• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
21:46
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera04:21
Siedlce04:39
Kurs nr 1 do Maćkowy
Siedlce04:40
Siedlce04:41
Emaus04:43
Zielony Stok04:44
Pagórkowa04:45
Myśliwska [GDA]04:47
Migdałowa04:48
Cedrowa04:49
Kielecka04:51
Przemyska04:52
Płocka04:53
Łostowice Świętokrzyska04:55
Orląt Lwowskich04:56
Niepołomicka04:58
Przebiśniegowa05:00
Srebrna05:01
Knyszyńska05:03
Kampinoska05:05
Kolorowa05:06
Topazowa05:07
Pastelowa05:08
Przemian05:09
Starogardzka05:10
Jagiełły05:11
Maćkowy05:12
Kurs nr 2 do Siedlce
Maćkowy05:12
Bartnicza05:13
Jagiełły05:14
Starogardzka05:15
Przemian05:16
Pastelowa05:17
Topazowa05:18
Kolorowa05:19
Knyszyńska05:20
Kampinoska05:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:23
Srebrna05:25
Przebiśniegowa05:26
Niepołomicka05:28
Orląt Lwowskich05:29
Łostowice Świętokrzyska05:30
Świętokrzyska05:32
Płocka05:34
Przemyska05:36
Kielecka05:38
Cedrowa05:39
Migdałowa05:40
Myśliwska [GDA]05:42
Pagórkowa05:43
Zielony Stok05:44
Emaus05:45
Siedlce05:46
Kurs nr 3 do Maćkowy
Siedlce05:51
Siedlce05:52
Emaus05:54
Zielony Stok05:55
Pagórkowa05:56
Myśliwska [GDA]05:58
Migdałowa05:59
Cedrowa06:00
Kielecka06:02
Przemyska06:03
Płocka06:04
Łostowice Świętokrzyska06:06
Orląt Lwowskich06:07
Niepołomicka06:09
Przebiśniegowa06:11
Srebrna06:12
Knyszyńska06:14
Kampinoska06:16
Kolorowa06:17
Topazowa06:18
Pastelowa06:19
Przemian06:20
Starogardzka06:21
Jagiełły06:22
Maćkowy06:23
Kurs nr 4 do Siedlce
Maćkowy06:27
Bartnicza06:28
Jagiełły06:30
Starogardzka06:32
Przemian06:33
Pastelowa06:34
Topazowa06:35
Kolorowa06:36
Knyszyńska06:37
Kampinoska06:38
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:40
Srebrna06:42
Przebiśniegowa06:43
Niepołomicka06:48
Orląt Lwowskich06:49
Łostowice Świętokrzyska06:50
Świętokrzyska06:52
Płocka06:54
Przemyska06:57
Kielecka06:59
Cedrowa07:00
Migdałowa07:01
Myśliwska [GDA]07:03
Pagórkowa07:04
Zielony Stok07:05
Emaus07:07
Siedlce07:08
Kurs nr 5 do Maćkowy
Siedlce07:25
Siedlce07:26
Emaus07:28
Zielony Stok07:29
Pagórkowa07:30
Myśliwska [GDA]07:32
Migdałowa07:33
Cedrowa07:35
Kielecka07:37
Przemyska07:39
Płocka07:40
Łostowice Świętokrzyska07:42
Orląt Lwowskich07:43
Niepołomicka07:45
Przebiśniegowa07:48
Srebrna07:49
Knyszyńska07:51
Kampinoska07:53
Kolorowa07:54
Topazowa07:55
Pastelowa07:56
Przemian07:57
Starogardzka07:58
Jagiełły07:59
Maćkowy08:00
Kurs nr 6 do Siedlce
Maćkowy08:04
Bartnicza08:05
Jagiełły08:07
Starogardzka08:09
Przemian08:10
Pastelowa08:11
Topazowa08:12
Kolorowa08:13
Knyszyńska08:14
Kampinoska08:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:17
Srebrna08:19
Przebiśniegowa08:20
Niepołomicka08:24
Orląt Lwowskich08:25
Łostowice Świętokrzyska08:26
Świętokrzyska08:28
Płocka08:30
Przemyska08:32
Kielecka08:34
Cedrowa08:35
Migdałowa08:36
Myśliwska [GDA]08:38
Pagórkowa08:39
Zielony Stok08:40
Emaus08:42
Siedlce08:43
Kurs nr 7 do Maćkowy
Siedlce09:25
Siedlce09:26
Emaus09:28
Zielony Stok09:29
Pagórkowa09:30
Myśliwska [GDA]09:32
Migdałowa09:33
Cedrowa09:35
Kielecka09:37
Przemyska09:39
Płocka09:40
Łostowice Świętokrzyska09:42
Orląt Lwowskich09:43
Niepołomicka09:45
Przebiśniegowa09:47
Srebrna09:48
Knyszyńska09:50
Kampinoska09:52
Kolorowa09:53
Topazowa09:54
Pastelowa09:55
Przemian09:56
Starogardzka09:57
Jagiełły09:58
Maćkowy09:59
Kurs nr 8 do Siedlce
Maćkowy10:04
Bartnicza10:05
Jagiełły10:07
Starogardzka10:09
Przemian10:10
Pastelowa10:11
Topazowa10:12
Kolorowa10:13
Knyszyńska10:14
Kampinoska10:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:17
Srebrna10:19
Przebiśniegowa10:20
Niepołomicka10:23
Orląt Lwowskich10:24
Łostowice Świętokrzyska10:25
Świętokrzyska10:27
Płocka10:29
Przemyska10:31
Kielecka10:33
Cedrowa10:34
Migdałowa10:35
Myśliwska [GDA]10:37
Pagórkowa10:38
Zielony Stok10:39
Emaus10:40
Siedlce10:41
Kurs nr 9 do Maćkowy
Siedlce11:25
Siedlce11:26
Emaus11:28
Zielony Stok11:29
Pagórkowa11:30
Myśliwska [GDA]11:32
Migdałowa11:33
Cedrowa11:35
Kielecka11:37
Przemyska11:39
Płocka11:40
Łostowice Świętokrzyska11:42
Orląt Lwowskich11:43
Niepołomicka11:45
Przebiśniegowa11:47
Srebrna11:48
Knyszyńska11:50
Kampinoska11:52
Kolorowa11:53
Topazowa11:54
Pastelowa11:55
Przemian11:56
Starogardzka11:57
Jagiełły11:58
Maćkowy11:59
Kurs nr 10 do Siedlce
Maćkowy12:04
Bartnicza12:05
Jagiełły12:07
Starogardzka12:09
Przemian12:10
Pastelowa12:11
Topazowa12:12
Kolorowa12:13
Knyszyńska12:14
Kampinoska12:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:17
Srebrna12:19
Przebiśniegowa12:20
Niepołomicka12:23
Orląt Lwowskich12:24
Łostowice Świętokrzyska12:25
Świętokrzyska12:27
Płocka12:29
Przemyska12:31
Kielecka12:33
Cedrowa12:34
Migdałowa12:35
Myśliwska [GDA]12:37
Pagórkowa12:38
Zielony Stok12:39
Emaus12:40
Siedlce12:41
Kurs nr 11 do Maćkowy
Siedlce13:05
Siedlce13:06
Emaus13:08
Zielony Stok13:09
Pagórkowa13:10
Myśliwska [GDA]13:12
Migdałowa13:13
Cedrowa13:15
Kielecka13:17
Przemyska13:19
Płocka13:20
Łostowice Świętokrzyska13:22
Orląt Lwowskich13:23
Niepołomicka13:25
Przebiśniegowa13:27
Srebrna13:28
Knyszyńska13:30
Kampinoska13:32
Kolorowa13:33
Topazowa13:34
Pastelowa13:35
Przemian13:36
Starogardzka13:37
Jagiełły13:38
Maćkowy13:39
Kurs nr 12 do Siedlce
Maćkowy13:44
Bartnicza13:45
Jagiełły13:47
Starogardzka13:49
Przemian13:50
Pastelowa13:51
Topazowa13:52
Kolorowa13:53
Knyszyńska13:54
Kampinoska13:55
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:57
Srebrna13:59
Przebiśniegowa14:00
Niepołomicka14:03
Orląt Lwowskich14:04
Łostowice Świętokrzyska14:05
Świętokrzyska14:07
Płocka14:09
Przemyska14:11
Kielecka14:13
Cedrowa14:14
Migdałowa14:15
Myśliwska [GDA]14:17
Pagórkowa14:18
Zielony Stok14:19
Emaus14:20
Siedlce14:21
Kurs nr 13 do Maćkowy
Siedlce14:45
Siedlce14:46
Emaus14:48
Zielony Stok14:49
Pagórkowa14:50
Myśliwska [GDA]14:52
Migdałowa14:53
Cedrowa14:55
Kielecka14:57
Przemyska14:59
Płocka15:00
Łostowice Świętokrzyska15:02
Orląt Lwowskich15:03
Niepołomicka15:05
Przebiśniegowa15:08
Srebrna15:09
Knyszyńska15:11
Kampinoska15:13
Kolorowa15:14
Topazowa15:15
Pastelowa15:16
Przemian15:17
Starogardzka15:18
Jagiełły15:19
Maćkowy15:20
Kurs nr 14 do Siedlce
Maćkowy15:24
Bartnicza15:25
Jagiełły15:27
Starogardzka15:29
Przemian15:30
Pastelowa15:31
Topazowa15:32
Kolorowa15:33
Knyszyńska15:34
Kampinoska15:35
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:37
Srebrna15:39
Przebiśniegowa15:40
Niepołomicka15:45
Orląt Lwowskich15:47
Łostowice Świętokrzyska15:48
Świętokrzyska15:50
Płocka15:52
Przemyska15:56
Kielecka15:58
Cedrowa15:59
Migdałowa16:00
Myśliwska [GDA]16:02
Pagórkowa16:03
Zielony Stok16:04
Emaus16:06
Siedlce16:07
Kurs nr 15 do Maćkowy
Siedlce16:25
Siedlce16:26
Emaus16:28
Zielony Stok16:29
Pagórkowa16:30
Myśliwska [GDA]16:32
Migdałowa16:33
Cedrowa16:35
Kielecka16:37
Przemyska16:39
Płocka16:40
Łostowice Świętokrzyska16:42
Orląt Lwowskich16:43
Niepołomicka16:45
Przebiśniegowa16:48
Srebrna16:49
Knyszyńska16:51
Kampinoska16:53
Kolorowa16:54
Topazowa16:55
Pastelowa16:56
Przemian16:57
Starogardzka16:58
Jagiełły16:59
Maćkowy17:00
Kurs nr 16 do Siedlce
Maćkowy17:04
Bartnicza17:05
Jagiełły17:07
Starogardzka17:09
Przemian17:10
Pastelowa17:11
Topazowa17:12
Kolorowa17:13
Knyszyńska17:14
Kampinoska17:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:17
Srebrna17:19
Przebiśniegowa17:20
Niepołomicka17:24
Orląt Lwowskich17:25
Łostowice Świętokrzyska17:26
Świętokrzyska17:28
Płocka17:30
Przemyska17:33
Kielecka17:35
Cedrowa17:36
Migdałowa17:37
Myśliwska [GDA]17:39
Pagórkowa17:40
Zielony Stok17:41
Emaus17:42
Siedlce17:43
Kurs nr 17 do Maćkowy
Siedlce18:10
Siedlce18:11
Emaus18:13
Zielony Stok18:14
Pagórkowa18:15
Myśliwska [GDA]18:17
Migdałowa18:18
Cedrowa18:20
Kielecka18:22
Przemyska18:24
Płocka18:25
Łostowice Świętokrzyska18:27
Orląt Lwowskich18:28
Niepołomicka18:30
Przebiśniegowa18:31
Srebrna18:32
Knyszyńska18:34
Kampinoska18:36
Kolorowa18:37
Topazowa18:38
Pastelowa18:39
Przemian18:40
Starogardzka18:41
Jagiełły18:42
Maćkowy18:43
Kurs nr 18 do Siedlce
Maćkowy18:44
Bartnicza18:45
Jagiełły18:46
Starogardzka18:48
Przemian18:49
Pastelowa18:50
Topazowa18:51
Kolorowa18:52
Knyszyńska18:53
Kampinoska18:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:56
Srebrna18:58
Przebiśniegowa18:59
Niepołomicka19:02
Orląt Lwowskich19:03
Łostowice Świętokrzyska19:04
Świętokrzyska19:06
Płocka19:08
Przemyska19:10
Kielecka19:12
Cedrowa19:13
Migdałowa19:14
Myśliwska [GDA]19:16
Pagórkowa19:17
Zielony Stok19:18
Emaus19:19
Siedlce19:20
Kurs nr 19 do Maćkowy
Siedlce19:50
Siedlce19:51
Emaus19:53
Zielony Stok19:54
Pagórkowa19:55
Myśliwska [GDA]19:57
Migdałowa19:58
Cedrowa20:00
Kielecka20:02
Przemyska20:04
Płocka20:05
Łostowice Świętokrzyska20:07
Orląt Lwowskich20:08
Niepołomicka20:10
Przebiśniegowa20:11
Srebrna20:12
Knyszyńska20:14
Kampinoska20:16
Kolorowa20:17
Topazowa20:18
Pastelowa20:19
Przemian20:20
Starogardzka20:21
Jagiełły20:22
Maćkowy20:23
Kurs nr 20 do Siedlce
Maćkowy20:24
Bartnicza20:25
Jagiełły20:26
Starogardzka20:28
Przemian20:29
Pastelowa20:30
Topazowa20:31
Kolorowa20:32
Knyszyńska20:33
Kampinoska20:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:36
Srebrna20:38
Przebiśniegowa20:39
Niepołomicka20:41
Orląt Lwowskich20:42
Łostowice Świętokrzyska20:43
Świętokrzyska20:45
Płocka20:47
Przemyska20:49
Kielecka20:51
Cedrowa20:52
Migdałowa20:53
Myśliwska [GDA]20:55
Pagórkowa20:56
Zielony Stok20:57
Emaus20:58
Siedlce20:59
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Siedlce20:59
Baza Hallera21:17