• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
18:57
Kurs nr 0 do Dąbrowa Centrum
Kacze Buki06:55
Dąbrowa Centrum07:01
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Dąbrowa Centrum07:01
Piołunowa07:02
Tymiankowa07:03
Dąbrowa Miętowa07:03
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa07:13
Tymiankowa07:14
Piołunowa07:15
Dąbrowa Centrum07:18
Anyżowa07:19
Karwiny Nowowiczlińska07:21
Myśliwska [GDY]07:24
Źródło Marii07:26
Karwiny PKM07:28
Racławicka07:30
Lidzka07:31
Olgierda07:32
Łowicka [GDY]07:33
Plac Górnośląski07:35
Zwycięstwa - Wielkopolska07:37
Nawigatorów07:38
Orłowo SKM - Orłowska07:39
Orłowo SKM - "Klif"07:40
Kolibki07:41
Bernadowska07:43
Kamienny Potok SKM07:44
Wejherowska07:46
Malczewskiego07:48
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:50
Sopot PKP - Niepodległości07:51
Władysława IV [SOP]07:54
Jana z Kolna [SOP]07:55
Łokietka07:56
Ergo Arena07:58
Ergo Arena07:59
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena08:15
Ergo Arena08:16
Łokietka08:17
Mierosławskiego08:18
Władysława IV [SOP]08:20
3 Maja [SOP]08:22
Sopot PKP - Niepodległości08:23
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:25
Goyki08:27
Malczewskiego08:28
Wejherowska08:29
Kamienny Potok SKM08:31
Bernadowska08:32
Kolibki08:34
Orłowo SKM - "Klif"08:35
Orłowo SKM - Orłowska08:36
Nawigatorów08:37
Zwycięstwa - Wielkopolska08:39
Plac Górnośląski08:41
Łowicka [GDY]08:43
Olgierda08:44
Lidzka08:45
Racławicka08:46
Karwiny PKM08:48
Nałkowskiej08:49
Źródło Marii08:50
Myśliwska [GDY]08:51
Karwiny Nowowiczlińska08:54
Anyżowa08:56
Dąbrowa Centrum08:57
Piołunowa08:58
Tymiankowa08:59
Dąbrowa Miętowa08:59
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa09:23
Tymiankowa09:24
Piołunowa09:25
Dąbrowa Centrum09:27
Anyżowa09:28
Karwiny Nowowiczlińska09:30
Myśliwska [GDY]09:33
Źródło Marii09:34
Karwiny PKM09:36
Racławicka09:38
Lidzka09:39
Olgierda09:40
Łowicka [GDY]09:41
Plac Górnośląski09:43
Zwycięstwa - Wielkopolska09:45
Nawigatorów09:46
Orłowo SKM - Orłowska09:47
Orłowo SKM - "Klif"09:48
Kolibki09:49
Bernadowska09:51
Kamienny Potok SKM09:52
Wejherowska09:54
Malczewskiego09:55
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:57
Sopot PKP - Niepodległości09:58
Władysława IV [SOP]10:01
Jana z Kolna [SOP]10:02
Łokietka10:03
Ergo Arena10:05
Ergo Arena10:06
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena10:18
Ergo Arena10:19
Łokietka10:20
Mierosławskiego10:21
Władysława IV [SOP]10:23
3 Maja [SOP]10:25
Sopot PKP - Niepodległości10:26
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:28
Goyki10:30
Malczewskiego10:31
Wejherowska10:32
Kamienny Potok SKM10:34
Bernadowska10:35
Kolibki10:37
Orłowo SKM - "Klif"10:38
Orłowo SKM - Orłowska10:39
Nawigatorów10:40
Zwycięstwa - Wielkopolska10:42
Plac Górnośląski10:44
Łowicka [GDY]10:46
Olgierda10:47
Lidzka10:48
Racławicka10:49
Karwiny PKM10:51
Nałkowskiej10:52
Źródło Marii10:53
Myśliwska [GDY]10:54
Karwiny Nowowiczlińska10:57
Anyżowa10:59
Dąbrowa Centrum11:00
Piołunowa11:01
Tymiankowa11:02
Dąbrowa Miętowa11:02
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa11:23
Tymiankowa11:24
Piołunowa11:25
Dąbrowa Centrum11:27
Anyżowa11:28
Karwiny Nowowiczlińska11:30
Myśliwska [GDY]11:33
Źródło Marii11:34
Karwiny PKM11:36
Racławicka11:38
Lidzka11:39
Olgierda11:40
Łowicka [GDY]11:41
Plac Górnośląski11:43
Zwycięstwa - Wielkopolska11:45
Nawigatorów11:46
Orłowo SKM - Orłowska11:47
Orłowo SKM - "Klif"11:49
Kolibki11:50
Bernadowska11:52
Kamienny Potok SKM11:53
Wejherowska11:55
Malczewskiego11:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:58
Sopot PKP - Niepodległości11:59
Władysława IV [SOP]12:02
Jana z Kolna [SOP]12:03
Łokietka12:04
Ergo Arena12:06
Ergo Arena12:07
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena12:18
Ergo Arena12:19
Łokietka12:20
Mierosławskiego12:21
Władysława IV [SOP]12:23
3 Maja [SOP]12:25
Sopot PKP - Niepodległości12:26
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:28
Goyki12:30
Malczewskiego12:31
Wejherowska12:32
Kamienny Potok SKM12:34
Bernadowska12:35
Kolibki12:37
Orłowo SKM - "Klif"12:38
Orłowo SKM - Orłowska12:39
Nawigatorów12:40
Zwycięstwa - Wielkopolska12:42
Plac Górnośląski12:44
Łowicka [GDY]12:46
Olgierda12:47
Lidzka12:48
Racławicka12:49
Karwiny PKM12:51
Nałkowskiej12:52
Źródło Marii12:53
Myśliwska [GDY]12:54
Karwiny Nowowiczlińska12:57
Anyżowa12:59
Dąbrowa Centrum13:00
Piołunowa13:01
Tymiankowa13:02
Dąbrowa Miętowa13:02
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa13:23
Tymiankowa13:24
Piołunowa13:25
Dąbrowa Centrum13:27
Anyżowa13:28
Karwiny Nowowiczlińska13:30
Myśliwska [GDY]13:33
Źródło Marii13:34
Karwiny PKM13:36
Racławicka13:38
Lidzka13:39
Olgierda13:40
Łowicka [GDY]13:41
Plac Górnośląski13:43
Zwycięstwa - Wielkopolska13:45
Nawigatorów13:46
Orłowo SKM - Orłowska13:47
Orłowo SKM - "Klif"13:49
Kolibki13:50
Bernadowska13:52
Kamienny Potok SKM13:53
Wejherowska13:55
Malczewskiego13:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:58
Sopot PKP - Niepodległości13:59
Władysława IV [SOP]14:02
Jana z Kolna [SOP]14:03
Łokietka14:04
Ergo Arena14:06
Ergo Arena14:07
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena14:17
Ergo Arena14:18
Łokietka14:19
Mierosławskiego14:20
Władysława IV [SOP]14:22
3 Maja [SOP]14:24
Sopot PKP - Niepodległości14:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:27
Goyki14:29
Malczewskiego14:30
Wejherowska14:31
Kamienny Potok SKM14:33
Bernadowska14:34
Kolibki14:36
Orłowo SKM - "Klif"14:38
Orłowo SKM - Orłowska14:39
Nawigatorów14:40
Zwycięstwa - Wielkopolska14:43
Plac Górnośląski14:45
Łowicka [GDY]14:47
Olgierda14:48
Lidzka14:49
Racławicka14:50
Karwiny PKM14:52
Nałkowskiej14:53
Źródło Marii14:54
Myśliwska [GDY]14:56
Karwiny Nowowiczlińska14:59
Anyżowa15:01
Dąbrowa Centrum15:03
Piołunowa15:04
Tymiankowa15:05
Dąbrowa Miętowa15:06
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa15:45
Tymiankowa15:46
Piołunowa15:47
Dąbrowa Centrum15:49
Anyżowa15:50
Karwiny Nowowiczlińska15:52
Myśliwska [GDY]15:55
Źródło Marii15:56
Karwiny PKM15:58
Racławicka16:00
Lidzka16:01
Olgierda16:02
Łowicka [GDY]16:03
Plac Górnośląski16:05
Zwycięstwa - Wielkopolska16:07
Nawigatorów16:08
Orłowo SKM - Orłowska16:09
Orłowo SKM - "Klif"16:11
Kolibki16:12
Bernadowska16:14
Kamienny Potok SKM16:15
Wejherowska16:17
Malczewskiego16:19
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:21
Sopot PKP - Niepodległości16:22
Władysława IV [SOP]16:25
Jana z Kolna [SOP]16:26
Łokietka16:27
Ergo Arena16:29
Ergo Arena16:30
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Ergo Arena16:45
Ergo Arena16:46
Łokietka16:47
Mierosławskiego16:48
Władysława IV [SOP]16:50
3 Maja [SOP]16:52
Sopot PKP - Niepodległości16:53
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:55
Goyki16:57
Malczewskiego16:58
Wejherowska16:59
Kamienny Potok SKM17:01
Bernadowska17:02
Kolibki17:04
Orłowo SKM - "Klif"17:06
Orłowo SKM - Orłowska17:07
Nawigatorów17:08
Zwycięstwa - Wielkopolska17:11
Plac Górnośląski17:13
Łowicka [GDY]17:15
Olgierda17:16
Lidzka17:18
Racławicka17:19
Karwiny PKM17:21
Nałkowskiej17:23
Źródło Marii17:24
Myśliwska [GDY]17:26
Karwiny Nowowiczlińska17:29
Anyżowa17:31
Dąbrowa Centrum17:33
Kameliowa17:34
Paprykowa17:35
Szafranowa17:36
Rdestowa - Leśny Zakątek17:36
Leśna Polana17:37
Rdestowa - Chwaszczyńska17:37
Kacze Buki17:39
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Kacze Buki18:12
Krzemowa [GDY]18:13
Rdestowa - Chwaszczyńska18:14
Leśna Polana18:15
Szafranowa18:16
Paprykowa18:17
Kameliowa18:18
Dąbrowa Centrum18:20
Anyżowa18:21
Karwiny Nowowiczlińska18:23
Myśliwska [GDY]18:26
Źródło Marii18:27
Karwiny PKM18:29
Racławicka18:31
Lidzka18:32
Olgierda18:33
Łowicka [GDY]18:34
Plac Górnośląski18:35
Zwycięstwa - Wielkopolska18:37
Nawigatorów18:38
Orłowo SKM - Orłowska18:39
Orłowo SKM - "Klif"18:40
Kolibki18:41
Bernadowska18:43
Kamienny Potok SKM18:44
Wejherowska18:46
Malczewskiego18:47
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:49
Sopot PKP - Niepodległości18:50
Władysława IV [SOP]18:53
Jana z Kolna [SOP]18:54
Łokietka18:55
Ergo Arena18:57
Ergo Arena18:58
Kurs nr 13 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena19:14
Ergo Arena19:15
Łokietka19:16
Mierosławskiego19:17
Władysława IV [SOP]19:19
3 Maja [SOP]19:21
Sopot PKP - Niepodległości19:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:24
Goyki19:26
Malczewskiego19:27
Wejherowska19:28
Kamienny Potok SKM19:30
Bernadowska19:31
Kolibki19:33
Orłowo SKM - "Klif"19:34
Orłowo SKM - Orłowska19:35
Nawigatorów19:36
Zwycięstwa - Wielkopolska19:38
Plac Górnośląski19:40
Łowicka [GDY]19:42
Olgierda19:43
Lidzka19:44
Racławicka19:45
Karwiny PKM19:47
Nałkowskiej19:48
Źródło Marii19:49
Myśliwska [GDY]19:50
Karwiny Nowowiczlińska19:53
Anyżowa19:55
Dąbrowa Centrum19:56
Piołunowa19:57
Tymiankowa19:58
Dąbrowa Miętowa19:59
Kurs nr 14 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa20:13
Tymiankowa20:14
Piołunowa20:15
Dąbrowa Centrum20:16
Anyżowa20:17
Karwiny Nowowiczlińska20:19
Myśliwska [GDY]20:22
Źródło Marii20:23
Karwiny PKM20:25
Racławicka20:27
Lidzka20:28
Olgierda20:29
Łowicka [GDY]20:30
Plac Górnośląski20:31
Zwycięstwa - Wielkopolska20:33
Nawigatorów20:34
Orłowo SKM - Orłowska20:35
Orłowo SKM - "Klif"20:36
Kolibki20:37
Bernadowska20:39
Kamienny Potok SKM20:40
Wejherowska20:42
Malczewskiego20:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:45
Sopot PKP - Niepodległości20:46
Władysława IV [SOP]20:49
Jana z Kolna [SOP]20:50
Łokietka20:51
Ergo Arena20:53
Ergo Arena20:54
Kurs nr 15 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena21:05
Ergo Arena21:06
Łokietka21:07
Mierosławskiego21:08
Władysława IV [SOP]21:10
3 Maja [SOP]21:12
Sopot PKP - Niepodległości21:13
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:14
Goyki21:16
Malczewskiego21:17
Wejherowska21:18
Kamienny Potok SKM21:20
Bernadowska21:21
Kolibki21:23
Orłowo SKM - "Klif"21:24
Orłowo SKM - Orłowska21:25
Nawigatorów21:26
Zwycięstwa - Wielkopolska21:28
Plac Górnośląski21:29
Łowicka [GDY]21:31
Olgierda21:32
Lidzka21:33
Racławicka21:34
Karwiny PKM21:36
Nałkowskiej21:37
Źródło Marii21:38
Myśliwska [GDY]21:39
Karwiny Nowowiczlińska21:41
Anyżowa21:43
Dąbrowa Centrum21:44
Piołunowa21:45
Tymiankowa21:46
Dąbrowa Miętowa21:46
Kurs nr 16 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa22:00
Tymiankowa22:01
Piołunowa22:02
Dąbrowa Centrum22:03
Anyżowa22:04
Karwiny Nowowiczlińska22:06
Myśliwska [GDY]22:09
Źródło Marii22:10
Karwiny PKM22:12
Racławicka22:14
Lidzka22:15
Olgierda22:16
Łowicka [GDY]22:17
Plac Górnośląski22:18
Zwycięstwa - Wielkopolska22:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:22
Centrum Nauki Experyment22:23
Harcerska22:24
Urząd Miasta - Świętojańska22:26
Traugutta [GDY]22:27
Żwirki i Wigury [GDY]22:28
Skwer Kościuszki - InfoBox22:29
10 Lutego - Skwer Kościuszki22:31
3 Maja [GDY]22:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:35
Bpa Okoniewskiego22:36
Stocznia SKM - Morska22:37
Uniwersytet Morski22:38
Mireckiego22:39
Kalksztajnów22:41
Grabówek SKM22:43
Grabówek SKM22:44