• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:42
Kurs nr 0 do Politechnika SKM
Baza Hallera05:02
Politechnika SKM05:09
Kurs nr 1 do Niedźwiednik
Politechnika SKM05:11
Centrum Onkologii05:14
Traugutta05:15
Smoluchowskiego05:16
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:17
Szpital Zakaźny05:18
Jarowa05:20
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:21
Schumana05:22
Schuberta05:23
Park Naukowo - Technologiczny05:24
Piekarnicza05:27
Warneńska05:30
Kolumba05:32
Brętowo PKM05:33
Ogrodowa05:34
Potokowa05:36
Podkarpacka05:37
Niedźwiednik05:39
Kurs nr 2 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik05:41
Podkarpacka05:42
Góralska05:43
Leśna Góra - Przychodnia05:44
Leśna Góra05:45
Leśna Góra - Przychodnia05:46
Góralska05:47
Potokowa05:48
Ogrodowa05:49
Brętowo PKM05:50
Kolumba05:52
Warneńska05:55
Belgradzka05:57
Piekarnicza05:59
Park Naukowo - Technologiczny06:02
Schuberta06:03
Schumana06:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:05
Szpital Zakaźny06:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:08
Smoluchowskiego06:09
Traugutta [GDA]06:10
Opera Bałtycka06:13
Kliniczna06:15
Swojska06:17
Żaglowa - AmberExpo06:19
Stadion06:20
Śnieżna06:22
Marynarki Polskiej06:24
Plac Wolności06:25
Nowy Port Zajezdnia06:26
Nowy Port Szaniec Zachodni06:27
Kurs nr 3 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni06:33
Nowy Port Szaniec Zachodni06:33
Władysława IV [GDA]06:34
Nowy Port Oliwska06:35
Przychodnia06:36
Rybołowców06:37
Na Zaspę06:38
Plac Wolności06:40
Śnieżna06:42
Stadion06:44
Żaglowa - AmberExpo06:46
Swojska06:48
Kliniczna06:49
Politechnika SKM06:53
Centrum Onkologii06:56
Traugutta06:57
Smoluchowskiego06:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:59
Szpital Zakaźny07:00
Jarowa07:02
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:03
Schumana07:04
Schuberta07:05
Park Naukowo - Technologiczny07:06
Piekarnicza07:09
Warneńska07:12
Kolumba07:14
Brętowo PKM07:15
Ogrodowa07:16
Potokowa07:18
Góralska07:19
Leśna Góra - Przychodnia07:20
Leśna Góra07:21
Leśna Góra - Przychodnia07:22
Góralska07:23
Podkarpacka07:24
Niedźwiednik07:26
Kurs nr 4 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik07:41
Podkarpacka07:42
Góralska07:43
Leśna Góra - Przychodnia07:44
Leśna Góra07:45
Leśna Góra - Przychodnia07:46
Góralska07:47
Potokowa07:49
Ogrodowa07:50
Brętowo PKM07:51
Kolumba07:53
Warneńska07:56
Belgradzka07:58
Piekarnicza08:00
Park Naukowo - Technologiczny08:03
Schuberta08:04
Schumana08:05
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:06
Szpital Zakaźny08:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:10
Smoluchowskiego08:11
Traugutta [GDA]08:13
Opera Bałtycka08:17
Kliniczna08:19
Swojska08:21
Żaglowa - AmberExpo08:23
Stadion08:24
Śnieżna08:26
Marynarki Polskiej08:28
Plac Wolności08:29
Nowy Port Zajezdnia08:30
Nowy Port Szaniec Zachodni08:31
Kurs nr 5 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni08:50
Nowy Port Szaniec Zachodni08:50
Władysława IV [GDA]08:51
Nowy Port Oliwska08:52
Przychodnia08:53
Rybołowców08:54
Na Zaspę08:55
Plac Wolności08:57
Śnieżna08:59
Stadion09:01
Żaglowa - AmberExpo09:03
Swojska09:05
Kliniczna09:06
Politechnika SKM09:10
Centrum Onkologii09:13
Traugutta09:14
Smoluchowskiego09:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:16
Szpital Zakaźny09:17
Jarowa09:19
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:20
Schumana09:21
Schuberta09:22
Park Naukowo - Technologiczny09:23
Piekarnicza09:26
Warneńska09:29
Kolumba09:31
Brętowo PKM09:32
Ogrodowa09:33
Potokowa09:35
Góralska09:36
Leśna Góra - Przychodnia09:37
Leśna Góra09:38
Leśna Góra - Przychodnia09:39
Góralska09:40
Podkarpacka09:41
Niedźwiednik09:43
Kurs nr 6 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik09:51
Podkarpacka09:52
Góralska09:53
Leśna Góra - Przychodnia09:54
Leśna Góra09:55
Leśna Góra - Przychodnia09:56
Góralska09:57
Potokowa09:58
Ogrodowa09:59
Brętowo PKM10:00
Kolumba10:02
Warneńska10:05
Belgradzka10:07
Piekarnicza10:09
Park Naukowo - Technologiczny10:12
Schuberta10:13
Schumana10:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:15
Szpital Zakaźny10:17
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:18
Smoluchowskiego10:19
Traugutta [GDA]10:21
Opera Bałtycka10:24
Kliniczna10:26
Swojska10:28
Żaglowa - AmberExpo10:30
Stadion10:31
Śnieżna10:33
Marynarki Polskiej10:35
Plac Wolności10:36
Nowy Port Zajezdnia10:37
Nowy Port Szaniec Zachodni10:38
Kurs nr 7 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni10:50
Nowy Port Szaniec Zachodni10:50
Władysława IV [GDA]10:51
Nowy Port Oliwska10:52
Przychodnia10:53
Rybołowców10:54
Na Zaspę10:55
Plac Wolności10:57
Śnieżna10:59
Stadion11:01
Żaglowa - AmberExpo11:03
Swojska11:05
Kliniczna11:06
Politechnika SKM11:10
Centrum Onkologii11:13
Traugutta11:14
Smoluchowskiego11:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:16
Szpital Zakaźny11:17
Jarowa11:19
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:20
Schumana11:21
Schuberta11:22
Park Naukowo - Technologiczny11:23
Piekarnicza11:26
Warneńska11:29
Kolumba11:31
Brętowo PKM11:32
Ogrodowa11:33
Potokowa11:35
Góralska11:36
Leśna Góra - Przychodnia11:37
Leśna Góra11:38
Leśna Góra - Przychodnia11:39
Góralska11:40
Podkarpacka11:41
Niedźwiednik11:43
Kurs nr 8 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik11:51
Podkarpacka11:52
Góralska11:53
Leśna Góra - Przychodnia11:54
Leśna Góra11:55
Leśna Góra - Przychodnia11:56
Góralska11:57
Potokowa11:58
Ogrodowa11:59
Brętowo PKM12:00
Kolumba12:02
Warneńska12:05
Belgradzka12:07
Piekarnicza12:09
Park Naukowo - Technologiczny12:12
Schuberta12:13
Schumana12:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:15
Szpital Zakaźny12:17
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:18
Smoluchowskiego12:19
Traugutta [GDA]12:21
Opera Bałtycka12:24
Kliniczna12:26
Swojska12:28
Żaglowa - AmberExpo12:30
Stadion12:31
Śnieżna12:33
Marynarki Polskiej12:35
Plac Wolności12:36
Nowy Port Zajezdnia12:37
Nowy Port Szaniec Zachodni12:38
Kurs nr 9 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni12:50
Nowy Port Szaniec Zachodni12:50
Władysława IV [GDA]12:51
Nowy Port Oliwska12:52
Przychodnia12:53
Rybołowców12:54
Na Zaspę12:55
Plac Wolności12:57
Śnieżna12:59
Stadion13:01
Żaglowa - AmberExpo13:03
Swojska13:05
Kliniczna13:06
Politechnika SKM13:10
Centrum Onkologii13:13
Traugutta13:14
Smoluchowskiego13:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:16
Szpital Zakaźny13:17
Jarowa13:19
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:20
Schumana13:21
Schuberta13:22
Park Naukowo - Technologiczny13:23
Piekarnicza13:26
Warneńska13:29
Kolumba13:31
Brętowo PKM13:32
Ogrodowa13:33
Potokowa13:35
Góralska13:36
Leśna Góra - Przychodnia13:37
Leśna Góra13:38
Leśna Góra - Przychodnia13:39
Góralska13:40
Podkarpacka13:41
Niedźwiednik13:43
Kurs nr 10 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik13:48
Podkarpacka13:49
Góralska13:50
Leśna Góra - Przychodnia13:51
Leśna Góra13:52
Leśna Góra - Przychodnia13:53
Góralska13:54
Potokowa13:55
Ogrodowa13:56
Brętowo PKM13:57
Kolumba13:59
Warneńska14:02
Belgradzka14:04
Piekarnicza14:06
Park Naukowo - Technologiczny14:09
Schuberta14:10
Schumana14:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:12
Szpital Zakaźny14:14
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:15
Smoluchowskiego14:16
Traugutta [GDA]14:18
Opera Bałtycka14:22
Kliniczna14:24
Swojska14:27
Żaglowa - AmberExpo14:29
Stadion14:30
Śnieżna14:32
Marynarki Polskiej14:34
Plac Wolności14:35
Nowy Port Zajezdnia14:36
Nowy Port Szaniec Zachodni14:37
Kurs nr 11 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni14:43
Nowy Port Szaniec Zachodni14:43
Władysława IV [GDA]14:44
Nowy Port Oliwska14:45
Przychodnia14:46
Rybołowców14:47
Na Zaspę14:48
Plac Wolności14:50
Śnieżna14:52
Stadion14:54
Żaglowa - AmberExpo14:56
Swojska14:58
Kliniczna14:59
Politechnika SKM15:05
Centrum Onkologii15:08
Traugutta15:09
Smoluchowskiego15:10
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:11
Szpital Zakaźny15:12
Jarowa15:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:15
Schumana15:16
Schuberta15:17
Park Naukowo - Technologiczny15:18
Piekarnicza15:21
Warneńska15:24
Kolumba15:26
Brętowo PKM15:27
Ogrodowa15:28
Potokowa15:31
Góralska15:32
Leśna Góra - Przychodnia15:33
Leśna Góra15:34
Leśna Góra - Przychodnia15:35
Góralska15:36
Podkarpacka15:37
Niedźwiednik15:39
Kurs nr 12 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik15:46
Podkarpacka15:47
Potokowa15:49
Ogrodowa15:50
Brętowo PKM15:51
Kolumba15:53
Warneńska15:56
Belgradzka15:58
Piekarnicza16:00
Park Naukowo - Technologiczny16:03
Schuberta16:04
Schumana16:05
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:06
Szpital Zakaźny16:08
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:09
Smoluchowskiego16:10
Traugutta [GDA]16:12
Opera Bałtycka16:16
Kliniczna16:18
Swojska16:21
Żaglowa - AmberExpo16:23
Stadion16:24
Śnieżna16:26
Marynarki Polskiej16:28
Plac Wolności16:29
Nowy Port Zajezdnia16:30
Nowy Port Szaniec Zachodni16:31
Kurs nr 13 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni16:43
Nowy Port Szaniec Zachodni16:43
Władysława IV [GDA]16:44
Nowy Port Oliwska16:45
Przychodnia16:46
Rybołowców16:47
Na Zaspę16:48
Plac Wolności16:50
Śnieżna16:52
Stadion16:54
Żaglowa - AmberExpo16:56
Swojska16:58
Kliniczna16:59
Politechnika SKM17:05
Centrum Onkologii17:08
Traugutta17:09
Smoluchowskiego17:10
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:11
Szpital Zakaźny17:12
Jarowa17:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:15
Schumana17:16
Schuberta17:17
Park Naukowo - Technologiczny17:18
Piekarnicza17:21
Warneńska17:24
Kolumba17:26
Brętowo PKM17:27
Ogrodowa17:28
Potokowa17:30
Góralska17:31
Leśna Góra - Przychodnia17:32
Leśna Góra17:33
Leśna Góra - Przychodnia17:34
Góralska17:35
Podkarpacka17:36
Niedźwiednik17:38
Kurs nr 14 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik17:46
Podkarpacka17:47
Potokowa17:49
Ogrodowa17:50
Brętowo PKM17:51
Kolumba17:53
Warneńska17:56
Belgradzka17:58
Piekarnicza18:00
Park Naukowo - Technologiczny18:03
Schuberta18:04
Schumana18:05
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:06
Szpital Zakaźny18:08
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:09
Smoluchowskiego18:10
Traugutta [GDA]18:11
Opera Bałtycka18:14
Kliniczna18:16
Swojska18:18
Żaglowa - AmberExpo18:20
Stadion18:21
Śnieżna18:23
Marynarki Polskiej18:25
Plac Wolności18:26
Nowy Port Zajezdnia18:27
Nowy Port Szaniec Zachodni18:28
Kurs nr 15 do Niedźwiednik
Nowy Port Szaniec Zachodni18:47
Nowy Port Szaniec Zachodni18:47
Władysława IV [GDA]18:48
Nowy Port Oliwska18:49
Przychodnia18:50
Rybołowców18:51
Na Zaspę18:52
Plac Wolności18:54
Śnieżna18:56
Stadion18:58
Żaglowa - AmberExpo18:59
Swojska19:01
Kliniczna19:02
Politechnika SKM19:05
Centrum Onkologii19:08
Traugutta19:09
Smoluchowskiego19:10
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:11
Szpital Zakaźny19:12
Jarowa19:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:15
Schumana19:16
Schuberta19:17
Park Naukowo - Technologiczny19:18
Piekarnicza19:21
Warneńska19:24
Kolumba19:26
Brętowo PKM19:27
Ogrodowa19:28
Potokowa19:30
Góralska19:31
Leśna Góra - Przychodnia19:32
Leśna Góra19:33
Leśna Góra - Przychodnia19:34
Góralska19:35
Podkarpacka19:36
Niedźwiednik19:38
Kurs nr 16 do Nowy Port Szaniec Zachodni
Niedźwiednik19:46
Podkarpacka19:47
Góralska19:48
Leśna Góra - Przychodnia19:49
Leśna Góra19:50
Leśna Góra - Przychodnia19:51
Góralska19:52
Potokowa19:53
Ogrodowa19:54
Brętowo PKM19:55
Kolumba19:57
Warneńska20:00
Belgradzka20:02
Piekarnicza20:04
Park Naukowo - Technologiczny20:07
Schuberta20:08
Schumana20:09
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:10
Szpital Zakaźny20:12
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:13
Smoluchowskiego20:14
Traugutta [GDA]20:15
Opera Bałtycka20:18
Kliniczna20:20
Swojska20:22
Żaglowa - AmberExpo20:24
Stadion20:25
Śnieżna20:27
Marynarki Polskiej20:29
Plac Wolności20:30
Nowy Port Zajezdnia20:31
Nowy Port Szaniec Zachodni20:32
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Nowy Port Szaniec Zachodni20:32
Baza Hallera20:42