• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:16
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera11:12
Dworzec Główny11:22
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Dworzec Główny11:22
Hucisko11:24
Hevelianum11:26
Płowce11:27
Focha11:28
Wyczółkowskiego11:29
Nad Jarem11:31
Suchanino11:32
Otwarta11:34
Kurpińskiego11:35
Schuberta11:36
Schumana11:37
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:38
Jarowa11:39
Kręta11:40
Siedlicka11:41
Uphagena11:44
Wrzeszcz PKP11:48
Galeria Bałtycka11:50
Wojska Polskiego11:52
Abrahama11:53
Biblioteka Główna UG11:55
Przymorze SKM11:57
Krynicka11:59
Kołobrzeska12:01
Opolska12:02
Olsztyńska12:03
Biały Dwór12:04
Park Reagana12:06
Jagiellońska12:07
Czerwony Dwór12:08
Bora Komorowskiego12:09
Beniowskiego12:10
Oliwa PKP12:11
Oliwa PKP12:11
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP12:35
Oliwa PKP12:35
Beniowskiego12:37
Bora Komorowskiego12:39
Czerwony Dwór12:41
Jagiellońska12:42
Park Reagana12:43
Biały Dwór12:44
Olsztyńska12:45
Opolska12:46
Kołobrzeska12:48
Krynicka12:50
Przymorze SKM12:53
Biblioteka Główna UG12:55
Abrahama12:56
Wojska Polskiego12:58
Galeria Bałtycka13:01
Wrzeszcz PKP13:03
Jaśkowa Dolina13:06
Matejki13:08
Siedlicka13:09
Kręta13:10
Jarowa13:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:12
Schumana13:13
Schuberta13:15
Kurpińskiego13:16
Otwarta13:17
Suchanino13:18
Nad Jarem13:19
Wyczółkowskiego13:20
Focha13:21
Płowce13:22
Hevelianum13:23
Urząd Miejski13:25
Hucisko13:27
Dworzec Główny13:29
Wały Piastowskie13:30
Jana z Kolna [GDA]13:32
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]13:59
Wały Piastowskie14:00
Dworzec Główny14:02
Hucisko14:04
Hevelianum14:06
Płowce14:07
Focha14:08
Wyczółkowskiego14:09
Nad Jarem14:11
Suchanino14:12
Otwarta14:14
Kurpińskiego14:15
Schuberta14:16
Schumana14:17
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:18
Jarowa14:19
Kręta14:20
Siedlicka14:21
Uphagena14:24
Wrzeszcz PKP14:28
Galeria Bałtycka14:30
Wojska Polskiego14:32
Abrahama14:33
Biblioteka Główna UG14:35
Przymorze SKM14:37
Krynicka14:39
Kołobrzeska14:41
Opolska14:42
Olsztyńska14:43
Biały Dwór14:44
Park Reagana14:46
Jagiellońska14:47
Czerwony Dwór14:48
Bora Komorowskiego14:49
Beniowskiego14:50
Oliwa PKP14:51
Oliwa PKP14:51
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP15:15
Oliwa PKP15:15
Beniowskiego15:17
Bora Komorowskiego15:19
Czerwony Dwór15:21
Jagiellońska15:22
Park Reagana15:23
Biały Dwór15:24
Olsztyńska15:25
Opolska15:26
Kołobrzeska15:28
Krynicka15:30
Przymorze SKM15:33
Biblioteka Główna UG15:35
Abrahama15:36
Wojska Polskiego15:38
Galeria Bałtycka15:41
Wrzeszcz PKP15:43
Jaśkowa Dolina15:46
Matejki15:48
Siedlicka15:49
Kręta15:50
Jarowa15:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:52
Schumana15:53
Schuberta15:55
Kurpińskiego15:56
Otwarta15:57
Suchanino15:58
Nad Jarem15:59
Wyczółkowskiego16:00
Focha16:01
Płowce16:02
Hevelianum16:03
Urząd Miejski16:05
Hucisko16:07
Dworzec Główny16:09
Wały Piastowskie16:10
Jana z Kolna [GDA]16:12
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]16:39
Wały Piastowskie16:40
Dworzec Główny16:42
Hucisko16:44
Hevelianum16:46
Płowce16:47
Focha16:48
Wyczółkowskiego16:49
Nad Jarem16:51
Suchanino16:52
Otwarta16:54
Kurpińskiego16:55
Schuberta16:56
Schumana16:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:58
Jarowa16:59
Kręta17:00
Siedlicka17:01
Uphagena17:04
Wrzeszcz PKP17:08
Galeria Bałtycka17:10
Wojska Polskiego17:12
Abrahama17:13
Biblioteka Główna UG17:15
Przymorze SKM17:17
Krynicka17:19
Kołobrzeska17:21
Opolska17:22
Olsztyńska17:23
Biały Dwór17:24
Park Reagana17:26
Jagiellońska17:27
Czerwony Dwór17:28
Bora Komorowskiego17:29
Beniowskiego17:30
Oliwa PKP17:31
Oliwa PKP17:31
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP17:59
Oliwa PKP17:59
Beniowskiego18:01
Bora Komorowskiego18:03
Czerwony Dwór18:04
Jagiellońska18:05
Park Reagana18:06
Biały Dwór18:07
Olsztyńska18:08
Opolska18:09
Kołobrzeska18:11
Krynicka18:13
Przymorze SKM18:16
Biblioteka Główna UG18:17
Abrahama18:18
Wojska Polskiego18:19
Galeria Bałtycka18:22
Wrzeszcz PKP18:24
Jaśkowa Dolina18:26
Matejki18:28
Siedlicka18:29
Kręta18:30
Jarowa18:31
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:32
Schumana18:33
Schuberta18:35
Kurpińskiego18:36
Otwarta18:37
Suchanino18:38
Nad Jarem18:39
Wyczółkowskiego18:40
Focha18:41
Płowce18:42
Hevelianum18:43
Urząd Miejski18:45
Hucisko18:47
Dworzec Główny18:49
Wały Piastowskie18:50
Jana z Kolna [GDA]18:52
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]19:19
Wały Piastowskie19:20
Dworzec Główny19:22
Hucisko19:24
Hevelianum19:26
Płowce19:27
Focha19:28
Wyczółkowskiego19:29
Nad Jarem19:31
Suchanino19:32
Otwarta19:33
Kurpińskiego19:34
Schuberta19:35
Schumana19:36
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:37
Jarowa19:38
Kręta19:39
Siedlicka19:40
Uphagena19:43
Wrzeszcz PKP19:46
Galeria Bałtycka19:48
Wojska Polskiego19:50
Abrahama19:51
Biblioteka Główna UG19:52
Przymorze SKM19:54
Krynicka19:56
Kołobrzeska19:58
Opolska19:59
Olsztyńska20:00
Biały Dwór20:01
Park Reagana20:03
Jagiellońska20:04
Czerwony Dwór20:05
Bora Komorowskiego20:06
Beniowskiego20:07
Oliwa PKP20:08
Oliwa PKP20:08
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Oliwa PKP20:08
Baza Hallera20:18