• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:49
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym06:10
Pogórze Górne06:13
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:15
Steyera06:16
Sikorskiego [GDY]06:17
Staniewicza06:18
Maciejewicza06:20
Stare Obłuże06:21
Turkusowa06:22
Dąbka - Zespół Szkół06:23
Benisławskiego06:24
Stolarska06:26
Białowieska06:27
Cechowa06:28
Obłuże Centrum06:30
Hutnicza - Estakada06:33
Morska - Estakada06:35
Kalksztajnów06:36
Mireckiego06:37
Uniwersytet Morski06:39
Stocznia SKM - Morska06:40
Bpa Okoniewskiego06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:43
Warszawska06:44
Witomińska06:45
Poznańska [GDY]06:46
Cmentarz Witomiński06:47
Rolnicza06:50
Witomino Centrum06:51
Uczniowska [GDY]06:52
Witomino Sosnowa06:53
Witomino Sosnowa06:53
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:09
Witomino Sosnowa07:10
Uczniowska [GDY]07:11
Witomino Centrum07:13
Rolnicza07:14
Cmentarz Witomiński07:16
Poznańska [GDY]07:18
Witomińska07:19
Warszawska07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:22
Bpa Okoniewskiego07:24
Stocznia SKM - Morska07:25
Uniwersytet Morski07:26
Mireckiego07:28
Kalksztajnów07:29
Morska - Estakada07:31
Hutnicza - Estakada07:33
Obłuże Centrum07:37
Białowieska07:39
Stolarska07:40
Benisławskiego07:42
Dąbka - Zespół Szkół07:43
Turkusowa07:44
Stare Obłuże07:46
Maciejewicza07:47
Galeria Szperk07:48
Staniewicza07:49
Sikorskiego [GDY]07:50
Steyera07:51
Pogórze - Pogórze Górne07:52
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne08:06
Steyera08:07
Sikorskiego [GDY]08:08
Staniewicza08:09
Maciejewicza08:11
Stare Obłuże08:12
Turkusowa08:14
Dąbka - Zespół Szkół08:15
Benisławskiego08:16
Stolarska08:18
Białowieska08:19
Cechowa08:20
Obłuże Centrum08:22
Hutnicza - Estakada08:25
Morska - Estakada08:27
Kalksztajnów08:28
Mireckiego08:30
Uniwersytet Morski08:32
Stocznia SKM - Morska08:33
Bpa Okoniewskiego08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:36
Warszawska08:37
Witomińska08:38
Poznańska [GDY]08:39
Cmentarz Witomiński08:40
Rolnicza08:43
Witomino Centrum08:45
Uczniowska [GDY]08:46
Witomino Sosnowa08:47
Witomino Sosnowa08:47
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa09:07
Witomino Sosnowa09:08
Uczniowska [GDY]09:09
Witomino Centrum09:11
Rolnicza09:12
Cmentarz Witomiński09:14
Poznańska [GDY]09:16
Witomińska09:17
Warszawska09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:20
Bpa Okoniewskiego09:22
Stocznia SKM - Morska09:23
Uniwersytet Morski09:24
Mireckiego09:25
Kalksztajnów09:26
Morska - Estakada09:28
Hutnicza - Estakada09:30
Obłuże Centrum09:33
Białowieska09:35
Stolarska09:36
Benisławskiego09:38
Dąbka - Zespół Szkół09:39
Turkusowa09:40
Stare Obłuże09:42
Maciejewicza09:43
Galeria Szperk09:44
Staniewicza09:45
Sikorskiego [GDY]09:46
Steyera09:47
Pogórze - Pogórze Górne09:48
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne09:48
Baza na Pogórzu Dolnym09:51
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym10:18
Pogórze Górne10:21
Kurs nr 7 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne10:23
Steyera10:24
Sikorskiego [GDY]10:25
Staniewicza10:26
Maciejewicza10:28
Stare Obłuże10:29
Turkusowa10:31
Dąbka - Zespół Szkół10:32
Benisławskiego10:33
Stolarska10:35
Białowieska10:36
Cechowa10:37
Obłuże Centrum10:39
Hutnicza - Estakada10:42
Morska - Estakada10:44
Kalksztajnów10:45
Mireckiego10:47
Uniwersytet Morski10:49
Stocznia SKM - Morska10:50
Bpa Okoniewskiego10:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:53
Warszawska10:54
Witomińska10:55
Poznańska [GDY]10:56
Cmentarz Witomiński10:57
Rolnicza11:00
Witomino Centrum11:02
Uczniowska [GDY]11:03
Witomino Sosnowa11:04
Witomino Sosnowa11:04
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa11:27
Witomino Sosnowa11:28
Uczniowska [GDY]11:29
Witomino Centrum11:31
Rolnicza11:32
Cmentarz Witomiński11:34
Poznańska [GDY]11:36
Witomińska11:37
Warszawska11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:40
Bpa Okoniewskiego11:42
Stocznia SKM - Morska11:43
Uniwersytet Morski11:44
Mireckiego11:46
Kalksztajnów11:47
Morska - Estakada11:49
Hutnicza - Estakada11:51
Obłuże Centrum11:54
Białowieska11:56
Stolarska11:57
Benisławskiego11:59
Dąbka - Zespół Szkół12:00
Turkusowa12:01
Stare Obłuże12:03
Maciejewicza12:04
Galeria Szperk12:05
Staniewicza12:06
Sikorskiego [GDY]12:07
Steyera12:08
Pogórze - Pogórze Górne12:09
Kurs nr 9 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:23
Steyera12:24
Sikorskiego [GDY]12:25
Staniewicza12:26
Maciejewicza12:28
Stare Obłuże12:29
Turkusowa12:31
Dąbka - Zespół Szkół12:32
Benisławskiego12:33
Stolarska12:35
Białowieska12:36
Cechowa12:37
Obłuże Centrum12:39
Hutnicza - Estakada12:42
Morska - Estakada12:44
Kalksztajnów12:45
Mireckiego12:47
Uniwersytet Morski12:49
Stocznia SKM - Morska12:50
Bpa Okoniewskiego12:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:53
Warszawska12:54
Witomińska12:55
Poznańska [GDY]12:56
Cmentarz Witomiński12:57
Rolnicza13:00
Witomino Centrum13:02
Uczniowska [GDY]13:03
Witomino Sosnowa13:04
Witomino Sosnowa13:04
Kurs nr 10 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa13:22
Witomino Sosnowa13:23
Uczniowska [GDY]13:24
Witomino Centrum13:26
Rolnicza13:27
Cmentarz Witomiński13:29
Poznańska [GDY]13:31
Witomińska13:32
Warszawska13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:35
Bpa Okoniewskiego13:37
Stocznia SKM - Morska13:38
Uniwersytet Morski13:39
Mireckiego13:41
Kalksztajnów13:42
Morska - Estakada13:44
Hutnicza - Estakada13:46
Obłuże Centrum13:49
Białowieska13:51
Stolarska13:52
Benisławskiego13:54
Dąbka - Zespół Szkół13:55
Turkusowa13:56
Stare Obłuże13:58
Maciejewicza13:59
Galeria Szperk14:00
Staniewicza14:01
Sikorskiego [GDY]14:02
Steyera14:03
Pogórze - Pogórze Górne14:04
Kurs nr 11 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne14:16
Steyera14:17
Sikorskiego [GDY]14:18
Staniewicza14:19
Maciejewicza14:21
Stare Obłuże14:22
Turkusowa14:24
Dąbka - Zespół Szkół14:25
Benisławskiego14:26
Stolarska14:28
Białowieska14:29
Cechowa14:30
Obłuże Centrum14:32
Hutnicza - Estakada14:35
Morska - Estakada14:37
Kalksztajnów14:38
Mireckiego14:40
Uniwersytet Morski14:42
Stocznia SKM - Morska14:43
Bpa Okoniewskiego14:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:46
Warszawska14:47
Witomińska14:48
Poznańska [GDY]14:49
Cmentarz Witomiński14:51
Rolnicza14:54
Witomino Centrum14:56
Uczniowska [GDY]14:57
Witomino Sosnowa14:58
Witomino Sosnowa14:58
Kurs nr 12 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa15:07
Witomino Sosnowa15:08
Uczniowska [GDY]15:09
Witomino Centrum15:11
Rolnicza15:12
Cmentarz Witomiński15:14
Poznańska [GDY]15:16
Witomińska15:17
Warszawska15:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:20
Bpa Okoniewskiego15:22
Stocznia SKM - Morska15:23
Uniwersytet Morski15:24
Mireckiego15:26
Kalksztajnów15:27
Morska - Estakada15:29
Hutnicza - Estakada15:31
Obłuże Centrum15:35
Białowieska15:37
Stolarska15:38
Benisławskiego15:40
Dąbka - Zespół Szkół15:41
Turkusowa15:42
Stare Obłuże15:44
Maciejewicza15:45
Galeria Szperk15:46
Staniewicza15:47
Sikorskiego [GDY]15:48
Steyera15:49
Pogórze - Pogórze Górne15:50
Kurs nr 13 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne16:15
Steyera16:16
Sikorskiego [GDY]16:17
Staniewicza16:18
Maciejewicza16:20
Stare Obłuże16:21
Turkusowa16:23
Dąbka - Zespół Szkół16:24
Benisławskiego16:25
Stolarska16:27
Białowieska16:28
Cechowa16:30
Obłuże Centrum16:32
Hutnicza - Estakada16:35
Morska - Estakada16:37
Kalksztajnów16:38
Mireckiego16:40
Uniwersytet Morski16:42
Stocznia SKM - Morska16:43
Bpa Okoniewskiego16:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:46
Warszawska16:47
Witomińska16:48
Poznańska [GDY]16:49
Cmentarz Witomiński16:51
Rolnicza16:54
Witomino Centrum16:56
Uczniowska [GDY]16:57
Witomino Sosnowa16:58
Witomino Sosnowa16:58
Kurs nr 14 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa17:07
Witomino Sosnowa17:08
Uczniowska [GDY]17:09
Witomino Centrum17:11
Rolnicza17:12
Cmentarz Witomiński17:14
Poznańska [GDY]17:16
Witomińska17:17
Warszawska17:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:20
Bpa Okoniewskiego17:22
Stocznia SKM - Morska17:23
Uniwersytet Morski17:25
Mireckiego17:27
Kalksztajnów17:28
Morska - Estakada17:30
Hutnicza - Estakada17:32
Obłuże Centrum17:35
Białowieska17:37
Stolarska17:38
Benisławskiego17:40
Dąbka - Zespół Szkół17:41
Turkusowa17:42
Stare Obłuże17:44
Maciejewicza17:45
Galeria Szperk17:46
Staniewicza17:47
Sikorskiego [GDY]17:48
Steyera17:49
Pogórze - Pogórze Górne17:50
Kurs nr 15 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:50
Baza na Pogórzu Dolnym17:53
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:25
Pogórze Górne18:28
Kurs nr 17 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne18:30
Steyera18:31
Sikorskiego [GDY]18:32
Staniewicza18:33
Maciejewicza18:35
Stare Obłuże18:36
Turkusowa18:37
Dąbka - Zespół Szkół18:38
Benisławskiego18:39
Stolarska18:41
Białowieska18:42
Cechowa18:43
Obłuże Centrum18:45
Hutnicza - Estakada18:48
Morska - Estakada18:50
Kalksztajnów18:51
Mireckiego18:52
Uniwersytet Morski18:54
Stocznia SKM - Morska18:55
Bpa Okoniewskiego18:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:58
Warszawska18:59
Witomińska19:00
Poznańska [GDY]19:01
Cmentarz Witomiński19:02
Rolnicza19:05
Witomino Centrum19:07
Uczniowska [GDY]19:08
Witomino Sosnowa19:09
Witomino Sosnowa19:09
Kurs nr 18 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa19:22
Witomino Sosnowa19:23
Uczniowska [GDY]19:24
Witomino Centrum19:26
Rolnicza19:27
Cmentarz Witomiński19:29
Poznańska [GDY]19:30
Witomińska19:31
Warszawska19:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:33
Bpa Okoniewskiego19:35
Stocznia SKM - Morska19:36
Uniwersytet Morski19:37
Mireckiego19:38
Kalksztajnów19:39
Morska - Estakada19:41
Hutnicza - Estakada19:43
Obłuże Centrum19:46
Białowieska19:48
Stolarska19:49
Benisławskiego19:51
Dąbka - Zespół Szkół19:52
Turkusowa19:53
Stare Obłuże19:55
Maciejewicza19:56
Galeria Szperk19:57
Staniewicza19:58
Sikorskiego [GDY]19:59
Steyera20:00
Pogórze - Pogórze Górne20:01