• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:12
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:18
Morska - Estakada05:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:21
Zamenhofa [GDY]05:22
Wiejska05:23
Chylonia Centrum05:25
Morska - Kcyńska05:27
Zbożowa05:28
Jęczmienna05:29
Cisowa SKM05:30
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM05:50
Jęczmienna05:51
Owsiana05:52
Zbożowa05:53
Morska - Kcyńska05:54
Chylonia Centrum05:56
Wiejska05:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:00
Morska - Estakada06:02
Kalksztajnów06:03
Mireckiego06:04
Uniwersytet Morski06:06
Stocznia SKM - Morska06:07
Bpa Okoniewskiego06:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:09
3 Maja [GDY]06:11
Centrum Handlowe Batory06:12
Plac Kaszubski - Świętojańska06:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:15
3 Maja - Hala06:17
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala06:25
Plac Kaszubski06:26
Plac Kaszubski - Świętojańska06:27
10 Lutego - Skwer Kościuszki06:28
3 Maja [GDY]06:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:32
Bpa Okoniewskiego06:33
Stocznia SKM - Morska06:34
Uniwersytet Morski06:35
Mireckiego06:36
Kalksztajnów06:38
Morska - Estakada06:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:41
Zamenhofa [GDY]06:42
Wiejska06:43
Chylonia Centrum06:45
Morska - Kcyńska06:47
Zbożowa06:48
Jęczmienna06:49
Cisowa SKM06:50
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM07:13
Jęczmienna07:14
Owsiana07:15
Zbożowa07:16
Morska - Kcyńska07:17
Chylonia Centrum07:20
Wiejska07:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:24
Morska - Estakada07:26
Kalksztajnów07:27
Mireckiego07:29
Uniwersytet Morski07:31
Stocznia SKM - Morska07:32
Bpa Okoniewskiego07:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:34
3 Maja [GDY]07:37
Centrum Handlowe Batory07:38
Plac Kaszubski - Świętojańska07:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:41
3 Maja - Hala07:43