• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:07
Kurs nr 0 do Demptowo
Grabówek SKM05:45
Morska - Estakada05:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:48
Zamenhofa [GDY]05:49
Wiejska05:50
Chylonia Centrum05:52
Raduńska05:53
Chabrowa05:55
Skarbka I05:56
Skarbka II05:57
Demptowo05:58
Kurs nr 1 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo06:02
Skarbka II06:03
Skarbka I06:04
Chabrowa06:05
Raduńska06:07
Chylonia Centrum06:09
Wiejska06:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:13
Morska - Estakada06:15
Kalksztajnów06:16
Mireckiego06:17
Uniwersytet Morski06:19
Stocznia SKM - Morska06:20
Bpa Okoniewskiego06:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:22
3 Maja [GDY]06:24
Armii Krajowej06:25
Kilińskiego [GDY]06:26
Urząd Miasta - Władysława IV06:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:29
Kurs nr 2 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:36
Kilińskiego [GDY]06:37
Armii Krajowej06:39
3 Maja [GDY]06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:43
Bpa Okoniewskiego06:44
Stocznia SKM - Morska06:45
Uniwersytet Morski06:46
Mireckiego06:47
Kalksztajnów06:49
Morska - Estakada06:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:52
Zamenhofa [GDY]06:53
Wiejska06:54
Chylonia Centrum06:56
Raduńska06:57
Chabrowa06:59
Skarbka I07:00
Skarbka II07:01
Demptowo07:02
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo07:15
Skarbka II07:16
Skarbka I07:17
Chabrowa07:18
Raduńska07:20
Chylonia Centrum07:23
Wiejska07:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:27
Morska - Estakada07:29
Kalksztajnów07:30
Mireckiego07:32
Uniwersytet Morski07:34
Stocznia SKM - Morska07:35
Bpa Okoniewskiego07:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:37
3 Maja [GDY]07:40
Armii Krajowej07:42
Kilińskiego [GDY]07:43
Urząd Miasta - Władysława IV07:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:46
Kurs nr 4 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:15
Kilińskiego [GDY]08:17
Armii Krajowej08:19
3 Maja [GDY]08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:23
Bpa Okoniewskiego08:24
Stocznia SKM - Morska08:25
Uniwersytet Morski08:26
Mireckiego08:27
Kalksztajnów08:29
Morska - Estakada08:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:32
Zamenhofa [GDY]08:33
Wiejska08:34
Chylonia Centrum08:37
Raduńska08:38
Chabrowa08:40
Skarbka I08:41
Skarbka II08:42
Demptowo08:43
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo08:53
Skarbka II08:54
Skarbka I08:55
Chabrowa08:56
Raduńska08:58
Chylonia Centrum09:00
Wiejska09:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:04
Morska - Estakada09:06
Kalksztajnów09:07
Mireckiego09:09
Uniwersytet Morski09:11
Stocznia SKM - Morska09:12
Bpa Okoniewskiego09:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:14
3 Maja [GDY]09:17
Armii Krajowej09:19
Kilińskiego [GDY]09:20
Urząd Miasta - Władysława IV09:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:23
Kurs nr 6 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:52
Kilińskiego [GDY]09:54
Armii Krajowej09:56
3 Maja [GDY]09:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:00
Bpa Okoniewskiego10:01
Stocznia SKM - Morska10:02
Uniwersytet Morski10:03
Mireckiego10:04
Kalksztajnów10:06
Morska - Estakada10:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:09
Zamenhofa [GDY]10:10
Wiejska10:11
Chylonia Centrum10:14
Raduńska10:15
Chabrowa10:17
Skarbka I10:18
Skarbka II10:19
Demptowo10:20
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo10:23
Skarbka II10:24
Skarbka I10:25
Chabrowa10:26
Raduńska10:28
Chylonia Centrum10:30
Wiejska10:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:34
Morska - Estakada10:36
Kalksztajnów10:37
Mireckiego10:38
Uniwersytet Morski10:40
Stocznia SKM - Morska10:41
Bpa Okoniewskiego10:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:43
3 Maja [GDY]10:46
Armii Krajowej10:48
Kilińskiego [GDY]10:49
Urząd Miasta - Władysława IV10:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:52
Kurs nr 8 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:21
Kilińskiego [GDY]11:23
Armii Krajowej11:25
3 Maja [GDY]11:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:29
Bpa Okoniewskiego11:31
Stocznia SKM - Morska11:32
Uniwersytet Morski11:33
Mireckiego11:34
Kalksztajnów11:36
Morska - Estakada11:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:39
Zamenhofa [GDY]11:40
Wiejska11:41
Chylonia Centrum11:44
Raduńska11:45
Chabrowa11:47
Skarbka I11:48
Skarbka II11:49
Demptowo11:50
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo11:53
Skarbka II11:54
Skarbka I11:55
Chabrowa11:56
Raduńska11:58
Chylonia Centrum12:00
Wiejska12:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:04
Morska - Estakada12:06
Kalksztajnów12:07
Mireckiego12:08
Uniwersytet Morski12:10
Stocznia SKM - Morska12:11
Bpa Okoniewskiego12:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:13
3 Maja [GDY]12:16
Armii Krajowej12:18
Kilińskiego [GDY]12:19
Urząd Miasta - Władysława IV12:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:22
Kurs nr 10 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:51
Kilińskiego [GDY]12:53
Armii Krajowej12:55
3 Maja [GDY]12:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:59
Bpa Okoniewskiego13:01
Stocznia SKM - Morska13:02
Uniwersytet Morski13:03
Mireckiego13:04
Kalksztajnów13:06
Morska - Estakada13:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:09
Zamenhofa [GDY]13:10
Wiejska13:11
Chylonia Centrum13:14
Raduńska13:15
Chabrowa13:17
Skarbka I13:18
Skarbka II13:19
Demptowo13:20
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo13:23
Skarbka II13:24
Skarbka I13:25
Chabrowa13:26
Raduńska13:28
Chylonia Centrum13:30
Wiejska13:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:34
Morska - Estakada13:36
Kalksztajnów13:37
Mireckiego13:38
Uniwersytet Morski13:40
Stocznia SKM - Morska13:41
Bpa Okoniewskiego13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:43
3 Maja [GDY]13:46
Armii Krajowej13:48
Kilińskiego [GDY]13:50
Urząd Miasta - Władysława IV13:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:53
Kurs nr 12 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:21
Kilińskiego [GDY]14:23
Armii Krajowej14:25
3 Maja [GDY]14:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:29
Bpa Okoniewskiego14:31
Stocznia SKM - Morska14:32
Uniwersytet Morski14:33
Mireckiego14:35
Kalksztajnów14:37
Morska - Estakada14:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:40
Zamenhofa [GDY]14:41
Wiejska14:42
Chylonia Centrum14:45
Raduńska14:46
Chabrowa14:48
Skarbka I14:49
Skarbka II14:50
Demptowo14:51
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo14:58
Skarbka II14:59
Skarbka I15:00
Chabrowa15:01
Raduńska15:03
Chylonia Centrum15:05
Wiejska15:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:09
Morska - Estakada15:11
Kalksztajnów15:12
Mireckiego15:13
Uniwersytet Morski15:15
Stocznia SKM - Morska15:16
Bpa Okoniewskiego15:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:18
3 Maja [GDY]15:21
Armii Krajowej15:23
Kilińskiego [GDY]15:25
Urząd Miasta - Władysława IV15:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:28
Kurs nr 14 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:51
Kilińskiego [GDY]15:53
Armii Krajowej15:55
3 Maja [GDY]15:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:59
Bpa Okoniewskiego16:01
Stocznia SKM - Morska16:02
Uniwersytet Morski16:04
Mireckiego16:06
Kalksztajnów16:08
Morska - Estakada16:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:11
Zamenhofa [GDY]16:12
Wiejska16:13
Chylonia Centrum16:16
Raduńska16:17
Chabrowa16:19
Skarbka I16:20
Skarbka II16:21
Demptowo16:22
Kurs nr 15 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo16:28
Skarbka II16:29
Skarbka I16:30
Chabrowa16:31
Raduńska16:33
Chylonia Centrum16:35
Wiejska16:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:39
Morska - Estakada16:41
Kalksztajnów16:42
Mireckiego16:43
Uniwersytet Morski16:45
Stocznia SKM - Morska16:46
Bpa Okoniewskiego16:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:48
3 Maja [GDY]16:51
Armii Krajowej16:53
Kilińskiego [GDY]16:55
Urząd Miasta - Władysława IV16:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:58
Kurs nr 16 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:21
Kilińskiego [GDY]17:23
Armii Krajowej17:25
3 Maja [GDY]17:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:29
Bpa Okoniewskiego17:31
Stocznia SKM - Morska17:32
Uniwersytet Morski17:33
Mireckiego17:35
Kalksztajnów17:37
Morska - Estakada17:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:40
Zamenhofa [GDY]17:41
Wiejska17:42
Chylonia Centrum17:45
Raduńska17:46
Chabrowa17:48
Skarbka I17:49
Skarbka II17:50
Demptowo17:51
Kurs nr 17 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo17:58
Skarbka II17:59
Skarbka I18:00
Chabrowa18:01
Raduńska18:03
Chylonia Centrum18:05
Wiejska18:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:09
Morska - Estakada18:11
Kalksztajnów18:12
Mireckiego18:13
Uniwersytet Morski18:15
Stocznia SKM - Morska18:16
Bpa Okoniewskiego18:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:18
3 Maja [GDY]18:21
Armii Krajowej18:23
Kilińskiego [GDY]18:25
Urząd Miasta - Władysława IV18:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:28
Kurs nr 18 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:57
Kilińskiego [GDY]18:59
Armii Krajowej19:01
3 Maja [GDY]19:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:05
Bpa Okoniewskiego19:07
Stocznia SKM - Morska19:08
Uniwersytet Morski19:09
Mireckiego19:10
Kalksztajnów19:12
Morska - Estakada19:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:15
Zamenhofa [GDY]19:16
Wiejska19:17
Chylonia Centrum19:20
Raduńska19:21
Chabrowa19:23
Skarbka I19:24
Skarbka II19:25
Demptowo19:26
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Demptowo19:27
Skarbka II19:28
Skarbka I19:29
Chabrowa19:30
Raduńska19:32
Chylonia Centrum19:34
Wiejska19:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:37
Morska - Estakada19:39
Grabówek SKM19:41
Grabówek SKM19:42