• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:09
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera12:07
Siedlce12:25
Kurs nr 1 do Maćkowy
Siedlce12:25
Siedlce12:26
Emaus12:28
Cmentarz Łostowicki12:30
Wilanowska12:32
Przemyska12:33
Płocka12:34
Łostowice Świętokrzyska12:36
Łódzka12:37
Niepołomicka12:39
Przebiśniegowa12:41
Srebrna12:42
Knyszyńska12:44
Kampinoska12:45
Kolorowa12:47
Topazowa (N/Ż)12:48
Pastelowa12:49
Przemian (N/Ż)12:50
Starogardzka12:51
Jagiełły (N/Ż)12:52
Maćkowy12:53
Kurs nr 2 do Siedlce
Maćkowy13:06
Jagiełły (N/Ż)13:07
Starogardzka13:08
Przemian (N/Ż)13:09
Pastelowa13:10
Topazowa (N/Ż)13:11
Kolorowa13:12
Knyszyńska13:13
Kampinoska13:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:16
Srebrna13:18
Przebiśniegowa13:19
Niepołomicka13:21
Łódzka13:22
Łostowice Świętokrzyska13:23
Świętokrzyska (N/Ż)13:25
Płocka13:26
Przemyska13:27
Wilanowska13:28
Cmentarz Łostowicki13:30
Emaus13:32
Siedlce13:33
Kurs nr 3 do Maćkowy
Siedlce13:56
Siedlce13:57
Emaus13:59
Cmentarz Łostowicki14:01
Wilanowska14:03
Przemyska14:04
Płocka14:05
Łostowice Świętokrzyska14:07
Łódzka14:08
Niepołomicka14:10
Przebiśniegowa14:13
Srebrna14:14
Knyszyńska14:16
Kampinoska14:17
Kolorowa14:19
Topazowa (N/Ż)14:20
Pastelowa14:21
Przemian (N/Ż)14:22
Starogardzka14:23
Jagiełły (N/Ż)14:24
Maćkowy14:25
Kurs nr 4 do Siedlce
Maćkowy14:32
Jagiełły (N/Ż)14:33
Starogardzka14:34
Przemian (N/Ż)14:35
Pastelowa14:36
Topazowa (N/Ż)14:37
Kolorowa14:38
Knyszyńska14:39
Kampinoska14:40
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:42
Srebrna14:44
Przebiśniegowa14:45
Niepołomicka14:48
Łódzka14:49
Łostowice Świętokrzyska14:50
Świętokrzyska (N/Ż)14:52
Płocka14:53
Przemyska14:54
Wilanowska14:55
Cmentarz Łostowicki14:57
Emaus14:59
Siedlce15:00
Kurs nr 5 do Maćkowy
Siedlce15:16
Siedlce15:17
Emaus15:19
Cmentarz Łostowicki15:21
Wilanowska15:23
Przemyska15:24
Płocka15:25
Łostowice Świętokrzyska15:27
Łódzka15:28
Niepołomicka15:30
Przebiśniegowa15:33
Srebrna15:34
Knyszyńska15:36
Kampinoska15:37
Kolorowa15:39
Topazowa (N/Ż)15:40
Pastelowa15:41
Przemian (N/Ż)15:42
Starogardzka15:43
Jagiełły (N/Ż)15:44
Maćkowy15:45
Kurs nr 6 do Siedlce
Maćkowy15:52
Jagiełły (N/Ż)15:53
Starogardzka15:54
Przemian (N/Ż)15:55
Pastelowa15:56
Topazowa (N/Ż)15:57
Kolorowa15:58
Knyszyńska15:59
Kampinoska16:00
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:02
Srebrna16:04
Przebiśniegowa16:05
Niepołomicka16:08
Łódzka16:09
Łostowice Świętokrzyska16:10
Świętokrzyska (N/Ż)16:12
Płocka16:13
Przemyska16:14
Wilanowska16:15
Cmentarz Łostowicki16:17
Emaus16:19
Siedlce16:20
Kurs nr 7 do Maćkowy
Siedlce16:36
Siedlce16:37
Emaus16:39
Cmentarz Łostowicki16:41
Wilanowska16:43
Przemyska16:44
Płocka16:45
Łostowice Świętokrzyska16:47
Łódzka16:48
Niepołomicka16:50
Przebiśniegowa16:53
Srebrna16:54
Knyszyńska16:56
Kampinoska16:57
Kolorowa16:59
Topazowa (N/Ż)17:00
Pastelowa17:01
Przemian (N/Ż)17:02
Starogardzka17:03
Jagiełły (N/Ż)17:04
Maćkowy17:05
Kurs nr 8 do Siedlce
Maćkowy17:15
Jagiełły (N/Ż)17:16
Starogardzka17:17
Przemian (N/Ż)17:18
Pastelowa17:19
Topazowa (N/Ż)17:20
Kolorowa17:21
Knyszyńska17:22
Kampinoska17:23
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:25
Srebrna17:27
Przebiśniegowa17:28
Niepołomicka17:31
Łódzka17:32
Łostowice Świętokrzyska17:33
Świętokrzyska (N/Ż)17:35
Płocka17:36
Przemyska17:37
Wilanowska17:38
Cmentarz Łostowicki17:40
Emaus17:42
Siedlce17:43
Kurs nr 9 do Maćkowy
Siedlce17:48
Siedlce17:49
Emaus17:51
Cmentarz Łostowicki17:53
Wilanowska17:55
Przemyska17:56
Płocka17:57
Łostowice Świętokrzyska17:59
Łódzka18:00
Niepołomicka18:02
Przebiśniegowa18:04
Srebrna18:05
Knyszyńska18:07
Kampinoska18:08
Kolorowa18:10
Topazowa (N/Ż)18:11
Pastelowa18:12
Przemian (N/Ż)18:13
Starogardzka18:14
Jagiełły (N/Ż)18:15
Maćkowy18:16
Kurs nr 10 do Siedlce
Maćkowy18:26
Jagiełły (N/Ż)18:27
Starogardzka18:28
Przemian (N/Ż)18:29
Pastelowa18:30
Topazowa (N/Ż)18:31
Kolorowa18:32
Knyszyńska18:33
Kampinoska18:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:36
Srebrna18:38
Przebiśniegowa18:39
Niepołomicka18:41
Łódzka18:42
Łostowice Świętokrzyska18:43
Świętokrzyska (N/Ż)18:45
Płocka18:46
Przemyska18:47
Wilanowska18:48
Cmentarz Łostowicki18:50
Emaus18:52
Siedlce18:53
Kurs nr 11 do Maćkowy
Siedlce19:08
Siedlce19:09
Emaus19:11
Cmentarz Łostowicki19:13
Wilanowska19:15
Przemyska19:16
Płocka19:17
Łostowice Świętokrzyska19:19
Łódzka19:20
Niepołomicka19:22
Przebiśniegowa19:24
Srebrna19:25
Knyszyńska19:27
Kampinoska19:28
Kolorowa19:30
Topazowa (N/Ż)19:31
Pastelowa19:32
Przemian (N/Ż)19:33
Starogardzka19:34
Jagiełły (N/Ż)19:35
Maćkowy19:36
Kurs nr 12 do Siedlce
Maćkowy19:46
Jagiełły (N/Ż)19:47
Starogardzka19:48
Przemian (N/Ż)19:49
Pastelowa19:50
Topazowa (N/Ż)19:51
Kolorowa19:52
Knyszyńska19:53
Kampinoska19:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:56
Srebrna19:58
Przebiśniegowa19:59
Niepołomicka20:01
Łódzka20:02
Łostowice Świętokrzyska20:03
Świętokrzyska (N/Ż)20:04
Płocka20:05
Przemyska20:06
Wilanowska20:07
Cmentarz Łostowicki20:09
Emaus20:11
Siedlce20:12
Kurs nr 13 do Baza Hallera
Siedlce20:13
Baza Hallera20:31