• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:53
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM09:19
Morska - Estakada09:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:22
Zamenhofa [GDY]09:23
Wiejska09:24
Chylonia Centrum09:26
Hipermarket Tesco - Morska09:27
Zbożowa09:28
Jęczmienna09:29
Cisowa SKM09:30
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM09:38
Jęczmienna09:39
Owsiana09:40
Zbożowa09:41
Hipermarket Tesco - Morska09:42
Chylonia Centrum09:45
Wiejska09:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:48
Morska - Estakada09:50
Kalksztajnów09:51
Mireckiego09:52
Uniwersytet Morski09:54
Stocznia SKM - Morska09:55
Bpa Okoniewskiego09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:58
3 Maja [GDY]09:59
Centrum Handlowe Batory10:00
Plac Kaszubski - Świętojańska10:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:03
3 Maja - Hala10:05
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala10:11
Plac Kaszubski10:12
Plac Kaszubski - Świętojańska10:13
Skwer Kościuszki - InfoBox10:14
3 Maja [GDY]10:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:18
Bpa Okoniewskiego10:19
Stocznia SKM - Morska10:20
Uniwersytet Morski10:21
Mireckiego10:22
Kalksztajnów10:23
Morska - Estakada10:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:26
Zamenhofa [GDY]10:27
Wiejska10:28
Chylonia Centrum10:30
Hipermarket Tesco - Morska10:31
Zbożowa10:32
Jęczmienna10:33
Cisowa SKM10:34
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM10:52
Jęczmienna10:53
Owsiana10:54
Zbożowa10:55
Hipermarket Tesco - Morska10:56
Chylonia Centrum10:59
Wiejska11:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:03
Morska - Estakada11:05
Kalksztajnów11:06
Mireckiego11:07
Uniwersytet Morski11:09
Stocznia SKM - Morska11:10
Bpa Okoniewskiego11:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:13
3 Maja [GDY]11:14
Centrum Handlowe Batory11:15
Plac Kaszubski - Świętojańska11:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:18
3 Maja - Hala11:20
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala11:25
Plac Kaszubski11:26
Plac Kaszubski - Świętojańska11:27
Skwer Kościuszki - InfoBox11:28
3 Maja [GDY]11:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:32
Bpa Okoniewskiego11:34
Stocznia SKM - Morska11:35
Uniwersytet Morski11:36
Mireckiego11:37
Kalksztajnów11:38
Morska - Estakada11:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:41
Zamenhofa [GDY]11:42
Wiejska11:43
Chylonia Centrum11:46
Hipermarket Tesco - Morska11:47
Zbożowa11:48
Jęczmienna11:49
Cisowa SKM11:50
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM12:07
Jęczmienna12:08
Owsiana12:09
Zbożowa12:10
Hipermarket Tesco - Morska12:11
Chylonia Centrum12:14
Wiejska12:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:18
Morska - Estakada12:20
Kalksztajnów12:21
Mireckiego12:22
Uniwersytet Morski12:24
Stocznia SKM - Morska12:25
Bpa Okoniewskiego12:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:28
3 Maja [GDY]12:29
Centrum Handlowe Batory12:30
Plac Kaszubski - Świętojańska12:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:33
3 Maja - Hala12:35
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala12:40
Plac Kaszubski12:41
Plac Kaszubski - Świętojańska12:42
Skwer Kościuszki - InfoBox12:43
3 Maja [GDY]12:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:47
Bpa Okoniewskiego12:49
Stocznia SKM - Morska12:50
Uniwersytet Morski12:51
Mireckiego12:52
Kalksztajnów12:53
Morska - Estakada12:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:56
Zamenhofa [GDY]12:57
Wiejska12:58
Chylonia Centrum13:01
Hipermarket Tesco - Morska13:02
Zbożowa13:03
Jęczmienna13:04
Cisowa SKM13:05
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM13:22
Jęczmienna13:23
Owsiana13:24
Zbożowa13:25
Hipermarket Tesco - Morska13:26
Chylonia Centrum13:29
Wiejska13:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:33
Morska - Estakada13:35
Kalksztajnów13:36
Mireckiego13:37
Uniwersytet Morski13:39
Stocznia SKM - Morska13:40
Bpa Okoniewskiego13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:43
3 Maja [GDY]13:44
Centrum Handlowe Batory13:45
Plac Kaszubski - Świętojańska13:47
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:48
3 Maja - Hala13:50
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala13:55
Plac Kaszubski13:56
Plac Kaszubski - Świętojańska13:57
Skwer Kościuszki - InfoBox13:58
3 Maja [GDY]14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:02
Bpa Okoniewskiego14:04
Stocznia SKM - Morska14:05
Uniwersytet Morski14:06
Mireckiego14:07
Kalksztajnów14:08
Morska - Estakada14:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:11
Zamenhofa [GDY]14:12
Wiejska14:13
Chylonia Centrum14:16
Hipermarket Tesco - Morska14:17
Zbożowa14:18
Jęczmienna14:19
Cisowa SKM14:20
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM14:47
Jęczmienna14:48
Owsiana14:49
Zbożowa14:50
Hipermarket Tesco - Morska14:51
Chylonia Centrum14:54
Wiejska14:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:58
Morska - Estakada15:00
Kalksztajnów15:01
Mireckiego15:02
Uniwersytet Morski15:04
Stocznia SKM - Morska15:05
Bpa Okoniewskiego15:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:08
3 Maja [GDY]15:09
Centrum Handlowe Batory15:10
Plac Kaszubski - Świętojańska15:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:13
3 Maja - Hala15:15
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala15:20
Plac Kaszubski15:21
Plac Kaszubski - Świętojańska15:22
Skwer Kościuszki - InfoBox15:23
3 Maja [GDY]15:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:27
Bpa Okoniewskiego15:29
Stocznia SKM - Morska15:30
Uniwersytet Morski15:31
Mireckiego15:32
Kalksztajnów15:33
Morska - Estakada15:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:36
Zamenhofa [GDY]15:37
Wiejska15:38
Chylonia Centrum15:41
Hipermarket Tesco - Morska15:42
Zbożowa15:43
Jęczmienna15:44
Cisowa SKM15:45
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM16:07
Jęczmienna16:08
Owsiana16:09
Zbożowa16:10
Hipermarket Tesco - Morska16:11
Chylonia Centrum16:14
Wiejska16:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:18
Morska - Estakada16:20
Kalksztajnów16:21
Mireckiego16:22
Uniwersytet Morski16:24
Stocznia SKM - Morska16:25
Bpa Okoniewskiego16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:28
3 Maja [GDY]16:29
Centrum Handlowe Batory16:30
Plac Kaszubski - Świętojańska16:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:33
3 Maja - Hala16:35
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala16:40
Plac Kaszubski16:41
Plac Kaszubski - Świętojańska16:42
Skwer Kościuszki - InfoBox16:43
3 Maja [GDY]16:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:47
Bpa Okoniewskiego16:49
Stocznia SKM - Morska16:50
Uniwersytet Morski16:51
Mireckiego16:52
Kalksztajnów16:53
Morska - Estakada16:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:56
Zamenhofa [GDY]16:57
Wiejska16:58
Chylonia Centrum17:01
Hipermarket Tesco - Morska17:02
Zbożowa17:03
Jęczmienna17:04
Cisowa SKM17:05
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM17:28
Jęczmienna17:29
Owsiana17:30
Zbożowa17:31
Hipermarket Tesco - Morska17:32
Chylonia Centrum17:35
Wiejska17:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:38
Morska - Estakada17:40
Kalksztajnów17:41
Mireckiego17:42
Uniwersytet Morski17:44
Stocznia SKM - Morska17:45
Bpa Okoniewskiego17:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:48
3 Maja [GDY]17:49
Centrum Handlowe Batory17:50
Plac Kaszubski - Świętojańska17:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:53
3 Maja - Hala17:55
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala18:00
Plac Kaszubski18:01
Plac Kaszubski - Świętojańska18:02
Skwer Kościuszki - InfoBox18:03
3 Maja [GDY]18:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:07
Bpa Okoniewskiego18:09
Stocznia SKM - Morska18:10
Uniwersytet Morski18:11
Mireckiego18:12
Kalksztajnów18:13
Morska - Estakada18:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:16
Zamenhofa [GDY]18:17
Wiejska18:18
Chylonia Centrum18:21
Hipermarket Tesco - Morska18:22
Zbożowa18:23
Jęczmienna18:24
Cisowa SKM18:25
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM18:40
Jęczmienna18:41
Owsiana18:42
Zbożowa18:43
Hipermarket Tesco - Morska18:44
Chylonia Centrum18:47
Wiejska18:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:50
Morska - Estakada18:52
Kalksztajnów18:53
Mireckiego18:54
Uniwersytet Morski18:56
Stocznia SKM - Morska18:57
Bpa Okoniewskiego18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:00
3 Maja [GDY]19:01
Centrum Handlowe Batory19:02
Plac Kaszubski - Świętojańska19:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:05
3 Maja - Hala19:07
Kurs nr 16 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala19:16
Plac Kaszubski19:17
Plac Kaszubski - Świętojańska19:18
Skwer Kościuszki - InfoBox19:19
3 Maja [GDY]19:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:23
Bpa Okoniewskiego19:24
Stocznia SKM - Morska19:25
Uniwersytet Morski19:26
Mireckiego19:27
Kalksztajnów19:28
Morska - Estakada19:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:31
Zamenhofa [GDY]19:32
Wiejska19:33
Chylonia Centrum19:35
Hipermarket Tesco - Morska19:36
Zbożowa19:37
Jęczmienna19:38
Cisowa SKM19:39
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM20:00
Jęczmienna20:01
Owsiana20:02
Zbożowa20:03
Hipermarket Tesco - Morska20:04
Chylonia Centrum20:07
Wiejska20:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:10
Morska - Estakada20:12
Kalksztajnów20:13
Mireckiego20:14
Uniwersytet Morski20:16
Stocznia SKM - Morska20:17
Bpa Okoniewskiego20:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:20
3 Maja [GDY]20:21
Centrum Handlowe Batory20:22
Plac Kaszubski - Świętojańska20:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:25
3 Maja - Hala20:27
Kurs nr 18 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala20:36
Plac Kaszubski20:37
Plac Kaszubski - Świętojańska20:38
Skwer Kościuszki - InfoBox20:39
3 Maja [GDY]20:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:43
Bpa Okoniewskiego20:44
Stocznia SKM - Morska20:45
Uniwersytet Morski20:46
Mireckiego20:47
Kalksztajnów20:48
Morska - Estakada20:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:51
Zamenhofa [GDY]20:52
Wiejska20:53
Chylonia Centrum20:55
Hipermarket Tesco - Morska20:56
Zbożowa20:57
Jęczmienna20:58
Cisowa SKM20:59
Kurs nr 19 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM21:19
Jęczmienna21:20
Owsiana21:21
Zbożowa21:22
Hipermarket Tesco - Morska21:23
Chylonia Centrum21:25
Wiejska21:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:28
Morska - Estakada21:30
Kalksztajnów21:31
Mireckiego21:32
Uniwersytet Morski21:34
Stocznia SKM - Morska21:35
Bpa Okoniewskiego21:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:38
3 Maja [GDY]21:39
Centrum Handlowe Batory21:40
Plac Kaszubski - Świętojańska21:41
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:42
3 Maja - Hala21:44
Kurs nr 20 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala22:08
Plac Kaszubski22:09
Plac Kaszubski - Świętojańska22:10
Skwer Kościuszki - InfoBox22:11
3 Maja [GDY]22:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:14
Bpa Okoniewskiego22:15
Stocznia SKM - Morska22:16
Uniwersytet Morski22:17
Mireckiego22:18
Kalksztajnów22:19
Morska - Estakada22:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:22
Zamenhofa [GDY]22:23
Wiejska22:24
Chylonia Centrum22:26
Hipermarket Tesco - Morska22:27
Zbożowa22:28
Jęczmienna22:29
Cisowa SKM22:30
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM22:36
Jęczmienna22:37
Owsiana22:38
Zbożowa22:39
Hipermarket Tesco - Morska22:40
Chylonia Centrum22:42
Wiejska22:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:45
Morska - Estakada22:47
Grabówek SKM22:49
Grabówek SKM22:50