• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:03
Kurs nr 0 do Karwiny Nowowiczlińska
Kacze Buki05:43
Karwiny Nowowiczlińska05:52
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska05:55
Anyżowa05:57
Dąbrowa Centrum05:58
Wiczlińska - Las06:00
Wiczlino Działki II06:01
Wiczlińska - Śliska06:02
Gradowa06:03
Filipkowskiego06:04
Wiczlino Skrzyżowanie06:05
Kwiatkowskiej06:07
Staniszewskiego06:08
Bryla06:09
Sokoła06:11
Amona06:12
Tezeusza06:12
Chwarzno Apollina06:14
Okrężna II06:16
Okrężna I06:17
Witomino Sosnowa06:19
Uczniowska [GDY]06:20
Witomino Centrum06:22
Rolnicza06:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:28
Kilińskiego [GDY]06:29
Armii Krajowej06:31
I Urząd Skarbowy06:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:35
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:57
3 Maja [GDY]06:59
Armii Krajowej07:00
Urząd Miasta - Władysława IV07:02
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:05
Rolnicza07:08
Witomino Centrum07:10
Uczniowska [GDY]07:11
Witomino Sosnowa07:12
Okrężna I07:14
Okrężna II07:15
Chwarzno Apollina07:17
Tezeusza07:18
Amona07:19
Sokoła07:20
Bryla07:21
Staniszewskiego07:22
Kwiatkowskiej07:23
Pieńkawy07:24
Wiczlino Skrzyżowanie07:25
Filipkowskiego07:26
Gradowa07:27
Wiczlińska - Śliska07:27
Wiczlino Działki I07:28
Wiczlino Działki II07:29
Wiczlińska - Las07:30
Dąbrowa Centrum07:33
Anyżowa07:34
Karwiny Nowowiczlińska07:36
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska07:51
Anyżowa07:53
Dąbrowa Centrum07:54
Wiczlińska - Las07:56
Wiczlino Działki II07:57
Wiczlińska - Śliska07:58
Gradowa07:59
Filipkowskiego08:00
Wiczlino Skrzyżowanie08:01
Kwiatkowskiej08:03
Staniszewskiego08:04
Bryla08:05
Sokoła08:07
Amona08:08
Tezeusza08:08
Chwarzno Apollina08:10
Okrężna II08:12
Okrężna I08:13
Witomino Sosnowa08:16
Uczniowska [GDY]08:17
Witomino Centrum08:19
Rolnicza08:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:25
Kilińskiego [GDY]08:27
Armii Krajowej08:29
I Urząd Skarbowy08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:33
Kurs nr 4 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:55
3 Maja [GDY]08:57
Armii Krajowej08:59
Urząd Miasta - Władysława IV09:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:04
Rolnicza09:07
Witomino Centrum09:09
Uczniowska [GDY]09:10
Witomino Sosnowa09:11
Okrężna I09:13
Okrężna II09:14
Chwarzno Apollina09:16
Tezeusza09:17
Amona09:18
Sokoła09:19
Bryla09:20
Staniszewskiego09:21
Kwiatkowskiej09:22
Pieńkawy09:23
Wiczlino Skrzyżowanie09:24
Filipkowskiego09:25
Gradowa09:26
Wiczlińska - Śliska09:26
Wiczlino Działki I09:27
Wiczlino Działki II09:28
Wiczlińska - Las09:29
Dąbrowa Centrum09:31
Anyżowa09:32
Karwiny Nowowiczlińska09:33
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska10:02
Anyżowa10:04
Dąbrowa Centrum10:05
Wiczlińska - Las10:07
Wiczlino Działki II10:08
Wiczlińska - Śliska10:09
Gradowa10:10
Filipkowskiego10:11
Wiczlino Skrzyżowanie10:12
Kwiatkowskiej10:14
Staniszewskiego10:15
Bryla10:16
Sokoła10:18
Amona10:19
Tezeusza10:19
Chwarzno Apollina10:21
Okrężna II10:23
Okrężna I10:24
Witomino Sosnowa10:27
Uczniowska [GDY]10:28
Witomino Centrum10:30
Rolnicza10:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:36
Kilińskiego [GDY]10:38
Armii Krajowej10:40
I Urząd Skarbowy10:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:44
Kurs nr 6 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:55
3 Maja [GDY]10:57
Armii Krajowej10:59
Urząd Miasta - Władysława IV11:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:04
Rolnicza11:07
Witomino Centrum11:09
Uczniowska [GDY]11:10
Witomino Sosnowa11:11
Okrężna I11:13
Okrężna II11:14
Chwarzno Apollina11:16
Tezeusza11:17
Amona11:18
Sokoła11:19
Bryla11:20
Staniszewskiego11:21
Kwiatkowskiej11:22
Pieńkawy11:23
Wiczlino Skrzyżowanie11:24
Filipkowskiego11:25
Gradowa11:26
Wiczlińska - Śliska11:26
Wiczlino Działki I11:27
Wiczlino Działki II11:28
Wiczlińska - Las11:29
Dąbrowa Centrum11:31
Anyżowa11:32
Karwiny Nowowiczlińska11:33
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska12:03
Anyżowa12:05
Dąbrowa Centrum12:06
Wiczlińska - Las12:08
Wiczlino Działki II12:09
Wiczlińska - Śliska12:10
Gradowa12:11
Filipkowskiego12:12
Wiczlino Skrzyżowanie12:13
Kwiatkowskiej12:15
Staniszewskiego12:16
Bryla12:17
Sokoła12:19
Amona12:20
Tezeusza12:20
Chwarzno Apollina12:22
Okrężna II12:24
Okrężna I12:25
Witomino Sosnowa12:27
Uczniowska [GDY]12:28
Witomino Centrum12:30
Rolnicza12:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:36
Kilińskiego [GDY]12:38
Armii Krajowej12:40
I Urząd Skarbowy12:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:44
Kurs nr 8 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:55
3 Maja [GDY]12:57
Armii Krajowej12:59
Urząd Miasta - Władysława IV13:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:04
Rolnicza13:07
Witomino Centrum13:09
Uczniowska [GDY]13:10
Witomino Sosnowa13:11
Okrężna I13:13
Okrężna II13:14
Chwarzno Apollina13:16
Tezeusza13:17
Amona13:18
Sokoła13:19
Bryla13:20
Staniszewskiego13:21
Kwiatkowskiej13:22
Pieńkawy13:23
Wiczlino Skrzyżowanie13:24
Filipkowskiego13:25
Gradowa13:26
Wiczlińska - Śliska13:26
Wiczlino Działki I13:27
Wiczlino Działki II13:28
Wiczlińska - Las13:29
Dąbrowa Centrum13:31
Anyżowa13:32
Karwiny Nowowiczlińska13:34
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska13:57
Anyżowa13:59
Dąbrowa Centrum14:01
Wiczlińska - Las14:03
Wiczlino Działki II14:04
Wiczlińska - Śliska14:05
Gradowa14:06
Filipkowskiego14:07
Wiczlino Skrzyżowanie14:08
Kwiatkowskiej14:10
Staniszewskiego14:11
Bryla14:12
Sokoła14:14
Amona14:15
Tezeusza14:15
Chwarzno Apollina14:17
Okrężna II14:19
Okrężna I14:20
Witomino Sosnowa14:22
Uczniowska [GDY]14:23
Witomino Centrum14:25
Rolnicza14:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:32
Kilińskiego [GDY]14:34
Armii Krajowej14:36
I Urząd Skarbowy14:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:40
Kurs nr 10 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:52
3 Maja [GDY]14:54
Armii Krajowej14:56
Urząd Miasta - Władysława IV14:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:01
Rolnicza15:04
Witomino Centrum15:06
Uczniowska [GDY]15:07
Witomino Sosnowa15:08
Okrężna I15:10
Okrężna II15:11
Chwarzno Apollina15:13
Tezeusza15:14
Amona15:15
Sokoła15:16
Bryla15:17
Staniszewskiego15:18
Kwiatkowskiej15:19
Pieńkawy15:20
Wiczlino Skrzyżowanie15:21
Filipkowskiego15:22
Gradowa15:23
Wiczlińska - Śliska15:23
Wiczlino Działki I15:24
Wiczlino Działki II15:25
Wiczlińska - Las15:26
Dąbrowa Centrum15:28
Anyżowa15:29
Karwiny Nowowiczlińska15:31
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska15:47
Anyżowa15:49
Dąbrowa Centrum15:51
Wiczlińska - Las15:53
Wiczlino Działki II15:54
Wiczlińska - Śliska15:55
Gradowa15:56
Filipkowskiego15:57
Wiczlino Skrzyżowanie15:58
Kwiatkowskiej16:00
Staniszewskiego16:01
Bryla16:02
Sokoła16:04
Amona16:05
Tezeusza16:05
Chwarzno Apollina16:07
Okrężna II16:09
Okrężna I16:10
Witomino Sosnowa16:12
Uczniowska [GDY]16:13
Witomino Centrum16:15
Rolnicza16:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:22
Kilińskiego [GDY]16:24
Armii Krajowej16:26
I Urząd Skarbowy16:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:30
Kurs nr 12 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:42
3 Maja [GDY]16:44
Armii Krajowej16:46
Urząd Miasta - Władysława IV16:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:51
Rolnicza16:54
Witomino Centrum16:56
Uczniowska [GDY]16:57
Witomino Sosnowa16:58
Okrężna I17:00
Okrężna II17:01
Chwarzno Apollina17:03
Tezeusza17:04
Amona17:05
Sokoła17:06
Bryla17:07
Staniszewskiego17:08
Kwiatkowskiej17:09
Pieńkawy17:10
Wiczlino Skrzyżowanie17:11
Filipkowskiego17:12
Gradowa17:13
Wiczlińska - Śliska17:13
Wiczlino Działki I17:14
Wiczlino Działki II17:15
Wiczlińska - Las17:16
Dąbrowa Centrum17:18
Anyżowa17:19
Karwiny Nowowiczlińska17:21
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska17:56
Anyżowa17:58
Dąbrowa Centrum18:00
Wiczlińska - Las18:02
Wiczlino Działki II18:03
Wiczlińska - Śliska18:04
Gradowa18:05
Filipkowskiego18:06
Wiczlino Skrzyżowanie18:07
Kwiatkowskiej18:09
Staniszewskiego18:10
Bryla18:11
Sokoła18:13
Amona18:14
Tezeusza18:14
Chwarzno Apollina18:16
Okrężna II18:18
Okrężna I18:19
Witomino Sosnowa18:21
Uczniowska [GDY]18:22
Witomino Centrum18:24
Rolnicza18:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:30
Kilińskiego [GDY]18:32
Armii Krajowej18:34
I Urząd Skarbowy18:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:38
Kurs nr 14 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:04
3 Maja [GDY]19:06
Armii Krajowej19:08
Urząd Miasta - Władysława IV19:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:13
Rolnicza19:16
Witomino Centrum19:18
Uczniowska [GDY]19:19
Witomino Sosnowa19:20
Okrężna I19:22
Okrężna II19:23
Chwarzno Apollina19:25
Tezeusza19:26
Amona19:27
Sokoła19:28
Bryla19:29
Staniszewskiego19:30
Kwiatkowskiej19:31
Pieńkawy19:32
Wiczlino Skrzyżowanie19:33
Filipkowskiego19:34
Gradowa19:35
Wiczlińska - Śliska19:35
Wiczlino Działki I19:36
Wiczlino Działki II19:37
Wiczlińska - Las19:38
Dąbrowa Centrum19:40
Anyżowa19:41
Karwiny Nowowiczlińska19:42
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Nowowiczlińska19:57
Anyżowa19:59
Dąbrowa Centrum20:00
Wiczlińska - Las20:02
Wiczlino Działki II20:03
Wiczlińska - Śliska20:04
Gradowa20:05
Filipkowskiego20:06
Wiczlino Skrzyżowanie20:07
Kwiatkowskiej20:09
Staniszewskiego20:10
Bryla20:11
Sokoła20:13
Amona20:14
Tezeusza20:14
Chwarzno Apollina20:16
Okrężna II20:18
Okrężna I20:19
Witomino Sosnowa20:21
Uczniowska [GDY]20:22
Witomino Centrum20:24
Rolnicza20:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:30
Kilińskiego [GDY]20:31
Armii Krajowej20:33
I Urząd Skarbowy20:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:37
Kurs nr 16 do Karwiny Nowowiczlińska
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa21:09
3 Maja [GDY]21:11
Armii Krajowej21:12
Urząd Miasta - Władysława IV21:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:16
Rolnicza21:19
Witomino Centrum21:20
Uczniowska [GDY]21:21
Witomino Sosnowa21:22
Okrężna I21:24
Okrężna II21:25
Chwarzno Apollina21:26
Tezeusza21:27
Amona21:28
Sokoła21:29
Bryla21:30
Staniszewskiego21:31
Kwiatkowskiej21:32
Chwarzno Polanki21:35
Kamrowskiego21:36
Zaruskiego21:37
Pieńkawy21:37
Wiczlino Skrzyżowanie21:38
Filipkowskiego21:39
Gradowa21:40
Wiczlińska - Śliska21:40
Wiczlino Działki I21:41
Wiczlino Działki II21:42
Wiczlińska - Las21:43
Dąbrowa Centrum21:45
Anyżowa21:46
Karwiny Nowowiczlińska21:47
Kurs nr 17 do Kacze Buki
Karwiny Nowowiczlińska21:47
Kacze Buki21:52