17:29
Kurs nr 0 do Siedlce
Zajezdnia NOWY PORT04:10
Władysława IV [GDA]04:12
Nowy Port Góreckiego04:13
Marynarki Polskiej04:15
Śnieżna04:17
Stadion04:19
Mostostal04:20
Żaglowa - AmberExpo04:21
Swojska04:23
Węzeł Kliniczna04:24
Twarda04:25
Stocznia Północna04:26
Stocznia SKM04:28
Plac Solidarności04:30
Dworzec Główny04:32
Hucisko04:35
Powstańców Warszawskich04:38
Paska04:40
Ciasna04:41
Zakopiańska04:42
Skrajna04:43
Siedlce04:45
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Siedlce04:45
Siedlce04:46
Skrajna04:47
Zakopiańska04:48
Ciasna04:49
Paska04:50
Powstańców Warszawskich04:52
Hucisko04:55
Dworzec Główny04:57
Plac Solidarności05:00
Stocznia SKM05:02
Stocznia Północna05:04
Twarda05:05
Węzeł Kliniczna05:06
Swojska05:07
Żaglowa - AmberExpo05:09
Mostostal05:10
Stadion05:11
Śnieżna05:13
Marynarki Polskiej05:15
Plac Wolności05:16
Nowy Port Zajezdnia05:17
Zajezdnia NOWY PORT05:19
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:21
Władysława IV [GDA]05:23
Nowy Port Góreckiego05:24
Marynarki Polskiej05:26
Śnieżna05:28
Stadion05:30
Mostostal05:31
Żaglowa - AmberExpo05:32
Swojska05:34
Węzeł Kliniczna05:35
Twarda05:36
Stocznia Północna05:37
Stocznia SKM05:39
Plac Solidarności05:41
Dworzec Główny05:43
Hucisko05:46
Powstańców Warszawskich05:49
Paska05:51
Ciasna05:52
Zakopiańska05:53
Skrajna05:54
Siedlce05:56
Piekarnicza05:59
Belgradzka06:00
Warneńska06:02
Kolumba06:04
Brętowo PKM06:07
Brętowo PKM06:08
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:18
Brętowo PKM06:19
Kolumba06:21
Warneńska06:23
Belgradzka06:24
Piekarnicza06:26
Siedlce06:29
Skrajna06:30
Zakopiańska06:31
Ciasna06:32
Paska06:33
Powstańców Warszawskich06:35
Hucisko06:38
Dworzec Główny06:40
Plac Solidarności06:43
Stocznia SKM06:45
Stocznia Północna06:47
Twarda06:48
Węzeł Kliniczna06:49
Swojska06:50
Żaglowa - AmberExpo06:52
Mostostal06:53
Stadion06:54
Śnieżna06:56
Marynarki Polskiej06:58
Plac Wolności06:59
Nowy Port Zajezdnia07:00
Zajezdnia NOWY PORT07:02
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:11
Władysława IV [GDA]07:13
Nowy Port Góreckiego07:14
Marynarki Polskiej07:16
Śnieżna07:18
Stadion07:20
Mostostal07:21
Żaglowa - AmberExpo07:22
Swojska07:24
Węzeł Kliniczna07:25
Twarda07:26
Stocznia Północna07:27
Stocznia SKM07:29
Plac Solidarności07:31
Dworzec Główny07:33
Hucisko07:36
Powstańców Warszawskich07:39
Paska07:41
Ciasna07:42
Zakopiańska07:43
Skrajna07:44
Siedlce07:46
Piekarnicza07:49
Belgradzka07:50
Warneńska07:52
Kolumba07:54
Brętowo PKM07:57
Brętowo PKM07:58
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:07
Brętowo PKM08:08
Kolumba08:10
Warneńska08:12
Belgradzka08:13
Piekarnicza08:15
Siedlce08:18
Skrajna08:19
Zakopiańska08:20
Ciasna08:21
Paska08:22
Powstańców Warszawskich08:24
Hucisko08:27
Dworzec Główny08:29
Plac Solidarności08:32
Stocznia SKM08:34
Stocznia Północna08:36
Twarda08:37
Węzeł Kliniczna08:38
Swojska08:39
Żaglowa - AmberExpo08:41
Mostostal08:42
Stadion08:43
Śnieżna08:45
Marynarki Polskiej08:47
Plac Wolności08:48
Nowy Port Zajezdnia08:49
Zajezdnia NOWY PORT08:51
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:31
Władysława IV [GDA]09:33
Nowy Port Góreckiego09:34
Marynarki Polskiej09:36
Śnieżna09:38
Stadion09:40
Mostostal09:41
Żaglowa - AmberExpo09:42
Swojska09:44
Węzeł Kliniczna09:45
Twarda09:46
Stocznia Północna09:47
Stocznia SKM09:49
Plac Solidarności09:51
Dworzec Główny09:53
Hucisko09:56
Powstańców Warszawskich09:59
Paska10:01
Ciasna10:02
Zakopiańska10:03
Skrajna10:04
Siedlce10:06
Piekarnicza10:09
Belgradzka10:10
Warneńska10:12
Kolumba10:14
Brętowo PKM10:17
Brętowo PKM10:18
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:22
Brętowo PKM10:23
Kolumba10:25
Warneńska10:27
Belgradzka10:28
Piekarnicza10:30
Siedlce10:33
Skrajna10:34
Zakopiańska10:35
Ciasna10:36
Paska10:37
Powstańców Warszawskich10:39
Hucisko10:42
Dworzec Główny10:44
Plac Solidarności10:47
Stocznia SKM10:49
Stocznia Północna10:51
Twarda10:52
Węzeł Kliniczna10:53
Swojska10:54
Żaglowa - AmberExpo10:56
Mostostal10:57
Stadion10:58
Śnieżna11:00
Marynarki Polskiej11:02
Plac Wolności11:03
Nowy Port Zajezdnia11:04
Zajezdnia NOWY PORT11:06
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:21
Władysława IV [GDA]11:23
Nowy Port Góreckiego11:24
Marynarki Polskiej11:26
Śnieżna11:28
Stadion11:30
Mostostal11:31
Żaglowa - AmberExpo11:32
Swojska11:34
Węzeł Kliniczna11:35
Twarda11:36
Stocznia Północna11:37
Stocznia SKM11:39
Plac Solidarności11:41
Dworzec Główny11:43
Hucisko11:46
Powstańców Warszawskich11:49
Paska11:51
Ciasna11:52
Zakopiańska11:53
Skrajna11:54
Siedlce11:56
Piekarnicza11:59
Belgradzka12:00
Warneńska12:02
Kolumba12:04
Brętowo PKM12:07
Brętowo PKM12:08
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:12
Brętowo PKM12:13
Kolumba12:15
Warneńska12:17
Belgradzka12:18
Piekarnicza12:20
Siedlce12:23
Skrajna12:24
Zakopiańska12:25
Ciasna12:26
Paska12:27
Powstańców Warszawskich12:29
Hucisko12:32
Dworzec Główny12:34
Plac Solidarności12:37
Stocznia SKM12:39
Stocznia Północna12:41
Twarda12:42
Węzeł Kliniczna12:43
Swojska12:44
Żaglowa - AmberExpo12:46
Mostostal12:47
Stadion12:48
Śnieżna12:50
Marynarki Polskiej12:52
Plac Wolności12:53
Nowy Port Zajezdnia12:54
Zajezdnia NOWY PORT12:56
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:11
Władysława IV [GDA]13:13
Nowy Port Góreckiego13:14
Marynarki Polskiej13:16
Śnieżna13:18
Stadion13:20
Mostostal13:21
Żaglowa - AmberExpo13:22
Swojska13:24
Węzeł Kliniczna13:25
Twarda13:26
Stocznia Północna13:27
Stocznia SKM13:29
Plac Solidarności13:31
Dworzec Główny13:33
Hucisko13:36
Powstańców Warszawskich13:39
Paska13:41
Ciasna13:42
Zakopiańska13:43
Skrajna13:44
Siedlce13:46
Piekarnicza13:49
Belgradzka13:50
Warneńska13:52
Kolumba13:54
Brętowo PKM13:57
Brętowo PKM13:58
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:08
Brętowo PKM14:09
Kolumba14:11
Warneńska14:13
Belgradzka14:14
Piekarnicza14:16
Siedlce14:19
Skrajna14:20
Zakopiańska14:21
Ciasna14:22
Paska14:23
Powstańców Warszawskich14:25
Hucisko14:28
Dworzec Główny14:30
Plac Solidarności14:33
Stocznia SKM14:35
Stocznia Północna14:37
Twarda14:38
Węzeł Kliniczna14:39
Swojska14:40
Żaglowa - AmberExpo14:42
Mostostal14:43
Stadion14:44
Śnieżna14:46
Marynarki Polskiej14:48
Plac Wolności14:49
Nowy Port Zajezdnia14:50
Zajezdnia NOWY PORT14:52
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:01
Władysława IV [GDA]15:03
Nowy Port Góreckiego15:04
Marynarki Polskiej15:06
Śnieżna15:08
Stadion15:10
Mostostal15:11
Żaglowa - AmberExpo15:12
Swojska15:14
Węzeł Kliniczna15:15
Twarda15:16
Stocznia Północna15:17
Stocznia SKM15:19
Plac Solidarności15:21
Dworzec Główny15:23
Hucisko15:26
Powstańców Warszawskich15:29
Paska15:31
Ciasna15:32
Zakopiańska15:33
Skrajna15:34
Siedlce15:36
Piekarnicza15:39
Belgradzka15:40
Warneńska15:42
Kolumba15:44
Brętowo PKM15:47
Brętowo PKM15:48
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:58
Brętowo PKM15:59
Kolumba16:01
Warneńska16:03
Belgradzka16:04
Piekarnicza16:06
Siedlce16:09
Skrajna16:10
Zakopiańska16:11
Ciasna16:12
Paska16:13
Powstańców Warszawskich16:15
Hucisko16:18
Dworzec Główny16:20
Plac Solidarności16:23
Stocznia SKM16:25
Stocznia Północna16:27
Twarda16:28
Węzeł Kliniczna16:29
Swojska16:30
Żaglowa - AmberExpo16:32
Mostostal16:33
Stadion16:34
Śnieżna16:36
Marynarki Polskiej16:38
Plac Wolności16:39
Nowy Port Zajezdnia16:40
Zajezdnia NOWY PORT16:42
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:51
Władysława IV [GDA]16:53
Nowy Port Góreckiego16:54
Marynarki Polskiej16:56
Śnieżna16:58
Stadion17:00
Mostostal17:01
Żaglowa - AmberExpo17:02
Swojska17:04
Węzeł Kliniczna17:05
Twarda17:06
Stocznia Północna17:07
Stocznia SKM17:09
Plac Solidarności17:11
Dworzec Główny17:13
Hucisko17:16
Powstańców Warszawskich17:19
Paska17:21
Ciasna17:22
Zakopiańska17:23
Skrajna17:24
Siedlce17:26
Piekarnicza17:29
Belgradzka17:30
Warneńska17:32
Kolumba17:34
Brętowo PKM17:37
Brętowo PKM17:38
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:54
Brętowo PKM17:55
Kolumba17:57
Warneńska17:59
Belgradzka18:00
Piekarnicza18:02
Siedlce18:05
Skrajna18:06
Zakopiańska18:07
Ciasna18:08
Paska18:09
Powstańców Warszawskich18:11
Hucisko18:14
Dworzec Główny18:16
Plac Solidarności18:19
Stocznia SKM18:21
Stocznia Północna18:23
Twarda18:24
Węzeł Kliniczna18:25
Swojska18:26
Żaglowa - AmberExpo18:28
Mostostal18:29
Stadion18:30
Śnieżna18:32
Marynarki Polskiej18:34
Plac Wolności18:35
Nowy Port Zajezdnia18:36
Zajezdnia NOWY PORT18:38
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:56
Władysława IV [GDA]18:58
Nowy Port Góreckiego18:59
Marynarki Polskiej19:01
Śnieżna19:03
Stadion19:05
Mostostal19:06
Żaglowa - AmberExpo19:07
Swojska19:09
Węzeł Kliniczna19:10
Twarda19:11
Stocznia Północna19:12
Stocznia SKM19:14
Plac Solidarności19:16
Dworzec Główny19:18
Hucisko19:21
Powstańców Warszawskich19:24
Paska19:26
Ciasna19:27
Zakopiańska19:28
Skrajna19:29
Siedlce19:31
Piekarnicza19:34
Belgradzka19:35
Warneńska19:37
Kolumba19:39
Brętowo PKM19:42
Brętowo PKM19:43
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:54
Brętowo PKM19:55
Kolumba19:57
Warneńska19:59
Belgradzka20:00
Piekarnicza20:02
Siedlce20:05
Skrajna20:06
Zakopiańska20:07
Ciasna20:08
Paska20:09
Powstańców Warszawskich20:11
Hucisko20:14
Dworzec Główny20:16
Plac Solidarności20:19
Stocznia SKM20:21
Stocznia Północna20:23
Twarda20:24
Węzeł Kliniczna20:25
Swojska20:26
Żaglowa - AmberExpo20:28
Mostostal20:29
Stadion20:30
Śnieżna20:32
Marynarki Polskiej20:34
Plac Wolności20:35
Nowy Port Zajezdnia20:36
Zajezdnia NOWY PORT20:38
Kurs nr 18 do Węzeł Groddecka
Zajezdnia NOWY PORT20:55
Władysława IV [GDA]20:57
Nowy Port Góreckiego20:58
Marynarki Polskiej21:00
Śnieżna21:02
Stadion21:04
Mostostal21:05
Żaglowa - AmberExpo21:06
Swojska21:08
Węzeł Kliniczna21:09
Twarda21:10
Stocznia Północna21:11
Stocznia SKM21:13
Plac Solidarności21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Wyżynna21:20
Śródmieście SKM21:23
Węzeł Groddecka21:24
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Węzeł Groddecka21:39
Urząd Miejski21:41
Hucisko21:43
Dworzec Główny21:45
Plac Solidarności21:48
Stocznia SKM21:50
Stocznia Północna21:52
Twarda21:53
Węzeł Kliniczna21:54
Swojska21:55
Żaglowa - AmberExpo21:57
Mostostal21:58
Stadion21:59
Śnieżna22:01
Marynarki Polskiej22:03
Plac Wolności22:04
Nowy Port Zajezdnia22:05
Zajezdnia NOWY PORT22:07