• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Tramwaje linii 8 i 10 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Jelitkowa i Nowego Portu jadą al. Zwycięstwa.  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:41
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska
Kacze Buki06:43
Karwiny Nowowiczlińska06:48
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska06:58
Anyżowa07:00
Dąbrowa Centrum07:01
Wiczlińska - Las07:03
Wiczlino Działki II07:04
Wiczlińska - Śliska07:05
Gradowa07:06
Filipkowskiego07:07
Wiczlino Skrzyżowanie07:08
Kwiatkowskiej07:10
Staniszewskiego07:11
Bryla07:12
Sokoła07:14
Amona07:15
Tezeusza07:16
Chwarzno Apollina07:18
Okrężna II07:20
Okrężna I07:21
Witomino Sosnowa07:24
Uczniowska [GDY]07:25
Witomino Centrum07:27
Rolnicza07:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:34
Kilińskiego [GDY]07:36
Armii Krajowej07:38
I Urząd Skarbowy07:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:42
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:02
3 Maja [GDY]08:04
Armii Krajowej08:06
Urząd Miasta - Władysława IV08:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:11
Rolnicza08:14
Witomino Centrum08:16
Uczniowska [GDY]08:17
Witomino Sosnowa08:18
Okrężna I08:20
Okrężna II08:21
Chwarzno Apollina08:23
Tezeusza08:24
Amona08:25
Sokoła08:26
Bryla08:27
Staniszewskiego08:28
Kwiatkowskiej08:29
Pieńkawy08:30
Wiczlino Skrzyżowanie08:31
Filipkowskiego08:32
Gradowa08:33
Wiczlińska - Śliska08:33
Wiczlino Działki I08:34
Wiczlino Działki II08:35
Wiczlińska - Las08:36
Dąbrowa Centrum08:38
Anyżowa08:39
Karwiny Nowowiczlińska08:40
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska09:02
Anyżowa09:04
Dąbrowa Centrum09:05
Wiczlińska - Las09:07
Wiczlino Działki II09:08
Wiczlińska - Śliska09:09
Gradowa09:10
Filipkowskiego09:11
Wiczlino Skrzyżowanie09:12
Kwiatkowskiej09:14
Staniszewskiego09:15
Bryla09:16
Sokoła09:18
Amona09:19
Tezeusza09:19
Chwarzno Apollina09:21
Okrężna II09:23
Okrężna I09:24
Witomino Sosnowa09:27
Uczniowska [GDY]09:28
Witomino Centrum09:30
Rolnicza09:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:36
Kilińskiego [GDY]09:38
Armii Krajowej09:40
I Urząd Skarbowy09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:44