• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:34
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:24
Morska - Estakada05:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:27
Zamenhofa [GDY]05:28
Wiejska05:29
Chylonia Centrum05:31
Hipermarket Tesco - Morska05:32
Zbożowa05:33
Jęczmienna05:34
Cisowa SKM05:35
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM05:39
Jęczmienna05:40
Owsiana05:41
Zbożowa05:42
Hipermarket Tesco - Morska05:43
Chylonia Centrum05:45
Wiejska05:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:48
Morska - Estakada05:50
Kalksztajnów05:51
Mireckiego05:52
Uniwersytet Morski05:54
Stocznia SKM - Morska05:55
Bpa Okoniewskiego05:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:57
3 Maja [GDY]05:58
Centrum Handlowe Batory05:59
Plac Kaszubski - Świętojańska06:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:01
3 Maja - Hala06:03
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala06:33
Plac Kaszubski06:34
Plac Kaszubski - Świętojańska06:35
Skwer Kościuszki - InfoBox06:36
3 Maja [GDY]06:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:39
Bpa Okoniewskiego06:40
Stocznia SKM - Morska06:41
Uniwersytet Morski06:42
Mireckiego06:43
Kalksztajnów06:44
Morska - Estakada06:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:47
Zamenhofa [GDY]06:48
Wiejska06:49
Chylonia Centrum06:51
Hipermarket Tesco - Morska06:52
Zbożowa06:53
Jęczmienna06:54
Cisowa SKM06:55
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM07:09
Jęczmienna07:10
Owsiana07:11
Zbożowa07:12
Hipermarket Tesco - Morska07:13
Chylonia Centrum07:15
Wiejska07:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:18
Morska - Estakada07:20
Kalksztajnów07:21
Mireckiego07:22
Uniwersytet Morski07:24
Stocznia SKM - Morska07:25
Bpa Okoniewskiego07:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:27
3 Maja [GDY]07:28
Centrum Handlowe Batory07:29
Plac Kaszubski - Świętojańska07:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:31
3 Maja - Hala07:33
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala07:38
Plac Kaszubski07:39
Plac Kaszubski - Świętojańska07:40
Skwer Kościuszki - InfoBox07:41
3 Maja [GDY]07:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:44
Bpa Okoniewskiego07:45
Stocznia SKM - Morska07:46
Uniwersytet Morski07:47
Mireckiego07:48
Kalksztajnów07:49
Morska - Estakada07:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:52
Zamenhofa [GDY]07:53
Wiejska07:54
Chylonia Centrum07:56
Hipermarket Tesco - Morska07:57
Zbożowa07:58
Jęczmienna07:59
Cisowa SKM08:00
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM08:13
Jęczmienna08:14
Owsiana08:15
Zbożowa08:16
Hipermarket Tesco - Morska08:17
Chylonia Centrum08:20
Wiejska08:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:23
Morska - Estakada08:25
Kalksztajnów08:26
Mireckiego08:27
Uniwersytet Morski08:29
Stocznia SKM - Morska08:30
Bpa Okoniewskiego08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:32
3 Maja [GDY]08:33
Centrum Handlowe Batory08:34
Plac Kaszubski - Świętojańska08:36
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:37
3 Maja - Hala08:39
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala09:08
Plac Kaszubski09:09
Plac Kaszubski - Świętojańska09:10
Skwer Kościuszki - InfoBox09:11
3 Maja [GDY]09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:14
Bpa Okoniewskiego09:15
Stocznia SKM - Morska09:16
Uniwersytet Morski09:17
Mireckiego09:18
Kalksztajnów09:19
Morska - Estakada09:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:22
Zamenhofa [GDY]09:23
Wiejska09:24
Chylonia Centrum09:26
Hipermarket Tesco - Morska09:27
Zbożowa09:28
Jęczmienna09:29
Cisowa SKM09:30
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM09:43
Jęczmienna09:44
Owsiana09:45
Zbożowa09:46
Hipermarket Tesco - Morska09:47
Chylonia Centrum09:50
Wiejska09:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:53
Morska - Estakada09:55
Kalksztajnów09:56
Mireckiego09:57
Uniwersytet Morski09:59
Stocznia SKM - Morska10:00
Bpa Okoniewskiego10:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:02
3 Maja [GDY]10:03
Centrum Handlowe Batory10:04
Plac Kaszubski - Świętojańska10:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:07
3 Maja - Hala10:09
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala10:37
Plac Kaszubski10:38
Plac Kaszubski - Świętojańska10:39
Skwer Kościuszki - InfoBox10:40
3 Maja [GDY]10:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:44
Bpa Okoniewskiego10:46
Stocznia SKM - Morska10:47
Uniwersytet Morski10:48
Mireckiego10:49
Kalksztajnów10:50
Morska - Estakada10:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:53
Zamenhofa [GDY]10:54
Wiejska10:55
Chylonia Centrum10:58
Hipermarket Tesco - Morska10:59
Zbożowa11:00
Jęczmienna11:01
Cisowa SKM11:02
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM11:08
Jęczmienna11:09
Owsiana11:10
Zbożowa11:11
Hipermarket Tesco - Morska11:12
Chylonia Centrum11:15
Wiejska11:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:18
Morska - Estakada11:20
Kalksztajnów11:21
Mireckiego11:22
Uniwersytet Morski11:24
Stocznia SKM - Morska11:25
Bpa Okoniewskiego11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:28
3 Maja [GDY]11:29
Centrum Handlowe Batory11:30
Plac Kaszubski - Świętojańska11:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:33
3 Maja - Hala11:35
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala11:40
Plac Kaszubski11:41
Plac Kaszubski - Świętojańska11:42
Skwer Kościuszki - InfoBox11:43
3 Maja [GDY]11:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:47
Bpa Okoniewskiego11:49
Stocznia SKM - Morska11:50
Uniwersytet Morski11:51
Mireckiego11:52
Kalksztajnów11:53
Morska - Estakada11:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:56
Zamenhofa [GDY]11:57
Wiejska11:58
Chylonia Centrum12:01
Hipermarket Tesco - Morska12:02
Zbożowa12:03
Jęczmienna12:04
Cisowa SKM12:05
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM12:28
Jęczmienna12:29
Owsiana12:30
Zbożowa12:31
Hipermarket Tesco - Morska12:32
Chylonia Centrum12:35
Wiejska12:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:38
Morska - Estakada12:40
Kalksztajnów12:41
Mireckiego12:42
Uniwersytet Morski12:44
Stocznia SKM - Morska12:45
Bpa Okoniewskiego12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:48
3 Maja [GDY]12:49
Centrum Handlowe Batory12:50
Plac Kaszubski - Świętojańska12:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:53
3 Maja - Hala12:55
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala13:00
Plac Kaszubski13:01
Plac Kaszubski - Świętojańska13:02
Skwer Kościuszki - InfoBox13:03
3 Maja [GDY]13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:07
Bpa Okoniewskiego13:09
Stocznia SKM - Morska13:10
Uniwersytet Morski13:11
Mireckiego13:12
Kalksztajnów13:13
Morska - Estakada13:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:16
Zamenhofa [GDY]13:17
Wiejska13:18
Chylonia Centrum13:21
Hipermarket Tesco - Morska13:22
Zbożowa13:23
Jęczmienna13:24
Cisowa SKM13:25
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM13:48
Jęczmienna13:49
Owsiana13:50
Zbożowa13:51
Hipermarket Tesco - Morska13:52
Chylonia Centrum13:55
Wiejska13:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:58
Morska - Estakada14:00
Kalksztajnów14:01
Mireckiego14:02
Uniwersytet Morski14:04
Stocznia SKM - Morska14:05
Bpa Okoniewskiego14:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:08
3 Maja [GDY]14:09
Centrum Handlowe Batory14:10
Plac Kaszubski - Świętojańska14:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:13
3 Maja - Hala14:15
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala14:20
Plac Kaszubski14:21
Plac Kaszubski - Świętojańska14:22
Skwer Kościuszki - InfoBox14:23
3 Maja [GDY]14:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:27
Bpa Okoniewskiego14:29
Stocznia SKM - Morska14:30
Uniwersytet Morski14:31
Mireckiego14:32
Kalksztajnów14:33
Morska - Estakada14:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:36
Zamenhofa [GDY]14:37
Wiejska14:38
Chylonia Centrum14:41
Hipermarket Tesco - Morska14:42
Zbożowa14:43
Jęczmienna14:44
Cisowa SKM14:45
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM15:08
Jęczmienna15:09
Owsiana15:10
Zbożowa15:11
Hipermarket Tesco - Morska15:12
Chylonia Centrum15:15
Wiejska15:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:18
Morska - Estakada15:20
Kalksztajnów15:21
Mireckiego15:22
Uniwersytet Morski15:24
Stocznia SKM - Morska15:25
Bpa Okoniewskiego15:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:28
3 Maja [GDY]15:29
Centrum Handlowe Batory15:30
Plac Kaszubski - Świętojańska15:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:33
3 Maja - Hala15:35
Kurs nr 16 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala15:40
Plac Kaszubski15:41
Plac Kaszubski - Świętojańska15:42
Skwer Kościuszki - InfoBox15:43
3 Maja [GDY]15:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:47
Bpa Okoniewskiego15:49
Stocznia SKM - Morska15:50
Uniwersytet Morski15:51
Mireckiego15:52
Kalksztajnów15:53
Morska - Estakada15:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:56
Zamenhofa [GDY]15:57
Wiejska15:58
Chylonia Centrum16:01
Hipermarket Tesco - Morska16:02
Zbożowa16:03
Jęczmienna16:04
Cisowa SKM16:05
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM16:28
Jęczmienna16:29
Owsiana16:30
Zbożowa16:31
Hipermarket Tesco - Morska16:32
Chylonia Centrum16:35
Wiejska16:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:38
Morska - Estakada16:40
Kalksztajnów16:41
Mireckiego16:42
Uniwersytet Morski16:44
Stocznia SKM - Morska16:45
Bpa Okoniewskiego16:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:48
3 Maja [GDY]16:49
Centrum Handlowe Batory16:50
Plac Kaszubski - Świętojańska16:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:53
3 Maja - Hala16:55
Kurs nr 18 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala17:00
Plac Kaszubski17:01
Plac Kaszubski - Świętojańska17:02
Skwer Kościuszki - InfoBox17:03
3 Maja [GDY]17:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:07
Bpa Okoniewskiego17:09
Stocznia SKM - Morska17:10
Uniwersytet Morski17:11
Mireckiego17:12
Kalksztajnów17:13
Morska - Estakada17:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:16
Zamenhofa [GDY]17:17
Wiejska17:18
Chylonia Centrum17:21
Hipermarket Tesco - Morska17:22
Zbożowa17:23
Jęczmienna17:24
Cisowa SKM17:25
Kurs nr 19 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM17:48
Jęczmienna17:49
Owsiana17:50
Zbożowa17:51
Hipermarket Tesco - Morska17:52
Chylonia Centrum17:55
Wiejska17:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:58
Morska - Estakada18:00
Kalksztajnów18:01
Mireckiego18:02
Uniwersytet Morski18:04
Stocznia SKM - Morska18:05
Bpa Okoniewskiego18:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:08
3 Maja [GDY]18:09
Centrum Handlowe Batory18:10
Plac Kaszubski - Świętojańska18:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:13
3 Maja - Hala18:15
Kurs nr 20 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala18:20
Plac Kaszubski18:21
Plac Kaszubski - Świętojańska18:22
Skwer Kościuszki - InfoBox18:23
3 Maja [GDY]18:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:27
Bpa Okoniewskiego18:29
Stocznia SKM - Morska18:30
Uniwersytet Morski18:31
Mireckiego18:32
Kalksztajnów18:33
Morska - Estakada18:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:36
Zamenhofa [GDY]18:37
Wiejska18:38
Chylonia Centrum18:41
Hipermarket Tesco - Morska18:42
Zbożowa18:43
Jęczmienna18:44
Cisowa SKM18:45
Kurs nr 21 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM19:00
Jęczmienna19:01
Owsiana19:02
Zbożowa19:03
Hipermarket Tesco - Morska19:04
Chylonia Centrum19:07
Wiejska19:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:10
Morska - Estakada19:12
Kalksztajnów19:13
Mireckiego19:14
Uniwersytet Morski19:16
Stocznia SKM - Morska19:17
Bpa Okoniewskiego19:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:20
3 Maja [GDY]19:21
Centrum Handlowe Batory19:22
Plac Kaszubski - Świętojańska19:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:25
3 Maja - Hala19:27
Kurs nr 22 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala19:36
Plac Kaszubski19:37
Plac Kaszubski - Świętojańska19:38
Skwer Kościuszki - InfoBox19:39
3 Maja [GDY]19:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:43
Bpa Okoniewskiego19:44
Stocznia SKM - Morska19:45
Uniwersytet Morski19:46
Mireckiego19:47
Kalksztajnów19:48
Morska - Estakada19:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:51
Zamenhofa [GDY]19:52
Wiejska19:53
Chylonia Centrum19:55
Hipermarket Tesco - Morska19:56
Zbożowa19:57
Jęczmienna19:58
Cisowa SKM19:59
Kurs nr 23 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM20:20
Jęczmienna20:21
Owsiana20:22
Zbożowa20:23
Hipermarket Tesco - Morska20:24
Chylonia Centrum20:27
Wiejska20:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:30
Morska - Estakada20:32
Kalksztajnów20:33
Mireckiego20:34
Uniwersytet Morski20:36
Stocznia SKM - Morska20:37
Bpa Okoniewskiego20:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:40
3 Maja [GDY]20:41
Centrum Handlowe Batory20:42
Plac Kaszubski - Świętojańska20:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:45
3 Maja - Hala20:47
Kurs nr 24 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala20:57
Plac Kaszubski20:58
Plac Kaszubski - Świętojańska20:59
Skwer Kościuszki - InfoBox21:00
3 Maja [GDY]21:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:03
Bpa Okoniewskiego21:04
Stocznia SKM - Morska21:05
Uniwersytet Morski21:06
Mireckiego21:07
Kalksztajnów21:08
Morska - Estakada21:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:11
Zamenhofa [GDY]21:12
Wiejska21:13
Chylonia Centrum21:15
Hipermarket Tesco - Morska21:16
Zbożowa21:17
Jęczmienna21:18
Cisowa SKM21:19
Kurs nr 25 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM21:29
Jęczmienna21:30
Owsiana21:31
Zbożowa21:32
Hipermarket Tesco - Morska21:33
Chylonia Centrum21:35
Wiejska21:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:38
Morska - Estakada21:40
Grabówek SKM21:42
Grabówek SKM21:43