18:19
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym06:10
Pogórze Górne06:13
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:15
Steyera06:16
Sikorskiego [GDY]06:17
Staniewicza06:18
Maciejewicza06:20
Stare Obłuże06:21
Turkusowa06:22
Dąbka - Zespół Szkół06:23
Benisławskiego06:24
Stolarska06:26
Białowieska06:27
Cechowa06:28
Obłuże Centrum06:30
Hutnicza - Estakada06:33
Morska - Estakada06:35
Kalksztajnów06:36
Mireckiego06:37
Uniwersytet Morski06:39
Stocznia SKM - Morska06:40
Bpa Okoniewskiego06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:43
Warszawska06:44
Witomińska06:45
Poznańska06:46
Cmentarz Witomiński06:47
Rolnicza06:50
Witomino Centrum06:51
Uczniowska [GDY]06:52
Witomino Sosnowa06:53
Witomino Sosnowa06:53
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:09
Witomino Sosnowa07:10
Uczniowska [GDY]07:11
Witomino Centrum07:13
Rolnicza07:14
Cmentarz Witomiński07:16
Poznańska07:18
Witomińska07:19
Warszawska07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:22
Bpa Okoniewskiego07:24
Stocznia SKM - Morska07:25
Uniwersytet Morski07:26
Mireckiego07:28
Kalksztajnów07:29
Morska - Estakada07:31
Hutnicza - Estakada07:33
Obłuże Centrum07:37
Białowieska07:39
Stolarska07:40
Benisławskiego07:42
Dąbka - Zespół Szkół07:43
Turkusowa07:44
Stare Obłuże07:46
Maciejewicza07:47
Galeria Szperk07:48
Staniewicza07:49
Sikorskiego [GDY]07:50
Steyera07:51
Pogórze Górne07:52
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne08:06
Steyera08:07
Sikorskiego [GDY]08:08
Staniewicza08:09
Maciejewicza08:11
Stare Obłuże08:12
Turkusowa08:14
Dąbka - Zespół Szkół08:15
Benisławskiego08:16
Stolarska08:18
Białowieska08:19
Cechowa08:20
Obłuże Centrum08:22
Hutnicza - Estakada08:25
Morska - Estakada08:27
Kalksztajnów08:28
Mireckiego08:30
Uniwersytet Morski08:32
Stocznia SKM - Morska08:33
Bpa Okoniewskiego08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:36
Warszawska08:37
Witomińska08:38
Poznańska08:39
Cmentarz Witomiński08:40
Rolnicza08:43
Witomino Centrum08:45
Uczniowska [GDY]08:46
Witomino Sosnowa08:47
Witomino Sosnowa08:47
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa09:07
Witomino Sosnowa09:08
Uczniowska [GDY]09:09
Witomino Centrum09:11
Rolnicza09:12
Cmentarz Witomiński09:14
Poznańska09:16
Witomińska09:17
Warszawska09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:20
Bpa Okoniewskiego09:22
Stocznia SKM - Morska09:23
Uniwersytet Morski09:24
Mireckiego09:25
Kalksztajnów09:26
Morska - Estakada09:28
Hutnicza - Estakada09:30
Obłuże Centrum09:33
Białowieska09:35
Stolarska09:36
Benisławskiego09:38
Dąbka - Zespół Szkół09:39
Turkusowa09:40
Stare Obłuże09:42
Maciejewicza09:43
Galeria Szperk09:44
Staniewicza09:45
Sikorskiego [GDY]09:46
Steyera09:47
Pogórze Górne09:48
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne09:48
Baza na Pogórzu Dolnym09:51
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym10:18
Pogórze Górne10:21
Kurs nr 7 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne10:23
Steyera10:24
Sikorskiego [GDY]10:25
Staniewicza10:26
Maciejewicza10:28
Stare Obłuże10:29
Turkusowa10:31
Dąbka - Zespół Szkół10:32
Benisławskiego10:33
Stolarska10:35
Białowieska10:36
Cechowa10:37
Obłuże Centrum10:39
Hutnicza - Estakada10:42
Morska - Estakada10:44
Kalksztajnów10:45
Mireckiego10:47
Uniwersytet Morski10:49
Stocznia SKM - Morska10:50
Bpa Okoniewskiego10:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:53
Warszawska10:54
Witomińska10:55
Poznańska10:56
Cmentarz Witomiński10:57
Rolnicza11:00
Witomino Centrum11:02
Uczniowska [GDY]11:03
Witomino Sosnowa11:04
Witomino Sosnowa11:04
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa11:27
Witomino Sosnowa11:28
Uczniowska [GDY]11:29
Witomino Centrum11:31
Rolnicza11:32
Cmentarz Witomiński11:34
Poznańska11:36
Witomińska11:37
Warszawska11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:40
Bpa Okoniewskiego11:42
Stocznia SKM - Morska11:43
Uniwersytet Morski11:44
Mireckiego11:46
Kalksztajnów11:47
Morska - Estakada11:49
Hutnicza - Estakada11:51
Obłuże Centrum11:54
Białowieska11:56
Stolarska11:57
Benisławskiego11:59
Dąbka - Zespół Szkół12:00
Turkusowa12:01
Stare Obłuże12:03
Maciejewicza12:04
Galeria Szperk12:05
Staniewicza12:06
Sikorskiego [GDY]12:07
Steyera12:08
Pogórze Górne12:09
Kurs nr 9 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:23
Steyera12:24
Sikorskiego [GDY]12:25
Staniewicza12:26
Maciejewicza12:28
Stare Obłuże12:29
Turkusowa12:31
Dąbka - Zespół Szkół12:32
Benisławskiego12:33
Stolarska12:35
Białowieska12:36
Cechowa12:37
Obłuże Centrum12:39
Hutnicza - Estakada12:42
Morska - Estakada12:44
Kalksztajnów12:45
Mireckiego12:47
Uniwersytet Morski12:49
Stocznia SKM - Morska12:50
Bpa Okoniewskiego12:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:53
Warszawska12:54
Witomińska12:55
Poznańska12:56
Cmentarz Witomiński12:57
Rolnicza13:00
Witomino Centrum13:02
Uczniowska [GDY]13:03
Witomino Sosnowa13:04
Witomino Sosnowa13:04
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa13:37
Witomino Sosnowa13:38
Uczniowska [GDY]13:39
Witomino Centrum13:41
Rolnicza13:42
Cmentarz Witomiński13:44
Poznańska13:46
Witomińska13:47
Warszawska13:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:50
Bpa Okoniewskiego13:52
Stocznia SKM - Morska13:53
Uniwersytet Morski13:54
Mireckiego13:56
Kalksztajnów13:57
Morska - Estakada13:59
Hutnicza - Estakada14:01
Obłuże Centrum14:04
Białowieska14:06
Stolarska14:07
Benisławskiego14:09
Dąbka - Zespół Szkół14:10
Turkusowa14:11
Stare Obłuże14:13
Maciejewicza14:14
Galeria Szperk14:15
Staniewicza14:16
Sikorskiego [GDY]14:17
Steyera14:18
Pogórze Górne14:19
Kurs nr 11 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne14:26
Steyera14:27
Sikorskiego [GDY]14:28
Staniewicza14:29
Maciejewicza14:31
Stare Obłuże14:32
Turkusowa14:34
Dąbka - Zespół Szkół14:35
Benisławskiego14:36
Stolarska14:38
Białowieska14:39
Cechowa14:40
Obłuże Centrum14:42
Hutnicza - Estakada14:45
Morska - Estakada14:47
Kalksztajnów14:48
Mireckiego14:50
Uniwersytet Morski14:52
Stocznia SKM - Morska14:53
Bpa Okoniewskiego14:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:56
Warszawska14:57
Witomińska14:58
Poznańska14:59
Cmentarz Witomiński15:01
Rolnicza15:04
Witomino Centrum15:06
Uczniowska [GDY]15:07
Witomino Sosnowa15:08
Witomino Sosnowa15:08
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa15:27
Witomino Sosnowa15:28
Uczniowska [GDY]15:29
Witomino Centrum15:31
Rolnicza15:32
Cmentarz Witomiński15:34
Poznańska15:36
Witomińska15:37
Warszawska15:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:40
Bpa Okoniewskiego15:42
Stocznia SKM - Morska15:43
Uniwersytet Morski15:45
Mireckiego15:47
Kalksztajnów15:48
Morska - Estakada15:50
Hutnicza - Estakada15:52
Obłuże Centrum15:56
Białowieska15:58
Stolarska15:59
Benisławskiego16:01
Dąbka - Zespół Szkół16:02
Turkusowa16:03
Stare Obłuże16:05
Maciejewicza16:06
Galeria Szperk16:07
Staniewicza16:08
Sikorskiego [GDY]16:09
Steyera16:10
Pogórze Górne16:11
Kurs nr 13 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne16:36
Steyera16:37
Sikorskiego [GDY]16:38
Staniewicza16:39
Maciejewicza16:41
Stare Obłuże16:42
Turkusowa16:44
Dąbka - Zespół Szkół16:45
Benisławskiego16:46
Stolarska16:48
Białowieska16:49
Cechowa16:50
Obłuże Centrum16:52
Hutnicza - Estakada16:55
Morska - Estakada16:57
Kalksztajnów16:58
Mireckiego17:00
Uniwersytet Morski17:02
Stocznia SKM - Morska17:03
Bpa Okoniewskiego17:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:06
Warszawska17:07
Witomińska17:08
Poznańska17:09
Cmentarz Witomiński17:11
Rolnicza17:14
Witomino Centrum17:16
Uczniowska [GDY]17:17
Witomino Sosnowa17:18
Witomino Sosnowa17:18
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Witomino Sosnowa17:41
Witomino Sosnowa17:42
Uczniowska [GDY]17:43
Witomino Centrum17:45
Rolnicza17:46
Cmentarz Witomiński17:48
Poznańska17:50
Witomińska17:51
Warszawska17:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:53
Bpa Okoniewskiego17:55
Stocznia SKM - Morska17:56
Uniwersytet Morski17:57
Mireckiego17:59
Kalksztajnów18:00
Morska - Estakada18:02
Hutnicza - Estakada18:04
Obłuże Centrum18:07
Białowieska18:09
Stolarska18:10
Benisławskiego18:12
Dąbka - Zespół Szkół18:13
Turkusowa18:14
Stare Obłuże18:16
Maciejewicza18:17
Galeria Szperk18:18
Staniewicza18:19
Sikorskiego [GDY]18:20
Steyera18:21
Pogórze Górne18:22
Kurs nr 15 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne18:22
Baza na Pogórzu Dolnym18:25