• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:26
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski08:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:48
Armii Krajowej08:51
Urząd Miasta - Władysława IV08:53
Poznańska [GDY]08:56
Cmentarz Witomiński08:57
Rolnicza09:00
Witomino Centrum09:02
Stawna09:03
Witomino Leśniczówka09:04
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka09:22
Stawna09:23
Witomino Centrum09:25
Rolnicza09:26
Cmentarz Witomiński09:28
Poznańska [GDY]09:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:35
Kilińskiego [GDY]09:37
Armii Krajowej09:39
3 Maja [GDY]09:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:43
Plac Kaszubski09:45
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski09:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:58
Armii Krajowej10:01
Urząd Miasta - Władysława IV10:03
Poznańska [GDY]10:06
Cmentarz Witomiński10:07
Rolnicza10:10
Witomino Centrum10:12
Stawna10:13
Witomino Leśniczówka10:14
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka10:32
Stawna10:33
Witomino Centrum10:35
Rolnicza10:36
Cmentarz Witomiński10:38
Poznańska [GDY]10:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:45
Kilińskiego [GDY]10:47
Armii Krajowej10:49
3 Maja [GDY]10:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:53
Plac Kaszubski10:55
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski11:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:08
Armii Krajowej11:11
Urząd Miasta - Władysława IV11:13
Poznańska [GDY]11:16
Cmentarz Witomiński11:17
Rolnicza11:20
Witomino Centrum11:22
Stawna11:23
Witomino Polna11:24
Długa11:25
Stawna11:27
Witomino Leśniczówka11:28
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka11:40
Stawna11:41
Witomino Polna11:42
Długa11:43
Witomino Centrum11:45
Rolnicza11:46
Cmentarz Witomiński11:48
Poznańska [GDY]11:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:55
Kilińskiego [GDY]11:57
Armii Krajowej11:59
3 Maja [GDY]12:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:03
Plac Kaszubski12:05
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski12:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:18
Armii Krajowej12:21
Urząd Miasta - Władysława IV12:23
Poznańska [GDY]12:26
Cmentarz Witomiński12:27
Rolnicza12:30
Witomino Centrum12:32
Stawna12:33
Witomino Leśniczówka12:34
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka12:52
Stawna12:53
Witomino Centrum12:55
Rolnicza12:56
Cmentarz Witomiński12:58
Poznańska [GDY]13:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:05
Kilińskiego [GDY]13:07
Armii Krajowej13:09
3 Maja [GDY]13:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:13
Plac Kaszubski13:15
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski13:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:28
Armii Krajowej13:31
Urząd Miasta - Władysława IV13:33
Poznańska [GDY]13:36
Cmentarz Witomiński13:38
Rolnicza13:41
Witomino Centrum13:43
Stawna13:44
Witomino Leśniczówka13:45