07:04
Kurs nr 0 do Witomino Leśniczówka
Kacze Buki06:00
Witomino Leśniczówka06:15
Kurs nr 1 do Pogórze Górne
Witomino Leśniczówka06:25
Stawna06:26
Witomino Centrum06:28
Rolnicza06:29
Cmentarz Witomiński06:31
Poznańska06:32
Witomińska06:33
Warszawska06:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:35
Bpa Okoniewskiego06:37
Stocznia SKM - Morska06:38
Uniwersytet Morski06:39
Mireckiego06:40
Kalksztajnów06:41
Morska - Estakada06:43
Hutnicza - Estakada06:45
Obłuże Centrum06:48
Białowieska06:50
Stolarska06:51
Benisławskiego06:53
Dąbka - Zespół Szkół06:54
Turkusowa06:55
Stare Obłuże06:56
Maciejewicza06:57
Galeria Szperk06:58
Staniewicza06:59
Sikorskiego [GDY]07:00
Steyera07:01
Pogórze Górne07:02
Kurs nr 2 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne07:13
Steyera07:14
Sikorskiego [GDY]07:15
Staniewicza07:16
Maciejewicza07:18
Stare Obłuże07:19
Turkusowa07:21
Dąbka - Zespół Szkół07:22
Benisławskiego07:23
Stolarska07:25
Białowieska07:26
Cechowa07:28
Obłuże Centrum07:30
Hutnicza - Estakada07:33
Morska - Estakada07:36
Kalksztajnów07:38
Mireckiego07:40
Uniwersytet Morski07:42
Stocznia SKM - Morska07:43
Bpa Okoniewskiego07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:46
Warszawska07:47
Witomińska07:48
Poznańska07:49
Cmentarz Witomiński07:50
Rolnicza07:53
Witomino Centrum07:55
Uczniowska [GDY]07:56
Witomino Sosnowa07:57
Witomino Sosnowa07:57
Kurs nr 3 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa08:30
Witomino Sosnowa08:31
Uczniowska [GDY]08:32
Witomino Centrum08:34
Rolnicza08:35
Cmentarz Witomiński08:37
Poznańska08:39
Witomińska08:40
Warszawska08:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:43
Bpa Okoniewskiego08:45
Stocznia SKM - Morska08:46
Uniwersytet Morski08:47
Mireckiego08:48
Kalksztajnów08:49
Morska - Estakada08:51
Hutnicza - Estakada08:53
Obłuże Centrum08:56
Białowieska08:58
Stolarska08:59
Benisławskiego09:01
Dąbka - Zespół Szkół09:02
Turkusowa09:03
Stare Obłuże09:05
Maciejewicza09:06
Galeria Szperk09:07
Staniewicza09:08
Sikorskiego [GDY]09:09
Steyera09:10
Pogórze Górne09:11
Kurs nr 4 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne09:11
Baza na Pogórzu Dolnym09:14
Kurs nr 5 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:38
Pogórze Górne09:41
Kurs nr 6 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne09:43
Steyera09:44
Sikorskiego [GDY]09:45
Staniewicza09:46
Maciejewicza09:48
Stare Obłuże09:49
Turkusowa09:51
Dąbka - Zespół Szkół09:52
Benisławskiego09:53
Stolarska09:55
Białowieska09:56
Cechowa09:57
Obłuże Centrum09:59
Hutnicza - Estakada10:02
Morska - Estakada10:04
Kalksztajnów10:05
Mireckiego10:07
Uniwersytet Morski10:09
Stocznia SKM - Morska10:10
Bpa Okoniewskiego10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:13
Warszawska10:14
Witomińska10:15
Poznańska10:16
Cmentarz Witomiński10:17
Rolnicza10:20
Witomino Centrum10:22
Uczniowska [GDY]10:23
Witomino Sosnowa10:24
Witomino Sosnowa10:24
Kurs nr 7 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa10:47
Witomino Sosnowa10:48
Uczniowska [GDY]10:49
Witomino Centrum10:51
Rolnicza10:52
Cmentarz Witomiński10:54
Poznańska10:56
Witomińska10:57
Warszawska10:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:00
Bpa Okoniewskiego11:02
Stocznia SKM - Morska11:03
Uniwersytet Morski11:04
Mireckiego11:06
Kalksztajnów11:07
Morska - Estakada11:09
Hutnicza - Estakada11:11
Obłuże Centrum11:14
Białowieska11:16
Stolarska11:17
Benisławskiego11:19
Dąbka - Zespół Szkół11:20
Turkusowa11:21
Stare Obłuże11:23
Maciejewicza11:24
Galeria Szperk11:25
Staniewicza11:26
Sikorskiego [GDY]11:27
Steyera11:28
Pogórze Górne11:29
Kurs nr 8 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne11:43
Steyera11:44
Sikorskiego [GDY]11:45
Staniewicza11:46
Maciejewicza11:48
Stare Obłuże11:49
Turkusowa11:51
Dąbka - Zespół Szkół11:52
Benisławskiego11:53
Stolarska11:55
Białowieska11:56
Cechowa11:57
Obłuże Centrum11:59
Hutnicza - Estakada12:02
Morska - Estakada12:04
Kalksztajnów12:05
Mireckiego12:07
Uniwersytet Morski12:09
Stocznia SKM - Morska12:10
Bpa Okoniewskiego12:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:13
Warszawska12:14
Witomińska12:15
Poznańska12:16
Cmentarz Witomiński12:17
Rolnicza12:20
Witomino Centrum12:22
Uczniowska [GDY]12:23
Witomino Sosnowa12:24
Witomino Sosnowa12:24
Kurs nr 9 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa12:40
Witomino Sosnowa12:41
Uczniowska [GDY]12:42
Witomino Centrum12:44
Rolnicza12:45
Cmentarz Witomiński12:47
Poznańska12:49
Witomińska12:50
Warszawska12:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:53
Bpa Okoniewskiego12:55
Stocznia SKM - Morska12:56
Uniwersytet Morski12:57
Mireckiego12:59
Kalksztajnów13:00
Morska - Estakada13:02
Hutnicza - Estakada13:04
Obłuże Centrum13:07
Białowieska13:09
Stolarska13:10
Benisławskiego13:12
Dąbka - Zespół Szkół13:13
Turkusowa13:14
Stare Obłuże13:16
Maciejewicza13:17
Galeria Szperk13:18
Staniewicza13:19
Sikorskiego [GDY]13:20
Steyera13:21
Pogórze Górne13:22
Kurs nr 10 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne13:29
Steyera13:30
Sikorskiego [GDY]13:31
Staniewicza13:32
Maciejewicza13:34
Stare Obłuże13:35
Turkusowa13:37
Dąbka - Zespół Szkół13:38
Benisławskiego13:39
Stolarska13:41
Białowieska13:42
Cechowa13:43
Obłuże Centrum13:45
Hutnicza - Estakada13:48
Morska - Estakada13:50
Kalksztajnów13:51
Mireckiego13:53
Uniwersytet Morski13:55
Stocznia SKM - Morska13:56
Bpa Okoniewskiego13:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:59
Warszawska14:00
Witomińska14:01
Poznańska14:02
Cmentarz Witomiński14:04
Rolnicza14:07
Witomino Centrum14:09
Uczniowska [GDY]14:10
Witomino Sosnowa14:11
Witomino Sosnowa14:11
Kurs nr 11 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa14:37
Witomino Sosnowa14:38
Uczniowska [GDY]14:39
Witomino Centrum14:41
Rolnicza14:42
Cmentarz Witomiński14:44
Poznańska14:46
Witomińska14:47
Warszawska14:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:50
Bpa Okoniewskiego14:52
Stocznia SKM - Morska14:53
Uniwersytet Morski14:54
Mireckiego14:56
Kalksztajnów14:57
Morska - Estakada14:59
Hutnicza - Estakada15:01
Obłuże Centrum15:04
Białowieska15:06
Stolarska15:07
Benisławskiego15:09
Dąbka - Zespół Szkół15:10
Turkusowa15:11
Stare Obłuże15:13
Maciejewicza15:14
Galeria Szperk15:15
Staniewicza15:16
Sikorskiego [GDY]15:17
Steyera15:18
Pogórze Górne15:19
Kurs nr 12 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne15:35
Steyera15:36
Sikorskiego [GDY]15:37
Staniewicza15:38
Maciejewicza15:40
Stare Obłuże15:41
Turkusowa15:43
Dąbka - Zespół Szkół15:44
Benisławskiego15:45
Stolarska15:47
Białowieska15:48
Cechowa15:50
Obłuże Centrum15:52
Hutnicza - Estakada15:55
Morska - Estakada15:58
Kalksztajnów15:59
Mireckiego16:01
Uniwersytet Morski16:03
Stocznia SKM - Morska16:04
Bpa Okoniewskiego16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:07
Warszawska16:08
Witomińska16:09
Poznańska16:10
Cmentarz Witomiński16:12
Rolnicza16:15
Witomino Centrum16:17
Uczniowska [GDY]16:18
Witomino Sosnowa16:19
Witomino Sosnowa16:19
Kurs nr 13 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa16:37
Witomino Sosnowa16:38
Uczniowska [GDY]16:39
Witomino Centrum16:41
Rolnicza16:42
Cmentarz Witomiński16:44
Poznańska16:46
Witomińska16:47
Warszawska16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:50
Bpa Okoniewskiego16:52
Stocznia SKM - Morska16:53
Uniwersytet Morski16:55
Mireckiego16:57
Kalksztajnów16:58
Morska - Estakada17:00
Hutnicza - Estakada17:02
Obłuże Centrum17:06
Białowieska17:08
Stolarska17:09
Benisławskiego17:11
Dąbka - Zespół Szkół17:12
Turkusowa17:13
Stare Obłuże17:15
Maciejewicza17:16
Galeria Szperk17:17
Staniewicza17:18
Sikorskiego [GDY]17:19
Steyera17:20
Pogórze Górne17:21
Kurs nr 14 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne17:21
Baza na Pogórzu Dolnym17:24
Kurs nr 15 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:00
Pogórze Górne18:03
Kurs nr 16 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne18:05
Steyera18:06
Sikorskiego [GDY]18:07
Staniewicza18:08
Maciejewicza18:10
Stare Obłuże18:11
Turkusowa18:12
Dąbka - Zespół Szkół18:13
Benisławskiego18:14
Stolarska18:16
Białowieska18:17
Cechowa18:18
Obłuże Centrum18:20
Hutnicza - Estakada18:23
Morska - Estakada18:25
Kalksztajnów18:26
Mireckiego18:28
Uniwersytet Morski18:30
Stocznia SKM - Morska18:31
Bpa Okoniewskiego18:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:34
Warszawska18:35
Witomińska18:36
Poznańska18:37
Cmentarz Witomiński18:38
Rolnicza18:41
Witomino Centrum18:43
Uczniowska [GDY]18:44
Witomino Sosnowa18:45
Witomino Sosnowa18:45
Kurs nr 17 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa19:02
Witomino Sosnowa19:03
Uczniowska [GDY]19:04
Witomino Centrum19:06
Rolnicza19:07
Cmentarz Witomiński19:09
Poznańska19:10
Witomińska19:11
Warszawska19:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:13
Bpa Okoniewskiego19:15
Stocznia SKM - Morska19:16
Uniwersytet Morski19:17
Mireckiego19:18
Kalksztajnów19:19
Morska - Estakada19:21
Hutnicza - Estakada19:23
Obłuże Centrum19:26
Białowieska19:28
Stolarska19:29
Benisławskiego19:31
Dąbka - Zespół Szkół19:32
Turkusowa19:33
Stare Obłuże19:35
Maciejewicza19:36
Galeria Szperk19:37
Staniewicza19:38
Sikorskiego [GDY]19:39
Steyera19:40
Pogórze Górne19:41
Kurs nr 18 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne20:00
Steyera20:01
Sikorskiego [GDY]20:02
Staniewicza20:03
Maciejewicza20:05
Stare Obłuże20:06
Turkusowa20:07
Dąbka - Zespół Szkół20:08
Benisławskiego20:09
Stolarska20:11
Białowieska20:12
Cechowa20:13
Obłuże Centrum20:14
Hutnicza - Estakada20:17
Morska - Estakada20:19
Kalksztajnów20:20
Mireckiego20:21
Uniwersytet Morski20:23
Stocznia SKM - Morska20:24
Bpa Okoniewskiego20:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:27
Warszawska20:28
Witomińska20:29
Poznańska20:30
Cmentarz Witomiński20:31
Rolnicza20:34
Witomino Centrum20:35
Uczniowska [GDY]20:36
Witomino Sosnowa20:37
Kurs nr 19 do Kacze Buki
Witomino Sosnowa20:37
Kacze Buki20:49