• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:11
Kurs nr 0 do Oliwa PKP
Baza Hallera10:05
Oliwa PKP10:15
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP10:15
Oliwa PKP10:15
Beniowskiego10:17
Bora Komorowskiego10:19
Czerwony Dwór10:21
Jagiellońska10:22
Park Reagana10:23
Biały Dwór10:24
Olsztyńska10:25
Opolska10:26
Kołobrzeska10:28
Krynicka10:30
Przymorze SKM10:33
Biblioteka Główna UG10:35
Abrahama10:36
Wojska Polskiego10:38
Galeria Bałtycka10:41
Wrzeszcz PKP10:43
Jaśkowa Dolina10:46
Matejki10:48
Siedlicka10:49
Kręta10:50
Jarowa10:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:52
Schumana10:53
Schuberta10:55
Kurpińskiego10:56
Otwarta10:57
Suchanino10:58
Nad Jarem10:59
Wyczółkowskiego11:00
Focha11:01
Płowce11:02
Hevelianum11:03
Urząd Miejski11:05
Hucisko11:07
Dworzec Główny11:09
Wały Piastowskie11:10
Jana z Kolna [GDA]11:12
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]11:39
Wały Piastowskie11:40
Dworzec Główny11:42
Hucisko11:44
Hevelianum11:46
Płowce11:47
Focha11:48
Wyczółkowskiego11:49
Nad Jarem11:51
Suchanino11:52
Otwarta11:54
Kurpińskiego11:55
Schuberta11:56
Schumana11:57
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:58
Jarowa11:59
Kręta12:00
Siedlicka12:01
Uphagena12:04
Wrzeszcz PKP12:08
Galeria Bałtycka12:10
Wojska Polskiego12:12
Abrahama12:13
Biblioteka Główna UG12:15
Przymorze SKM12:17
Krynicka12:19
Kołobrzeska12:21
Opolska12:22
Olsztyńska12:23
Biały Dwór12:24
Park Reagana12:26
Jagiellońska12:27
Czerwony Dwór12:28
Bora Komorowskiego12:29
Beniowskiego12:30
Oliwa PKP12:31
Oliwa PKP12:31
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP12:55
Oliwa PKP12:55
Beniowskiego12:57
Bora Komorowskiego12:59
Czerwony Dwór13:01
Jagiellońska13:02
Park Reagana13:03
Biały Dwór13:04
Olsztyńska13:05
Opolska13:06
Kołobrzeska13:08
Krynicka13:10
Przymorze SKM13:13
Biblioteka Główna UG13:15
Abrahama13:16
Wojska Polskiego13:18
Galeria Bałtycka13:21
Wrzeszcz PKP13:23
Jaśkowa Dolina13:26
Matejki13:28
Siedlicka13:29
Kręta13:30
Jarowa13:31
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:32
Schumana13:33
Schuberta13:35
Kurpińskiego13:36
Otwarta13:37
Suchanino13:38
Nad Jarem13:39
Wyczółkowskiego13:40
Focha13:41
Płowce13:42
Hevelianum13:43
Urząd Miejski13:45
Hucisko13:47
Dworzec Główny13:49
Wały Piastowskie13:50
Jana z Kolna [GDA]13:52
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]14:19
Wały Piastowskie14:20
Dworzec Główny14:22
Hucisko14:24
Hevelianum14:26
Płowce14:27
Focha14:28
Wyczółkowskiego14:29
Nad Jarem14:31
Suchanino14:32
Otwarta14:34
Kurpińskiego14:35
Schuberta14:36
Schumana14:37
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:38
Jarowa14:39
Kręta14:40
Siedlicka14:41
Uphagena14:44
Wrzeszcz PKP14:48
Galeria Bałtycka14:50
Wojska Polskiego14:52
Abrahama14:53
Biblioteka Główna UG14:55
Przymorze SKM14:57
Krynicka14:59
Kołobrzeska15:01
Opolska15:02
Olsztyńska15:03
Biały Dwór15:04
Park Reagana15:06
Jagiellońska15:07
Czerwony Dwór15:08
Bora Komorowskiego15:09
Beniowskiego15:10
Oliwa PKP15:11
Oliwa PKP15:11
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Oliwa PKP15:35
Oliwa PKP15:35
Beniowskiego15:37
Bora Komorowskiego15:39
Czerwony Dwór15:41
Jagiellońska15:42
Park Reagana15:43
Biały Dwór15:44
Olsztyńska15:45
Opolska15:46
Kołobrzeska15:48
Krynicka15:50
Przymorze SKM15:53
Biblioteka Główna UG15:55
Abrahama15:56
Wojska Polskiego15:58
Galeria Bałtycka16:01
Wrzeszcz PKP16:03
Jaśkowa Dolina16:06
Matejki16:08
Siedlicka16:09
Kręta16:10
Jarowa16:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:12
Schumana16:13
Schuberta16:15
Kurpińskiego16:16
Otwarta16:17
Suchanino16:18
Nad Jarem16:19
Wyczółkowskiego16:20
Focha16:21
Płowce16:22
Hevelianum16:23
Urząd Miejski16:25
Hucisko16:27
Dworzec Główny16:29
Wały Piastowskie16:30
Jana z Kolna [GDA]16:32
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Jana z Kolna [GDA]16:59
Wały Piastowskie17:00
Dworzec Główny17:02
Hucisko17:04
Hevelianum17:06
Płowce17:07
Focha17:08
Wyczółkowskiego17:09
Nad Jarem17:11
Suchanino17:12
Otwarta17:14
Kurpińskiego17:15
Schuberta17:16
Schumana17:17
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:18
Jarowa17:19
Kręta17:20
Siedlicka17:21
Uphagena17:24
Wrzeszcz PKP17:28
Galeria Bałtycka17:30
Wojska Polskiego17:32
Abrahama17:33
Biblioteka Główna UG17:35
Przymorze SKM17:37
Krynicka17:39
Kołobrzeska17:41
Opolska17:42
Olsztyńska17:43
Biały Dwór17:44
Park Reagana17:46
Jagiellońska17:47
Czerwony Dwór17:48
Bora Komorowskiego17:49
Beniowskiego17:50
Oliwa PKP17:51
Oliwa PKP17:51
Kurs nr 7 do Dworzec Główny
Oliwa PKP18:19
Oliwa PKP18:19
Beniowskiego18:21
Bora Komorowskiego18:23
Czerwony Dwór18:24
Jagiellońska18:25
Park Reagana18:26
Biały Dwór18:27
Olsztyńska18:28
Opolska18:29
Kołobrzeska18:31
Krynicka18:33
Przymorze SKM18:36
Biblioteka Główna UG18:37
Abrahama18:38
Wojska Polskiego18:39
Galeria Bałtycka18:42
Wrzeszcz PKP18:44
Jaśkowa Dolina18:46
Matejki18:48
Siedlicka18:49
Kręta18:50
Jarowa18:51
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:52
Schumana18:53
Schuberta18:55
Kurpińskiego18:56
Otwarta18:57
Suchanino18:58
Nad Jarem18:59
Wyczółkowskiego19:00
Focha19:01
Płowce19:02
Hevelianum19:03
Urząd Miejski19:05
Hucisko19:07
Dworzec Główny19:09
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Dworzec Główny19:09
Baza Hallera19:19