12:06
Kurs nr 0 do Witomino Leśniczówka
Kacze Buki06:30
Witomino Leśniczówka06:45
Kurs nr 1 do Pogórze Górne
Witomino Leśniczówka06:55
Stawna06:56
Witomino Centrum06:58
Rolnicza06:59
Cmentarz Witomiński07:01
Poznańska07:03
Witomińska07:04
Warszawska07:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:07
Bpa Okoniewskiego07:09
Stocznia SKM - Morska07:10
Uniwersytet Morski07:11
Mireckiego07:13
Kalksztajnów07:14
Morska - Estakada07:16
Hutnicza - Estakada07:18
Obłuże Centrum07:22
Białowieska07:24
Stolarska07:25
Benisławskiego07:27
Dąbka - Zespół Szkół07:28
Turkusowa07:29
Stare Obłuże07:31
Maciejewicza07:32
Galeria Szperk07:33
Staniewicza07:34
Sikorskiego [GDY]07:35
Steyera07:36
Pogórze Górne07:37
Kurs nr 2 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne07:45
Steyera07:46
Sikorskiego [GDY]07:47
Staniewicza07:48
Maciejewicza07:50
Stare Obłuże07:51
Turkusowa07:53
Dąbka - Zespół Szkół07:54
Benisławskiego07:55
Stolarska07:57
Białowieska07:58
Cechowa08:00
Obłuże Centrum08:02
Hutnicza - Estakada08:05
Morska - Estakada08:07
Kalksztajnów08:08
Mireckiego08:10
Uniwersytet Morski08:12
Stocznia SKM - Morska08:13
Bpa Okoniewskiego08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:16
Warszawska08:17
Witomińska08:18
Poznańska08:19
Cmentarz Witomiński08:20
Rolnicza08:23
Witomino Centrum08:25
Uczniowska [GDY]08:26
Witomino Sosnowa08:27
Witomino Sosnowa08:27
Kurs nr 3 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa08:47
Witomino Sosnowa08:48
Uczniowska [GDY]08:49
Witomino Centrum08:51
Rolnicza08:52
Cmentarz Witomiński08:54
Poznańska08:56
Witomińska08:57
Warszawska08:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:00
Bpa Okoniewskiego09:02
Stocznia SKM - Morska09:03
Uniwersytet Morski09:04
Mireckiego09:05
Kalksztajnów09:06
Morska - Estakada09:08
Hutnicza - Estakada09:10
Obłuże Centrum09:13
Białowieska09:15
Stolarska09:16
Benisławskiego09:18
Dąbka - Zespół Szkół09:19
Turkusowa09:20
Stare Obłuże09:22
Maciejewicza09:23
Galeria Szperk09:24
Staniewicza09:25
Sikorskiego [GDY]09:26
Steyera09:27
Pogórze Górne09:28
Kurs nr 4 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne09:28
Baza na Pogórzu Dolnym09:31
Kurs nr 5 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:58
Pogórze Górne10:01
Kurs nr 6 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne10:03
Steyera10:04
Sikorskiego [GDY]10:05
Staniewicza10:06
Maciejewicza10:08
Stare Obłuże10:09
Turkusowa10:11
Dąbka - Zespół Szkół10:12
Benisławskiego10:13
Stolarska10:15
Białowieska10:16
Cechowa10:17
Obłuże Centrum10:19
Hutnicza - Estakada10:22
Morska - Estakada10:24
Kalksztajnów10:25
Mireckiego10:27
Uniwersytet Morski10:29
Stocznia SKM - Morska10:30
Bpa Okoniewskiego10:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:33
Warszawska10:34
Witomińska10:35
Poznańska10:36
Cmentarz Witomiński10:37
Rolnicza10:40
Witomino Centrum10:42
Uczniowska [GDY]10:43
Witomino Sosnowa10:44
Witomino Sosnowa10:44
Kurs nr 7 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa11:07
Witomino Sosnowa11:08
Uczniowska [GDY]11:09
Witomino Centrum11:11
Rolnicza11:12
Cmentarz Witomiński11:14
Poznańska11:16
Witomińska11:17
Warszawska11:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:20
Bpa Okoniewskiego11:22
Stocznia SKM - Morska11:23
Uniwersytet Morski11:24
Mireckiego11:26
Kalksztajnów11:27
Morska - Estakada11:29
Hutnicza - Estakada11:31
Obłuże Centrum11:34
Białowieska11:36
Stolarska11:37
Benisławskiego11:39
Dąbka - Zespół Szkół11:40
Turkusowa11:41
Stare Obłuże11:43
Maciejewicza11:44
Galeria Szperk11:45
Staniewicza11:46
Sikorskiego [GDY]11:47
Steyera11:48
Pogórze Górne11:49
Kurs nr 8 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:03
Steyera12:04
Sikorskiego [GDY]12:05
Staniewicza12:06
Maciejewicza12:08
Stare Obłuże12:09
Turkusowa12:11
Dąbka - Zespół Szkół12:12
Benisławskiego12:13
Stolarska12:15
Białowieska12:16
Cechowa12:17
Obłuże Centrum12:19
Hutnicza - Estakada12:22
Morska - Estakada12:24
Kalksztajnów12:25
Mireckiego12:27
Uniwersytet Morski12:29
Stocznia SKM - Morska12:30
Bpa Okoniewskiego12:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:33
Warszawska12:34
Witomińska12:35
Poznańska12:36
Cmentarz Witomiński12:37
Rolnicza12:40
Witomino Centrum12:42
Uczniowska [GDY]12:43
Witomino Sosnowa12:44
Witomino Sosnowa12:44
Kurs nr 9 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa12:55
Witomino Sosnowa12:56
Uczniowska [GDY]12:57
Witomino Centrum12:59
Rolnicza13:00
Cmentarz Witomiński13:02
Poznańska13:04
Witomińska13:05
Warszawska13:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:08
Bpa Okoniewskiego13:10
Stocznia SKM - Morska13:11
Uniwersytet Morski13:12
Mireckiego13:14
Kalksztajnów13:15
Morska - Estakada13:17
Hutnicza - Estakada13:19
Obłuże Centrum13:22
Białowieska13:24
Stolarska13:25
Benisławskiego13:27
Dąbka - Zespół Szkół13:28
Turkusowa13:29
Stare Obłuże13:31
Maciejewicza13:32
Galeria Szperk13:33
Staniewicza13:34
Sikorskiego [GDY]13:35
Steyera13:36
Pogórze Górne13:37
Kurs nr 10 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne13:41
Steyera13:42
Sikorskiego [GDY]13:43
Staniewicza13:44
Maciejewicza13:46
Stare Obłuże13:47
Turkusowa13:49
Dąbka - Zespół Szkół13:50
Benisławskiego13:51
Stolarska13:53
Białowieska13:54
Cechowa13:55
Obłuże Centrum13:57
Hutnicza - Estakada14:00
Morska - Estakada14:02
Kalksztajnów14:03
Mireckiego14:05
Uniwersytet Morski14:07
Stocznia SKM - Morska14:08
Bpa Okoniewskiego14:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:11
Warszawska14:12
Witomińska14:13
Poznańska14:14
Cmentarz Witomiński14:16
Rolnicza14:19
Witomino Centrum14:21
Uczniowska [GDY]14:22
Witomino Sosnowa14:23
Witomino Sosnowa14:23
Kurs nr 11 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa14:47
Witomino Sosnowa14:48
Uczniowska [GDY]14:49
Witomino Centrum14:51
Rolnicza14:52
Cmentarz Witomiński14:54
Poznańska14:56
Witomińska14:57
Warszawska14:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:00
Bpa Okoniewskiego15:02
Stocznia SKM - Morska15:03
Uniwersytet Morski15:04
Mireckiego15:06
Kalksztajnów15:07
Morska - Estakada15:09
Hutnicza - Estakada15:11
Obłuże Centrum15:14
Białowieska15:16
Stolarska15:17
Benisławskiego15:19
Dąbka - Zespół Szkół15:20
Turkusowa15:21
Stare Obłuże15:23
Maciejewicza15:24
Galeria Szperk15:25
Staniewicza15:26
Sikorskiego [GDY]15:27
Steyera15:28
Pogórze Górne15:29
Kurs nr 12 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne15:45
Steyera15:46
Sikorskiego [GDY]15:47
Staniewicza15:48
Maciejewicza15:50
Stare Obłuże15:51
Turkusowa15:53
Dąbka - Zespół Szkół15:54
Benisławskiego15:55
Stolarska15:57
Białowieska15:58
Cechowa16:00
Obłuże Centrum16:02
Hutnicza - Estakada16:05
Morska - Estakada16:08
Kalksztajnów16:09
Mireckiego16:11
Uniwersytet Morski16:13
Stocznia SKM - Morska16:14
Bpa Okoniewskiego16:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:17
Warszawska16:18
Witomińska16:19
Poznańska16:20
Cmentarz Witomiński16:22
Rolnicza16:25
Witomino Centrum16:27
Uczniowska [GDY]16:28
Witomino Sosnowa16:29
Witomino Sosnowa16:29
Kurs nr 13 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa16:52
Witomino Sosnowa16:53
Uczniowska [GDY]16:54
Witomino Centrum16:56
Rolnicza16:57
Cmentarz Witomiński16:59
Poznańska17:01
Witomińska17:02
Warszawska17:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:05
Bpa Okoniewskiego17:07
Stocznia SKM - Morska17:08
Uniwersytet Morski17:10
Mireckiego17:12
Kalksztajnów17:13
Morska - Estakada17:15
Hutnicza - Estakada17:17
Obłuże Centrum17:21
Białowieska17:23
Stolarska17:24
Benisławskiego17:26
Dąbka - Zespół Szkół17:27
Turkusowa17:28
Stare Obłuże17:30
Maciejewicza17:31
Galeria Szperk17:32
Staniewicza17:33
Sikorskiego [GDY]17:34
Steyera17:35
Pogórze Górne17:36
Kurs nr 14 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne17:36
Baza na Pogórzu Dolnym17:39
Kurs nr 15 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:25
Pogórze Górne18:28
Kurs nr 16 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne18:30
Steyera18:31
Sikorskiego [GDY]18:32
Staniewicza18:33
Maciejewicza18:35
Stare Obłuże18:36
Turkusowa18:37
Dąbka - Zespół Szkół18:38
Benisławskiego18:39
Stolarska18:41
Białowieska18:42
Cechowa18:43
Obłuże Centrum18:45
Hutnicza - Estakada18:48
Morska - Estakada18:50
Kalksztajnów18:51
Mireckiego18:52
Uniwersytet Morski18:54
Stocznia SKM - Morska18:55
Bpa Okoniewskiego18:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:58
Warszawska18:59
Witomińska19:00
Poznańska19:01
Cmentarz Witomiński19:02
Rolnicza19:05
Witomino Centrum19:07
Uczniowska [GDY]19:08
Witomino Sosnowa19:09
Witomino Sosnowa19:09
Kurs nr 17 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa19:22
Witomino Sosnowa19:23
Uczniowska [GDY]19:24
Witomino Centrum19:26
Rolnicza19:27
Cmentarz Witomiński19:29
Poznańska19:30
Witomińska19:31
Warszawska19:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:33
Bpa Okoniewskiego19:35
Stocznia SKM - Morska19:36
Uniwersytet Morski19:37
Mireckiego19:38
Kalksztajnów19:39
Morska - Estakada19:41
Hutnicza - Estakada19:43
Obłuże Centrum19:46
Białowieska19:48
Stolarska19:49
Benisławskiego19:51
Dąbka - Zespół Szkół19:52
Turkusowa19:53
Stare Obłuże19:55
Maciejewicza19:56
Galeria Szperk19:57
Staniewicza19:58
Sikorskiego [GDY]19:59
Steyera20:00
Pogórze Górne20:01
Kurs nr 18 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne20:30
Steyera20:31
Sikorskiego [GDY]20:32
Staniewicza20:33
Maciejewicza20:35
Stare Obłuże20:36
Turkusowa20:37
Dąbka - Zespół Szkół20:38
Benisławskiego20:39
Stolarska20:41
Białowieska20:42
Cechowa20:43
Obłuże Centrum20:44
Hutnicza - Estakada20:47
Morska - Estakada20:49
Kalksztajnów20:50
Mireckiego20:51
Uniwersytet Morski20:53
Stocznia SKM - Morska20:54
Bpa Okoniewskiego20:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:57
Warszawska20:58
Witomińska20:59
Poznańska21:00
Cmentarz Witomiński21:01
Rolnicza21:04
Witomino Centrum21:05
Uczniowska [GDY]21:06
Witomino Sosnowa21:07
Witomino Sosnowa21:07