• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Tramwaje linii 8 i 10 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Jelitkowa i Nowego Portu jadą al. Zwycięstwa.  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:42
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:16
Kacze Buki05:16
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki05:17
Krzemowa [GDY]05:18
Rdestowa - Chwaszczyńska05:19
Leśna Polana05:20
Szafranowa05:21
Paprykowa05:22
Kameliowa05:23
Dąbrowa Centrum05:25
Anyżowa05:26
Karwiny Nowowiczlińska05:28
Myśliwska [GDY]05:31
Źródło Marii05:32
Karwiny PKM05:34
Racławicka05:36
Lidzka05:37
Olgierda05:38
Łowicka [GDY]05:39
Plac Górnośląski05:40
Zwycięstwa - Wielkopolska05:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:44
Centrum Nauki Experyment05:46
Harcerska05:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:49
Kilińskiego [GDY]05:50
Armii Krajowej05:52
I Urząd Skarbowy05:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:56
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:17
3 Maja [GDY]06:19
Armii Krajowej06:21
Kilińskiego [GDY]06:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:25
Harcerska06:26
Centrum Nauki Experyment06:28
Lutycka06:29
Ruchu Oporu06:30
Powstań Chłopskich06:31
Redłowo Szpital06:32
Kurs nr 3 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital06:43
Powstań Chłopskich06:44
Ruchu Oporu06:45
Centrum Nauki Experyment06:47
Harcerska06:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:50
Kilińskiego [GDY]06:51
Armii Krajowej06:53
3 Maja [GDY]06:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:56
Bpa Okoniewskiego06:57
Stocznia SKM - Morska06:58
Uniwersytet Morski06:59
Mireckiego07:00
Kalksztajnów07:01
Morska - Estakada07:04
Hutnicza - Estakada07:06
Terminal Promowy07:10
Obłuże Centrum07:12
Kuśnierska07:14
Podgórska07:15
Żeliwna07:17
Żelazna07:18
Pogórze Dolne07:19
Czernickiego I07:20
Czernickiego II07:21
Pogórze Górne07:22
Pogórze - Pułaskiego07:23
Pogórze - Dobke07:24
Pogórze - Herberta07:25
Kosakowo - Centrum Sportowe07:26
Kosakowo - Centrum Handlowe07:26
Kosakowo - Urząd Gminy07:27
Kosakowo - Staw07:28
Kosakowo - Krokusowa07:29
Kosakowo - Tulipanowa07:30
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna07:31
Kosakowo - Cmentarz Komunalny07:32
Kosakowo - Złote Piaski07:34
Mosty - Brzozowa07:37
Mosty - Wierzbowa07:38
Mosty - Ogrodowa07:39
Mosty - Szkoła07:40
Mechelinki - Przystań07:42
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań08:06
Mosty - Szkoła08:07
Mosty - Ogrodowa08:07
Mosty - Wierzbowa08:09
Mosty - Brzozowa08:11
Kosakowo - Złote Piaski08:13
Kosakowo - Cmentarz Komunalny08:16
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna08:17
Kosakowo - Tulipanowa08:18
Kosakowo - Krokusowa08:19
Kosakowo - Staw08:20
Kosakowo - Urząd Gminy08:21
Kosakowo - Centrum Sportowe08:22
Pogórze - Herberta08:23
Pogórze - Dobke08:24
Pogórze - Pułaskiego08:25
Pogórze - Pogórze Górne08:26
Czernickiego II08:27
Czernickiego I08:28
Pogórze Dolne08:30
Żelazna08:31
Żeliwna08:32
Podgórska08:34
Kuśnierska08:35
Obłuże Centrum08:36
Terminal Promowy08:38
Hutnicza - Estakada08:42
Morska - Estakada08:44
Kalksztajnów08:45
Mireckiego08:47
Uniwersytet Morski08:49
Stocznia SKM - Morska08:50
Bpa Okoniewskiego08:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:53
3 Maja [GDY]08:54
Armii Krajowej08:56
Kilińskiego [GDY]08:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:00
Harcerska09:01
Centrum Nauki Experyment09:03
Lutycka09:04
Ruchu Oporu09:05
Powstań Chłopskich09:06
Redłowo Szpital09:07
Kurs nr 5 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital09:51
Powstań Chłopskich09:52
Ruchu Oporu09:53
Centrum Nauki Experyment09:55
Harcerska09:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:58
Kilińskiego [GDY]10:00
Armii Krajowej10:02
3 Maja [GDY]10:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:05
Bpa Okoniewskiego10:06
Stocznia SKM - Morska10:07
Uniwersytet Morski10:08
Mireckiego10:09
Kalksztajnów10:10
Morska - Estakada10:12
Hutnicza - Estakada10:14
Terminal Promowy10:18
Obłuże Centrum10:20
Kuśnierska10:22
Podgórska10:23
Żeliwna10:25
Żelazna10:26
Pogórze Dolne10:27
Czernickiego I10:28
Czernickiego II10:29
Pogórze Górne10:30
Pogórze - Pułaskiego10:31
Pogórze - Dobke10:32
Pogórze - Herberta10:33
Kosakowo - Centrum Sportowe10:34
Kosakowo - Centrum Handlowe10:35
Kosakowo - Urząd Gminy10:36
Kosakowo - Staw10:37
Kosakowo - Krokusowa10:38
Kosakowo - Tulipanowa10:39
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna10:40
Kosakowo - Cmentarz Komunalny10:41
Mosty - Brzozowa10:43
Mosty - Wierzbowa10:44
Mosty - Ogrodowa10:45
Mosty - Szkoła10:46
Mechelinki - Przystań10:48
Kurs nr 6 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań11:06
Mosty - Szkoła11:07
Mosty - Ogrodowa11:07
Mosty - Wierzbowa11:09
Mosty - Brzozowa11:11
Kosakowo - Złote Piaski11:13
Kosakowo - Cmentarz Komunalny11:16
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna11:17
Kosakowo - Tulipanowa11:18
Kosakowo - Krokusowa11:19
Kosakowo - Staw11:20
Kosakowo - Urząd Gminy11:21
Kosakowo - Centrum Sportowe11:22
Pogórze - Herberta11:23
Pogórze - Dobke11:24
Pogórze - Pułaskiego11:25
Pogórze - Pogórze Górne11:26
Czernickiego II11:27
Czernickiego I11:28
Pogórze Dolne11:30
Żelazna11:31
Żeliwna11:32
Podgórska11:34
Kuśnierska11:35
Obłuże Centrum11:36
Terminal Promowy11:38
Hutnicza - Estakada11:42
Morska - Estakada11:44
Kalksztajnów11:45
Mireckiego11:47
Uniwersytet Morski11:49
Stocznia SKM - Morska11:50
Bpa Okoniewskiego11:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:53
3 Maja [GDY]11:55
Armii Krajowej11:57
Kilińskiego [GDY]11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:00
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:01
Harcerska12:02
Centrum Nauki Experyment12:05
Lutycka12:06
Ruchu Oporu12:07
Powstań Chłopskich12:08
Redłowo Szpital12:09
Kurs nr 7 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital12:49
Powstań Chłopskich12:50
Ruchu Oporu12:51
Centrum Nauki Experyment12:53
Harcerska12:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:56
Kilińskiego [GDY]12:58
Armii Krajowej13:00
3 Maja [GDY]13:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:03
Bpa Okoniewskiego13:05
Stocznia SKM - Morska13:06
Uniwersytet Morski13:07
Mireckiego13:09
Kalksztajnów13:10
Morska - Estakada13:12
Hutnicza - Estakada13:14
Terminal Promowy13:18
Obłuże Centrum13:20
Kuśnierska13:22
Podgórska13:23
Żeliwna13:25
Żelazna13:26
Pogórze Dolne13:27
Czernickiego I13:28
Czernickiego II13:29
Pogórze Górne13:30
Pogórze - Pułaskiego13:31
Pogórze - Dobke13:32
Pogórze - Herberta13:33
Kosakowo - Centrum Sportowe13:34
Kosakowo - Centrum Handlowe13:35
Kosakowo - Urząd Gminy13:36
Kosakowo - Staw13:37
Kosakowo - Krokusowa13:38
Kosakowo - Tulipanowa13:39
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna13:40
Kosakowo - Cmentarz Komunalny13:41
Mosty - Brzozowa13:43
Mosty - Wierzbowa13:44
Mosty - Ogrodowa13:45
Mosty - Szkoła13:46
Mechelinki - Przystań13:48
Kurs nr 8 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań14:14
Mosty - Szkoła14:15
Mosty - Ogrodowa14:15
Mosty - Wierzbowa14:17
Mosty - Brzozowa14:19
Kosakowo - Złote Piaski14:21
Kosakowo - Cmentarz Komunalny14:24
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna14:25
Kosakowo - Tulipanowa14:26
Kosakowo - Krokusowa14:27
Kosakowo - Staw14:28
Kosakowo - Urząd Gminy14:29
Kosakowo - Centrum Sportowe14:30
Pogórze - Herberta14:31
Pogórze - Dobke14:32
Pogórze - Pułaskiego14:33
Pogórze - Pogórze Górne14:34
Czernickiego II14:35
Czernickiego I14:36
Pogórze Dolne14:38
Żelazna14:39
Żeliwna14:40
Podgórska14:42
Kuśnierska14:43
Obłuże Centrum14:44
Terminal Promowy14:46
Elektrociepłownia - Kontenerowa14:48
Gołębia14:50
Hutnicza - Estakada14:53
Morska - Estakada14:55
Kalksztajnów14:56
Mireckiego14:58
Uniwersytet Morski15:00
Stocznia SKM - Morska15:01
Bpa Okoniewskiego15:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:04
3 Maja [GDY]15:06
Armii Krajowej15:08
Kilińskiego [GDY]15:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:12
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:13
Harcerska15:14
Centrum Nauki Experyment15:17
Lutycka15:18
Ruchu Oporu15:19
Powstań Chłopskich15:20
Redłowo Szpital15:21
Kurs nr 9 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital15:45
Powstań Chłopskich15:46
Ruchu Oporu15:47
Centrum Nauki Experyment15:49
Harcerska15:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:53
Kilińskiego [GDY]15:55
Armii Krajowej15:57
3 Maja [GDY]15:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:01
Bpa Okoniewskiego16:03
Stocznia SKM - Morska16:04
Uniwersytet Morski16:06
Mireckiego16:08
Kalksztajnów16:09
Morska - Estakada16:11
Hutnicza - Estakada16:13
Terminal Promowy16:17
Obłuże Centrum16:19
Kuśnierska16:21
Podgórska16:22
Żeliwna16:24
Żelazna16:25
Pogórze Dolne16:26
Czernickiego I16:28
Czernickiego II16:29
Pogórze Górne16:30
Pogórze - Pułaskiego16:31
Pogórze - Dobke16:32
Pogórze - Herberta16:33
Kosakowo - Centrum Sportowe16:34
Kosakowo - Centrum Handlowe16:36
Kosakowo - Urząd Gminy16:37
Kosakowo - Staw16:38
Kosakowo - Krokusowa16:39
Kosakowo - Tulipanowa16:40
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna16:41
Kosakowo - Cmentarz Komunalny16:42
Kosakowo - Złote Piaski16:44
Mosty - Brzozowa16:47
Mosty - Wierzbowa16:48
Mosty - Ogrodowa16:49
Mosty - Szkoła16:50
Mechelinki - Przystań16:52
Kurs nr 10 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań17:14
Mosty - Szkoła17:15
Mosty - Ogrodowa17:15
Mosty - Wierzbowa17:17
Mosty - Brzozowa17:19
Kosakowo - Złote Piaski17:21
Kosakowo - Cmentarz Komunalny17:24
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna17:25
Kosakowo - Tulipanowa17:26
Kosakowo - Krokusowa17:27
Kosakowo - Staw17:28
Kosakowo - Urząd Gminy17:29
Kosakowo - Centrum Sportowe17:30
Pogórze - Herberta17:31
Pogórze - Dobke17:32
Pogórze - Pułaskiego17:33
Pogórze - Pogórze Górne17:34
Czernickiego II17:35
Czernickiego I17:36
Pogórze Dolne17:38
Żelazna17:39
Żeliwna17:40
Podgórska17:42
Kuśnierska17:43
Obłuże Centrum17:44
Terminal Promowy17:46
Hutnicza - Estakada17:50
Morska - Estakada17:52
Kalksztajnów17:53
Mireckiego17:55
Uniwersytet Morski17:57
Stocznia SKM - Morska17:58
Bpa Okoniewskiego17:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:01
3 Maja [GDY]18:02
Armii Krajowej18:04
Kilińskiego [GDY]18:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:09
Harcerska18:10
Centrum Nauki Experyment18:12
Lutycka18:13
Ruchu Oporu18:14
Powstań Chłopskich18:15
Redłowo Szpital18:16