• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:40
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:04
Władysława IV [GDA]05:06
Nowy Port Góreckiego05:07
Marynarki Polskiej05:09
Śnieżna05:11
Stadion05:13
Mostostal05:14
Żaglowa - AmberExpo05:15
Swojska05:17
Węzeł Kliniczna05:18
Twarda05:19
Stocznia Północna05:20
Stocznia SKM05:22
Plac Solidarności05:24
Dworzec Główny05:26
Hucisko05:29
Powstańców Warszawskich05:32
Paska05:34
Ciasna05:35
Zakopiańska05:36
Skrajna05:37
Siedlce05:39
Piekarnicza05:42
Belgradzka05:43
Warneńska05:45
Kolumba05:47
Brętowo PKM05:50
Brętowo PKM05:51
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:08
Brętowo PKM06:09
Kolumba06:11
Warneńska06:13
Belgradzka06:14
Piekarnicza06:16
Siedlce06:19
Skrajna06:20
Zakopiańska06:21
Ciasna06:22
Paska06:23
Powstańców Warszawskich06:25
Hucisko06:28
Dworzec Główny06:30
Plac Solidarności06:33
Stocznia SKM06:35
Stocznia Północna06:37
Twarda06:38
Węzeł Kliniczna06:39
Swojska06:40
Żaglowa - AmberExpo06:42
Mostostal06:43
Stadion06:44
Śnieżna06:46
Marynarki Polskiej06:48
Plac Wolności06:49
Nowy Port Zajezdnia06:50
Zajezdnia NOWY PORT06:52
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:01
Władysława IV [GDA]07:03
Nowy Port Góreckiego07:04
Marynarki Polskiej07:06
Śnieżna07:08
Stadion07:10
Mostostal07:11
Żaglowa - AmberExpo07:12
Swojska07:14
Węzeł Kliniczna07:15
Twarda07:16
Stocznia Północna07:17
Stocznia SKM07:19
Plac Solidarności07:21
Dworzec Główny07:23
Hucisko07:26
Powstańców Warszawskich07:29
Paska07:31
Ciasna07:32
Zakopiańska07:33
Skrajna07:34
Siedlce07:36
Piekarnicza07:39
Belgradzka07:40
Warneńska07:42
Kolumba07:44
Brętowo PKM07:47
Brętowo PKM07:48
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:58
Brętowo PKM07:59
Kolumba08:01
Warneńska08:03
Belgradzka08:04
Piekarnicza08:06
Siedlce08:09
Skrajna08:10
Zakopiańska08:11
Ciasna08:12
Paska08:13
Powstańców Warszawskich08:15
Hucisko08:18
Dworzec Główny08:20
Plac Solidarności08:23
Stocznia SKM08:25
Stocznia Północna08:27
Twarda08:28
Węzeł Kliniczna08:29
Swojska08:30
Żaglowa - AmberExpo08:32
Mostostal08:33
Stadion08:34
Śnieżna08:36
Marynarki Polskiej08:38
Plac Wolności08:39
Nowy Port Zajezdnia08:40
Zajezdnia NOWY PORT08:42
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:21
Władysława IV [GDA]09:23
Nowy Port Góreckiego09:24
Marynarki Polskiej09:26
Śnieżna09:28
Stadion09:30
Mostostal09:31
Żaglowa - AmberExpo09:32
Swojska09:34
Węzeł Kliniczna09:35
Twarda09:36
Stocznia Północna09:37
Stocznia SKM09:39
Plac Solidarności09:41
Dworzec Główny09:43
Hucisko09:46
Powstańców Warszawskich09:49
Paska09:51
Ciasna09:52
Zakopiańska09:53
Skrajna09:54
Siedlce09:56
Piekarnicza09:59
Belgradzka10:00
Warneńska10:02
Kolumba10:04
Brętowo PKM10:07
Brętowo PKM10:08
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:12
Brętowo PKM10:13
Kolumba10:15
Warneńska10:17
Belgradzka10:18
Piekarnicza10:20
Siedlce10:23
Skrajna10:24
Zakopiańska10:25
Ciasna10:26
Paska10:27
Powstańców Warszawskich10:29
Hucisko10:32
Dworzec Główny10:34
Plac Solidarności10:37
Stocznia SKM10:39
Stocznia Północna10:41
Twarda10:42
Węzeł Kliniczna10:43
Swojska10:44
Żaglowa - AmberExpo10:46
Mostostal10:47
Stadion10:48
Śnieżna10:50
Marynarki Polskiej10:52
Plac Wolności10:53
Nowy Port Zajezdnia10:54
Zajezdnia NOWY PORT10:56
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:11
Władysława IV [GDA]11:13
Nowy Port Góreckiego11:14
Marynarki Polskiej11:16
Śnieżna11:18
Stadion11:20
Mostostal11:21
Żaglowa - AmberExpo11:22
Swojska11:24
Węzeł Kliniczna11:25
Twarda11:26
Stocznia Północna11:27
Stocznia SKM11:29
Plac Solidarności11:31
Dworzec Główny11:33
Hucisko11:36
Powstańców Warszawskich11:39
Paska11:41
Ciasna11:42
Zakopiańska11:43
Skrajna11:44
Siedlce11:46
Piekarnicza11:49
Belgradzka11:50
Warneńska11:52
Kolumba11:54
Brętowo PKM11:57
Brętowo PKM11:58
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:02
Brętowo PKM12:03
Kolumba12:05
Warneńska12:07
Belgradzka12:08
Piekarnicza12:10
Siedlce12:13
Skrajna12:14
Zakopiańska12:15
Ciasna12:16
Paska12:17
Powstańców Warszawskich12:19
Hucisko12:22
Dworzec Główny12:24
Plac Solidarności12:27
Stocznia SKM12:29
Stocznia Północna12:31
Twarda12:32
Węzeł Kliniczna12:33
Swojska12:34
Żaglowa - AmberExpo12:36
Mostostal12:37
Stadion12:38
Śnieżna12:40
Marynarki Polskiej12:42
Plac Wolności12:43
Nowy Port Zajezdnia12:44
Zajezdnia NOWY PORT12:46
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:01
Władysława IV [GDA]13:03
Nowy Port Góreckiego13:04
Marynarki Polskiej13:06
Śnieżna13:08
Stadion13:10
Mostostal13:11
Żaglowa - AmberExpo13:12
Swojska13:14
Węzeł Kliniczna13:15
Twarda13:16
Stocznia Północna13:17
Stocznia SKM13:19
Plac Solidarności13:21
Dworzec Główny13:23
Hucisko13:26
Powstańców Warszawskich13:29
Paska13:31
Ciasna13:32
Zakopiańska13:33
Skrajna13:34
Siedlce13:36
Piekarnicza13:39
Belgradzka13:40
Warneńska13:42
Kolumba13:44
Brętowo PKM13:47
Brętowo PKM13:48
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:52
Brętowo PKM13:53
Kolumba13:55
Warneńska13:57
Belgradzka13:58
Piekarnicza14:00
Siedlce14:03
Skrajna14:04
Zakopiańska14:05
Ciasna14:06
Paska14:07
Powstańców Warszawskich14:09
Hucisko14:12
Dworzec Główny14:14
Plac Solidarności14:17
Stocznia SKM14:19
Stocznia Północna14:21
Twarda14:22
Węzeł Kliniczna14:23
Swojska14:24
Żaglowa - AmberExpo14:26
Mostostal14:27
Stadion14:28
Śnieżna14:30
Marynarki Polskiej14:32
Plac Wolności14:33
Nowy Port Zajezdnia14:34
Zajezdnia NOWY PORT14:36
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:51
Władysława IV [GDA]14:53
Nowy Port Góreckiego14:54
Marynarki Polskiej14:56
Śnieżna14:58
Stadion15:00
Mostostal15:01
Żaglowa - AmberExpo15:02
Swojska15:04
Węzeł Kliniczna15:05
Twarda15:06
Stocznia Północna15:07
Stocznia SKM15:09
Plac Solidarności15:11
Dworzec Główny15:13
Hucisko15:16
Powstańców Warszawskich15:19
Paska15:21
Ciasna15:22
Zakopiańska15:23
Skrajna15:24
Siedlce15:26
Piekarnicza15:29
Belgradzka15:30
Warneńska15:32
Kolumba15:34
Brętowo PKM15:37
Brętowo PKM15:38
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:48
Brętowo PKM15:49
Kolumba15:51
Warneńska15:53
Belgradzka15:54
Piekarnicza15:56
Siedlce15:59
Skrajna16:00
Zakopiańska16:01
Ciasna16:02
Paska16:03
Powstańców Warszawskich16:05
Hucisko16:08
Dworzec Główny16:10
Plac Solidarności16:13
Stocznia SKM16:15
Stocznia Północna16:17
Twarda16:18
Węzeł Kliniczna16:19
Swojska16:20
Żaglowa - AmberExpo16:22
Mostostal16:23
Stadion16:24
Śnieżna16:26
Marynarki Polskiej16:28
Plac Wolności16:29
Nowy Port Zajezdnia16:30
Zajezdnia NOWY PORT16:32
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:41
Władysława IV [GDA]16:43
Nowy Port Góreckiego16:44
Marynarki Polskiej16:46
Śnieżna16:48
Stadion16:50
Mostostal16:51
Żaglowa - AmberExpo16:52
Swojska16:54
Węzeł Kliniczna16:55
Twarda16:56
Stocznia Północna16:57
Stocznia SKM16:59
Plac Solidarności17:01
Dworzec Główny17:03
Hucisko17:06
Powstańców Warszawskich17:09
Paska17:11
Ciasna17:12
Zakopiańska17:13
Skrajna17:14
Siedlce17:16
Piekarnicza17:19
Belgradzka17:20
Warneńska17:22
Kolumba17:24
Brętowo PKM17:27
Brętowo PKM17:28
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:44
Brętowo PKM17:45
Kolumba17:47
Warneńska17:49
Belgradzka17:50
Piekarnicza17:52
Siedlce17:55
Skrajna17:56
Zakopiańska17:57
Ciasna17:58
Paska17:59
Powstańców Warszawskich18:01
Hucisko18:04
Dworzec Główny18:06
Plac Solidarności18:09
Stocznia SKM18:11
Stocznia Północna18:13
Twarda18:14
Węzeł Kliniczna18:15
Swojska18:16
Żaglowa - AmberExpo18:18
Mostostal18:19
Stadion18:20
Śnieżna18:22
Marynarki Polskiej18:24
Plac Wolności18:25
Nowy Port Zajezdnia18:26
Zajezdnia NOWY PORT18:28
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:36
Władysława IV [GDA]18:38
Nowy Port Góreckiego18:39
Marynarki Polskiej18:41
Śnieżna18:43
Stadion18:45
Mostostal18:46
Żaglowa - AmberExpo18:47
Swojska18:49
Węzeł Kliniczna18:50
Twarda18:51
Stocznia Północna18:52
Stocznia SKM18:54
Plac Solidarności18:56
Dworzec Główny18:58
Hucisko19:01
Powstańców Warszawskich19:04
Paska19:06
Ciasna19:07
Zakopiańska19:08
Skrajna19:09
Siedlce19:11
Piekarnicza19:14
Belgradzka19:15
Warneńska19:17
Kolumba19:19
Brętowo PKM19:22
Brętowo PKM19:23
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:34
Brętowo PKM19:35
Kolumba19:37
Warneńska19:39
Belgradzka19:40
Piekarnicza19:42
Siedlce19:45
Skrajna19:46
Zakopiańska19:47
Ciasna19:48
Paska19:49
Powstańców Warszawskich19:51
Hucisko19:54
Dworzec Główny19:56
Plac Solidarności19:59
Stocznia SKM20:01
Stocznia Północna20:03
Twarda20:04
Węzeł Kliniczna20:05
Swojska20:06
Żaglowa - AmberExpo20:08
Mostostal20:09
Stadion20:10
Śnieżna20:12
Marynarki Polskiej20:14
Plac Wolności20:15
Nowy Port Zajezdnia20:16
Zajezdnia NOWY PORT20:18
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT20:42
Władysława IV [GDA]20:44
Nowy Port Góreckiego20:45
Marynarki Polskiej20:47
Śnieżna20:49
Stadion20:51
Mostostal20:52
Żaglowa - AmberExpo20:53
Swojska20:55
Węzeł Kliniczna20:56
Twarda20:57
Stocznia Północna20:58
Stocznia SKM21:00
Plac Solidarności21:02
Dworzec Główny21:04
Hucisko21:07
Powstańców Warszawskich21:10
Paska21:12
Ciasna21:13
Zakopiańska21:14
Skrajna21:15
Siedlce21:17
Piekarnicza21:20
Belgradzka21:21
Warneńska21:23
Kolumba21:25
Brętowo PKM21:28
Brętowo PKM21:29
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM21:36
Brętowo PKM21:37
Kolumba21:39
Warneńska21:41
Belgradzka21:42
Piekarnicza21:44
Siedlce21:47
Skrajna21:48
Zakopiańska21:49
Ciasna21:50
Paska21:51
Powstańców Warszawskich21:53
Hucisko21:56
Dworzec Główny21:58
Plac Solidarności22:01
Stocznia SKM22:03
Stocznia Północna22:05
Twarda22:06
Węzeł Kliniczna22:07
Swojska22:08
Żaglowa - AmberExpo22:10
Mostostal22:11
Stadion22:12
Śnieżna22:14
Marynarki Polskiej22:16
Plac Wolności22:17
Nowy Port Zajezdnia22:18
Zajezdnia NOWY PORT22:20
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT22:42
Władysława IV [GDA]22:44
Nowy Port Góreckiego22:45
Marynarki Polskiej22:47
Śnieżna22:49
Stadion22:51
Mostostal22:52
Żaglowa - AmberExpo22:53
Swojska22:55
Węzeł Kliniczna22:56
Twarda22:57
Stocznia Północna22:58
Stocznia SKM23:00
Plac Solidarności23:02
Dworzec Główny23:04
Hucisko23:06
Powstańców Warszawskich23:08
Paska23:09
Ciasna23:10
Zakopiańska23:11
Skrajna23:12
Siedlce23:14
Piekarnicza23:17
Belgradzka23:18
Warneńska23:20
Kolumba23:22
Brętowo PKM23:25
Brętowo PKM23:26
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM23:34
Brętowo PKM23:35
Kolumba23:37
Warneńska23:39
Belgradzka23:40
Piekarnicza23:42
Siedlce23:45
Skrajna23:46
Zakopiańska23:47
Ciasna23:48
Paska23:49
Powstańców Warszawskich23:51
Hucisko23:54
Dworzec Główny23:56
Plac Solidarności23:59
Stocznia SKM00:00
Stocznia Północna00:02
Twarda00:03
Węzeł Kliniczna00:04
Swojska00:05
Żaglowa - AmberExpo00:06
Mostostal00:07
Stadion00:08
Śnieżna00:10
Marynarki Polskiej00:12
Plac Wolności00:13
Nowy Port Zajezdnia00:14
Zajezdnia NOWY PORT00:16