• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:19
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka08:48
Stawna08:49
Witomino Polna08:50
Długa08:51
Witomino Centrum08:53
Rolnicza08:54
Cmentarz Witomiński08:56
Poznańska [GDY]08:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:03
Kilińskiego [GDY]09:05
Armii Krajowej09:07
3 Maja [GDY]09:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:11
Plac Kaszubski09:13
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski09:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:28
3 Maja [GDY]09:30
Armii Krajowej09:32
Urząd Miasta - Władysława IV09:34
Poznańska [GDY]09:37
Cmentarz Witomiński09:38
Rolnicza09:41
Witomino Centrum09:43
Stawna09:44
Witomino Leśniczówka09:45
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka10:02
Stawna10:03
Witomino Centrum10:05
Rolnicza10:06
Cmentarz Witomiński10:08
Poznańska [GDY]10:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:15
Kilińskiego [GDY]10:17
Armii Krajowej10:19
3 Maja [GDY]10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:23
Plac Kaszubski10:25
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski10:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:38
3 Maja [GDY]10:40
Armii Krajowej10:42
Urząd Miasta - Władysława IV10:44
Poznańska [GDY]10:47
Cmentarz Witomiński10:48
Rolnicza10:51
Witomino Centrum10:53
Stawna10:54
Witomino Polna10:55
Długa10:56
Stawna10:58
Witomino Leśniczówka10:59
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka11:10
Stawna11:11
Witomino Polna11:12
Długa11:13
Witomino Centrum11:15
Rolnicza11:16
Cmentarz Witomiński11:18
Poznańska [GDY]11:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:25
Kilińskiego [GDY]11:27
Armii Krajowej11:29
3 Maja [GDY]11:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:33
Plac Kaszubski11:35
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski11:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:48
3 Maja [GDY]11:50
Armii Krajowej11:52
Urząd Miasta - Władysława IV11:54
Poznańska [GDY]11:57
Cmentarz Witomiński11:58
Rolnicza12:01
Witomino Centrum12:03
Stawna12:04
Witomino Leśniczówka12:05
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka12:22
Stawna12:23
Witomino Centrum12:25
Rolnicza12:26
Cmentarz Witomiński12:28
Poznańska [GDY]12:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:35
Kilińskiego [GDY]12:37
Armii Krajowej12:39
3 Maja [GDY]12:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:43
Plac Kaszubski12:45
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski12:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:58
3 Maja [GDY]13:00
Armii Krajowej13:02
Urząd Miasta - Władysława IV13:04
Poznańska [GDY]13:07
Cmentarz Witomiński13:08
Rolnicza13:11
Witomino Centrum13:13
Stawna13:14
Witomino Leśniczówka13:15
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka13:39
Stawna13:40
Witomino Polna13:41
Długa13:42
Witomino Centrum13:44
Rolnicza13:45
Cmentarz Witomiński13:47
Poznańska [GDY]13:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:54
Kilińskiego [GDY]13:56
Armii Krajowej13:58
3 Maja [GDY]14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:03
Plac Kaszubski14:05
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski14:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:13
3 Maja [GDY]14:15
Armii Krajowej14:17
Urząd Miasta - Władysława IV14:19
Poznańska [GDY]14:22
Cmentarz Witomiński14:24
Rolnicza14:27
Witomino Centrum14:29
Stawna14:30
Witomino Polna14:31
Długa14:32
Stawna14:34
Witomino Leśniczówka14:35
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka14:56
Stawna14:57
Witomino Centrum14:59
Rolnicza15:00
Cmentarz Witomiński15:02
Poznańska [GDY]15:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:09
Kilińskiego [GDY]15:11
Armii Krajowej15:13
3 Maja [GDY]15:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:18
Plac Kaszubski15:20
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski15:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:28
3 Maja [GDY]15:30
Armii Krajowej15:32
Urząd Miasta - Władysława IV15:34
Poznańska [GDY]15:37
Cmentarz Witomiński15:39
Rolnicza15:42
Witomino Centrum15:44
Stawna15:45
Witomino Leśniczówka15:46
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka16:09
Stawna16:10
Witomino Polna16:11
Długa16:12
Witomino Centrum16:14
Rolnicza16:15
Cmentarz Witomiński16:17
Poznańska [GDY]16:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:24
Kilińskiego [GDY]16:26
Armii Krajowej16:28
3 Maja [GDY]16:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:33
Plac Kaszubski16:35
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski16:38
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:43
3 Maja [GDY]16:45
Armii Krajowej16:47
Urząd Miasta - Władysława IV16:49
Poznańska [GDY]16:52
Cmentarz Witomiński16:54
Rolnicza16:57
Witomino Centrum16:59
Stawna17:00
Witomino Polna17:01
Długa17:02
Stawna17:04
Witomino Leśniczówka17:05
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka17:40
Stawna17:41
Witomino Centrum17:43
Rolnicza17:44
Cmentarz Witomiński17:46
Poznańska [GDY]17:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:53
Kilińskiego [GDY]17:55
Armii Krajowej17:57
3 Maja [GDY]17:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:01
Plac Kaszubski18:03
Kurs nr 20 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski18:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:09
3 Maja [GDY]18:11
Armii Krajowej18:13
Urząd Miasta - Władysława IV18:15
Poznańska [GDY]18:18
Cmentarz Witomiński18:19
Rolnicza18:22
Witomino Centrum18:24
Stawna18:25
Witomino Leśniczówka18:26
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka19:00
Stawna19:01
Witomino Centrum19:03
Rolnicza19:04
Cmentarz Witomiński19:06
Poznańska [GDY]19:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:12
Kilińskiego [GDY]19:14
Armii Krajowej19:16
3 Maja [GDY]19:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:20
Plac Kaszubski19:22
Kurs nr 22 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski19:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:29
3 Maja [GDY]19:31
Armii Krajowej19:33
Urząd Miasta - Władysława IV19:35
Poznańska [GDY]19:37
Cmentarz Witomiński19:38
Rolnicza19:41
Witomino Centrum19:42
Stawna19:43
Witomino Leśniczówka19:44