• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:56
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki05:55
Karwiny Tesco06:00
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco06:02
Anyżowa06:04
Dąbrowa Centrum06:05
Wiczlińska - Las06:07
Wiczlino Działki II06:08
Wiczlińska - Śliska06:09
Gradowa06:10
Filipkowskiego06:11
Wiczlino Skrzyżowanie06:12
Kwiatkowskiej06:14
Staniszewskiego06:15
Bryla06:16
Chwarzno Sokółka06:17
Sokoła06:19
Amona06:20
Tezeusza06:20
Chwarzno Apollina06:22
Okrężna II06:24
Okrężna I06:25
Witomino Sosnowa06:27
Uczniowska [GDY]06:28
Witomino Centrum06:30
Rolnicza06:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:36
Kilińskiego [GDY]06:37
Armii Krajowej06:39
I Urząd Skarbowy06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:43
Kurs nr 2 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:51
Armii Krajowej06:54
Urząd Miasta - Władysława IV06:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:58
Rolnicza07:01
Witomino Centrum07:03
Uczniowska [GDY]07:04
Witomino Sosnowa07:05
Okrężna I07:07
Okrężna II07:08
Chwarzno Apollina07:09
Tezeusza07:10
Amona07:11
Sokoła07:12
Gierdziejewskiego07:13
Kamrowskiego07:14
Zaruskiego07:15
Pieńkawy07:15
Wiczlino Skrzyżowanie07:16
Filipkowskiego07:17
Gradowa07:18
Wiczlińska - Śliska07:18
Wiczlino Działki I07:19
Wiczlino Działki II07:20
Wiczlińska - Las07:21
Dąbrowa Centrum07:23
Anyżowa07:24
Karwiny Tesco07:26
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco07:53
Anyżowa07:55
Dąbrowa Centrum07:56
Wiczlińska - Las07:58
Wiczlino Działki II07:59
Wiczlińska - Śliska08:00
Gradowa08:01
Filipkowskiego08:02
Wiczlino Skrzyżowanie08:03
Kwiatkowskiej08:05
Staniszewskiego08:06
Bryla08:07
Chwarzno Sokółka08:08
Sokoła08:10
Amona08:11
Tezeusza08:11
Chwarzno Apollina08:13
Okrężna II08:15
Okrężna I08:16
Witomino Sosnowa08:18
Uczniowska [GDY]08:19
Witomino Centrum08:21
Rolnicza08:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:27
Kilińskiego [GDY]08:29
Armii Krajowej08:31
I Urząd Skarbowy08:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:35
Kurs nr 4 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:54
Armii Krajowej08:57
Urząd Miasta - Władysława IV08:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:01
Rolnicza09:04
Witomino Centrum09:06
Uczniowska [GDY]09:07
Witomino Sosnowa09:08
Okrężna I09:10
Okrężna II09:11
Chwarzno Apollina09:12
Tezeusza09:13
Amona09:14
Sokoła09:15
Gierdziejewskiego09:16
Kamrowskiego09:17
Zaruskiego09:18
Pieńkawy09:18
Wiczlino Skrzyżowanie09:19
Filipkowskiego09:20
Gradowa09:21
Wiczlińska - Śliska09:21
Wiczlino Działki I09:22
Wiczlino Działki II09:23
Wiczlińska - Las09:24
Dąbrowa Centrum09:26
Anyżowa09:27
Karwiny Tesco09:29
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco09:53
Anyżowa09:55
Dąbrowa Centrum09:56
Wiczlińska - Las09:58
Wiczlino Działki II09:59
Wiczlińska - Śliska10:00
Gradowa10:01
Filipkowskiego10:02
Wiczlino Skrzyżowanie10:03
Kwiatkowskiej10:05
Staniszewskiego10:06
Bryla10:07
Chwarzno Sokółka10:08
Sokoła10:10
Amona10:11
Tezeusza10:11
Chwarzno Apollina10:13
Okrężna II10:15
Okrężna I10:16
Witomino Sosnowa10:18
Uczniowska [GDY]10:19
Witomino Centrum10:21
Rolnicza10:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:27
Kilińskiego [GDY]10:29
Armii Krajowej10:31
I Urząd Skarbowy10:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:35
Kurs nr 6 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:54
Armii Krajowej10:57
Urząd Miasta - Władysława IV10:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:01
Rolnicza11:04
Witomino Centrum11:06
Uczniowska [GDY]11:07
Witomino Sosnowa11:08
Okrężna I11:10
Okrężna II11:11
Chwarzno Apollina11:12
Tezeusza11:13
Amona11:14
Sokoła11:15
Gierdziejewskiego11:16
Kamrowskiego11:17
Zaruskiego11:18
Pieńkawy11:18
Wiczlino Skrzyżowanie11:19
Filipkowskiego11:20
Gradowa11:21
Wiczlińska - Śliska11:21
Wiczlino Działki I11:22
Wiczlino Działki II11:23
Wiczlińska - Las11:24
Dąbrowa Centrum11:26
Anyżowa11:27
Karwiny Tesco11:29
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco11:53
Anyżowa11:55
Dąbrowa Centrum11:56
Wiczlińska - Las11:58
Wiczlino Działki II11:59
Wiczlińska - Śliska12:00
Gradowa12:01
Filipkowskiego12:02
Wiczlino Skrzyżowanie12:03
Kwiatkowskiej12:05
Staniszewskiego12:06
Bryla12:07
Chwarzno Sokółka12:08
Sokoła12:10
Amona12:11
Tezeusza12:11
Chwarzno Apollina12:13
Okrężna II12:15
Okrężna I12:16
Witomino Sosnowa12:18
Uczniowska [GDY]12:19
Witomino Centrum12:21
Rolnicza12:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:27
Kilińskiego [GDY]12:29
Armii Krajowej12:31
I Urząd Skarbowy12:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:35
Kurs nr 8 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:54
Armii Krajowej12:57
Urząd Miasta - Władysława IV12:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:01
Rolnicza13:04
Witomino Centrum13:06
Uczniowska [GDY]13:07
Witomino Sosnowa13:08
Okrężna I13:10
Okrężna II13:11
Chwarzno Apollina13:12
Tezeusza13:13
Amona13:14
Sokoła13:15
Bryla13:16
Staniszewskiego13:17
Kwiatkowskiej13:18
Pieńkawy13:19
Wiczlino Skrzyżowanie13:20
Filipkowskiego13:21
Gradowa13:22
Wiczlińska - Śliska13:22
Wiczlino Działki I13:23
Wiczlino Działki II13:24
Wiczlińska - Las13:25
Dąbrowa Centrum13:27
Anyżowa13:28
Karwiny Tesco13:30
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco13:53
Anyżowa13:55
Dąbrowa Centrum13:56
Wiczlińska - Las13:58
Wiczlino Działki II13:59
Wiczlińska - Śliska14:00
Gradowa14:01
Filipkowskiego14:02
Wiczlino Skrzyżowanie14:03
Kwiatkowskiej14:05
Staniszewskiego14:06
Bryla14:07
Chwarzno Sokółka14:08
Sokoła14:10
Amona14:11
Tezeusza14:11
Chwarzno Apollina14:13
Okrężna II14:15
Okrężna I14:16
Witomino Sosnowa14:18
Uczniowska [GDY]14:19
Witomino Centrum14:21
Rolnicza14:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Kilińskiego [GDY]14:29
Armii Krajowej14:31
I Urząd Skarbowy14:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:35
Kurs nr 10 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:54
Armii Krajowej14:57
Urząd Miasta - Władysława IV14:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:01
Rolnicza15:04
Witomino Centrum15:06
Uczniowska [GDY]15:07
Witomino Sosnowa15:08
Okrężna I15:10
Okrężna II15:11
Chwarzno Apollina15:12
Tezeusza15:13
Amona15:14
Sokoła15:15
Bryla15:16
Staniszewskiego15:17
Kwiatkowskiej15:18
Pieńkawy15:19
Wiczlino Skrzyżowanie15:20
Filipkowskiego15:21
Gradowa15:22
Wiczlińska - Śliska15:22
Wiczlino Działki I15:23
Wiczlino Działki II15:24
Wiczlińska - Las15:25
Dąbrowa Centrum15:27
Anyżowa15:28
Karwiny Tesco15:30
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco15:54
Anyżowa15:56
Dąbrowa Centrum15:57
Wiczlińska - Las15:59
Wiczlino Działki II16:00
Wiczlińska - Śliska16:01
Gradowa16:02
Filipkowskiego16:03
Wiczlino Skrzyżowanie16:04
Zaruskiego16:05
Kamrowskiego16:06
Gierdziejewskiego16:07
Chwarzno Sokółka16:08
Sokoła16:10
Amona16:11
Tezeusza16:11
Chwarzno Apollina16:13
Okrężna II16:15
Okrężna I16:16
Witomino Sosnowa16:18
Uczniowska [GDY]16:19
Witomino Centrum16:21
Rolnicza16:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:27
Kilińskiego [GDY]16:29
Armii Krajowej16:31
I Urząd Skarbowy16:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:35
Kurs nr 12 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:54
Armii Krajowej16:57
Urząd Miasta - Władysława IV16:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:01
Rolnicza17:04
Witomino Centrum17:06
Uczniowska [GDY]17:07
Witomino Sosnowa17:08
Okrężna I17:10
Okrężna II17:11
Chwarzno Apollina17:12
Tezeusza17:13
Amona17:14
Sokoła17:15
Bryla17:16
Staniszewskiego17:17
Kwiatkowskiej17:18
Pieńkawy17:19
Wiczlino Skrzyżowanie17:20
Filipkowskiego17:21
Gradowa17:22
Wiczlińska - Śliska17:22
Wiczlino Działki I17:23
Wiczlino Działki II17:24
Wiczlińska - Las17:25
Dąbrowa Centrum17:27
Anyżowa17:28
Karwiny Tesco17:30
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco17:54
Anyżowa17:56
Dąbrowa Centrum17:57
Wiczlińska - Las17:59
Wiczlino Działki II18:00
Wiczlińska - Śliska18:01
Gradowa18:02
Filipkowskiego18:03
Wiczlino Skrzyżowanie18:04
Zaruskiego18:05
Kamrowskiego18:06
Gierdziejewskiego18:07
Chwarzno Sokółka18:08
Sokoła18:10
Amona18:11
Tezeusza18:11
Chwarzno Apollina18:13
Okrężna II18:15
Okrężna I18:16
Witomino Sosnowa18:18
Uczniowska [GDY]18:19
Witomino Centrum18:21
Rolnicza18:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:27
Kilińskiego [GDY]18:29
Armii Krajowej18:31
I Urząd Skarbowy18:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:35
Kurs nr 14 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:54
Armii Krajowej18:57
Urząd Miasta - Władysława IV18:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:01
Rolnicza19:04
Witomino Centrum19:06
Uczniowska [GDY]19:07
Witomino Sosnowa19:08
Okrężna I19:10
Okrężna II19:11
Chwarzno Apollina19:12
Tezeusza19:13
Amona19:14
Sokoła19:15
Bryla19:16
Staniszewskiego19:17
Kwiatkowskiej19:18
Pieńkawy19:19
Wiczlino Skrzyżowanie19:20
Filipkowskiego19:21
Gradowa19:22
Wiczlińska - Śliska19:22
Wiczlino Działki I19:23
Wiczlino Działki II19:24
Wiczlińska - Las19:25
Dąbrowa Centrum19:27
Anyżowa19:28
Karwiny Tesco19:29
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco19:38
Anyżowa19:40
Dąbrowa Centrum19:41
Wiczlińska - Las19:43
Wiczlino Działki II19:44
Wiczlińska - Śliska19:45
Gradowa19:46
Filipkowskiego19:47
Wiczlino Skrzyżowanie19:48
Kwiatkowskiej19:50
Staniszewskiego19:51
Bryla19:52
Chwarzno Sokółka19:53
Sokoła19:55
Amona19:56
Tezeusza19:56
Chwarzno Apollina19:58
Okrężna II20:00
Okrężna I20:01
Witomino Sosnowa20:03
Uczniowska [GDY]20:04
Witomino Centrum20:06
Rolnicza20:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:12
Kilińskiego [GDY]20:13
Armii Krajowej20:15
I Urząd Skarbowy20:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:19
Kurs nr 16 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:34
Armii Krajowej20:37
Urząd Miasta - Władysława IV20:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:41
Rolnicza20:44
Witomino Centrum20:45
Uczniowska [GDY]20:46
Witomino Sosnowa20:47
Okrężna I20:49
Okrężna II20:50
Chwarzno Apollina20:51
Tezeusza20:52
Amona20:53
Sokoła20:54
Gierdziejewskiego20:55
Kamrowskiego20:56
Zaruskiego20:57
Pieńkawy20:57
Wiczlino Skrzyżowanie20:58
Filipkowskiego20:59
Gradowa21:00
Wiczlińska - Śliska21:00
Wiczlino Działki I21:01
Wiczlino Działki II21:02
Wiczlińska - Las21:03
Dąbrowa Centrum21:05
Anyżowa21:06
Karwiny Tesco21:07
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco21:23
Anyżowa21:25
Dąbrowa Centrum21:26
Wiczlińska - Las21:28
Wiczlino Działki II21:29
Wiczlińska - Śliska21:30
Gradowa21:31
Filipkowskiego21:32
Wiczlino Skrzyżowanie21:33
Kwiatkowskiej21:35
Staniszewskiego21:36
Bryla21:37
Chwarzno Sokółka21:38
Sokoła21:40
Amona21:41
Tezeusza21:41
Chwarzno Apollina21:43
Okrężna II21:45
Okrężna I21:46
Witomino Sosnowa21:48
Uczniowska [GDY]21:49
Witomino Centrum21:51
Rolnicza21:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:57
Kilińskiego [GDY]21:58
Armii Krajowej22:00
I Urząd Skarbowy22:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:04
Kurs nr 18 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa22:18
Armii Krajowej22:21
Urząd Miasta - Władysława IV22:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:25
Rolnicza22:28
Witomino Centrum22:29
Uczniowska [GDY]22:30
Witomino Sosnowa22:31
Okrężna I22:33
Okrężna II22:34
Chwarzno Apollina22:35
Tezeusza22:36
Amona22:37
Sokoła22:38
Bryla22:39
Staniszewskiego22:40
Kwiatkowskiej22:41
Pieńkawy22:42
Wiczlino Skrzyżowanie22:43
Filipkowskiego22:44
Gradowa22:45
Wiczlińska - Śliska22:45
Wiczlino Działki I22:46
Wiczlino Działki II22:47
Wiczlińska - Las22:48
Dąbrowa Centrum22:50
Anyżowa22:51
Karwiny Tesco22:52
Kurs nr 19 do Kacze Buki
Karwiny Tesco22:52
Kacze Buki22:57