• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
21:53
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym12:26
Pogórze Górne12:29
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:31
Steyera12:32
Sikorskiego [GDY]12:34
Staniewicza12:35
Maciejewicza12:37
Stare Obłuże12:38
Turkusowa12:40
Dąbka - Zespół Szkół12:41
Benisławskiego12:42
Stolarska12:44
Białowieska12:45
Cechowa12:46
Obłuże Centrum12:48
Hutnicza - Estakada12:51
Morska - Estakada12:53
Kalksztajnów12:54
Mireckiego12:55
Uniwersytet Morski12:57
Stocznia SKM - Morska12:58
Bpa Okoniewskiego12:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:01
Warszawska13:02
Witomińska13:03
Poznańska13:04
Cmentarz Witomiński13:05
Rolnicza13:08
Witomino Centrum13:10
Uczniowska [GDY]13:11
Witomino Sosnowa13:12
Witomino Sosnowa13:12
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa13:43
Witomino Sosnowa13:44
Uczniowska [GDY]13:45
Witomino Centrum13:47
Rolnicza13:48
Cmentarz Witomiński13:50
Poznańska13:52
Witomińska13:53
Warszawska13:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:56
Bpa Okoniewskiego13:58
Stocznia SKM - Morska13:59
Uniwersytet Morski14:00
Mireckiego14:01
Kalksztajnów14:02
Morska - Estakada14:04
Hutnicza - Estakada14:06
Obłuże Centrum14:09
Białowieska14:12
Stolarska14:13
Benisławskiego14:15
Dąbka - Zespół Szkół14:16
Turkusowa14:17
Stare Obłuże14:19
Maciejewicza14:20
Galeria Szperk14:21
Staniewicza14:22
Sikorskiego [GDY]14:23
Steyera14:24
Pogórze Górne14:25
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne14:31
Steyera14:32
Sikorskiego [GDY]14:34
Staniewicza14:35
Maciejewicza14:37
Stare Obłuże14:38
Turkusowa14:40
Dąbka - Zespół Szkół14:41
Benisławskiego14:42
Stolarska14:44
Białowieska14:45
Cechowa14:46
Obłuże Centrum14:48
Hutnicza - Estakada14:51
Morska - Estakada14:53
Kalksztajnów14:54
Mireckiego14:55
Uniwersytet Morski14:57
Stocznia SKM - Morska14:58
Bpa Okoniewskiego14:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:01
Warszawska15:02
Witomińska15:03
Poznańska15:04
Cmentarz Witomiński15:05
Rolnicza15:08
Witomino Centrum15:10
Uczniowska [GDY]15:11
Witomino Sosnowa15:12
Witomino Sosnowa15:12
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa15:43
Witomino Sosnowa15:44
Uczniowska [GDY]15:45
Witomino Centrum15:47
Rolnicza15:48
Cmentarz Witomiński15:50
Poznańska15:52
Witomińska15:53
Warszawska15:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:56
Bpa Okoniewskiego15:58
Stocznia SKM - Morska15:59
Uniwersytet Morski16:00
Mireckiego16:01
Kalksztajnów16:02
Morska - Estakada16:04
Hutnicza - Estakada16:06
Obłuże Centrum16:09
Białowieska16:12
Stolarska16:13
Benisławskiego16:15
Dąbka - Zespół Szkół16:16
Turkusowa16:17
Stare Obłuże16:19
Maciejewicza16:20
Galeria Szperk16:21
Staniewicza16:22
Sikorskiego [GDY]16:23
Steyera16:24
Pogórze Górne16:25
Kurs nr 5 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne16:31
Steyera16:32
Sikorskiego [GDY]16:34
Staniewicza16:35
Maciejewicza16:37
Stare Obłuże16:38
Turkusowa16:40
Dąbka - Zespół Szkół16:41
Benisławskiego16:42
Stolarska16:44
Białowieska16:45
Cechowa16:46
Obłuże Centrum16:48
Hutnicza - Estakada16:51
Morska - Estakada16:53
Kalksztajnów16:54
Mireckiego16:55
Uniwersytet Morski16:57
Stocznia SKM - Morska16:58
Bpa Okoniewskiego16:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:01
Warszawska17:02
Witomińska17:03
Poznańska17:04
Cmentarz Witomiński17:05
Rolnicza17:08
Witomino Centrum17:10
Uczniowska [GDY]17:11
Witomino Sosnowa17:12
Witomino Sosnowa17:12
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa17:43
Witomino Sosnowa17:44
Uczniowska [GDY]17:45
Witomino Centrum17:47
Rolnicza17:48
Cmentarz Witomiński17:50
Poznańska17:52
Witomińska17:53
Warszawska17:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:55
Bpa Okoniewskiego17:57
Stocznia SKM - Morska17:58
Uniwersytet Morski17:59
Mireckiego18:00
Kalksztajnów18:01
Morska - Estakada18:03
Hutnicza - Estakada18:05
Obłuże Centrum18:08
Białowieska18:11
Stolarska18:12
Benisławskiego18:14
Dąbka - Zespół Szkół18:15
Turkusowa18:16
Stare Obłuże18:18
Maciejewicza18:19
Galeria Szperk18:20
Staniewicza18:21
Sikorskiego [GDY]18:22
Steyera18:23
Pogórze Górne18:24
Kurs nr 7 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne18:30
Steyera18:31
Sikorskiego [GDY]18:33
Staniewicza18:34
Maciejewicza18:36
Stare Obłuże18:37
Turkusowa18:38
Dąbka - Zespół Szkół18:39
Benisławskiego18:40
Stolarska18:42
Białowieska18:43
Cechowa18:44
Obłuże Centrum18:46
Hutnicza - Estakada18:49
Morska - Estakada18:51
Kalksztajnów18:52
Mireckiego18:53
Uniwersytet Morski18:55
Stocznia SKM - Morska18:56
Bpa Okoniewskiego18:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:59
Warszawska19:00
Witomińska19:01
Poznańska19:02
Cmentarz Witomiński19:03
Rolnicza19:06
Witomino Centrum19:08
Uczniowska [GDY]19:09
Witomino Sosnowa19:10
Witomino Sosnowa19:10
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa19:43
Witomino Sosnowa19:44
Uczniowska [GDY]19:45
Witomino Centrum19:47
Rolnicza19:48
Cmentarz Witomiński19:50
Poznańska19:51
Witomińska19:52
Warszawska19:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:54
Bpa Okoniewskiego19:56
Stocznia SKM - Morska19:57
Uniwersytet Morski19:58
Mireckiego19:59
Kalksztajnów20:00
Morska - Estakada20:02
Hutnicza - Estakada20:04
Obłuże Centrum20:07
Białowieska20:09
Stolarska20:10
Benisławskiego20:12
Dąbka - Zespół Szkół20:13
Turkusowa20:14
Stare Obłuże20:16
Maciejewicza20:17
Galeria Szperk20:18
Staniewicza20:19
Sikorskiego [GDY]20:20
Steyera20:21
Pogórze Górne20:22
Kurs nr 9 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne20:22
Czernickiego II20:23
Czernickiego I20:24
Baza na Pogórzu Dolnym20:25