• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:38
Kurs nr 4 do Redłowo SKM
Babie Doły07:55
Zielona - Kościół07:56
Wąwóz Ostrowicki07:57
Zielona - Działki I07:58
Zielona - Działki II07:59
Dąbka - Zielona08:00
Bosmańska - Zielona08:02
Bosmańska - Nasypowa08:03
Cechowa08:05
Obłuże Centrum08:07
Hutnicza - Estakada08:10
Morska - Estakada08:12
Kalksztajnów08:13
Mireckiego08:15
Uniwersytet Morski08:17
Stocznia SKM - Morska08:18
Bpa Okoniewskiego08:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:21
3 Maja [GDY]08:22
Armii Krajowej08:24
Urząd Miasta - Władysława IV08:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:28
Centrum Handlowe "Riviera"08:30
Gdynia Arena08:31
Stadion PKM08:31
Łużycka [GDY]08:32
Redłowo SKM08:33
Kurs nr 5 do Babie Doły
Redłowo SKM08:56
Łużycka [GDY]08:57
Gdynia Arena08:58
Centrum Handlowe "Riviera"08:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:02
Kilińskiego [GDY]09:04
Armii Krajowej09:06
3 Maja [GDY]09:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:09
Bpa Okoniewskiego09:10
Stocznia SKM - Morska09:11
Uniwersytet Morski09:12
Mireckiego09:13
Kalksztajnów09:14
Morska - Estakada09:16
Hutnicza - Estakada09:18
Obłuże Centrum09:21
Cechowa09:22
Bosmańska - Nasypowa09:23
Bosmańska - Zielona09:25
Dąbka - Zielona09:26
Zielona - Działki II09:27
Zielona - Działki I09:28
Wąwóz Ostrowicki09:29
Zielona - Kościół09:31
Babie Doły09:32
Kurs nr 6 do Redłowo SKM
Babie Doły09:39
Zielona - Kościół09:40
Wąwóz Ostrowicki09:41
Zielona - Działki I09:42
Zielona - Działki II09:43
Dąbka - Zielona09:44
Bosmańska - Zielona09:46
Bosmańska - Nasypowa09:47
Cechowa09:49
Obłuże Centrum09:51
Hutnicza - Estakada09:54
Morska - Estakada09:56
Kalksztajnów09:57
Mireckiego09:59
Uniwersytet Morski10:01
Stocznia SKM - Morska10:02
Bpa Okoniewskiego10:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:05
3 Maja [GDY]10:06
Armii Krajowej10:08
Urząd Miasta - Władysława IV10:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:12
Centrum Handlowe "Riviera"10:14
Gdynia Arena10:15
Stadion PKM10:15
Łużycka [GDY]10:16
Redłowo SKM10:17
Kurs nr 7 do Babie Doły
Redłowo SKM10:53
Łużycka [GDY]10:54
Gdynia Arena10:55
Centrum Handlowe "Riviera"10:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:59
Kilińskiego [GDY]11:01
Armii Krajowej11:03
3 Maja [GDY]11:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:06
Bpa Okoniewskiego11:08
Stocznia SKM - Morska11:09
Uniwersytet Morski11:10
Mireckiego11:12
Kalksztajnów11:13
Morska - Estakada11:15
Hutnicza - Estakada11:17
Obłuże Centrum11:20
Cechowa11:21
Bosmańska - Nasypowa11:23
Bosmańska - Zielona11:25
Dąbka - Zielona11:26
Zielona - Działki II11:27
Zielona - Działki I11:28
Wąwóz Ostrowicki11:29
Zielona - Kościół11:31
Babie Doły11:32
Kurs nr 8 do Redłowo SKM
Babie Doły11:39
Zielona - Kościół11:40
Wąwóz Ostrowicki11:41
Zielona - Działki I11:42
Zielona - Działki II11:43
Dąbka - Zielona11:44
Bosmańska - Zielona11:46
Bosmańska - Nasypowa11:47
Cechowa11:49
Obłuże Centrum11:51
Hutnicza - Estakada11:54
Morska - Estakada11:56
Kalksztajnów11:57
Mireckiego11:59
Uniwersytet Morski12:01
Stocznia SKM - Morska12:02
Bpa Okoniewskiego12:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:05
3 Maja [GDY]12:07
Armii Krajowej12:09
Urząd Miasta - Władysława IV12:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:13
Centrum Handlowe "Riviera"12:15
Gdynia Arena12:16
Stadion PKM12:16
Łużycka [GDY]12:17
Redłowo SKM12:18
Kurs nr 9 do Babie Doły
Redłowo SKM12:53
Łużycka [GDY]12:54
Gdynia Arena12:55
Centrum Handlowe "Riviera"12:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:59
Kilińskiego [GDY]13:01
Armii Krajowej13:03
3 Maja [GDY]13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:06
Bpa Okoniewskiego13:08
Stocznia SKM - Morska13:09
Uniwersytet Morski13:10
Mireckiego13:12
Kalksztajnów13:13
Morska - Estakada13:15
Hutnicza - Estakada13:17
Obłuże Centrum13:20
Cechowa13:21
Bosmańska - Nasypowa13:23
Bosmańska - Zielona13:25
Dąbka - Zielona13:26
Zielona - Działki II13:27
Zielona - Działki I13:28
Wąwóz Ostrowicki13:29
Zielona - Kościół13:31
Babie Doły13:32
Kurs nr 10 do Redłowo SKM
Babie Doły13:39
Zielona - Kościół13:40
Wąwóz Ostrowicki13:41
Zielona - Działki I13:42
Zielona - Działki II13:43
Dąbka - Zielona13:44
Bosmańska - Zielona13:46
Bosmańska - Nasypowa13:47
Cechowa13:49
Obłuże Centrum13:51
Hutnicza - Estakada13:54
Morska - Estakada13:56
Kalksztajnów13:57
Mireckiego13:59
Uniwersytet Morski14:01
Stocznia SKM - Morska14:02
Bpa Okoniewskiego14:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:05
3 Maja [GDY]14:07
Armii Krajowej14:09
Urząd Miasta - Władysława IV14:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:13
Centrum Handlowe "Riviera"14:15
Gdynia Arena14:16
Stadion PKM14:16
Łużycka [GDY]14:17
Redłowo SKM14:18
Kurs nr 11 do Babie Doły
Redłowo SKM14:41
Łużycka [GDY]14:42
Gdynia Arena14:43
Centrum Handlowe "Riviera"14:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:47
Kilińskiego [GDY]14:49
Armii Krajowej14:51
3 Maja [GDY]14:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:55
Bpa Okoniewskiego14:57
Stocznia SKM - Morska14:58
Uniwersytet Morski14:59
Mireckiego15:01
Kalksztajnów15:02
Morska - Estakada15:04
Hutnicza - Estakada15:06
Obłuże Centrum15:09
Cechowa15:10
Bosmańska - Nasypowa15:12
Bosmańska - Zielona15:14
Dąbka - Zielona15:15
Zielona - Działki II15:16
Zielona - Działki I15:17
Wąwóz Ostrowicki15:18
Zielona - Kościół15:20
Babie Doły15:21
Kurs nr 12 do Redłowo SKM
Babie Doły15:42
Zielona - Kościół15:43
Wąwóz Ostrowicki15:44
Zielona - Działki I15:45
Zielona - Działki II15:46
Dąbka - Zielona15:47
Bosmańska - Zielona15:49
Bosmańska - Nasypowa15:50
Cechowa15:52
Obłuże Centrum15:54
Hutnicza - Estakada15:57
Morska - Estakada16:00
Kalksztajnów16:01
Mireckiego16:03
Uniwersytet Morski16:05
Stocznia SKM - Morska16:06
Bpa Okoniewskiego16:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:09
3 Maja [GDY]16:11
Armii Krajowej16:13
Urząd Miasta - Władysława IV16:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:17
Centrum Handlowe "Riviera"16:19
Gdynia Arena16:20
Stadion PKM16:20
Łużycka [GDY]16:21
Redłowo SKM16:22
Kurs nr 13 do Babie Doły
Redłowo SKM16:49
Łużycka [GDY]16:50
Gdynia Arena16:51
Centrum Handlowe "Riviera"16:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:55
Kilińskiego [GDY]16:57
Armii Krajowej16:59
3 Maja [GDY]17:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:03
Bpa Okoniewskiego17:05
Stocznia SKM - Morska17:06
Uniwersytet Morski17:08
Mireckiego17:10
Kalksztajnów17:11
Morska - Estakada17:13
Hutnicza - Estakada17:15
Obłuże Centrum17:19
Cechowa17:20
Bosmańska - Nasypowa17:22
Bosmańska - Zielona17:24
Dąbka - Zielona17:25
Zielona - Działki II17:26
Zielona - Działki I17:27
Wąwóz Ostrowicki17:28
Zielona - Kościół17:30
Babie Doły17:31
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły17:57
Zielona - Kościół17:58
Wąwóz Ostrowicki17:59
Zielona - Działki I18:00
Zielona - Działki II18:01
Dąbka - Zielona18:02
Bosmańska - Zielona18:04
Bosmańska - Nasypowa18:05
Cechowa18:07
Obłuże Centrum18:09
Hutnicza - Estakada18:12
Morska - Estakada18:14
Kalksztajnów18:15
Mireckiego18:17
Uniwersytet Morski18:19
Stocznia SKM - Morska18:20
Bpa Okoniewskiego18:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:23
3 Maja [GDY]18:24
Armii Krajowej18:26
Urząd Miasta - Władysława IV18:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:30
Kurs nr 15 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:57
Kilińskiego [GDY]18:59
Armii Krajowej19:01
3 Maja [GDY]19:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:04
Bpa Okoniewskiego19:06
Stocznia SKM - Morska19:07
Uniwersytet Morski19:08
Mireckiego19:09
Kalksztajnów19:10
Morska - Estakada19:12
Hutnicza - Estakada19:14
Obłuże Centrum19:17
Cechowa19:18
Bosmańska - Nasypowa19:19
Bosmańska - Zielona19:21
Dąbka - Zielona19:22
Zielona - Działki II19:23
Zielona - Działki I19:24
Wąwóz Ostrowicki19:25
Zielona - Kościół19:27
Babie Doły19:28
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły19:44
Zielona - Kościół19:45
Wąwóz Ostrowicki19:46
Zielona - Działki I19:47
Zielona - Działki II19:48
Dąbka - Zielona19:49
Bosmańska - Zielona19:51
Bosmańska - Nasypowa19:52
Cechowa19:54
Obłuże Centrum19:55
Hutnicza - Estakada19:58
Morska - Estakada20:00
Kalksztajnów20:01
Mireckiego20:02
Uniwersytet Morski20:04
Stocznia SKM - Morska20:05
Bpa Okoniewskiego20:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:08
3 Maja [GDY]20:09
Armii Krajowej20:11
Urząd Miasta - Władysława IV20:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:15