• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
18:59
Kurs nr 0 do Bartnicza
Baza Hallera04:11
Bartnicza04:35
Kurs nr 1 do Siedlce
Bartnicza04:35
Jagiełły04:36
Starogardzka04:37
Przemian04:38
Pastelowa04:39
Topazowa04:40
Kolorowa04:41
Knyszyńska04:42
Kampinoska04:43
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:45
Srebrna04:47
Przebiśniegowa04:48
Niepołomicka04:50
Łódzka04:51
Łostowice Świętokrzyska04:52
Świętokrzyska04:53
Płocka04:54
Przemyska04:55
Wilanowska04:56
Cmentarz Łostowicki04:58
Emaus05:00
Siedlce05:01
Kurs nr 2 do Maćkowy
Siedlce05:06
Siedlce05:07
Emaus05:09
Cmentarz Łostowicki05:11
Wilanowska05:12
Przemyska05:13
Płocka05:14
Łostowice Świętokrzyska05:16
Łódzka05:17
Niepołomicka05:18
Przebiśniegowa05:20
Srebrna05:21
Knyszyńska05:23
Kampinoska05:24
Kolorowa05:26
Topazowa05:27
Pastelowa05:28
Przemian05:29
Starogardzka05:30
Jagiełły05:31
Maćkowy05:32
Kurs nr 3 do Siedlce
Maćkowy05:38
Bartnicza05:39
Jagiełły05:40
Starogardzka05:41
Przemian05:42
Pastelowa05:43
Topazowa05:44
Kolorowa05:45
Knyszyńska05:46
Kampinoska05:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:49
Srebrna05:51
Przebiśniegowa05:52
Niepołomicka05:54
Łódzka05:55
Łostowice Świętokrzyska05:56
Świętokrzyska05:57
Płocka05:58
Przemyska05:59
Wilanowska06:00
Cmentarz Łostowicki06:02
Emaus06:04
Siedlce06:05
Kurs nr 4 do Maćkowy
Siedlce06:25
Siedlce06:26
Emaus06:28
Cmentarz Łostowicki06:30
Wilanowska06:32
Przemyska06:33
Płocka06:34
Łostowice Świętokrzyska06:36
Łódzka06:37
Niepołomicka06:39
Przebiśniegowa06:42
Srebrna06:43
Knyszyńska06:45
Kampinoska06:46
Kolorowa06:48
Topazowa06:49
Pastelowa06:50
Przemian06:51
Starogardzka06:52
Jagiełły06:53
Maćkowy06:54
Kurs nr 5 do Siedlce
Maćkowy06:58
Bartnicza06:59
Jagiełły07:00
Starogardzka07:01
Przemian07:02
Pastelowa07:03
Topazowa07:04
Kolorowa07:05
Knyszyńska07:06
Kampinoska07:07
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:09
Srebrna07:11
Przebiśniegowa07:12
Niepołomicka07:16
Łódzka07:18
Łostowice Świętokrzyska07:19
Świętokrzyska07:21
Płocka07:22
Przemyska07:23
Wilanowska07:24
Cmentarz Łostowicki07:26
Emaus07:28
Siedlce07:29
Kurs nr 6 do Maćkowy
Siedlce07:46
Siedlce07:47
Emaus07:49
Cmentarz Łostowicki07:51
Wilanowska07:53
Przemyska07:54
Płocka07:55
Łostowice Świętokrzyska07:57
Łódzka07:58
Niepołomicka08:00
Przebiśniegowa08:03
Srebrna08:04
Knyszyńska08:06
Kampinoska08:07
Kolorowa08:09
Topazowa08:10
Pastelowa08:11
Przemian08:12
Starogardzka08:13
Jagiełły08:14
Maćkowy08:15
Kurs nr 7 do Siedlce
Maćkowy08:18
Bartnicza08:19
Jagiełły08:20
Starogardzka08:21
Przemian08:22
Pastelowa08:23
Topazowa08:24
Kolorowa08:25
Knyszyńska08:26
Kampinoska08:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:29
Srebrna08:31
Przebiśniegowa08:32
Niepołomicka08:34
Łódzka08:35
Łostowice Świętokrzyska08:36
Świętokrzyska08:38
Płocka08:39
Przemyska08:40
Wilanowska08:41
Cmentarz Łostowicki08:43
Emaus08:45
Siedlce08:46
Kurs nr 8 do Maćkowy
Siedlce09:05
Siedlce09:06
Emaus09:08
Cmentarz Łostowicki09:10
Wilanowska09:12
Przemyska09:13
Płocka09:14
Łostowice Świętokrzyska09:16
Łódzka09:17
Niepołomicka09:19
Przebiśniegowa09:21
Srebrna09:22
Knyszyńska09:24
Kampinoska09:25
Kolorowa09:27
Topazowa09:28
Pastelowa09:29
Przemian09:30
Starogardzka09:31
Jagiełły09:32
Maćkowy09:33
Kurs nr 9 do Siedlce
Maćkowy09:45
Bartnicza09:46
Jagiełły09:47
Starogardzka09:48
Przemian09:49
Pastelowa09:50
Topazowa09:51
Kolorowa09:52
Knyszyńska09:53
Kampinoska09:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:56
Srebrna09:58
Przebiśniegowa09:59
Niepołomicka10:01
Łódzka10:02
Łostowice Świętokrzyska10:03
Świętokrzyska10:05
Płocka10:06
Przemyska10:07
Wilanowska10:08
Cmentarz Łostowicki10:10
Emaus10:12
Siedlce10:13
Kurs nr 10 do Maćkowy
Siedlce10:25
Siedlce10:26
Emaus10:28
Cmentarz Łostowicki10:30
Wilanowska10:32
Przemyska10:33
Płocka10:34
Łostowice Świętokrzyska10:36
Łódzka10:37
Niepołomicka10:39
Przebiśniegowa10:41
Srebrna10:42
Knyszyńska10:44
Kampinoska10:45
Kolorowa10:47
Topazowa10:48
Pastelowa10:49
Przemian10:50
Starogardzka10:51
Jagiełły10:52
Maćkowy10:53
Kurs nr 11 do Siedlce
Maćkowy11:05
Bartnicza11:06
Jagiełły11:07
Starogardzka11:08
Przemian11:09
Pastelowa11:10
Topazowa11:11
Kolorowa11:12
Knyszyńska11:13
Kampinoska11:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:16
Srebrna11:18
Przebiśniegowa11:19
Niepołomicka11:21
Łódzka11:22
Łostowice Świętokrzyska11:23
Świętokrzyska11:25
Płocka11:26
Przemyska11:27
Wilanowska11:28
Cmentarz Łostowicki11:30
Emaus11:32
Siedlce11:33
Kurs nr 12 do Maćkowy
Siedlce11:45
Siedlce11:46
Emaus11:48
Cmentarz Łostowicki11:50
Wilanowska11:52
Przemyska11:53
Płocka11:54
Łostowice Świętokrzyska11:56
Łódzka11:57
Niepołomicka11:59
Przebiśniegowa12:01
Srebrna12:02
Knyszyńska12:04
Kampinoska12:05
Kolorowa12:07
Topazowa12:08
Pastelowa12:09
Przemian12:10
Starogardzka12:11
Jagiełły12:12
Maćkowy12:13
Kurs nr 13 do Siedlce
Maćkowy12:25
Bartnicza12:26
Jagiełły12:27
Starogardzka12:28
Przemian12:29
Pastelowa12:30
Topazowa12:31
Kolorowa12:32
Knyszyńska12:33
Kampinoska12:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:36
Srebrna12:38
Przebiśniegowa12:39
Niepołomicka12:41
Łódzka12:42
Łostowice Świętokrzyska12:43
Świętokrzyska12:45
Płocka12:46
Przemyska12:47
Wilanowska12:48
Cmentarz Łostowicki12:50
Emaus12:52
Siedlce12:53
Kurs nr 14 do Maćkowy
Siedlce13:05
Siedlce13:06
Emaus13:08
Cmentarz Łostowicki13:10
Wilanowska13:12
Przemyska13:13
Płocka13:14
Łostowice Świętokrzyska13:16
Łódzka13:17
Niepołomicka13:19
Przebiśniegowa13:21
Srebrna13:22
Knyszyńska13:24
Kampinoska13:25
Kolorowa13:27
Topazowa13:28
Pastelowa13:29
Przemian13:30
Starogardzka13:31
Jagiełły13:32
Maćkowy13:33
Kurs nr 15 do Siedlce
Maćkowy13:45
Bartnicza13:46
Jagiełły13:47
Starogardzka13:48
Przemian13:49
Pastelowa13:50
Topazowa13:51
Kolorowa13:52
Knyszyńska13:53
Kampinoska13:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:56
Srebrna13:58
Przebiśniegowa13:59
Niepołomicka14:01
Łódzka14:02
Łostowice Świętokrzyska14:03
Świętokrzyska14:05
Płocka14:06
Przemyska14:07
Wilanowska14:08
Cmentarz Łostowicki14:10
Emaus14:12
Siedlce14:13
Kurs nr 16 do Maćkowy
Siedlce14:36
Siedlce14:37
Emaus14:39
Cmentarz Łostowicki14:41
Wilanowska14:43
Przemyska14:44
Płocka14:45
Łostowice Świętokrzyska14:47
Łódzka14:48
Niepołomicka14:50
Przebiśniegowa14:53
Srebrna14:54
Knyszyńska14:56
Kampinoska14:57
Kolorowa14:59
Topazowa15:00
Pastelowa15:01
Przemian15:02
Starogardzka15:03
Jagiełły15:04
Maćkowy15:05
Kurs nr 17 do Siedlce
Maćkowy15:11
Bartnicza15:12
Jagiełły15:13
Starogardzka15:14
Przemian15:15
Pastelowa15:16
Topazowa15:17
Kolorowa15:18
Knyszyńska15:19
Kampinoska15:20
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:22
Srebrna15:24
Przebiśniegowa15:25
Niepołomicka15:28
Łódzka15:29
Łostowice Świętokrzyska15:30
Świętokrzyska15:32
Płocka15:33
Przemyska15:34
Wilanowska15:35
Cmentarz Łostowicki15:37
Emaus15:39
Siedlce15:40
Kurs nr 18 do Maćkowy
Siedlce15:56
Siedlce15:57
Emaus15:59
Cmentarz Łostowicki16:01
Wilanowska16:03
Przemyska16:04
Płocka16:05
Łostowice Świętokrzyska16:07
Łódzka16:08
Niepołomicka16:10
Przebiśniegowa16:13
Srebrna16:14
Knyszyńska16:16
Kampinoska16:17
Kolorowa16:19
Topazowa16:20
Pastelowa16:21
Przemian16:22
Starogardzka16:23
Jagiełły16:24
Maćkowy16:25
Kurs nr 19 do Siedlce
Maćkowy16:34
Bartnicza16:35
Jagiełły16:36
Starogardzka16:37
Przemian16:38
Pastelowa16:39
Topazowa16:40
Kolorowa16:41
Knyszyńska16:42
Kampinoska16:43
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:45
Srebrna16:47
Przebiśniegowa16:48
Niepołomicka16:51
Łódzka16:52
Łostowice Świętokrzyska16:53
Świętokrzyska16:55
Płocka16:56
Przemyska16:57
Wilanowska16:58
Cmentarz Łostowicki17:00
Emaus17:02
Siedlce17:03
Kurs nr 20 do Maćkowy
Siedlce17:28
Siedlce17:29
Emaus17:31
Cmentarz Łostowicki17:33
Wilanowska17:35
Przemyska17:36
Płocka17:37
Łostowice Świętokrzyska17:39
Łódzka17:40
Niepołomicka17:42
Przebiśniegowa17:44
Srebrna17:45
Knyszyńska17:47
Kampinoska17:48
Kolorowa17:50
Topazowa17:51
Pastelowa17:52
Przemian17:53
Starogardzka17:54
Jagiełły17:55
Maćkowy17:56
Kurs nr 21 do Siedlce
Maćkowy18:05
Bartnicza18:06
Jagiełły18:07
Starogardzka18:08
Przemian18:09
Pastelowa18:10
Topazowa18:11
Kolorowa18:12
Knyszyńska18:13
Kampinoska18:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:16
Srebrna18:18
Przebiśniegowa18:19
Niepołomicka18:21
Łódzka18:22
Łostowice Świętokrzyska18:23
Świętokrzyska18:25
Płocka18:26
Przemyska18:27
Wilanowska18:28
Cmentarz Łostowicki18:30
Emaus18:32
Siedlce18:33
Kurs nr 22 do Maćkowy
Siedlce19:08
Siedlce19:09
Emaus19:11
Cmentarz Łostowicki19:13
Wilanowska19:15
Przemyska19:16
Płocka19:17
Łostowice Świętokrzyska19:19
Łódzka19:20
Niepołomicka19:22
Przebiśniegowa19:24
Srebrna19:25
Knyszyńska19:27
Kampinoska19:28
Kolorowa19:30
Topazowa19:31
Pastelowa19:32
Przemian19:33
Starogardzka19:34
Jagiełły19:35
Maćkowy19:36
Kurs nr 23 do Siedlce
Maćkowy19:45
Bartnicza19:46
Jagiełły19:47
Starogardzka19:48
Przemian19:49
Pastelowa19:50
Topazowa19:51
Kolorowa19:52
Knyszyńska19:53
Kampinoska19:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:56
Srebrna19:58
Przebiśniegowa19:59
Niepołomicka20:01
Łódzka20:02
Łostowice Świętokrzyska20:03
Świętokrzyska20:04
Płocka20:05
Przemyska20:06
Wilanowska20:07
Cmentarz Łostowicki20:09
Emaus20:11
Siedlce20:12
Kurs nr 24 do Baza Hallera
Siedlce20:13
Baza Hallera20:31