• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:10
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka07:06
Witomino Leśniczówka07:06
Stawna07:07
Witomino Centrum07:09
Rolnicza07:10
Cmentarz Witomiński07:12
Poznańska07:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:19
Kilińskiego [GDY]07:21
Armii Krajowej07:23
3 Maja [GDY]07:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:27
Plac Kaszubski07:29
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski07:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:47
3 Maja [GDY]07:49
Armii Krajowej07:51
Urząd Miasta - Władysława IV07:53
Poznańska07:55
Cmentarz Witomiński07:56
Rolnicza07:59
Witomino Centrum08:01
Stawna08:02
Witomino Polna08:03
Długa08:04
Stawna08:06
Witomino Leśniczówka08:07
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka08:18
Witomino Leśniczówka08:18
Stawna08:19
Witomino Polna08:20
Długa08:21
Witomino Centrum08:23
Rolnicza08:24
Cmentarz Witomiński08:26
Poznańska08:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:33
Kilińskiego [GDY]08:35
Armii Krajowej08:37
3 Maja [GDY]08:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:41
Plac Kaszubski08:43
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski08:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:58
3 Maja [GDY]09:00
Armii Krajowej09:02
Urząd Miasta - Władysława IV09:04
Poznańska09:07
Cmentarz Witomiński09:08
Rolnicza09:11
Witomino Centrum09:13
Stawna09:14
Witomino Leśniczówka09:15
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka09:40
Witomino Leśniczówka09:40
Stawna09:41
Witomino Polna09:42
Długa09:43
Witomino Centrum09:45
Rolnicza09:46
Cmentarz Witomiński09:48
Poznańska09:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:55
Kilińskiego [GDY]09:57
Armii Krajowej09:59
3 Maja [GDY]10:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:03
Plac Kaszubski10:05
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski10:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:18
3 Maja [GDY]10:20
Armii Krajowej10:22
Urząd Miasta - Władysława IV10:24
Poznańska10:27
Cmentarz Witomiński10:28
Rolnicza10:31
Witomino Centrum10:33
Stawna10:34
Witomino Leśniczówka10:35
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka10:52
Witomino Leśniczówka10:52
Stawna10:53
Witomino Centrum10:55
Rolnicza10:56
Cmentarz Witomiński10:58
Poznańska11:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:05
Kilińskiego [GDY]11:07
Armii Krajowej11:09
3 Maja [GDY]11:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:13
Plac Kaszubski11:15
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski11:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:28
3 Maja [GDY]11:30
Armii Krajowej11:32
Urząd Miasta - Władysława IV11:34
Poznańska11:37
Cmentarz Witomiński11:38
Rolnicza11:41
Witomino Centrum11:43
Stawna11:44
Witomino Leśniczówka11:45
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka12:02
Witomino Leśniczówka12:02
Stawna12:03
Witomino Centrum12:05
Rolnicza12:06
Cmentarz Witomiński12:08
Poznańska12:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:15
Kilińskiego [GDY]12:17
Armii Krajowej12:19
3 Maja [GDY]12:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:23
Plac Kaszubski12:25
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski12:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:38
3 Maja [GDY]12:40
Armii Krajowej12:42
Urząd Miasta - Władysława IV12:44
Poznańska12:47
Cmentarz Witomiński12:48
Rolnicza12:51
Witomino Centrum12:53
Stawna12:54
Witomino Polna12:55
Długa12:56
Stawna12:58
Witomino Leśniczówka12:59
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka13:10
Witomino Leśniczówka13:10
Stawna13:11
Witomino Polna13:12
Długa13:13
Witomino Centrum13:15
Rolnicza13:16
Cmentarz Witomiński13:18
Poznańska13:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:25
Kilińskiego [GDY]13:27
Armii Krajowej13:29
3 Maja [GDY]13:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:34
Plac Kaszubski13:36
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski13:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:58
3 Maja [GDY]14:00
Armii Krajowej14:02
Urząd Miasta - Władysława IV14:04
Poznańska14:07
Cmentarz Witomiński14:09
Rolnicza14:12
Witomino Centrum14:14
Stawna14:15
Witomino Leśniczówka14:16
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka14:39
Witomino Leśniczówka14:39
Stawna14:40
Witomino Polna14:41
Długa14:42
Witomino Centrum14:44
Rolnicza14:45
Cmentarz Witomiński14:47
Poznańska14:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:54
Kilińskiego [GDY]14:56
Armii Krajowej14:58
3 Maja [GDY]15:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:03
Plac Kaszubski15:05
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski15:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:13
3 Maja [GDY]15:15
Armii Krajowej15:17
Urząd Miasta - Władysława IV15:19
Poznańska15:22
Cmentarz Witomiński15:24
Rolnicza15:27
Witomino Centrum15:29
Stawna15:30
Witomino Polna15:31
Długa15:32
Stawna15:34
Witomino Leśniczówka15:35
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka15:56
Witomino Leśniczówka15:56
Stawna15:57
Witomino Centrum15:59
Rolnicza16:00
Cmentarz Witomiński16:02
Poznańska16:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:09
Kilińskiego [GDY]16:11
Armii Krajowej16:13
3 Maja [GDY]16:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:18
Plac Kaszubski16:20
Kurs nr 17 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski16:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:28
3 Maja [GDY]16:30
Armii Krajowej16:32
Urząd Miasta - Władysława IV16:34
Poznańska16:37
Cmentarz Witomiński16:39
Rolnicza16:42
Witomino Centrum16:44
Stawna16:45
Witomino Leśniczówka16:46
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka17:20
Witomino Leśniczówka17:20
Stawna17:21
Witomino Centrum17:23
Rolnicza17:24
Cmentarz Witomiński17:26
Poznańska17:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:33
Kilińskiego [GDY]17:35
Armii Krajowej17:37
3 Maja [GDY]17:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:41
Plac Kaszubski17:43
Kurs nr 19 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski17:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:49
3 Maja [GDY]17:51
Armii Krajowej17:53
Urząd Miasta - Władysława IV17:55
Poznańska17:58
Cmentarz Witomiński17:59
Rolnicza18:02
Witomino Centrum18:04
Stawna18:05
Witomino Polna18:06
Długa18:07
Stawna18:09
Witomino Leśniczówka18:10
Kurs nr 20 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka18:40
Witomino Leśniczówka18:40
Stawna18:41
Witomino Centrum18:43
Rolnicza18:44
Cmentarz Witomiński18:46
Poznańska18:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:52
Kilińskiego [GDY]18:54
Armii Krajowej18:56
3 Maja [GDY]18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:00
Plac Kaszubski19:02
Kurs nr 21 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski19:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:09
3 Maja [GDY]19:11
Armii Krajowej19:13
Urząd Miasta - Władysława IV19:15
Poznańska19:17
Cmentarz Witomiński19:18
Rolnicza19:21
Witomino Centrum19:23
Stawna19:24
Witomino Leśniczówka19:25