• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:20
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka09:01
Stawna09:02
Witomino Centrum09:04
Rolnicza09:05
Cmentarz Witomiński09:07
Poznańska [GDY]09:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:14
Kilińskiego [GDY]09:16
Armii Krajowej09:18
3 Maja [GDY]09:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:22
Plac Kaszubski09:24
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski09:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:38
Armii Krajowej09:41
Urząd Miasta - Władysława IV09:43
Poznańska [GDY]09:46
Cmentarz Witomiński09:47
Rolnicza09:50
Witomino Centrum09:52
Stawna09:53
Witomino Polna09:54
Długa09:55
Stawna09:57
Witomino Leśniczówka09:58
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka10:10
Stawna10:11
Witomino Polna10:12
Długa10:13
Witomino Centrum10:15
Rolnicza10:16
Cmentarz Witomiński10:18
Poznańska [GDY]10:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:25
Kilińskiego [GDY]10:27
Armii Krajowej10:29
3 Maja [GDY]10:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:33
Plac Kaszubski10:35
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski10:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:48
Armii Krajowej10:51
Urząd Miasta - Władysława IV10:53
Poznańska [GDY]10:56
Cmentarz Witomiński10:57
Rolnicza11:00
Witomino Centrum11:02
Stawna11:03
Witomino Leśniczówka11:04
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka11:22
Stawna11:23
Witomino Centrum11:25
Rolnicza11:26
Cmentarz Witomiński11:28
Poznańska [GDY]11:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:35
Kilińskiego [GDY]11:37
Armii Krajowej11:39
3 Maja [GDY]11:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:43
Plac Kaszubski11:45
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski11:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:58
Armii Krajowej12:01
Urząd Miasta - Władysława IV12:03
Poznańska [GDY]12:06
Cmentarz Witomiński12:07
Rolnicza12:10
Witomino Centrum12:12
Stawna12:13
Witomino Leśniczówka12:14
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka12:32
Stawna12:33
Witomino Centrum12:35
Rolnicza12:36
Cmentarz Witomiński12:38
Poznańska [GDY]12:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:45
Kilińskiego [GDY]12:47
Armii Krajowej12:49
3 Maja [GDY]12:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:53
Plac Kaszubski12:55
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski13:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:08
Armii Krajowej13:11
Urząd Miasta - Władysława IV13:13
Poznańska [GDY]13:16
Cmentarz Witomiński13:17
Rolnicza13:20
Witomino Centrum13:22
Stawna13:23
Witomino Polna13:24
Długa13:25
Stawna13:27
Witomino Leśniczówka13:28
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka13:56
Stawna13:57
Witomino Centrum13:59
Rolnicza14:00
Cmentarz Witomiński14:02
Poznańska [GDY]14:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:09
Kilińskiego [GDY]14:11
Armii Krajowej14:13
3 Maja [GDY]14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:18
Plac Kaszubski14:20
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski14:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:27
Armii Krajowej14:30
Urząd Miasta - Władysława IV14:32
Poznańska [GDY]14:35
Cmentarz Witomiński14:37
Rolnicza14:40
Witomino Centrum14:42
Stawna14:43
Witomino Leśniczówka14:44
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka15:09
Stawna15:10
Witomino Polna15:11
Długa15:12
Witomino Centrum15:14
Rolnicza15:15
Cmentarz Witomiński15:17
Poznańska [GDY]15:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:24
Kilińskiego [GDY]15:26
Armii Krajowej15:28
3 Maja [GDY]15:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:33
Plac Kaszubski15:35
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski15:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:42
Armii Krajowej15:45
Urząd Miasta - Władysława IV15:47
Poznańska [GDY]15:50
Cmentarz Witomiński15:52
Rolnicza15:55
Witomino Centrum15:57
Stawna15:58
Witomino Polna15:59
Długa16:00
Stawna16:02
Witomino Leśniczówka16:03
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka16:26
Stawna16:27
Witomino Centrum16:29
Rolnicza16:30
Cmentarz Witomiński16:32
Poznańska [GDY]16:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:39
Kilińskiego [GDY]16:41
Armii Krajowej16:43
3 Maja [GDY]16:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:48
Plac Kaszubski16:50
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski16:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:57
Armii Krajowej17:00
Urząd Miasta - Władysława IV17:02
Poznańska [GDY]17:05
Cmentarz Witomiński17:07
Rolnicza17:10
Witomino Centrum17:12
Stawna17:13
Witomino Leśniczówka17:14
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka17:41
Stawna17:42
Witomino Centrum17:44
Rolnicza17:45
Cmentarz Witomiński17:47
Poznańska [GDY]17:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:54
Kilińskiego [GDY]17:56
Armii Krajowej17:58
3 Maja [GDY]18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:02
Plac Kaszubski18:04