• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:00
Kurs nr 0 do Witomino Sosnowa
Kacze Buki05:22
Witomino Sosnowa05:33
Kurs nr 1 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa05:40
Witomino Sosnowa05:41
Uczniowska [GDY]05:42
Witomino Centrum05:44
Rolnicza05:45
Cmentarz Witomiński05:47
Poznańska05:48
Witomińska05:49
Warszawska05:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:51
Bpa Okoniewskiego05:53
Stocznia SKM - Morska05:54
Uniwersytet Morski05:55
Mireckiego05:56
Kalksztajnów05:57
Morska - Estakada05:59
Hutnicza - Estakada06:01
Obłuże Centrum06:04
Białowieska06:06
Stolarska06:07
Benisławskiego06:09
Dąbka - Zespół Szkół06:10
Turkusowa06:11
Stare Obłuże06:12
Maciejewicza06:13
Galeria Szperk06:14
Staniewicza06:15
Sikorskiego [GDY]06:16
Steyera06:17
Pogórze Górne06:18
Kurs nr 2 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:40
Steyera06:41
Sikorskiego [GDY]06:42
Staniewicza06:43
Maciejewicza06:45
Stare Obłuże06:46
Turkusowa06:47
Dąbka - Zespół Szkół06:48
Benisławskiego06:49
Stolarska06:51
Białowieska06:52
Cechowa06:53
Obłuże Centrum06:55
Hutnicza - Estakada06:58
Morska - Estakada07:00
Kalksztajnów07:02
Mireckiego07:04
Uniwersytet Morski07:06
Stocznia SKM - Morska07:07
Bpa Okoniewskiego07:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:10
Warszawska07:11
Witomińska07:12
Poznańska07:13
Cmentarz Witomiński07:14
Rolnicza07:17
Witomino Centrum07:19
Uczniowska [GDY]07:20
Witomino Sosnowa07:21
Witomino Sosnowa07:21
Kurs nr 3 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:32
Witomino Sosnowa07:33
Uczniowska [GDY]07:34
Witomino Centrum07:36
Rolnicza07:37
Cmentarz Witomiński07:39
Poznańska07:41
Witomińska07:42
Warszawska07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:45
Bpa Okoniewskiego07:47
Stocznia SKM - Morska07:48
Uniwersytet Morski07:49
Mireckiego07:51
Kalksztajnów07:52
Morska - Estakada07:54
Hutnicza - Estakada07:56
Obłuże Centrum08:00
Białowieska08:02
Stolarska08:03
Benisławskiego08:05
Dąbka - Zespół Szkół08:06
Turkusowa08:07
Stare Obłuże08:09
Maciejewicza08:10
Galeria Szperk08:11
Staniewicza08:12
Sikorskiego [GDY]08:13
Steyera08:14
Pogórze Górne08:15
Kurs nr 4 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne08:43
Steyera08:44
Sikorskiego [GDY]08:45
Staniewicza08:46
Maciejewicza08:48
Stare Obłuże08:49
Turkusowa08:51
Dąbka - Zespół Szkół08:52
Benisławskiego08:53
Stolarska08:55
Białowieska08:56
Cechowa08:57
Obłuże Centrum08:59
Hutnicza - Estakada09:02
Morska - Estakada09:04
Kalksztajnów09:05
Mireckiego09:07
Uniwersytet Morski09:09
Stocznia SKM - Morska09:10
Bpa Okoniewskiego09:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:13
Warszawska09:14
Witomińska09:15
Poznańska09:16
Cmentarz Witomiński09:17
Rolnicza09:20
Witomino Centrum09:22
Uczniowska [GDY]09:23
Witomino Sosnowa09:24
Witomino Sosnowa09:24
Kurs nr 5 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa09:47
Witomino Sosnowa09:48
Uczniowska [GDY]09:49
Witomino Centrum09:51
Rolnicza09:52
Cmentarz Witomiński09:54
Poznańska09:56
Witomińska09:57
Warszawska09:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:00
Bpa Okoniewskiego10:02
Stocznia SKM - Morska10:03
Uniwersytet Morski10:04
Mireckiego10:05
Kalksztajnów10:06
Morska - Estakada10:08
Hutnicza - Estakada10:10
Obłuże Centrum10:13
Białowieska10:15
Stolarska10:16
Benisławskiego10:18
Dąbka - Zespół Szkół10:19
Turkusowa10:20
Stare Obłuże10:22
Maciejewicza10:23
Galeria Szperk10:24
Staniewicza10:25
Sikorskiego [GDY]10:26
Steyera10:27
Pogórze Górne10:28
Kurs nr 6 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne10:43
Steyera10:44
Sikorskiego [GDY]10:45
Staniewicza10:46
Maciejewicza10:48
Stare Obłuże10:49
Turkusowa10:51
Dąbka - Zespół Szkół10:52
Benisławskiego10:53
Stolarska10:55
Białowieska10:56
Cechowa10:57
Obłuże Centrum10:59
Hutnicza - Estakada11:02
Morska - Estakada11:04
Kalksztajnów11:05
Mireckiego11:07
Uniwersytet Morski11:09
Stocznia SKM - Morska11:10
Bpa Okoniewskiego11:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:13
Warszawska11:14
Witomińska11:15
Poznańska11:16
Cmentarz Witomiński11:17
Rolnicza11:20
Witomino Centrum11:22
Uczniowska [GDY]11:23
Witomino Sosnowa11:24
Witomino Sosnowa11:24
Kurs nr 7 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa11:47
Witomino Sosnowa11:48
Uczniowska [GDY]11:49
Witomino Centrum11:51
Rolnicza11:52
Cmentarz Witomiński11:54
Poznańska11:56
Witomińska11:57
Warszawska11:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:00
Bpa Okoniewskiego12:02
Stocznia SKM - Morska12:03
Uniwersytet Morski12:04
Mireckiego12:06
Kalksztajnów12:07
Morska - Estakada12:09
Hutnicza - Estakada12:11
Obłuże Centrum12:14
Białowieska12:16
Stolarska12:17
Benisławskiego12:19
Dąbka - Zespół Szkół12:20
Turkusowa12:21
Stare Obłuże12:23
Maciejewicza12:24
Galeria Szperk12:25
Staniewicza12:26
Sikorskiego [GDY]12:27
Steyera12:28
Pogórze Górne12:29
Kurs nr 8 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:43
Steyera12:44
Sikorskiego [GDY]12:45
Staniewicza12:46
Maciejewicza12:48
Stare Obłuże12:49
Turkusowa12:51
Dąbka - Zespół Szkół12:52
Benisławskiego12:53
Stolarska12:55
Białowieska12:56
Cechowa12:57
Obłuże Centrum12:59
Hutnicza - Estakada13:02
Morska - Estakada13:04
Kalksztajnów13:05
Mireckiego13:07
Uniwersytet Morski13:09
Stocznia SKM - Morska13:10
Bpa Okoniewskiego13:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:13
Warszawska13:14
Witomińska13:15
Poznańska13:16
Cmentarz Witomiński13:17
Rolnicza13:20
Witomino Centrum13:22
Uczniowska [GDY]13:23
Witomino Sosnowa13:24
Witomino Sosnowa13:24
Kurs nr 9 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa13:47
Witomino Sosnowa13:48
Uczniowska [GDY]13:49
Witomino Centrum13:51
Rolnicza13:52
Cmentarz Witomiński13:54
Poznańska13:56
Witomińska13:57
Warszawska13:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:00
Bpa Okoniewskiego14:02
Stocznia SKM - Morska14:03
Uniwersytet Morski14:04
Mireckiego14:06
Kalksztajnów14:07
Morska - Estakada14:09
Hutnicza - Estakada14:11
Obłuże Centrum14:14
Białowieska14:16
Stolarska14:17
Benisławskiego14:19
Dąbka - Zespół Szkół14:20
Turkusowa14:21
Stare Obłuże14:23
Maciejewicza14:24
Galeria Szperk14:25
Staniewicza14:26
Sikorskiego [GDY]14:27
Steyera14:28
Pogórze Górne14:29
Kurs nr 10 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne14:36
Steyera14:37
Sikorskiego [GDY]14:38
Staniewicza14:39
Maciejewicza14:41
Stare Obłuże14:42
Turkusowa14:44
Dąbka - Zespół Szkół14:45
Benisławskiego14:46
Stolarska14:48
Białowieska14:49
Cechowa14:50
Obłuże Centrum14:52
Hutnicza - Estakada14:55
Morska - Estakada14:57
Kalksztajnów14:58
Mireckiego15:00
Uniwersytet Morski15:02
Stocznia SKM - Morska15:03
Bpa Okoniewskiego15:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:06
Warszawska15:07
Witomińska15:08
Poznańska15:09
Cmentarz Witomiński15:11
Rolnicza15:14
Witomino Centrum15:16
Uczniowska [GDY]15:17
Witomino Sosnowa15:18
Witomino Sosnowa15:18
Kurs nr 11 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa15:37
Witomino Sosnowa15:38
Uczniowska [GDY]15:39
Witomino Centrum15:41
Rolnicza15:42
Cmentarz Witomiński15:44
Poznańska15:46
Witomińska15:47
Warszawska15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:50
Bpa Okoniewskiego15:52
Stocznia SKM - Morska15:53
Uniwersytet Morski15:55
Mireckiego15:57
Kalksztajnów15:58
Morska - Estakada16:00
Hutnicza - Estakada16:02
Obłuże Centrum16:06
Białowieska16:08
Stolarska16:09
Benisławskiego16:11
Dąbka - Zespół Szkół16:12
Turkusowa16:13
Stare Obłuże16:15
Maciejewicza16:16
Galeria Szperk16:17
Staniewicza16:18
Sikorskiego [GDY]16:19
Steyera16:20
Pogórze Górne16:21
Kurs nr 12 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne16:46
Steyera16:47
Sikorskiego [GDY]16:48
Staniewicza16:49
Maciejewicza16:51
Stare Obłuże16:52
Turkusowa16:54
Dąbka - Zespół Szkół16:55
Benisławskiego16:56
Stolarska16:58
Białowieska16:59
Cechowa17:00
Obłuże Centrum17:02
Hutnicza - Estakada17:05
Morska - Estakada17:07
Kalksztajnów17:08
Mireckiego17:10
Uniwersytet Morski17:12
Stocznia SKM - Morska17:13
Bpa Okoniewskiego17:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:16
Warszawska17:17
Witomińska17:18
Poznańska17:19
Cmentarz Witomiński17:21
Rolnicza17:24
Witomino Centrum17:26
Uczniowska [GDY]17:27
Witomino Sosnowa17:28
Witomino Sosnowa17:28
Kurs nr 13 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa18:01
Witomino Sosnowa18:02
Uczniowska [GDY]18:03
Witomino Centrum18:05
Rolnicza18:06
Cmentarz Witomiński18:08
Poznańska18:10
Witomińska18:11
Warszawska18:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:13
Bpa Okoniewskiego18:15
Stocznia SKM - Morska18:16
Uniwersytet Morski18:17
Mireckiego18:19
Kalksztajnów18:20
Morska - Estakada18:22
Hutnicza - Estakada18:24
Obłuże Centrum18:27
Białowieska18:29
Stolarska18:30
Benisławskiego18:32
Dąbka - Zespół Szkół18:33
Turkusowa18:34
Stare Obłuże18:36
Maciejewicza18:37
Galeria Szperk18:38
Staniewicza18:39
Sikorskiego [GDY]18:40
Steyera18:41
Pogórze Górne18:42
Kurs nr 14 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne19:00
Steyera19:01
Sikorskiego [GDY]19:02
Staniewicza19:03
Maciejewicza19:05
Stare Obłuże19:06
Turkusowa19:07
Dąbka - Zespół Szkół19:08
Benisławskiego19:09
Stolarska19:11
Białowieska19:12
Cechowa19:13
Obłuże Centrum19:15
Hutnicza - Estakada19:18
Morska - Estakada19:20
Kalksztajnów19:21
Mireckiego19:22
Uniwersytet Morski19:24
Stocznia SKM - Morska19:25
Bpa Okoniewskiego19:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:28
Warszawska19:29
Witomińska19:30
Poznańska19:31
Cmentarz Witomiński19:32
Rolnicza19:35
Witomino Centrum19:36
Uczniowska [GDY]19:37
Witomino Sosnowa19:38
Witomino Sosnowa19:38