• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:59
Kurs nr 3 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:44
3 Maja [GDY]05:46
Armii Krajowej05:47
Urząd Miasta - Władysława IV05:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:51
Rolnicza05:54
Witomino Centrum05:55
Uczniowska [GDY]05:56
Witomino Sosnowa05:57
Okrężna I05:59
Okrężna II06:00
Chwarzno Apollina06:02
Tezeusza06:03
Amona06:04
Sokoła06:05
Bryla06:06
Staniszewskiego06:07
Kwiatkowskiej06:08
Pieńkawy06:09
Wiczlino Skrzyżowanie06:10
Filipkowskiego06:11
Gradowa06:12
Wiczlińska - Śliska06:12
Wiczlino Działki I06:13
Wiczlino Działki II06:14
Wiczlińska - Las06:15
Dąbrowa Centrum06:17
Anyżowa06:18
Karwiny Tesco06:19
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco06:38
Anyżowa06:40
Dąbrowa Centrum06:41
Wiczlińska - Las06:43
Wiczlino Działki II06:44
Wiczlińska - Śliska06:45
Gradowa06:46
Filipkowskiego06:47
Wiczlino Skrzyżowanie06:48
Kwiatkowskiej06:50
Staniszewskiego06:51
Bryla06:52
Sokoła06:54
Amona06:55
Tezeusza06:55
Chwarzno Apollina06:57
Okrężna II06:59
Okrężna I07:00
Witomino Sosnowa07:03
Uczniowska [GDY]07:04
Witomino Centrum07:06
Rolnicza07:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:12
Kilińskiego [GDY]07:14
Armii Krajowej07:16
I Urząd Skarbowy07:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:20
Kurs nr 5 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:42
3 Maja [GDY]07:44
Armii Krajowej07:46
Urząd Miasta - Władysława IV07:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:51
Rolnicza07:54
Witomino Centrum07:56
Uczniowska [GDY]07:57
Witomino Sosnowa07:58
Okrężna I08:00
Okrężna II08:01
Chwarzno Apollina08:03
Tezeusza08:04
Amona08:05
Sokoła08:06
Bryla08:07
Staniszewskiego08:08
Kwiatkowskiej08:09
Pieńkawy08:10
Wiczlino Skrzyżowanie08:11
Filipkowskiego08:12
Gradowa08:13
Wiczlińska - Śliska08:13
Wiczlino Działki I08:14
Wiczlino Działki II08:15
Wiczlińska - Las08:16
Dąbrowa Centrum08:18
Anyżowa08:19
Karwiny Tesco08:20
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco08:42
Anyżowa08:44
Dąbrowa Centrum08:45
Wiczlińska - Las08:47
Wiczlino Działki II08:48
Wiczlińska - Śliska08:49
Gradowa08:50
Filipkowskiego08:51
Wiczlino Skrzyżowanie08:52
Kwiatkowskiej08:54
Staniszewskiego08:55
Bryla08:56
Sokoła08:58
Amona08:59
Tezeusza08:59
Chwarzno Apollina09:01
Okrężna II09:03
Okrężna I09:04
Witomino Sosnowa09:07
Uczniowska [GDY]09:08
Witomino Centrum09:10
Rolnicza09:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:16
Kilińskiego [GDY]09:18
Armii Krajowej09:20
I Urząd Skarbowy09:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:24
Kurs nr 7 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:55
3 Maja [GDY]09:57
Armii Krajowej09:59
Urząd Miasta - Władysława IV10:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:04
Rolnicza10:07
Witomino Centrum10:09
Uczniowska [GDY]10:10
Witomino Sosnowa10:11
Okrężna I10:13
Okrężna II10:14
Chwarzno Apollina10:16
Tezeusza10:17
Amona10:18
Sokoła10:19
Bryla10:20
Staniszewskiego10:21
Kwiatkowskiej10:22
Pieńkawy10:23
Wiczlino Skrzyżowanie10:24
Filipkowskiego10:25
Gradowa10:26
Wiczlińska - Śliska10:26
Wiczlino Działki I10:27
Wiczlino Działki II10:28
Wiczlińska - Las10:29
Dąbrowa Centrum10:31
Anyżowa10:32
Karwiny Tesco10:33
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco11:03
Anyżowa11:05
Dąbrowa Centrum11:06
Wiczlińska - Las11:08
Wiczlino Działki II11:09
Wiczlińska - Śliska11:10
Gradowa11:11
Filipkowskiego11:12
Wiczlino Skrzyżowanie11:13
Kwiatkowskiej11:15
Staniszewskiego11:16
Bryla11:17
Sokoła11:19
Amona11:20
Tezeusza11:20
Chwarzno Apollina11:22
Okrężna II11:24
Okrężna I11:25
Witomino Sosnowa11:27
Uczniowska [GDY]11:28
Witomino Centrum11:30
Rolnicza11:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:36
Kilińskiego [GDY]11:38
Armii Krajowej11:40
I Urząd Skarbowy11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:44
Kurs nr 9 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:55
3 Maja [GDY]11:57
Armii Krajowej11:59
Urząd Miasta - Władysława IV12:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:04
Rolnicza12:07
Witomino Centrum12:09
Uczniowska [GDY]12:10
Witomino Sosnowa12:11
Okrężna I12:13
Okrężna II12:14
Chwarzno Apollina12:16
Tezeusza12:17
Amona12:18
Sokoła12:19
Bryla12:20
Staniszewskiego12:21
Kwiatkowskiej12:22
Pieńkawy12:23
Wiczlino Skrzyżowanie12:24
Filipkowskiego12:25
Gradowa12:26
Wiczlińska - Śliska12:26
Wiczlino Działki I12:27
Wiczlino Działki II12:28
Wiczlińska - Las12:29
Dąbrowa Centrum12:31
Anyżowa12:32
Karwiny Tesco12:33
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco12:58
Anyżowa13:00
Dąbrowa Centrum13:01
Wiczlińska - Las13:03
Wiczlino Działki II13:04
Wiczlińska - Śliska13:05
Gradowa13:06
Filipkowskiego13:07
Wiczlino Skrzyżowanie13:08
Kwiatkowskiej13:10
Staniszewskiego13:11
Bryla13:12
Sokoła13:14
Amona13:15
Tezeusza13:15
Chwarzno Apollina13:17
Okrężna II13:19
Okrężna I13:20
Witomino Sosnowa13:22
Uczniowska [GDY]13:23
Witomino Centrum13:25
Rolnicza13:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:31
Kilińskiego [GDY]13:33
Armii Krajowej13:35
I Urząd Skarbowy13:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:39
Kurs nr 11 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:52
3 Maja [GDY]13:54
Armii Krajowej13:56
Urząd Miasta - Władysława IV13:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:01
Rolnicza14:04
Witomino Centrum14:06
Uczniowska [GDY]14:07
Witomino Sosnowa14:08
Okrężna I14:10
Okrężna II14:11
Chwarzno Apollina14:13
Tezeusza14:14
Amona14:15
Sokoła14:16
Bryla14:17
Staniszewskiego14:18
Kwiatkowskiej14:19
Pieńkawy14:20
Wiczlino Skrzyżowanie14:21
Filipkowskiego14:22
Gradowa14:23
Wiczlińska - Śliska14:23
Wiczlino Działki I14:24
Wiczlino Działki II14:25
Wiczlińska - Las14:26
Dąbrowa Centrum14:28
Anyżowa14:29
Karwiny Tesco14:31
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco14:47
Anyżowa14:49
Dąbrowa Centrum14:51
Wiczlińska - Las14:53
Wiczlino Działki II14:54
Wiczlińska - Śliska14:55
Gradowa14:56
Filipkowskiego14:57
Wiczlino Skrzyżowanie14:58
Kwiatkowskiej15:00
Staniszewskiego15:01
Bryla15:02
Sokoła15:04
Amona15:05
Tezeusza15:05
Chwarzno Apollina15:07
Okrężna II15:09
Okrężna I15:10
Witomino Sosnowa15:12
Uczniowska [GDY]15:13
Witomino Centrum15:15
Rolnicza15:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:22
Kilińskiego [GDY]15:24
Armii Krajowej15:26
I Urząd Skarbowy15:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:30
Kurs nr 13 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:42
3 Maja [GDY]15:44
Armii Krajowej15:46
Urząd Miasta - Władysława IV15:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:51
Rolnicza15:54
Witomino Centrum15:56
Uczniowska [GDY]15:57
Witomino Sosnowa15:58
Okrężna I16:00
Okrężna II16:01
Chwarzno Apollina16:03
Tezeusza16:04
Amona16:05
Sokoła16:06
Bryla16:07
Staniszewskiego16:08
Kwiatkowskiej16:09
Pieńkawy16:10
Wiczlino Skrzyżowanie16:11
Filipkowskiego16:12
Gradowa16:13
Wiczlińska - Śliska16:13
Wiczlino Działki I16:14
Wiczlino Działki II16:15
Wiczlińska - Las16:16
Dąbrowa Centrum16:18
Anyżowa16:19
Karwiny Tesco16:21
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco17:04
Anyżowa17:06
Dąbrowa Centrum17:08
Wiczlińska - Las17:10
Wiczlino Działki II17:11
Wiczlińska - Śliska17:12
Gradowa17:13
Filipkowskiego17:14
Wiczlino Skrzyżowanie17:15
Kwiatkowskiej17:17
Staniszewskiego17:18
Bryla17:19
Sokoła17:21
Amona17:22
Tezeusza17:22
Chwarzno Apollina17:24
Okrężna II17:26
Okrężna I17:27
Witomino Sosnowa17:29
Uczniowska [GDY]17:30
Witomino Centrum17:32
Rolnicza17:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:38
Kilińskiego [GDY]17:40
Armii Krajowej17:42
I Urząd Skarbowy17:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:46
Kurs nr 15 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:04
3 Maja [GDY]18:06
Armii Krajowej18:08
Urząd Miasta - Władysława IV18:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:13
Rolnicza18:16
Witomino Centrum18:18
Uczniowska [GDY]18:19
Witomino Sosnowa18:20
Okrężna I18:22
Okrężna II18:23
Chwarzno Apollina18:25
Tezeusza18:26
Amona18:27
Sokoła18:28
Bryla18:29
Staniszewskiego18:30
Kwiatkowskiej18:31
Pieńkawy18:32
Wiczlino Skrzyżowanie18:33
Filipkowskiego18:34
Gradowa18:35
Wiczlińska - Śliska18:35
Wiczlino Działki I18:36
Wiczlino Działki II18:37
Wiczlińska - Las18:38
Dąbrowa Centrum18:40
Anyżowa18:41
Karwiny Tesco18:42
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tesco18:58
Anyżowa19:00
Dąbrowa Centrum19:01
Wiczlińska - Las19:03
Wiczlino Działki II19:04
Wiczlińska - Śliska19:05
Gradowa19:06
Filipkowskiego19:07
Wiczlino Skrzyżowanie19:08
Kwiatkowskiej19:10
Staniszewskiego19:11
Bryla19:12
Sokoła19:14
Amona19:15
Tezeusza19:15
Chwarzno Apollina19:17
Okrężna II19:19
Okrężna I19:20
Witomino Sosnowa19:22
Uczniowska [GDY]19:23
Witomino Centrum19:25
Rolnicza19:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:31
Kilińskiego [GDY]19:32
Armii Krajowej19:34
I Urząd Skarbowy19:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:38
Kurs nr 17 do Karwiny Tesco
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:07
3 Maja [GDY]20:09
Armii Krajowej20:11
Urząd Miasta - Władysława IV20:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:15
Rolnicza20:18
Witomino Centrum20:19
Uczniowska [GDY]20:20
Witomino Sosnowa20:21
Okrężna I20:23
Okrężna II20:24
Chwarzno Apollina20:26
Tezeusza20:27
Amona20:28
Sokoła20:29
Bryla20:30
Staniszewskiego20:31
Kwiatkowskiej20:32
Pieńkawy20:33
Wiczlino Skrzyżowanie20:34
Filipkowskiego20:35
Gradowa20:36
Wiczlińska - Śliska20:36
Wiczlino Działki I20:37
Wiczlino Działki II20:38
Wiczlińska - Las20:39
Dąbrowa Centrum20:41
Anyżowa20:42
Karwiny Tesco20:43
Kurs nr 18 do Kacze Buki
Karwiny Tesco20:44
Kacze Buki20:49