• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:51
Kurs nr 16 do 3 Maja - Hala
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:57
3 Maja - Hala20:59
Kurs nr 17 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala21:17
Plac Kaszubski21:18
Plac Kaszubski - Świętojańska21:19
Skwer Kościuszki - InfoBox21:20
3 Maja [GDY]21:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:23
Bpa Okoniewskiego21:24
Stocznia SKM - Morska21:25
Uniwersytet Morski21:26
Mireckiego21:27
Kalksztajnów21:28
Morska - Estakada21:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:31
Zamenhofa [GDY]21:32
Wiejska21:33
Chylonia Centrum21:35
Hipermarket Tesco - Morska21:36
Zbożowa21:37
Jęczmienna21:38
Cisowa SKM21:39
Kurs nr 18 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM21:49
Jęczmienna21:50
Owsiana21:51
Zbożowa21:52
Hipermarket Tesco - Morska21:53
Chylonia Centrum21:55
Wiejska21:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:58
Morska - Estakada22:00
Kalksztajnów22:01
Mireckiego22:02
Uniwersytet Morski22:04
Stocznia SKM - Morska22:05
Bpa Okoniewskiego22:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:08
3 Maja [GDY]22:09
Centrum Handlowe Batory22:10
Plac Kaszubski - Świętojańska22:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:12
3 Maja - Hala22:14
Kurs nr 19 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala22:38
Plac Kaszubski22:39
Plac Kaszubski - Świętojańska22:40
Skwer Kościuszki - InfoBox22:41
3 Maja [GDY]22:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:44
Bpa Okoniewskiego22:45
Stocznia SKM - Morska22:46
Uniwersytet Morski22:47
Mireckiego22:48
Kalksztajnów22:49
Morska - Estakada22:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:52
Zamenhofa [GDY]22:53
Wiejska22:54
Chylonia Centrum22:56
Hipermarket Tesco - Morska22:57
Zbożowa22:58
Jęczmienna22:59
Cisowa SKM23:00
Kurs nr 20 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM23:04
Jęczmienna23:05
Owsiana23:06
Zbożowa23:07
Hipermarket Tesco - Morska23:08
Chylonia Centrum23:10
Wiejska23:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:13
Morska - Estakada23:15
Kalksztajnów23:16
Mireckiego23:17
Uniwersytet Morski23:19
Stocznia SKM - Morska23:20
Bpa Okoniewskiego23:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:23
3 Maja [GDY]23:24
Centrum Handlowe Batory23:25
Plac Kaszubski - Świętojańska23:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna23:27
3 Maja - Hala23:29
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
3 Maja - Hala23:31
Plac Kaszubski23:32
Plac Kaszubski - Świętojańska23:33
Skwer Kościuszki - InfoBox23:34
3 Maja [GDY]23:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:37
Bpa Okoniewskiego23:38
Stocznia SKM - Morska23:39
Uniwersytet Morski23:40
Mireckiego23:41
Kalksztajnów23:42
Grabówek SKM23:44
Grabówek SKM23:45