Menu
11:54
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska | |
---|---|
Kacze Buki | 05:02 |
Karwiny Nowowiczlińska | 05:11 |
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Karwiny Nowowiczlińska | 05:14 |
Karwiny Nowowiczlińska | 05:15 |
Anyżowa | 05:16 |
Dąbrowa Centrum | 05:18 |
Wiczlińska - Las | 05:20 |
Wiczlino Działki II | 05:21 |
Wiczlińska - Śliska | 05:22 |
Gradowa | 05:23 |
Filipkowskiego | 05:24 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 05:25 |
Kwiatkowskiej | 05:27 |
Staniszewskiego | 05:28 |
Bryla | 05:29 |
Sokoła | 05:31 |
Amona | 05:32 |
Tezeusza | 05:32 |
Krauzego | 05:33 |
Okrężna II | 05:36 |
Okrężna I | 05:37 |
Witomino Sosnowa | 05:39 |
Uczniowska [GDY] | 05:40 |
Witomino Centrum | 05:42 |
Rolnicza | 05:43 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 05:45 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 05:48 |
Kilińskiego [GDY] | 05:49 |
Armii Krajowej | 05:51 |
I Urząd Skarbowy | 05:53 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 05:54 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 05:55 |
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 06:13 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 06:14 |
3 Maja [GDY] | 06:16 |
Armii Krajowej | 06:17 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 06:19 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 06:21 |
Rolnicza | 06:24 |
Witomino Centrum | 06:25 |
Uczniowska [GDY] | 06:26 |
Witomino Sosnowa | 06:27 |
Okrężna I | 06:29 |
Okrężna II | 06:30 |
Chwarzno Apollina | 06:32 |
Tezeusza | 06:33 |
Amona | 06:34 |
Sokoła | 06:35 |
Bryla | 06:36 |
Staniszewskiego | 06:37 |
Kwiatkowskiej | 06:38 |
Pieńkawy | 06:39 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 06:40 |
Filipkowskiego | 06:41 |
Gradowa | 06:42 |
Wiczlińska - Śliska | 06:42 |
Wiczlino Działki I | 06:43 |
Wiczlino Działki II | 06:44 |
Wiczlińska - Las | 06:45 |
Dąbrowa Centrum | 06:47 |
Anyżowa | 06:48 |
Karwiny Nowowiczlińska | 06:49 |
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Karwiny Nowowiczlińska | 06:56 |
Karwiny Nowowiczlińska | 06:58 |
Anyżowa | 06:59 |
Dąbrowa Centrum | 07:01 |
Wiczlińska - Las | 07:03 |
Wiczlino Działki II | 07:04 |
Wiczlińska - Śliska | 07:05 |
Gradowa | 07:06 |
Filipkowskiego | 07:07 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 07:08 |
Kwiatkowskiej | 07:10 |
Staniszewskiego | 07:11 |
Bryla | 07:12 |
Sokoła | 07:14 |
Amona | 07:15 |
Tezeusza | 07:16 |
Krauzego | 07:17 |
Okrężna II | 07:20 |
Okrężna I | 07:21 |
Witomino Sosnowa | 07:24 |
Uczniowska [GDY] | 07:25 |
Witomino Centrum | 07:27 |
Rolnicza | 07:28 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 07:31 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 07:34 |
Kilińskiego [GDY] | 07:36 |
Armii Krajowej | 07:38 |
I Urząd Skarbowy | 07:40 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 07:41 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 07:42 |
Kurs nr 4 do Karwiny Nowowiczlińska | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 08:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 08:02 |
3 Maja [GDY] | 08:04 |
Armii Krajowej | 08:06 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 08:08 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 08:11 |
Rolnicza | 08:14 |
Witomino Centrum | 08:16 |
Uczniowska [GDY] | 08:17 |
Witomino Sosnowa | 08:18 |
Okrężna I | 08:20 |
Okrężna II | 08:21 |
Chwarzno Apollina | 08:23 |
Tezeusza | 08:24 |
Amona | 08:25 |
Sokoła | 08:26 |
Bryla | 08:27 |
Staniszewskiego | 08:28 |
Kwiatkowskiej | 08:29 |
Pieńkawy | 08:30 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 08:31 |
Filipkowskiego | 08:32 |
Gradowa | 08:33 |
Wiczlińska - Śliska | 08:33 |
Wiczlino Działki I | 08:34 |
Wiczlino Działki II | 08:35 |
Wiczlińska - Las | 08:36 |
Dąbrowa Centrum | 08:38 |
Anyżowa | 08:39 |
Karwiny Nowowiczlińska | 08:40 |
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Karwiny Nowowiczlińska | 09:00 |
Karwiny Nowowiczlińska | 09:02 |
Anyżowa | 09:03 |
Dąbrowa Centrum | 09:05 |
Wiczlińska - Las | 09:07 |
Wiczlino Działki II | 09:08 |
Wiczlińska - Śliska | 09:09 |
Gradowa | 09:10 |
Filipkowskiego | 09:11 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 09:12 |
Kwiatkowskiej | 09:14 |
Staniszewskiego | 09:15 |
Bryla | 09:16 |
Sokoła | 09:18 |
Amona | 09:19 |
Tezeusza | 09:19 |
Krauzego | 09:20 |
Okrężna II | 09:23 |
Okrężna I | 09:24 |
Witomino Sosnowa | 09:27 |
Uczniowska [GDY] | 09:28 |
Witomino Centrum | 09:30 |
Rolnicza | 09:31 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 09:33 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 09:36 |
Kilińskiego [GDY] | 09:38 |
Armii Krajowej | 09:40 |
I Urząd Skarbowy | 09:42 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:43 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 09:44 |
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 09:47 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 09:51 |