• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:55
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym12:25
Pogórze Górne12:28
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:30
Steyera12:31
Sikorskiego [GDY]12:32
Staniewicza12:33
Maciejewicza12:35
Stare Obłuże12:36
Turkusowa12:37
Dąbka - Zespół Szkół12:38
Benisławskiego12:39
Stolarska12:41
Białowieska12:42
Cechowa12:43
Obłuże Centrum12:45
Hutnicza - Estakada12:48
Morska - Estakada12:50
Kalksztajnów12:51
Mireckiego12:52
Uniwersytet Morski12:54
Stocznia SKM - Morska12:55
Bpa Okoniewskiego12:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:58
Warszawska12:59
Witomińska13:00
Poznańska [GDY]13:01
Cmentarz Witomiński13:02
Rolnicza13:05
Witomino Centrum13:07
Uczniowska [GDY]13:08
Witomino Sosnowa13:09
Witomino Sosnowa13:09
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa13:44
Witomino Sosnowa13:45
Uczniowska [GDY]13:46
Witomino Centrum13:48
Rolnicza13:49
Cmentarz Witomiński13:51
Poznańska [GDY]13:53
Witomińska13:54
Warszawska13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:57
Bpa Okoniewskiego13:59
Stocznia SKM - Morska14:00
Uniwersytet Morski14:01
Mireckiego14:02
Kalksztajnów14:03
Morska - Estakada14:05
Hutnicza - Estakada14:07
Obłuże Centrum14:10
Białowieska14:12
Stolarska14:13
Benisławskiego14:15
Dąbka - Zespół Szkół14:16
Turkusowa14:17
Stare Obłuże14:19
Maciejewicza14:20
Galeria Szperk14:21
Staniewicza14:22
Sikorskiego [GDY]14:23
Steyera14:24
Pogórze - Pogórze Górne14:25
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne14:30
Steyera14:31
Sikorskiego [GDY]14:32
Staniewicza14:33
Maciejewicza14:35
Stare Obłuże14:36
Turkusowa14:37
Dąbka - Zespół Szkół14:38
Benisławskiego14:39
Stolarska14:41
Białowieska14:42
Cechowa14:43
Obłuże Centrum14:45
Hutnicza - Estakada14:48
Morska - Estakada14:50
Kalksztajnów14:51
Mireckiego14:52
Uniwersytet Morski14:54
Stocznia SKM - Morska14:55
Bpa Okoniewskiego14:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:58
Warszawska14:59
Witomińska15:00
Poznańska [GDY]15:01
Cmentarz Witomiński15:02
Rolnicza15:05
Witomino Centrum15:07
Uczniowska [GDY]15:08
Witomino Sosnowa15:09
Witomino Sosnowa15:09
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa15:44
Witomino Sosnowa15:45
Uczniowska [GDY]15:46
Witomino Centrum15:48
Rolnicza15:49
Cmentarz Witomiński15:51
Poznańska [GDY]15:53
Witomińska15:54
Warszawska15:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:57
Bpa Okoniewskiego15:59
Stocznia SKM - Morska16:00
Uniwersytet Morski16:01
Mireckiego16:02
Kalksztajnów16:03
Morska - Estakada16:05
Hutnicza - Estakada16:07
Obłuże Centrum16:10
Białowieska16:12
Stolarska16:13
Benisławskiego16:15
Dąbka - Zespół Szkół16:16
Turkusowa16:17
Stare Obłuże16:19
Maciejewicza16:20
Galeria Szperk16:21
Staniewicza16:22
Sikorskiego [GDY]16:23
Steyera16:24
Pogórze - Pogórze Górne16:25
Kurs nr 5 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne16:30
Steyera16:31
Sikorskiego [GDY]16:32
Staniewicza16:33
Maciejewicza16:35
Stare Obłuże16:36
Turkusowa16:37
Dąbka - Zespół Szkół16:38
Benisławskiego16:39
Stolarska16:41
Białowieska16:42
Cechowa16:43
Obłuże Centrum16:45
Hutnicza - Estakada16:48
Morska - Estakada16:50
Kalksztajnów16:51
Mireckiego16:52
Uniwersytet Morski16:54
Stocznia SKM - Morska16:55
Bpa Okoniewskiego16:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:58
Warszawska16:59
Witomińska17:00
Poznańska [GDY]17:01
Cmentarz Witomiński17:02
Rolnicza17:05
Witomino Centrum17:07
Uczniowska [GDY]17:08
Witomino Sosnowa17:09
Witomino Sosnowa17:09
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa17:44
Witomino Sosnowa17:45
Uczniowska [GDY]17:46
Witomino Centrum17:48
Rolnicza17:49
Cmentarz Witomiński17:51
Poznańska [GDY]17:53
Witomińska17:54
Warszawska17:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:56
Bpa Okoniewskiego17:58
Stocznia SKM - Morska17:59
Uniwersytet Morski18:00
Mireckiego18:01
Kalksztajnów18:02
Morska - Estakada18:04
Hutnicza - Estakada18:06
Obłuże Centrum18:09
Białowieska18:11
Stolarska18:12
Benisławskiego18:14
Dąbka - Zespół Szkół18:15
Turkusowa18:16
Stare Obłuże18:18
Maciejewicza18:19
Galeria Szperk18:20
Staniewicza18:21
Sikorskiego [GDY]18:22
Steyera18:23
Pogórze - Pogórze Górne18:24
Kurs nr 7 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne18:30
Steyera18:31
Sikorskiego [GDY]18:32
Staniewicza18:33
Maciejewicza18:35
Stare Obłuże18:36
Turkusowa18:37
Dąbka - Zespół Szkół18:38
Benisławskiego18:39
Stolarska18:41
Białowieska18:42
Cechowa18:43
Obłuże Centrum18:45
Hutnicza - Estakada18:48
Morska - Estakada18:50
Kalksztajnów18:51
Mireckiego18:52
Uniwersytet Morski18:54
Stocznia SKM - Morska18:55
Bpa Okoniewskiego18:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:58
Warszawska18:59
Witomińska19:00
Poznańska [GDY]19:01
Cmentarz Witomiński19:02
Rolnicza19:05
Witomino Centrum19:07
Uczniowska [GDY]19:08
Witomino Sosnowa19:09
Witomino Sosnowa19:09
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa19:42
Witomino Sosnowa19:43
Uczniowska [GDY]19:44
Witomino Centrum19:46
Rolnicza19:47
Cmentarz Witomiński19:49
Poznańska [GDY]19:50
Witomińska19:51
Warszawska19:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:53
Bpa Okoniewskiego19:55
Stocznia SKM - Morska19:56
Uniwersytet Morski19:57
Mireckiego19:58
Kalksztajnów19:59
Morska - Estakada20:01
Hutnicza - Estakada20:03
Obłuże Centrum20:06
Białowieska20:08
Stolarska20:09
Benisławskiego20:11
Dąbka - Zespół Szkół20:12
Turkusowa20:13
Stare Obłuże20:15
Maciejewicza20:16
Galeria Szperk20:17
Staniewicza20:18
Sikorskiego [GDY]20:19
Steyera20:20
Pogórze - Pogórze Górne20:21
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne20:21
Baza na Pogórzu Dolnym20:24