny07:13
Hucisko07:16
Powstańców Warszawskich07:19
Paska07:21
Ciasna07:22
Zakopiańska07:23
Skrajna07:24
Siedlce07:26
Piekarnicza07:30
Belgradzka07:32
Warneńska07:34
Kolumba07:36
Brętowo PKM07:39
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:46
Brętowo PKM07:46
Kolumba07:49
Warneńska07:51
Belgradzka07:52
Piekarnicza07:54
Siedlce07:58
Skrajna07:59
Zakopiańska08:00
Ciasna08:01
Paska08:02
Powstańców Warszawskich08:04
Hucisko08:07
Dworzec Główny08:09
Plac Solidarności08:12
Stocznia SKM08:14
Stocznia Północna08:16
Twarda08:17
Węzeł Kliniczna08:18
Swojska08:19
Żaglowa - AmberExpo08:21
Mostostal08:22
Stadion08:23
Śnieżna08:25
Marynarki Polskiej08:27
Plac Wolności08:28
Nowy Port Zajezdnia08:29
Zajezdnia NOWY PORT08:31
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:07
Władysława IV [GDA]09:09
Nowy Port Oliwska09:10
Przychodnia09:11
Rybołowców09:12
Na Zaspę09:13
Marynarki Polskiej09:16
Śnieżna09:18
Stadion09:20
Mostostal09:21
Żaglowa - AmberExpo09:22
Swojska09:24
Węzeł Kliniczna09:25
Twarda09:26
Stocznia Północna09:27
Stocznia SKM09:29
Plac Solidarności09:31
Dworzec Główny09:33
Hucisko09:36
Powstańców Warszawskich09:39
Paska09:41
Ciasna09:42
Zakopiańska09:43
Skrajna09:44
Siedlce09:46
Piekarnicza09:50
Belgradzka09:52
Warneńska09:54
Kolumba09:56
Brętowo PKM09:59
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:12
Brętowo PKM10:12
Kolumba10:15
Warneńska10:17
Belgradzka10:18
Piekarnicza10:20
Siedlce10:24
Skrajna10:25
Zakopiańska10:26
Ciasna10:27
Paska10:28
Powstańców Warszawskich10:30
Hucisko10:33
Dworzec Główny10:35
Plac Solidarności10:38
Stocznia SKM10:40
Stocznia Północna10:42
Twarda10:43
Węzeł Kliniczna10:44
Swojska10:45
Żaglowa - AmberExpo10:47
Mostostal10:48
Stadion10:49
Śnieżna10:51
Marynarki Polskiej10:53
Plac Wolności10:54
Nowy Port Zajezdnia10:55
Zajezdnia NOWY PORT10:57
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:07
Władysława IV [GDA]11:09
Nowy Port Oliwska11:10
Przychodnia11:11
Rybołowców11:12
Na Zaspę11:13
Marynarki Polskiej11:16
Śnieżna11:18
Stadion11:20
Mostostal11:21
Żaglowa - AmberExpo11:22
Swojska11:24
Węzeł Kliniczna11:25
Twarda11:26
Stocznia Północna11:27
Stocznia SKM11:29
Plac Solidarności11:31
Dworzec Główny11:33
Hucisko11:36
Powstańców Warszawskich11:39
Paska11:41
Ciasna11:42
Zakopiańska11:43
Skrajna11:44
Siedlce11:46
Piekarnicza11:50
Belgradzka11:52
Warneńska11:54
Kolumba11:56
Brętowo PKM11:59
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:12
Brętowo PKM12:12
Kolumba12:15
Warneńska12:17
Belgradzka12:18
Piekarnicza12:20
Siedlce12:24
Skrajna12:25
Zakopiańska12:26
Ciasna12:27
Paska12:28
Powstańców Warszawskich12:30
Hucisko12:33
Dworzec Główny12:35
Plac Solidarności12:38
Stocznia SKM12:40
Stocznia Północna12:42
Twarda12:43
Węzeł Kliniczna12:44
Swojska12:45
Żaglowa - AmberExpo12:47
Mostostal12:48
Stadion12:49
Śnieżna12:51
Marynarki Polskiej12:53
Plac Wolności12:54
Nowy Port Zajezdnia12:55
Zajezdnia NOWY PORT12:57
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:05
Władysława IV [GDA]13:07
Nowy Port Oliwska13:10
Przychodnia13:11
Rybołowców13:12
Na Zaspę13:13
Marynarki Polskiej13:16
Śnieżna13:18
Stadion13:20
Mostostal13:21
Żaglowa - AmberExpo13:22
Swojska13:24
Węzeł Kliniczna13:25
Twarda13:26
Stocznia Północna13:27
Stocznia SKM13:29
Plac Solidarności13:31
Dworzec Główny13:33
Hucisko13:36
Powstańców Warszawskich13:39
Paska13:41
Ciasna13:42
Zakopiańska13:43
Skrajna13:44
Siedlce13:46
Piekarnicza13:50
Belgradzka13:52
Warneńska13:54
Kolumba13:56
Brętowo PKM13:59
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:16
Brętowo PKM14:16
Kolumba14:19
Warneńska14:21
Belgradzka14:22
Piekarnicza14:24
Siedlce14:28
Skrajna14:29
Zakopiańska14:30
Ciasna14:31
Paska14:32
Powstańców Warszawskich14:34
Hucisko14:37
Dworzec Główny14:39
Plac Solidarności14:42
Stocznia SKM14:44
Stocznia Północna14:46
Twarda14:47
Węzeł Kliniczna14:48
Swojska14:49
Żaglowa - AmberExpo14:51
Mostostal14:52
Stadion14:53
Śnieżna14:55
Marynarki Polskiej14:57
Plac Wolności14:58
Nowy Port Zajezdnia14:59
Zajezdnia NOWY PORT15:01
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:07
Władysława IV [GDA]15:09
Nowy Port Oliwska15:10
Przychodnia15:11
Rybołowców15:12
Na Zaspę15:13
Marynarki Polskiej15:16
Śnieżna15:18
Stadion15:20
Mostostal15:21
Żaglowa - AmberExpo15:22
Swojska15:24
Węzeł Kliniczna15:25
Twarda15:26
Stocznia Północna15:27
Stocznia SKM15:29
Plac Solidarności15:31
Dworzec Główny15:33
Hucisko15:36
Powstańców Warszawskich15:39
Paska15:41
Ciasna15:42
Zakopiańska15:43
Skrajna15:44
Siedlce15:46
Piekarnicza15:50
Belgradzka15:52
Warneńska15:54
Kolumba15:56
Brętowo PKM15:59
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:16
Brętowo PKM16:16
Kolumba16:19
Warneńska16:21
Belgradzka16:22
Piekarnicza16:24
Siedlce16:28
Skrajna16:29
Zakopiańska16:30
Ciasna16:31
Paska16:32
Powstańców Warszawskich16:34
Hucisko16:37
Dworzec Główny16:39
Plac Solidarności16:42
Stocznia SKM16:44
Stocznia Północna16:46
Twarda16:47
Węzeł Kliniczna16:48
Swojska16:49
Żaglowa - AmberExpo16:51
Mostostal16:52
Stadion16:53
Śnieżna16:55
Marynarki Polskiej16:57
Plac Wolności16:58
Nowy Port Zajezdnia16:59
Zajezdnia NOWY PORT17:01
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:22
Władysława IV [GDA]17:24
Nowy Port Oliwska17:25
Przychodnia17:26
Rybołowców17:27
Na Zaspę17:28
Marynarki Polskiej17:31
Śnieżna17:33
Stadion17:35
Mostostal17:36
Żaglowa - AmberExpo17:37
Swojska17:39
Węzeł Kliniczna17:40
Twarda17:41
Stocznia Północna17:42
Stocznia SKM17:44
Plac Solidarności17:46
Dworzec Główny17:48
Hucisko17:51
Powstańców Warszawskich17:54
Paska17:56
Ciasna17:57
Zakopiańska17:58
Skrajna17:59
Siedlce18:01
Piekarnicza18:05
Belgradzka18:07
Warneńska18:09
Kolumba18:11
Brętowo PKM18:14
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:23
Brętowo PKM18:23
Kolumba18:26
Warneńska18:28
Belgradzka18:29
Piekarnicza18:31
Siedlce18:35
Skrajna18:36
Zakopiańska18:37
Ciasna18:38
Paska18:39
Powstańców Warszawskich18:41
Hucisko18:44
Dworzec Główny18:46
Plac Solidarności18:49
Stocznia SKM18:51
Stocznia Północna18:53
Twarda18:54
Węzeł Kliniczna18:55
Swojska18:56
Żaglowa - AmberExpo18:58
Mostostal18:59
Stadion19:00
Śnieżna19:02
Marynarki Polskiej19:04
Plac Wolności19:05
Nowy Port Zajezdnia19:06
Zajezdnia NOWY PORT19:08
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:32
Władysława IV [GDA]19:34
Nowy Port Oliwska19:35
Przychodnia19:36
Rybołowców19:37
Na Zaspę19:38
Marynarki Polskiej19:41
Śnieżna19:43
Stadion19:45
Mostostal19:46
Żaglowa - AmberExpo19:47
Swojska19:49
Węzeł Kliniczna19:50
Twarda19:51
Stocznia Północna19:52
Stocznia SKM19:54
Plac Solidarności19:56
Dworzec Główny19:58
Hucisko20:01
Powstańców Warszawskich20:04
Paska20:06
Ciasna20:07
Zakopiańska20:08
Skrajna20:09
Siedlce20:11
Piekarnicza20:15
Belgradzka20:17
Warneńska20:19
Kolumba20:21
Brętowo PKM20:24
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:35
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko20:56
Dworzec Główny20:58
Plac Solidarności21:01
Stocznia SKM21:03
Stocznia Północna21:05
Twarda21:06
Węzeł Kliniczna21:07
Swojska21:08
Żaglowa - AmberExpo21:10
Mostostal21:11
Stadion21:12
Śnieżna21:14
Marynarki Polskiej21:16
Plac Wolności21:17
Nowy Port Zajezdnia21:18
Zajezdnia NOWY PORT21:20
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT21:38
Władysława IV [GDA]21:40
Nowy Port Oliwska21:41
Przychodnia21:42
Rybołowców21:43
Na Zaspę21:44
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda21:57
Stocznia Północna21:58
Stocznia SKM22:00
Plac Solidarności22:02
Dworzec Główny22:04
Hucisko22:07
Powstańców Warszawskich22:10
Paska22:12
Ciasna22:13
Zakopiańska22:14
Skrajna22:15
Siedlce22:17
Piekarnicza22:21
Belgradzka22:23
Warneńska22:25
Kolumba22:27
Brętowo PKM22:30
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:35
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska22:49
Ciasna22:50
Paska22:51
Powstańców Warszawskich22:53
Hucisko22:56
Dworzec Główny22:58
Plac Solidarności23:01
Stocznia SKM23:02
Stocznia Północna23:04
Twarda23:05
Węzeł Kliniczna23:06
Swojska23:07
Żaglowa - AmberExpo23:08
Mostostal23:09
Stadion23:10
Śnieżna23:12
Marynarki Polskiej23:14
Plac Wolności23:15
Nowy Port Zajezdnia23:16
Zajezdnia NOWY PORT23:18