• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:24
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ04:45
Zajezdnia04:46
Zamenhofa [GDA]04:47
Wojska Polskiego04:49
Galeria Bałtycka04:51
Klonowa [GDA]04:52
Jaśkowa Dolina04:54
Miszewskiego04:56
Politechnika04:57
Opera Bałtycka04:59
Traugutta [GDA]05:00
Uniwersytet Medyczny05:01
Chodowieckiego05:02
Brama Oliwska05:03
Dworzec Główny05:05
Brama Wyżynna05:08
Śródmieście SKM05:11
Pohulanka05:12
Odrzańska05:14
Chałubińskiego05:16
Sikorskiego [GDA]05:17
Cieszyńskiego05:19
Cebertowicza05:20
Wilanowska05:22
Przemyska05:24
Łódzka05:25
Piotrkowska05:26
Częstochowska05:27
Ujeścisko05:28
Lawendowe Wzgórze05:29
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze05:48
Ujeścisko05:49
Częstochowska05:50
Piotrkowska05:51
Łódzka05:53
Przemyska05:55
Wilanowska05:56
Cebertowicza05:58
Cieszyńskiego05:59
Sikorskiego [GDA]06:01
Chałubińskiego06:03
Odrzańska06:05
Pohulanka06:06
Śródmieście SKM06:08
Brama Wyżynna06:10
Dworzec Główny06:12
Brama Oliwska06:15
Chodowieckiego06:16
Uniwersytet Medyczny06:17
Traugutta [GDA]06:19
Opera Bałtycka06:21
Politechnika06:22
Miszewskiego06:24
Jaśkowa Dolina06:26
Klonowa [GDA]06:27
Galeria Bałtycka06:29
Wojska Polskiego06:31
Zamenhofa [GDA]06:32
Zajezdnia06:33
Strzyża PKM06:34
Zajezdnia WRZESZCZ06:36
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ06:45
Zajezdnia06:46
Zamenhofa [GDA]06:47
Wojska Polskiego06:49
Galeria Bałtycka06:51
Klonowa [GDA]06:52
Jaśkowa Dolina06:54
Miszewskiego06:56
Politechnika06:57
Opera Bałtycka06:59
Traugutta [GDA]07:00
Uniwersytet Medyczny07:01
Chodowieckiego07:02
Brama Oliwska07:03
Dworzec Główny07:05
Brama Wyżynna07:08
Śródmieście SKM07:11
Pohulanka07:12
Odrzańska07:14
Chałubińskiego07:16
Sikorskiego [GDA]07:17
Cieszyńskiego07:19
Cebertowicza07:20
Wilanowska07:22
Przemyska07:24
Łódzka07:25
Piotrkowska07:26
Częstochowska07:27
Ujeścisko07:28
Lawendowe Wzgórze07:29
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze07:36
Ujeścisko07:37
Częstochowska07:38
Piotrkowska07:39
Łódzka07:41
Przemyska07:43
Wilanowska07:44
Cebertowicza07:46
Cieszyńskiego07:47
Sikorskiego [GDA]07:49
Chałubińskiego07:51
Odrzańska07:53
Pohulanka07:54
Śródmieście SKM07:56
Brama Wyżynna07:58
Dworzec Główny08:00
Brama Oliwska08:03
Chodowieckiego08:04
Uniwersytet Medyczny08:05
Traugutta [GDA]08:07
Opera Bałtycka08:09
Politechnika08:10
Miszewskiego08:12
Jaśkowa Dolina08:14
Klonowa [GDA]08:15
Galeria Bałtycka08:17
Wojska Polskiego08:19
Zamenhofa [GDA]08:20
Zajezdnia08:21
Strzyża PKM08:22
Zajezdnia WRZESZCZ08:24