Menu
16:29
Kurs nr 20 do Chwarzno Polanki | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 19:41 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 19:42 |
3 Maja [GDY] | 19:44 |
Armii Krajowej | 19:46 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 19:48 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 19:50 |
Rolnicza | 19:53 |
Witomino Centrum | 19:54 |
Uczniowska [GDY] | 19:55 |
Witomino Sosnowa | 19:56 |
Okrężna I | 19:58 |
Okrężna II | 19:59 |
Chwarzno Apollina | 20:01 |
Jowisza | 20:02 |
Amona | 20:03 |
Sokoła | 20:04 |
Chwarzno Polanki | 20:05 |