• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:49
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki10:11
Karwiny Tesco10:16
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco10:18
Anyżowa10:20
Dąbrowa Centrum10:21
Wiczlińska - Las10:23
Wiczlino Działki II10:24
Wiczlińska - Śliska10:25
Gradowa10:26
Filipkowskiego10:27
Wiczlino Skrzyżowanie10:28
Kwiatkowskiej10:30
Staniszewskiego10:31
Bryla10:32
Chwarzno Sokółka10:33
Sokoła10:35
Amona10:36
Tezeusza10:36
Chwarzno Apollina10:38
Okrężna II10:40
Okrężna I10:41
Witomino Sosnowa10:43
Uczniowska [GDY]10:44
Witomino Centrum10:46
Rolnicza10:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:52
Kilińskiego [GDY]10:53
Armii Krajowej10:55
I Urząd Skarbowy10:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:59
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:15
Armii Krajowej11:18
Urząd Miasta - Władysława IV11:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:22
Rolnicza11:25
Witomino Centrum11:27
Uczniowska [GDY]11:28
Witomino Sosnowa11:29
Okrężna I11:31
Okrężna II11:32
Chwarzno Apollina11:33
Tezeusza11:34
Amona11:35
Sokoła11:36
Gierdziejewskiego11:37
Kamrowskiego11:38
Zaruskiego11:39
Pieńkawy11:39
Wiczlino Skrzyżowanie11:40
Potok Wiczliński11:41
Kmicica11:42
Fregatowa11:43
Wiczlino Niemotowo11:44
Fregatowa11:45
Kmicica11:46
Potok Wiczliński11:47
Wiczlino Skrzyżowanie11:48
Filipkowskiego11:49
Gradowa11:50
Wiczlińska - Śliska11:50
Wiczlino Działki I11:51
Wiczlino Działki II11:52
Wiczlińska - Las11:53
Dąbrowa Centrum11:55
Anyżowa11:56
Karwiny Tesco11:58
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco12:13
Anyżowa12:15
Dąbrowa Centrum12:16
Wiczlińska - Las12:18
Wiczlino Działki II12:19
Wiczlińska - Śliska12:20
Gradowa12:21
Filipkowskiego12:22
Wiczlino Skrzyżowanie12:23
Kwiatkowskiej12:25
Staniszewskiego12:26
Bryla12:27
Chwarzno Sokółka12:28
Sokoła12:30
Amona12:31
Tezeusza12:31
Chwarzno Apollina12:33
Okrężna II12:35
Okrężna I12:36
Witomino Sosnowa12:38
Uczniowska [GDY]12:39
Witomino Centrum12:41
Rolnicza12:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:47
Kilińskiego [GDY]12:48
Armii Krajowej12:50
I Urząd Skarbowy12:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:54
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:14
Armii Krajowej13:17
Urząd Miasta - Władysława IV13:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:21
Rolnicza13:24
Witomino Centrum13:26
Uczniowska [GDY]13:27
Witomino Sosnowa13:28
Okrężna I13:30
Okrężna II13:31
Chwarzno Apollina13:32
Tezeusza13:33
Amona13:34
Sokoła13:35
Gierdziejewskiego13:36
Kamrowskiego13:37
Zaruskiego13:38
Pieńkawy13:38
Wiczlino Skrzyżowanie13:39
Potok Wiczliński13:40
Kmicica13:41
Fregatowa13:42
Wiczlino Niemotowo13:43
Fregatowa13:44
Kmicica13:45
Potok Wiczliński13:46
Wiczlino Skrzyżowanie13:47
Filipkowskiego13:48
Gradowa13:49
Wiczlińska - Śliska13:49
Wiczlino Działki I13:50
Wiczlino Działki II13:51
Wiczlińska - Las13:52
Dąbrowa Centrum13:54
Anyżowa13:55
Karwiny Tesco13:57
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco14:13
Anyżowa14:15
Dąbrowa Centrum14:16
Wiczlińska - Las14:18
Wiczlino Działki II14:19
Wiczlińska - Śliska14:20
Gradowa14:21
Filipkowskiego14:22
Wiczlino Skrzyżowanie14:23
Kwiatkowskiej14:25
Staniszewskiego14:26
Bryla14:27
Chwarzno Sokółka14:28
Sokoła14:30
Amona14:31
Tezeusza14:31
Chwarzno Apollina14:33
Okrężna II14:35
Okrężna I14:36
Witomino Sosnowa14:38
Uczniowska [GDY]14:39
Witomino Centrum14:41
Rolnicza14:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:47
Kilińskiego [GDY]14:49
Armii Krajowej14:51
I Urząd Skarbowy14:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:55
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:14
Armii Krajowej15:17
Urząd Miasta - Władysława IV15:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:21
Rolnicza15:24
Witomino Centrum15:26
Uczniowska [GDY]15:27
Witomino Sosnowa15:28
Okrężna I15:30
Okrężna II15:31
Chwarzno Apollina15:32
Tezeusza15:33
Amona15:34
Sokoła15:35
Gierdziejewskiego15:36
Kamrowskiego15:37
Zaruskiego15:38
Pieńkawy15:38
Wiczlino Skrzyżowanie15:39
Filipkowskiego15:40
Gradowa15:41
Wiczlińska - Śliska15:41
Wiczlino Działki I15:42
Wiczlino Działki II15:43
Wiczlińska - Las15:44
Dąbrowa Centrum15:46
Anyżowa15:47
Karwiny Tesco15:49
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco16:13
Anyżowa16:15
Dąbrowa Centrum16:16
Wiczlińska - Las16:18
Wiczlino Działki II16:19
Wiczlińska - Śliska16:20
Gradowa16:21
Filipkowskiego16:22
Wiczlino Skrzyżowanie16:23
Kwiatkowskiej16:25
Staniszewskiego16:26
Bryla16:27
Chwarzno Sokółka16:28
Sokoła16:30
Amona16:31
Tezeusza16:31
Chwarzno Apollina16:33
Okrężna II16:35
Okrężna I16:36
Witomino Sosnowa16:38
Uczniowska [GDY]16:39
Witomino Centrum16:41
Rolnicza16:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:47
Kilińskiego [GDY]16:49
Armii Krajowej16:51
I Urząd Skarbowy16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:55
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:14
Armii Krajowej17:17
Urząd Miasta - Władysława IV17:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:21
Rolnicza17:24
Witomino Centrum17:26
Uczniowska [GDY]17:27
Witomino Sosnowa17:28
Okrężna I17:30
Okrężna II17:31
Chwarzno Apollina17:32
Tezeusza17:33
Amona17:34
Sokoła17:35
Gierdziejewskiego17:36
Kamrowskiego17:37
Zaruskiego17:38
Pieńkawy17:38
Wiczlino Skrzyżowanie17:39
Potok Wiczliński17:40
Kmicica17:41
Fregatowa17:42
Wiczlino Niemotowo17:43
Fregatowa17:44
Kmicica17:45
Potok Wiczliński17:46
Wiczlino Skrzyżowanie17:47
Filipkowskiego17:48
Gradowa17:49
Wiczlińska - Śliska17:49
Wiczlino Działki I17:50
Wiczlino Działki II17:51
Wiczlińska - Las17:52
Dąbrowa Centrum17:54
Anyżowa17:55
Karwiny Tesco17:57
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Karwiny Tesco17:57
Kacze Buki18:02