• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Tramwaje linii 8 i 10 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Jelitkowa i Nowego Portu jadą al. Zwycięstwa.  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:42
Kurs nr 0 do Wiczlino Działki I
Kacze Buki06:40
Wiczlino Działki I06:49
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Działki I06:52
Wiczlińska - Śliska06:52
Gradowa06:53
Filipkowskiego06:54
Wiczlino Skrzyżowanie06:55
Zaruskiego06:56
Kamrowskiego06:57
Chwarzno Polanki06:58
Sokoła06:59
Amona07:00
Tezeusza07:01
Chwarzno Apollina07:03
Okrężna II07:05
Okrężna I07:06
Witomino Sosnowa07:09
Uczniowska [GDY]07:10
Witomino Centrum07:12
Rolnicza07:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:18
Kilińskiego [GDY]07:20
Armii Krajowej07:22
I Urząd Skarbowy07:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:26
Kurs nr 2 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:35
3 Maja [GDY]07:37
Armii Krajowej07:39
Urząd Miasta - Władysława IV07:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:44
Rolnicza07:47
Witomino Centrum07:49
Uczniowska [GDY]07:50
Witomino Sosnowa07:51
Okrężna I07:53
Okrężna II07:54
Chwarzno Apollina07:56
Tezeusza07:57
Amona07:58
Sokoła07:59
Chwarzno Polanki08:00
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki08:01
Sokoła08:02
Amona08:03
Tezeusza08:03
Chwarzno Apollina08:05
Okrężna II08:07
Okrężna I08:08
Witomino Sosnowa08:11
Uczniowska [GDY]08:12
Witomino Centrum08:14
Rolnicza08:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:20
Kilińskiego [GDY]08:22
Armii Krajowej08:24
I Urząd Skarbowy08:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:28