• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:13
Kurs nr 0 do Oliwa PKP
Baza Hallera11:25
Oliwa PKP11:35
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP11:35
Oliwa PKP11:35
Beniowskiego11:37
Bora Komorowskiego11:39
Czerwony Dwór11:41
Jagiellońska11:42
Park Reagana11:43
Biały Dwór11:44
Olsztyńska11:45
Opolska11:46
Kołobrzeska11:48
Krynicka11:50
Przymorze SKM11:53
Biblioteka Główna UG11:55
Abrahama11:56
Wojska Polskiego11:58
Galeria Bałtycka12:01
Wrzeszcz PKP12:03
Jaśkowa Dolina12:06
Matejki12:08
Siedlicka12:09
Kręta12:10
Jarowa12:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:12
Schumana12:13
Schuberta12:15
Kurpińskiego12:16
Otwarta12:17
Suchanino12:18
Nad Jarem12:19
Cygańska Góra12:20
Focha12:21
Płowce12:22
Hevelianum12:23
Urząd Miejski12:25
Hucisko12:27
Dworzec Główny12:29
Wały Piastowskie12:30
Jana z Kolna [GDA]12:32
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]12:59
Wały Piastowskie13:00
Dworzec Główny13:02
Hucisko13:04
Hevelianum13:06
Płowce13:07
Focha13:08
Cygańska Góra13:09
Nad Jarem13:11
Suchanino13:12
Otwarta13:14
Kurpińskiego13:15
Schuberta13:16
Schumana13:17
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:18
Jarowa13:19
Kręta13:20
Siedlicka13:21
Uphagena13:24
Wrzeszcz PKP13:28
Galeria Bałtycka13:30
Wojska Polskiego13:32
Abrahama13:33
Biblioteka Główna UG13:35
Przymorze SKM13:37
Krynicka13:39
Kołobrzeska13:41
Opolska13:42
Olsztyńska13:43
Biały Dwór13:44
Park Reagana13:46
Jagiellońska13:47
Czerwony Dwór13:48
Bora Komorowskiego13:49
Beniowskiego13:50
Oliwa PKP13:51
Oliwa PKP13:51
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP14:15
Oliwa PKP14:15
Beniowskiego14:17
Bora Komorowskiego14:19
Czerwony Dwór14:21
Jagiellońska14:22
Park Reagana14:23
Biały Dwór14:24
Olsztyńska14:25
Opolska14:26
Kołobrzeska14:28
Krynicka14:30
Przymorze SKM14:33
Biblioteka Główna UG14:35
Abrahama14:36
Wojska Polskiego14:38
Galeria Bałtycka14:41
Wrzeszcz PKP14:43
Jaśkowa Dolina14:46
Matejki14:48
Siedlicka14:49
Kręta14:50
Jarowa14:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:52
Schumana14:53
Schuberta14:55
Kurpińskiego14:56
Otwarta14:57
Suchanino14:58
Nad Jarem14:59
Cygańska Góra15:00
Focha15:01
Płowce15:02
Hevelianum15:03
Urząd Miejski15:05
Hucisko15:07
Dworzec Główny15:09
Wały Piastowskie15:10
Jana z Kolna [GDA]15:12
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]15:39
Wały Piastowskie15:40
Dworzec Główny15:42
Hucisko15:44
Hevelianum15:46
Płowce15:47
Focha15:48
Cygańska Góra15:49
Nad Jarem15:51
Suchanino15:52
Otwarta15:54
Kurpińskiego15:55
Schuberta15:56
Schumana15:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:58
Jarowa15:59
Kręta16:00
Siedlicka16:01
Uphagena16:04
Wrzeszcz PKP16:08
Galeria Bałtycka16:10
Wojska Polskiego16:12
Abrahama16:13
Biblioteka Główna UG16:15
Przymorze SKM16:17
Krynicka16:19
Kołobrzeska16:21
Opolska16:22
Olsztyńska16:23
Biały Dwór16:24
Park Reagana16:26
Jagiellońska16:27
Czerwony Dwór16:28
Bora Komorowskiego16:29
Beniowskiego16:30
Oliwa PKP16:31
Oliwa PKP16:31
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP16:55
Oliwa PKP16:55
Beniowskiego16:57
Bora Komorowskiego16:59
Czerwony Dwór17:01
Jagiellońska17:02
Park Reagana17:03
Biały Dwór17:04
Olsztyńska17:05
Opolska17:06
Kołobrzeska17:08
Krynicka17:10
Przymorze SKM17:13
Biblioteka Główna UG17:15
Abrahama17:16
Wojska Polskiego17:18
Galeria Bałtycka17:21
Wrzeszcz PKP17:23
Jaśkowa Dolina17:26
Matejki17:28
Siedlicka17:29
Kręta17:30
Jarowa17:31
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:32
Schumana17:33
Schuberta17:35
Kurpińskiego17:36
Otwarta17:37
Suchanino17:38
Nad Jarem17:39
Cygańska Góra17:40
Focha17:41
Płowce17:42
Hevelianum17:43
Urząd Miejski17:45
Hucisko17:47
Dworzec Główny17:49
Wały Piastowskie17:50
Jana z Kolna [GDA]17:52
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]18:19
Wały Piastowskie18:20
Dworzec Główny18:22
Hucisko18:24
Hevelianum18:26
Płowce18:27
Focha18:28
Cygańska Góra18:29
Nad Jarem18:31
Suchanino18:32
Otwarta18:33
Kurpińskiego18:34
Schuberta18:35
Schumana18:36
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:37
Jarowa18:38
Kręta18:39
Siedlicka18:40
Uphagena18:43
Wrzeszcz PKP18:46
Galeria Bałtycka18:48
Wojska Polskiego18:50
Abrahama18:51
Biblioteka Główna UG18:52
Przymorze SKM18:54
Krynicka18:56
Kołobrzeska18:58
Opolska18:59
Olsztyńska19:00
Biały Dwór19:01
Park Reagana19:03
Jagiellońska19:04
Czerwony Dwór19:05
Bora Komorowskiego19:06
Beniowskiego19:07
Oliwa PKP19:08
Oliwa PKP19:08
Kurs nr 7 do Park Reagana
Oliwa PKP19:33
Oliwa PKP19:33
Beniowskiego19:35
Bora Komorowskiego19:37
Czerwony Dwór19:38
Jagiellońska19:39
Park Reagana19:40
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Park Reagana19:40
Baza Hallera19:46