• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:04
Kurs nr 6 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital09:51
Powstań Chłopskich09:52
Ruchu Oporu09:53
Centrum Nauki Experyment09:55
Harcerska09:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:58
Kilińskiego [GDY]09:59
Armii Krajowej10:01
3 Maja [GDY]10:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:04
Bpa Okoniewskiego10:05
Stocznia SKM - Morska10:06
Uniwersytet Morski10:07
Mireckiego10:08
Kalksztajnów10:09
Morska - Estakada10:11
Hutnicza - Estakada10:13
Terminal Promowy10:17
Obłuże Centrum10:19
Kuśnierska10:21
Podgórska10:22
Żeliwna10:24
Żelazna10:25
Pogórze Dolne10:26
Czernickiego I10:27
Czernickiego II10:28
Pogórze Górne10:29
Pogórze - Pułaskiego10:30
Pogórze - Dobke10:31
Pogórze - Herberta10:32
Kosakowo - Centrum Sportowe10:33
Kosakowo - Centrum Handlowe10:33
Kosakowo - Urząd Gminy10:34
Kosakowo - Staw10:35
Kosakowo - Krokusowa10:36
Kosakowo - Tulipanowa10:37
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna10:38
Kosakowo - Cmentarz Komunalny10:39
Mosty - Brzozowa10:41
Mosty - Wierzbowa10:42
Mosty - Ogrodowa10:43
Mosty - Szkoła10:44
Mechelinki - Przystań10:46
Kurs nr 7 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań11:06
Mosty - Szkoła11:07
Mosty - Ogrodowa11:07
Mosty - Wierzbowa11:09
Mosty - Brzozowa11:11
Kosakowo - Złote Piaski11:13
Kosakowo - Cmentarz Komunalny11:16
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna11:17
Kosakowo - Tulipanowa11:18
Kosakowo - Krokusowa11:19
Kosakowo - Staw11:20
Kosakowo - Urząd Gminy11:21
Kosakowo - Centrum Sportowe11:22
Pogórze - Herberta11:23
Pogórze - Dobke11:24
Pogórze - Pułaskiego11:25
Pogórze - Pogórze Górne11:26
Czernickiego II11:27
Czernickiego I11:28
Pogórze Dolne11:30
Żelazna11:31
Żeliwna11:32
Podgórska11:33
Kuśnierska11:34
Obłuże Centrum11:35
Terminal Promowy11:37
Hutnicza - Estakada11:41
Morska - Estakada11:43
Kalksztajnów11:44
Mireckiego11:45
Uniwersytet Morski11:47
Stocznia SKM - Morska11:48
Bpa Okoniewskiego11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:51
3 Maja [GDY]11:52
Armii Krajowej11:54
Kilińskiego [GDY]11:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:58
Harcerska11:59
Centrum Nauki Experyment12:01
Lutycka12:02
Ruchu Oporu12:03
Powstań Chłopskich12:04
Redłowo Szpital12:05
Kurs nr 8 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital12:20
Powstań Chłopskich12:21
Ruchu Oporu12:22
Centrum Nauki Experyment12:24
Harcerska12:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:27
Kilińskiego [GDY]12:28
Armii Krajowej12:30
3 Maja [GDY]12:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:33
Bpa Okoniewskiego12:35
Stocznia SKM - Morska12:36
Uniwersytet Morski12:37
Mireckiego12:38
Kalksztajnów12:39
Morska - Estakada12:41
Hutnicza - Estakada12:43
Terminal Promowy12:47
Obłuże Centrum12:49
Kuśnierska12:51
Podgórska12:52
Żeliwna12:54
Żelazna12:55
Pogórze Dolne12:56
Czernickiego I12:57
Czernickiego II12:58
Pogórze Górne12:59
Pogórze - Pułaskiego13:00
Pogórze - Dobke13:01
Pogórze - Herberta13:02
Kosakowo - Centrum Sportowe13:03
Kosakowo - Centrum Handlowe13:03
Kosakowo - Urząd Gminy13:04
Kosakowo - Staw13:05
Kosakowo - Krokusowa13:06
Kosakowo - Tulipanowa13:07
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna13:08
Kosakowo - Cmentarz Komunalny13:09
Kosakowo - Złote Piaski13:11
Mosty - Brzozowa13:14
Mosty - Wierzbowa13:15
Mosty - Ogrodowa13:16
Mosty - Szkoła13:17
Mechelinki - Przystań13:19
Kurs nr 9 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań13:39
Mosty - Szkoła13:40
Mosty - Ogrodowa13:40
Mosty - Wierzbowa13:42
Mosty - Brzozowa13:44
Kosakowo - Cmentarz Komunalny13:46
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna13:47
Kosakowo - Tulipanowa13:48
Kosakowo - Krokusowa13:49
Kosakowo - Staw13:50
Kosakowo - Urząd Gminy13:51
Kosakowo - Centrum Sportowe13:52
Pogórze - Herberta13:53
Pogórze - Dobke13:54
Pogórze - Pułaskiego13:55
Pogórze - Pogórze Górne13:56
Czernickiego II13:57
Czernickiego I13:58
Pogórze Dolne14:00
Żelazna14:01
Żeliwna14:02
Podgórska14:03
Kuśnierska14:04
Obłuże Centrum14:05
Terminal Promowy14:07
Hutnicza - Estakada14:11
Morska - Estakada14:13
Kalksztajnów14:14
Mireckiego14:15
Uniwersytet Morski14:17
Stocznia SKM - Morska14:18
Bpa Okoniewskiego14:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:21
3 Maja [GDY]14:22
Armii Krajowej14:24
Kilińskiego [GDY]14:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:28
Harcerska14:29
Centrum Nauki Experyment14:31
Lutycka14:32
Ruchu Oporu14:33
Powstań Chłopskich14:34
Redłowo Szpital14:35
Kurs nr 10 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital14:50
Powstań Chłopskich14:51
Ruchu Oporu14:52
Centrum Nauki Experyment14:54
Harcerska14:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:57
Kilińskiego [GDY]14:59
Armii Krajowej15:01
3 Maja [GDY]15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:04
Bpa Okoniewskiego15:06
Stocznia SKM - Morska15:07
Uniwersytet Morski15:08
Mireckiego15:09
Kalksztajnów15:10
Morska - Estakada15:12
Hutnicza - Estakada15:14
Terminal Promowy15:18
Obłuże Centrum15:20
Kuśnierska15:22
Podgórska15:23
Żeliwna15:25
Żelazna15:26
Pogórze Dolne15:27
Czernickiego I15:28
Czernickiego II15:29
Pogórze Górne15:30
Pogórze - Pułaskiego15:31
Pogórze - Dobke15:32
Pogórze - Herberta15:33
Kosakowo - Centrum Sportowe15:34
Kosakowo - Centrum Handlowe15:34
Kosakowo - Urząd Gminy15:35
Kosakowo - Staw15:36
Kosakowo - Krokusowa15:37
Kosakowo - Tulipanowa15:38
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna15:39
Kosakowo - Cmentarz Komunalny15:40
Mosty - Brzozowa15:42
Mosty - Wierzbowa15:43
Mosty - Ogrodowa15:44
Mosty - Szkoła15:45
Mechelinki - Przystań15:47
Kurs nr 11 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań16:09
Mosty - Szkoła16:10
Mosty - Ogrodowa16:10
Mosty - Wierzbowa16:12
Mosty - Brzozowa16:14
Kosakowo - Cmentarz Komunalny16:16
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna16:17
Kosakowo - Tulipanowa16:18
Kosakowo - Krokusowa16:19
Kosakowo - Staw16:20
Kosakowo - Urząd Gminy16:21
Kosakowo - Centrum Sportowe16:22
Pogórze - Herberta16:23
Pogórze - Dobke16:24
Pogórze - Pułaskiego16:25
Pogórze - Pogórze Górne16:26
Czernickiego II16:27
Czernickiego I16:28
Pogórze Dolne16:30
Żelazna16:31
Żeliwna16:32
Podgórska16:33
Kuśnierska16:34
Obłuże Centrum16:35
Terminal Promowy16:37
Hutnicza - Estakada16:41
Morska - Estakada16:43
Kalksztajnów16:44
Mireckiego16:45
Uniwersytet Morski16:47
Stocznia SKM - Morska16:48
Bpa Okoniewskiego16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:51
3 Maja [GDY]16:52
Armii Krajowej16:54
Kilińskiego [GDY]16:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:58
Harcerska16:59
Centrum Nauki Experyment17:01
Lutycka17:02
Ruchu Oporu17:03
Powstań Chłopskich17:04
Redłowo Szpital17:05
Kurs nr 12 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital17:15
Powstań Chłopskich17:16
Ruchu Oporu17:17
Centrum Nauki Experyment17:19
Harcerska17:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:22
Kilińskiego [GDY]17:24
Armii Krajowej17:26
3 Maja [GDY]17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:29
Bpa Okoniewskiego17:31
Stocznia SKM - Morska17:32
Uniwersytet Morski17:33
Mireckiego17:34
Kalksztajnów17:35
Morska - Estakada17:37
Hutnicza - Estakada17:39
Terminal Promowy17:43
Obłuże Centrum17:45
Kuśnierska17:47
Podgórska17:48
Żeliwna17:50
Żelazna17:51
Pogórze Dolne17:52
Czernickiego I17:53
Czernickiego II17:54
Pogórze Górne17:55
Pogórze - Pułaskiego17:56
Pogórze - Dobke17:57
Pogórze - Herberta17:58
Kosakowo - Centrum Sportowe17:59
Kosakowo - Centrum Handlowe17:59
Kosakowo - Urząd Gminy18:00
Kosakowo - Staw18:01
Kosakowo - Krokusowa18:02
Kosakowo - Tulipanowa18:03
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna18:04
Kosakowo - Cmentarz Komunalny18:05
Kosakowo - Złote Piaski18:07
Mosty - Brzozowa18:10
Mosty - Wierzbowa18:11
Mosty - Ogrodowa18:12
Mosty - Szkoła18:13
Mechelinki - Przystań18:15
Kurs nr 13 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań18:19
Mosty - Szkoła18:20
Mosty - Ogrodowa18:20
Mosty - Wierzbowa18:22
Mosty - Brzozowa18:24
Kosakowo - Cmentarz Komunalny18:26
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna18:27
Kosakowo - Tulipanowa18:28
Kosakowo - Krokusowa18:29
Kosakowo - Staw18:30
Kosakowo - Urząd Gminy18:31
Kosakowo - Centrum Sportowe18:32
Pogórze - Herberta18:33
Pogórze - Dobke18:34
Pogórze - Pułaskiego18:35
Pogórze - Pogórze Górne18:36
Czernickiego II18:37
Czernickiego I18:38
Pogórze Dolne18:40
Żelazna18:41
Żeliwna18:42
Podgórska18:43
Kuśnierska18:44
Obłuże Centrum18:45
Terminal Promowy18:47
Hutnicza - Estakada18:51
Morska - Estakada18:53
Kalksztajnów18:54
Mireckiego18:55
Uniwersytet Morski18:57
Stocznia SKM - Morska18:58
Bpa Okoniewskiego18:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:01
3 Maja [GDY]19:02
Armii Krajowej19:04
Kilińskiego [GDY]19:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:08
Harcerska19:09
Centrum Nauki Experyment19:11
Lutycka19:12
Ruchu Oporu19:13
Powstań Chłopskich19:14
Redłowo Szpital19:15