• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:20
Kurs nr 0 do Siedlce
Zajezdnia NOWY PORT04:05
Władysława IV [GDA]04:07
Nowy Port Oliwska04:08
Przychodnia04:09
Rybołowców04:10
Na Zaspę04:11
Marynarki Polskiej04:14
Śnieżna04:16
Stadion04:18
Mostostal04:19
Żaglowa - AmberExpo04:20
Swojska04:22
Węzeł Kliniczna04:23
Twarda04:24
Stocznia Północna04:25
Stocznia SKM04:27
Plac Solidarności04:29
Dworzec Główny04:31
Hucisko04:34
Powstańców Warszawskich04:37
Paska04:39
Ciasna04:40
Zakopiańska04:41
Skrajna04:42
Siedlce04:44
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Siedlce04:45
Siedlce04:46
Skrajna04:47
Zakopiańska04:48
Ciasna04:49
Paska04:50
Powstańców Warszawskich04:52
Hucisko04:55
Dworzec Główny04:57
Plac Solidarności05:00
Stocznia SKM05:02
Stocznia Północna05:04
Twarda05:05
Węzeł Kliniczna05:06
Swojska05:07
Żaglowa - AmberExpo05:09
Mostostal05:10
Stadion05:11
Śnieżna05:13
Marynarki Polskiej05:15
Plac Wolności05:16
Nowy Port Zajezdnia05:17
Zajezdnia NOWY PORT05:19
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:27
Władysława IV [GDA]05:29
Nowy Port Oliwska05:30
Przychodnia05:31
Rybołowców05:32
Na Zaspę05:33
Marynarki Polskiej05:36
Śnieżna05:38
Stadion05:40
Mostostal05:41
Żaglowa - AmberExpo05:42
Swojska05:44
Węzeł Kliniczna05:45
Twarda05:46
Stocznia Północna05:47
Stocznia SKM05:49
Plac Solidarności05:51
Dworzec Główny05:53
Hucisko05:56
Powstańców Warszawskich05:59
Paska06:01
Ciasna06:02
Zakopiańska06:03
Skrajna06:04
Siedlce06:06
Piekarnicza06:10
Belgradzka06:12
Warneńska06:14
Kolumba06:16
Brętowo PKM06:19
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:26
Brętowo PKM06:26
Kolumba06:29
Warneńska06:31
Belgradzka06:32
Piekarnicza06:34
Siedlce06:38
Skrajna06:39
Zakopiańska06:40
Ciasna06:41
Paska06:42
Powstańców Warszawskich06:44
Hucisko06:47
Dworzec Główny06:49
Plac Solidarności06:52
Stocznia SKM06:54
Stocznia Północna06:56
Twarda06:57
Węzeł Kliniczna06:58
Swojska06:59
Żaglowa - AmberExpo07:01
Mostostal07:02
Stadion07:03
Śnieżna07:05
Marynarki Polskiej07:07
Plac Wolności07:08
Nowy Port Zajezdnia07:09
Zajezdnia NOWY PORT07:11
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:27
Władysława IV [GDA]07:29
Nowy Port Oliwska07:30
Przychodnia07:31
Rybołowców07:32
Na Zaspę07:33
Marynarki Polskiej07:36
Śnieżna07:38
Stadion07:40
Mostostal07:41
Żaglowa - AmberExpo07:42
Swojska07:44
Węzeł Kliniczna07:45
Twarda07:46
Stocznia Północna07:47
Stocznia SKM07:49
Plac Solidarności07:51
Dworzec Główny07:53
Hucisko07:56
Powstańców Warszawskich07:59
Paska08:01
Ciasna08:02
Zakopiańska08:03
Skrajna08:04
Siedlce08:06
Piekarnicza08:10
Belgradzka08:12
Warneńska08:14
Kolumba08:16
Brętowo PKM08:19
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:32
Brętowo PKM08:32
Kolumba08:35
Warneńska08:37
Belgradzka08:38
Piekarnicza08:40
Siedlce08:44
Skrajna08:45
Zakopiańska08:46
Ciasna08:47
Paska08:48
Powstańców Warszawskich08:50
Hucisko08:53
Dworzec Główny08:55
Plac Solidarności08:58
Stocznia SKM09:00
Stocznia Północna09:02
Twarda09:03
Węzeł Kliniczna09:04
Swojska09:05
Żaglowa - AmberExpo09:07
Mostostal09:08
Stadion09:09
Śnieżna09:11
Marynarki Polskiej09:13
Plac Wolności09:14
Nowy Port Zajezdnia09:15
Zajezdnia NOWY PORT09:17
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:47
Władysława IV [GDA]09:49
Nowy Port Oliwska09:50
Przychodnia09:51
Rybołowców09:52
Na Zaspę09:53
Marynarki Polskiej09:56
Śnieżna09:58
Stadion10:00
Mostostal10:01
Żaglowa - AmberExpo10:02
Swojska10:04
Węzeł Kliniczna10:05
Twarda10:06
Stocznia Północna10:07
Stocznia SKM10:09
Plac Solidarności10:11
Dworzec Główny10:13
Hucisko10:16
Powstańców Warszawskich10:19
Paska10:21
Ciasna10:22
Zakopiańska10:23
Skrajna10:24
Siedlce10:26
Piekarnicza10:30
Belgradzka10:32
Warneńska10:34
Kolumba10:36
Brętowo PKM10:39
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:52
Brętowo PKM10:52
Kolumba10:55
Warneńska10:57
Belgradzka10:58
Piekarnicza11:00
Siedlce11:04
Skrajna11:05
Zakopiańska11:06
Ciasna11:07
Paska11:08
Powstańców Warszawskich11:10
Hucisko11:13
Dworzec Główny11:15
Plac Solidarności11:18
Stocznia SKM11:20
Stocznia Północna11:22
Twarda11:23
Węzeł Kliniczna11:24
Swojska11:25
Żaglowa - AmberExpo11:27
Mostostal11:28
Stadion11:29
Śnieżna11:31
Marynarki Polskiej11:33
Plac Wolności11:34
Nowy Port Zajezdnia11:35
Zajezdnia NOWY PORT11:37
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:47
Władysława IV [GDA]11:49
Nowy Port Oliwska11:50
Przychodnia11:51
Rybołowców11:52
Na Zaspę11:53
Marynarki Polskiej11:56
Śnieżna11:58
Stadion12:00
Mostostal12:01
Żaglowa - AmberExpo12:02
Swojska12:04
Węzeł Kliniczna12:05
Twarda12:06
Stocznia Północna12:07
Stocznia SKM12:09
Plac Solidarności12:11
Dworzec Główny12:13
Hucisko12:16
Powstańców Warszawskich12:19
Paska12:21
Ciasna12:22
Zakopiańska12:23
Skrajna12:24
Siedlce12:26
Piekarnicza12:30
Belgradzka12:32
Warneńska12:34
Kolumba12:36
Brętowo PKM12:39
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:52
Brętowo PKM12:52
Kolumba12:55
Warneńska12:57
Belgradzka12:58
Piekarnicza13:00
Siedlce13:04
Skrajna13:05
Zakopiańska13:06
Ciasna13:07
Paska13:08
Powstańców Warszawskich13:10
Hucisko13:13
Dworzec Główny13:15
Plac Solidarności13:18
Stocznia SKM13:20
Stocznia Północna13:22
Twarda13:23
Węzeł Kliniczna13:24
Swojska13:25
Żaglowa - AmberExpo13:27
Mostostal13:28
Stadion13:29
Śnieżna13:31
Marynarki Polskiej13:33
Plac Wolności13:34
Nowy Port Zajezdnia13:35
Zajezdnia NOWY PORT13:37
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:45
Władysława IV [GDA]13:47
Nowy Port Oliwska13:50
Przychodnia13:51
Rybołowców13:52
Na Zaspę13:53
Marynarki Polskiej13:56
Śnieżna13:58
Stadion14:00
Mostostal14:01
Żaglowa - AmberExpo14:02
Swojska14:04
Węzeł Kliniczna14:05
Twarda14:06
Stocznia Północna14:07
Stocznia SKM14:09
Plac Solidarności14:11
Dworzec Główny14:13
Hucisko14:16
Powstańców Warszawskich14:19
Paska14:21
Ciasna14:22
Zakopiańska14:23
Skrajna14:24
Siedlce14:26
Piekarnicza14:30
Belgradzka14:32
Warneńska14:34
Kolumba14:36
Brętowo PKM14:39
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:56
Brętowo PKM14:56
Kolumba14:59
Warneńska15:01
Belgradzka15:02
Piekarnicza15:04
Siedlce15:08
Skrajna15:09
Zakopiańska15:10
Ciasna15:11
Paska15:12
Powstańców Warszawskich15:14
Hucisko15:17
Dworzec Główny15:19
Plac Solidarności15:22
Stocznia SKM15:24
Stocznia Północna15:26
Twarda15:27
Węzeł Kliniczna15:28
Swojska15:29
Żaglowa - AmberExpo15:31
Mostostal15:32
Stadion15:33
Śnieżna15:35
Marynarki Polskiej15:37
Plac Wolności15:38
Nowy Port Zajezdnia15:39
Zajezdnia NOWY PORT15:41
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:47
Władysława IV [GDA]15:49
Nowy Port Oliwska15:50
Przychodnia15:51
Rybołowców15:52
Na Zaspę15:53
Marynarki Polskiej15:56
Śnieżna15:58
Stadion16:00
Mostostal16:01
Żaglowa - AmberExpo16:02
Swojska16:04
Węzeł Kliniczna16:05
Twarda16:06
Stocznia Północna16:07
Stocznia SKM16:09
Plac Solidarności16:11
Dworzec Główny16:13
Hucisko16:16
Powstańców Warszawskich16:19
Paska16:21
Ciasna16:22
Zakopiańska16:23
Skrajna16:24
Siedlce16:26
Piekarnicza16:30
Belgradzka16:32
Warneńska16:34
Kolumba16:36
Brętowo PKM16:39
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:56
Brętowo PKM16:56
Kolumba16:59
Warneńska17:01
Belgradzka17:02
Piekarnicza17:04
Siedlce17:08
Skrajna17:09
Zakopiańska17:10
Ciasna17:11
Paska17:12
Powstańców Warszawskich17:14
Hucisko17:17
Dworzec Główny17:19
Plac Solidarności17:22
Stocznia SKM17:24
Stocznia Północna17:26
Twarda17:27
Węzeł Kliniczna17:28
Swojska17:29
Żaglowa - AmberExpo17:31
Mostostal17:32
Stadion17:33
Śnieżna17:35
Marynarki Polskiej17:37
Plac Wolności17:38
Nowy Port Zajezdnia17:39
Zajezdnia NOWY PORT17:41
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:12
Władysława IV [GDA]18:14
Nowy Port Oliwska18:15
Przychodnia18:16
Rybołowców18:17
Na Zaspę18:18
Marynarki Polskiej18:21
Śnieżna18:23
Stadion18:25
Mostostal18:26
Żaglowa - AmberExpo18:27
Swojska18:29
Węzeł Kliniczna18:30
Twarda18:31
Stocznia Północna18:32
Stocznia SKM18:34
Plac Solidarności18:36
Dworzec Główny18:38
Hucisko18:41
Powstańców Warszawskich18:44
Paska18:46
Ciasna18:47
Zakopiańska18:48
Skrajna18:49
Siedlce18:51
Piekarnicza18:55
Belgradzka18:57
Warneńska18:59
Kolumba19:01
Brętowo PKM19:04
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:13
Brętowo PKM19:13
Kolumba19:16
Warneńska19:18
Belgradzka19:19
Piekarnicza19:21
Siedlce19:25
Skrajna19:26
Zakopiańska19:27
Ciasna19:28
Paska19:29
Powstańców Warszawskich19:31
Hucisko19:34
Dworzec Główny19:36
Plac Solidarności19:39
Stocznia SKM19:41
Stocznia Północna19:43
Twarda19:44
Węzeł Kliniczna19:45
Swojska19:46
Żaglowa - AmberExpo19:48
Mostostal19:49
Stadion19:50
Śnieżna19:52
Marynarki Polskiej19:54
Plac Wolności19:55
Nowy Port Zajezdnia19:56
Zajezdnia NOWY PORT19:58