• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:08
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Orłowo SKM - "Klif"06:10
Witomino Leśniczówka06:25
Kurs nr 3 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Leśniczówka06:55
Stawna06:56
Witomino Centrum06:58
Rolnicza06:59
Cmentarz Witomiński07:01
Poznańska [GDY]07:03
Witomińska07:04
Warszawska07:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:07
Bpa Okoniewskiego07:09
Stocznia SKM - Morska07:10
Uniwersytet Morski07:11
Mireckiego07:13
Kalksztajnów07:14
Morska - Estakada07:16
Hutnicza - Estakada07:18
Obłuże Centrum07:22
Białowieska07:24
Stolarska07:25
Benisławskiego07:27
Dąbka - Zespół Szkół07:28
Turkusowa07:29
Stare Obłuże07:31
Maciejewicza07:32
Galeria Szperk07:33
Staniewicza07:34
Sikorskiego [GDY]07:35
Steyera07:36
Pogórze - Pogórze Górne07:37
Kurs nr 4 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne07:45
Steyera07:46
Sikorskiego [GDY]07:47
Staniewicza07:48
Maciejewicza07:50
Stare Obłuże07:51
Turkusowa07:53
Dąbka - Zespół Szkół07:54
Benisławskiego07:55
Stolarska07:57
Białowieska07:58
Cechowa08:00
Obłuże Centrum08:02
Hutnicza - Estakada08:05
Morska - Estakada08:07
Kalksztajnów08:08
Mireckiego08:10
Uniwersytet Morski08:12
Stocznia SKM - Morska08:13
Bpa Okoniewskiego08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:16
Warszawska08:17
Witomińska08:18
Poznańska [GDY]08:19
Cmentarz Witomiński08:20
Rolnicza08:23
Witomino Centrum08:25
Uczniowska [GDY]08:26
Witomino Sosnowa08:27
Witomino Sosnowa08:27
Kurs nr 5 jako 760 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Witomino Sosnowa08:35
Witomino Sosnowa08:36
Uczniowska [GDY]08:37
Witomino Centrum08:39
Rolnicza08:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:42