• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:08
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym06:10
Pogórze Górne06:13
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:15
Steyera06:16
Sikorskiego [GDY]06:17
Staniewicza06:18
Maciejewicza06:20
Stare Obłuże06:21
Turkusowa06:22
Dąbka - Zespół Szkół06:23
Benisławskiego06:24
Stolarska06:26
Białowieska06:27
Cechowa06:28
Obłuże Centrum06:30
Hutnicza - Estakada06:33
Morska - Estakada06:35
Kalksztajnów06:36
Mireckiego06:37
Uniwersytet Morski06:39
Stocznia SKM - Morska06:40
Bpa Okoniewskiego06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:43
Warszawska06:44
Witomińska06:45
Poznańska [GDY]06:46
Cmentarz Witomiński06:47
Rolnicza06:50
Witomino Centrum06:51
Uczniowska [GDY]06:52
Witomino Sosnowa06:53
Witomino Sosnowa06:53
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:17
Witomino Sosnowa07:18
Uczniowska [GDY]07:19
Witomino Centrum07:21
Rolnicza07:22
Cmentarz Witomiński07:24
Poznańska [GDY]07:26
Witomińska07:27
Warszawska07:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:30
Bpa Okoniewskiego07:32
Stocznia SKM - Morska07:33
Uniwersytet Morski07:34
Mireckiego07:36
Kalksztajnów07:37
Morska - Estakada07:39
Hutnicza - Estakada07:41
Obłuże Centrum07:45
Białowieska07:47
Stolarska07:48
Benisławskiego07:50
Dąbka - Zespół Szkół07:51
Turkusowa07:52
Stare Obłuże07:54
Maciejewicza07:55
Galeria Szperk07:56
Staniewicza07:57
Sikorskiego [GDY]07:58
Steyera07:59
Pogórze - Pogórze Górne08:00
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne08:23
Steyera08:24
Sikorskiego [GDY]08:25
Staniewicza08:26
Maciejewicza08:28
Stare Obłuże08:29
Turkusowa08:31
Dąbka - Zespół Szkół08:32
Benisławskiego08:33
Stolarska08:35
Białowieska08:36
Cechowa08:37
Obłuże Centrum08:39
Hutnicza - Estakada08:42
Morska - Estakada08:44
Kalksztajnów08:45
Mireckiego08:47
Uniwersytet Morski08:49
Stocznia SKM - Morska08:50
Bpa Okoniewskiego08:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:53
Warszawska08:54
Witomińska08:55
Poznańska [GDY]08:56
Cmentarz Witomiński08:57
Rolnicza09:00
Witomino Centrum09:02
Uczniowska [GDY]09:03
Witomino Sosnowa09:04
Witomino Sosnowa09:04
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa09:27
Witomino Sosnowa09:28
Uczniowska [GDY]09:29
Witomino Centrum09:31
Rolnicza09:32
Cmentarz Witomiński09:34
Poznańska [GDY]09:36
Witomińska09:37
Warszawska09:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:40
Bpa Okoniewskiego09:42
Stocznia SKM - Morska09:43
Uniwersytet Morski09:44
Mireckiego09:45
Kalksztajnów09:46
Morska - Estakada09:48
Hutnicza - Estakada09:50
Obłuże Centrum09:53
Białowieska09:55
Stolarska09:56
Benisławskiego09:58
Dąbka - Zespół Szkół09:59
Turkusowa10:00
Stare Obłuże10:02
Maciejewicza10:03
Galeria Szperk10:04
Staniewicza10:05
Sikorskiego [GDY]10:06
Steyera10:07
Pogórze - Pogórze Górne10:08
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne10:08
Baza na Pogórzu Dolnym10:11