• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:05
Kurs nr 0 do Demptowo
Grabówek SKM06:32
Morska - Estakada06:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:35
Zamenhofa [GDY]06:36
Wiejska06:37
Chylonia Centrum06:39
Raduńska06:40
Chabrowa06:42
Skarbka I06:43
Skarbka II06:44
Demptowo06:45
Kurs nr 1 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo06:52
Skarbka II06:53
Skarbka I06:54
Chabrowa06:55
Raduńska06:57
Chylonia Centrum06:59
Wiejska07:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:03
Morska - Estakada07:05
Kalksztajnów07:06
Mireckiego07:08
Uniwersytet Morski07:10
Stocznia SKM - Morska07:11
Bpa Okoniewskiego07:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:13
3 Maja [GDY]07:16
Armii Krajowej07:18
Kilińskiego [GDY]07:19
Urząd Miasta - Władysława IV07:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:22
Kurs nr 2 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:52
Kilińskiego [GDY]07:54
Armii Krajowej07:56
3 Maja [GDY]07:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:00
Bpa Okoniewskiego08:01
Stocznia SKM - Morska08:02
Uniwersytet Morski08:03
Mireckiego08:04
Kalksztajnów08:06
Morska - Estakada08:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:09
Zamenhofa [GDY]08:10
Wiejska08:11
Chylonia Centrum08:14
Raduńska08:15
Chabrowa08:17
Skarbka I08:18
Skarbka II08:19
Demptowo08:20
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo08:23
Skarbka II08:24
Skarbka I08:25
Chabrowa08:26
Raduńska08:28
Chylonia Centrum08:30
Wiejska08:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:34
Morska - Estakada08:36
Kalksztajnów08:37
Mireckiego08:39
Uniwersytet Morski08:41
Stocznia SKM - Morska08:42
Bpa Okoniewskiego08:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:44
3 Maja [GDY]08:47
Armii Krajowej08:49
Kilińskiego [GDY]08:50
Urząd Miasta - Władysława IV08:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:53
Kurs nr 4 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:15
Kilińskiego [GDY]09:17
Armii Krajowej09:19
3 Maja [GDY]09:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:23
Bpa Okoniewskiego09:24
Stocznia SKM - Morska09:25
Uniwersytet Morski09:26
Mireckiego09:27
Kalksztajnów09:29
Morska - Estakada09:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:32
Zamenhofa [GDY]09:33
Wiejska09:34
Chylonia Centrum09:37
Raduńska09:38
Chabrowa09:40
Skarbka I09:41
Skarbka II09:42
Demptowo09:43
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo09:53
Skarbka II09:54
Skarbka I09:55
Chabrowa09:56
Raduńska09:58
Chylonia Centrum10:00
Wiejska10:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:04
Morska - Estakada10:06
Kalksztajnów10:07
Mireckiego10:09
Uniwersytet Morski10:11
Stocznia SKM - Morska10:12
Bpa Okoniewskiego10:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:14
3 Maja [GDY]10:17
Armii Krajowej10:19
Kilińskiego [GDY]10:20
Urząd Miasta - Władysława IV10:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:23
Kurs nr 6 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:51
Kilińskiego [GDY]10:53
Armii Krajowej10:55
3 Maja [GDY]10:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:59
Bpa Okoniewskiego11:01
Stocznia SKM - Morska11:02
Uniwersytet Morski11:03
Mireckiego11:04
Kalksztajnów11:06
Morska - Estakada11:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:09
Zamenhofa [GDY]11:10
Wiejska11:11
Chylonia Centrum11:14
Raduńska11:15
Chabrowa11:17
Skarbka I11:18
Skarbka II11:19
Demptowo11:20
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo11:23
Skarbka II11:24
Skarbka I11:25
Chabrowa11:26
Raduńska11:28
Chylonia Centrum11:30
Wiejska11:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:34
Morska - Estakada11:36
Kalksztajnów11:37
Mireckiego11:38
Uniwersytet Morski11:40
Stocznia SKM - Morska11:41
Bpa Okoniewskiego11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:43
3 Maja [GDY]11:46
Armii Krajowej11:48
Kilińskiego [GDY]11:49
Urząd Miasta - Władysława IV11:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:52
Kurs nr 8 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:21
Kilińskiego [GDY]12:23
Armii Krajowej12:25
3 Maja [GDY]12:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:29
Bpa Okoniewskiego12:31
Stocznia SKM - Morska12:32
Uniwersytet Morski12:33
Mireckiego12:34
Kalksztajnów12:36
Morska - Estakada12:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:39
Zamenhofa [GDY]12:40
Wiejska12:41
Chylonia Centrum12:44
Raduńska12:45
Chabrowa12:47
Skarbka I12:48
Skarbka II12:49
Demptowo12:50
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo12:53
Skarbka II12:54
Skarbka I12:55
Chabrowa12:56
Raduńska12:58
Chylonia Centrum13:00
Wiejska13:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:04
Morska - Estakada13:06
Kalksztajnów13:07
Mireckiego13:08
Uniwersytet Morski13:10
Stocznia SKM - Morska13:11
Bpa Okoniewskiego13:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:13
3 Maja [GDY]13:16
Armii Krajowej13:18
Kilińskiego [GDY]13:19
Urząd Miasta - Władysława IV13:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:22
Kurs nr 10 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:51
Kilińskiego [GDY]13:53
Armii Krajowej13:55
3 Maja [GDY]13:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:59
Bpa Okoniewskiego14:01
Stocznia SKM - Morska14:02
Uniwersytet Morski14:03
Mireckiego14:05
Kalksztajnów14:07
Morska - Estakada14:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:10
Zamenhofa [GDY]14:11
Wiejska14:12
Chylonia Centrum14:15
Raduńska14:16
Chabrowa14:18
Skarbka I14:19
Skarbka II14:20
Demptowo14:21
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo14:28
Skarbka II14:29
Skarbka I14:30
Chabrowa14:31
Raduńska14:33
Chylonia Centrum14:35
Wiejska14:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:39
Morska - Estakada14:41
Kalksztajnów14:42
Mireckiego14:43
Uniwersytet Morski14:45
Stocznia SKM - Morska14:46
Bpa Okoniewskiego14:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:48
3 Maja [GDY]14:51
Armii Krajowej14:53
Kilińskiego [GDY]14:55
Urząd Miasta - Władysława IV14:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:58
Kurs nr 12 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:21
Kilińskiego [GDY]15:23
Armii Krajowej15:25
3 Maja [GDY]15:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:29
Bpa Okoniewskiego15:31
Stocznia SKM - Morska15:32
Uniwersytet Morski15:34
Mireckiego15:36
Kalksztajnów15:38
Morska - Estakada15:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:41
Zamenhofa [GDY]15:42
Wiejska15:43
Chylonia Centrum15:46
Raduńska15:47
Chabrowa15:49
Skarbka I15:50
Skarbka II15:51
Demptowo15:52
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo15:58
Skarbka II15:59
Skarbka I16:00
Chabrowa16:01
Raduńska16:03
Chylonia Centrum16:05
Wiejska16:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:09
Morska - Estakada16:11
Kalksztajnów16:12
Mireckiego16:13
Uniwersytet Morski16:15
Stocznia SKM - Morska16:16
Bpa Okoniewskiego16:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:18
3 Maja [GDY]16:21
Armii Krajowej16:23
Kilińskiego [GDY]16:25
Urząd Miasta - Władysława IV16:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:28
Kurs nr 14 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:51
Kilińskiego [GDY]16:53
Armii Krajowej16:55
3 Maja [GDY]16:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:59
Bpa Okoniewskiego17:01
Stocznia SKM - Morska17:02
Uniwersytet Morski17:04
Mireckiego17:06
Kalksztajnów17:08
Morska - Estakada17:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:11
Zamenhofa [GDY]17:12
Wiejska17:13
Chylonia Centrum17:16
Raduńska17:17
Chabrowa17:19
Skarbka I17:20
Skarbka II17:21
Demptowo17:22
Kurs nr 15 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo17:28
Skarbka II17:29
Skarbka I17:30
Chabrowa17:31
Raduńska17:33
Chylonia Centrum17:35
Wiejska17:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:39
Morska - Estakada17:41
Kalksztajnów17:42
Mireckiego17:43
Uniwersytet Morski17:45
Stocznia SKM - Morska17:46
Bpa Okoniewskiego17:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:48
3 Maja [GDY]17:51
Armii Krajowej17:53
Kilińskiego [GDY]17:55
Urząd Miasta - Władysława IV17:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:58
Kurs nr 16 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:21
Kilińskiego [GDY]18:23
Armii Krajowej18:25
3 Maja [GDY]18:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:29
Bpa Okoniewskiego18:31
Stocznia SKM - Morska18:32
Uniwersytet Morski18:33
Mireckiego18:34
Kalksztajnów18:36
Morska - Estakada18:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:39
Zamenhofa [GDY]18:40
Wiejska18:41
Chylonia Centrum18:44
Raduńska18:45
Chabrowa18:47
Skarbka I18:48
Skarbka II18:49
Demptowo18:50
Kurs nr 17 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo18:54
Skarbka II18:55
Skarbka I18:56
Chabrowa18:57
Raduńska18:59
Chylonia Centrum19:01
Wiejska19:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:05
Morska - Estakada19:07
Kalksztajnów19:08
Mireckiego19:09
Uniwersytet Morski19:11
Stocznia SKM - Morska19:12
Bpa Okoniewskiego19:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:14
3 Maja [GDY]19:16
Armii Krajowej19:18
Kilińskiego [GDY]19:19
Urząd Miasta - Władysława IV19:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:22
Kurs nr 18 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:57
Kilińskiego [GDY]19:58
Armii Krajowej20:00
3 Maja [GDY]20:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:04
Bpa Okoniewskiego20:05
Stocznia SKM - Morska20:06
Uniwersytet Morski20:07
Mireckiego20:08
Kalksztajnów20:10
Morska - Estakada20:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:13
Zamenhofa [GDY]20:14
Wiejska20:15
Chylonia Centrum20:17
Raduńska20:18
Chabrowa20:20
Skarbka I20:21
Skarbka II20:22
Demptowo20:23
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Demptowo20:26
Skarbka II20:27
Skarbka I20:28
Chabrowa20:29
Raduńska20:31
Chylonia Centrum20:33
Wiejska20:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:36
Morska - Estakada20:38
Grabówek SKM20:40
Grabówek SKM20:41